Gelinim Mutfakta

5 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Ve Altını Alan Kim? Gelinim Mutfakta 5 Kasım Puanları

Gelinim Mutfakta 5 Kasım Pazartesi günün birincisi kim oldu? Gelinim Mutfakta da yeni bir haftaya başlıyoruz ve yeni hafta başı demek yeni yarışmacı demek. Bu haftaya eski yarışmacı Cansu yarışmaya dahil oldu. Ezgi ilk andan itibaren bakışları ile bu durumdan hiç memnun olmadığını gözleri ve bakışları ile hissettirdi.

=> 5 Kasım 2021 Cuma Gelinim Mutfakta Altınları Kim Aldı Sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Cansu’nun katılması gelinim mutfakta puan durumu açısından nasıl bir denge sağlayacak dersiniz. [mavibuton]Gelinim Mutfakta 9 Kasım bilezikleri kazanan[/mavibuton] kim olduğunu görmek için tıklayınız.

Her ne Kadar Cansu tecrübeli bir yarışmacı da olsa yakın zamanda bir bebek dünyaya getirdi ve bazı refleksleri zayıflamış veya bebeğini düşünmekten bazı tarifleri yaparken unutma ihtimali oldukça doğal olduğunu ama Cansu güçlü bünyesi ile bunların hiç birini de yaşamayabilir. [saributon]Gelinim Mutfakta 9 Kasım Günün Birincisi[/saributon] için Tıklayınız.

Cansu’nun Pazartesi günü gelinim mutfakta puanlama sonrasında aldığı puanları görüp daha net değerlendirme fırsatımız olacak. [pembebuton]Gelinim Mutfakta 8 Kasım Günün Birincisi[/pembebuton] için tıklayınız

Reyhan hanım ile Ezgi’nin yarışmaya ikinci kez katılmasına Cansu’nun birden fenalaşıp doğuma gitmesi ve akabinde Cansu bebeğini dünyaya getirdiği için yarışamaya devam edemediği için Cuma günü hafta finaline acilen çağrılan ve Cansu’nun yerine yarışan Ezgi, Cansu’ya beş bilezik kazandırmayı başarmıştı. Ancak sonrasında konuşulan söylemlerle bu ikilinin araları açıldı. Bakalım gelinim mutfakta puanlar verildiğinde her ikisi de içindekini dökecek mi? Hep birlikte göreceğiz. >>>[mavibuton]Gelinim Mutfakta 6 Kasım Salı Puanları[/mavibuton]<<< için Tıklayınız

Cansu’nun bu zamana kadar aldığı puanlara şöyle bir göz attığımda ilk başlangıçları çok iyi yaptığını gördüm. Ezgi ise hafta ortasında toparlanıp iyi puanlar aldığını ve bu yüzden Gelinim Mutfakta günün birincisi olabilecek kişi Cansu olma oranı Ezgi’den daha iyi. Bakalım bu gün Gelinim Mutfakta 5 Kasım Pazartesi puanları verilirken bu orana paralel bir sonuç mu göreceğiz? Ne dersiniz? Sizler bu konuda ne düşünüyorsunuz?

İki güçlü rakip olan Ezgi ile Cansu’yu konuşurken bir diğer önemli ve güçlü olan Özüm’ü unutmamak gerek. Ezgi yarışmacıların Aksine Özüm de oldukça iyi bir performans ile yarışıyor. Bu gün Gelinim Mutfakta 5 Kasım puanları esnasında Cansu ile Ezgi’yi geçmesi hiç de sürpriz bir gelişme olmaz. Ezgi ve Cansu’nun fanları az çok oluştu. Özüm ise yarışmada kaldığı sürece kendi fanlarını toplayacağını düşünüyorum.

5 Kasım Pazartesi günü Çeyrek altını kim aldı? ve 5 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta puanlama sonuçlarına nereden diye soran arkadaşlar sitemize ilk defa gelen okurlarımız. Bizler önce genel bir değerlendirme hemen ardından günün yemeğinin malzemesini verip en sonda ise Gelinim mutfakta puan kısmı yazıyoruz. Günlük alınan puanlar ise hafta sonunda bilezikleri alacak kişiyi belirlediği için günlük puanları haftalık bazda Gelinim mutfakta puan tablosu içine ekliyoruz.

Burada yüze yakın bu yarışmanın puanlarını yazmaya çalıştım ve hepsi kesin ve hatasız yaptım diyemiyorum. Çoğu zaman sizlerin sayesinde gelinim mutfakta toplam puanlar da yaptığım yanlış hesaplamalar veya unutulan puanları siz değerli okurlarımızın sayesinde bu hataları düzelme imkanım olduğu için buradan sizlere teşekkür ediyorum.

