Zuhal Topal'la Sofrada

5 Kasım Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları [Turgay Samet Kaynar]

5 Kasım Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bugün Turgay Samet Kaynar yarışacak. 5 Kasım Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları için Lojistik müdürü olan Turgay Samet Kaynar kaç puan aldı? Turgay Samet Kaynar’a Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Yemekteyiz bugün yarışan Turgay Samet Kaynar kim? Turgay’ın menüsünde hangi yemekler var? 5 Kasım Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan durumu sonucu en yüksek puanı kim aldı? İşte tüm bu soruların detaylı cevaplarını yazının devamında sizleri bekliyor.

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 26 Kasım Cuma Puan Durumu için tıklayınız.

5 Kasım Cuma Zuhal Topal'la Yemekteyiz Bugün Yarışan Turgay Samet Kaynar ve Arkadaşları

Bu hafta 1 Kasım tarihinde başlayan ve 5 Kasım Cuma günü son bulacak olan hafta finalinde gözler Turgay ve menüsüne çevrildi. Turgay bugün Zuhal Topal’la Yemekteyiz 5 Kasım Cuma Puanları sırasında güçlü rakibi Emrah’ı geçmek için şimdiden kolları sıvadı.

=> 5 Kasım Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kim Kazandı Sorusunun cevabını görebilmek için tıklayınız.

Turgay Samet Kaynar, Zuhal Topal 5 Kasım puanları sırasında Samet rakiplerinden en az 25 ve üzerinde puan alması, sunucudan da en az 6 ve üzerinde puan alması gerekiyor. Aksi halde yarışmadaki büyük ödülü rakibine kaptıracak.

Zuhal Topal kaç puan verdi
Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasında Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi

5 Kasım Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Turgay Samet Kaynar’ın menüsünde hangi yemekler var? Turgay Samet Kaynar’a Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorularının cevapları alt kısımda açıklanmıştır.

=> 1-5 Kasım (2021) Yemekteyiz Bu Hafta Yarışmacıları hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 5 Kasım Cuma (2021)

5 Kasım Cuma günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bugün yarışan yarışmacının adı Turgay Samet Kaynar. Henüz 30 yaşında olan ve yemek sektöründe yer almayan Turgay, uzak doğu yemeklerine çok meraklı olduğunu, bugün elinin lezzetini kanıtlamak için geldiğini ifade etti.

5 Kasım Cuma Zuhal Topal'la Yemekteyiz Puanları Verildiği An

Yemek yapma konusunda eğitimi olmasa da kendisini bu konuda geliştiren 5 Kasım Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz bugün yarışmacısı Turgay, farklı ve bir o kadar yabancı lezzetlerle şansını deneyecek.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 5 Kasım Cuma puanları sırasında rakiplerinin aldığı puanların yüksek olduğunu bildiği için bugün en az toplamda 30 ve üzerinde puanlar alması gerekiyor. Aksı halde %100 yarışmanın birisisi, 1 Kasım yarışmacısı Emrah olacak.

5 Kasım Yarışmacısı Turgay Samet Kaynar

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Turgay Samet Kaynar
Zuhal Topal’la Yemekteyiz Turgay Samet Kaynar Resmi
 • 1991 yılında doğdu
 • 30 yaşında
 • Annesi ile babası ayrı
 • Lojistik Müdürü
 • Yabancı Bir şirkette çalışıyor
 • Sevgilisi Yok
 • Annesi Marmaris’te yaşıyor
 • Babası Azerbaycan da yaşıyor
 • Bekar
 • İki köpeği var
 • Hayvanları çok seviyor
 • Naif biri
 • İstanbul da ikamet ediyor

Zuhal Topal’la bugün yarışan ve farklı bir menü ile yarışacak olan Turgay’ın merakla beklenen menüsündeki lezzetlerin isimleri açıklanacak. Günün sonunda bu menüye gelecek olan Zuhal Topal’la Yemekteyiz 5 Kasım Cuma Puanları ise yazının sonunda kesin olarak verilmiştir.