Gelinim Mutfakta 5 Kasım Pazartesi puanlama kısmını geçmeden önce sitemize gelip yazılarımız okuyan okurlarımız Ezgi’yi mi? Cansu’yu mu? tutuyorsunuz? Bu hafta sonunda yani Gelinim Mutfakta haftalık puanlar da kim en yüksek puanı alıp, bilezik almasını istiyorsunuz. Yorumlarınızı alt kısımdan yapabilirsiniz. Ben her iki yarışmadan hiç birini tutmadığımı şimdiden söyleyeyim.

5 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta puanları verilirken benim en çok merak ettiğim olay, Sevgül hanım Cansu’nun tabaklarını eskiden bulamıyordu ve Cansu bu konudan çok dert yanıyordu. Acaba Sevgül hanım artık Cansu’nun tabaklarını bulmaya başlayacak mı? Bence hala Reyhan hanımın performansına gelmesi oldukça zor olduğunu söyleyebilirim. Not: Gelinim Mutfakta 5 Kasım Pazartesi Puanları sayfanın en altında verildi.

Gelinim mutfakta toplam puan durumu bir kenara bırakıp, bilezik zirvesinde Cansu’nun 20 bilezik aldığını, Ezgi’nin ise 25 bilezik ile bu yarışmanın en çok kazanan gelini oldu. Eğer Ezgi beş bilezik daha alırsa sanırım onu geçen bir gelin kolay kolay çıkmayacak. Ezgi’ye en yakın olan Cansu işi baştan sıkı tutup, m Gelinim mutfakta 5 Kasım puan durumu da dahil olmak üzere hatasız bir hafta geçirmesi gerekiyor. Bakalım yapabilecek mi? Hep birlikte göreceğiz. [pembebuton]Gelinim Mutfakta Cansu[/pembebuton] kim olduğunu merak ediyorsanız tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 5 Kasım Günün Birincisi Ve Günün Yemeği (Pazartesi)

5 Kasım Gelinim Mutfakta pazartesi puanları sonucunda Gelinim Mutfakta bu gün kim birinci oldu? Gelinler kaynanalardan kaç puan aldılar? hepsini birazdan aktaracağız. Bu gün yarışmanın ve haftanın ilk günü olduğu için yeni bir kaynana ve ve gelini yarışmaya katılacağını beklerken Cansu’nun katılması şahsen beni mutlu etti.

Cansu yarıştığı esnada hakkını yedirmediği gibi efendiliğini de korumayı başaran gelinlerdendi. Üstüne Yarışmada Özüm ve Ezgi’nin yanına güçlü bir rakip, Cansu gelmesi ile kıran kırana bir mücadele izleyeceğiz bu hafta. 5 Kasım Pazartesi Çeyrek altını kim hangi gelin aldı ve 5 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta puanlama sonuçlarını hep birlikte değerlendireceğiz.Not: 5 Kasım Pazartesi gelinim mutfakta toplam puanları sayfanın alt kısmında verildi. ⇓Pazartesi Puanları hemen alt kısımda⇓ Gelinim Mutfakta Program kapak resmi

Cansu ile Ezgi’nin gerilimini anlatırken Reyhan ile Ayten’in bu hafta sonunda bilezik alan kişi kim olursa diğerine bir bilezik hediye etsin çekişmesine Sevgül hanımda dahil oldu ve biz bu hafta bilezik alırsak ikiniz birden mi bize bilezik vereceksiniz diyerek ikiliyi adeta şok etti. Sözlerimi daha fazla uzatmadan 5 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta günün birincisi kim olacağını belirleyecek olan, günün yemeği ne olduğunu ve malzeme listesini verelim.

Gelinim Mutfakta 5 Kasım Günün Yemeği Sebzeli Köfte ve Malzemeleri

 • Bir su bardağı Nohut
 • 1/2 Su bardağı Galeta unu
 • İki yemek kaşığı tahin
 • Bir adet orta boy kuru soğan
 • İki adet yeşil soğan
 • Yarım demet maydanoz
 • Yarım demet Reyhan
 • Yarım demetten az kişniş
 • İki adet Jalapeno biberi
 • İki yemek kaşığı susam
 • Yarım çay kaşığı kimyon
 • Yarım çay kaşığı zerdeçal
 • Yarım çay kaşığı köri
 • Bir çay kaşığı tuz
 • Yarım çay kaşığı tane karabiber

Kızartmak için;

 • Bir buçuk su bardağı ay çiçek yağı

Tahin Sos İçin;

 • 4 Yemek kaşığı Tahin
 • Bir tatlı kaşığı limon suyu
 • 2 Yemek kaşığı