5 Kasım Zuhal Topal’la Yemekteyiz Turgay’ın Menüsü 

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 5 Kasım Cuma Puanları Alacak Turgay ve Menüsü

 • Acılı ekşili Çin Çorbası
 • Edamame
 • Sushi
 • Brokoli Salatası
 • Mochi

Haftanın son yarışmacısı olan ve 5 Kasım Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları alacak olan Turgay’ın menüsünü gören rakipleri aynen şu sözlerle eleştirdiler. İşte o sözler; 

Menüyü hiç beğenmedim
Menü karışık
Menüsü aşırı kafa yoruyor
40 dakikada yapılır

Yarışmacının Rakipleri

Bugün Zuhal Topal’la Yemekteyiz 5 Kasım Cuma puanları sonucunda bir yarışmacı %100 büyük ödülün sahibi olacak. Haftanın ilk gün yarışmacı Emrah’ın avantajlı girdiği haftanın final bölümünde farklı lezzetlerle Turgay yarışacak. Dikkat: Turgay Samet Kaynar’a Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorularının cevabı alt kısımda verilmiştir.

5 Kasım Cuma Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Turgay Samet Kaynar kaç puan aldı? Zuhal Topal Turgay Samet Kaynar’a kaç puan verdi? Soruların cevapları alt kısımda tablo içerisinde verilmiştir. 

Dikkat: LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE
ZUHAL TOPAL’LA YEMEKTEYİZ DİZİCENTER
diyerek arayınız!

Zuhal Topal'la Sofrada Yemekteyiz dizicenter Resmi

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

5 Kasım Cuma Zuhal Topal’la Puanları (Turgay Samet Kaynar)

Emrah Karakaya  3
Elvan Akduman  3
Cansu Ateş  3
Aysel Torun  5
Zuhal Topal    5
TOPLAM:   19

**5 Kasım 2021 Cuma**

Yemekteyiz Toplam Puanlar – (1-5 Kasım 2021)

Haftanın ilk bölümü 1 Kasım 2021 tarihinde TV8 ekranlarında gelen sevilen yarışma programında bugün son yarışmacı Turgay Samet Kaynar’ın alacağı puanlarla Yemekteyiz toplam puanlar %100 oranında belli olacak.

5 Kasım Cuma Zuhal Topal'la Yemekteyiz Puan Durumu Açıklandığı Sırada Turgay

Hafta başında beri birbirinden iddialı yarışmacılar ve birbirinden iddialı menüler yarıştı. Dört yarışmacı puanları aldı. Şu ana kadar yarışan yarışmacıların aldığı puanların tamamı, 5 Kasım Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan Durumu olarka alt kısımda verilmiştir. 

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan Durumu (1-5 Kasım 2021)

 • 1 Kasım Pazartesi Puanı (Emrah Karakaya) = 29 Puan
 • 2 Kasım Salı Puanı (Elvan Akduman) = 12 Puan
 • 3 Kasım Çarşamba Puanı (Cansu Ateş) = 27 Puan
 • 4 Kasım Perşembe Puanı (Aysel Torun) = 23 Puan
 • 5 Kasım Cuma Puanı (Turgay Samet Kaynar) = 19 Puan

1 Kasım Pazartesi Emrah yarıştı ve 29 puan aldı. Pazartesi günüden sonra yarışan yarışmacılar henüz 29 ve üzerini alamadı. Birazdan 30 yaşında Lojistik müdürü Turgay yarışıp, 5 Kasım Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları sırasında 30 ve üzerinde puan almak için çabalayacak.

Zuhal Topalla Yemekteyiz 5 Kasım Cuma Fragmanı İzle

5 Kasım tarih de yarışan 30 yaşında Lojistik müdürü olan Turgay Samet Kaynar’ın yarıştığı bölüm fragmanı şimdi yayınlandı! Bu bölümde haftanın son yarışmacısı Turgay, 5 Kasım Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları için yarışacak. İşte bu anların kısa özeti mahiyetinde, Zuhal Topal’la Yemekteyiz 5 Kasım fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu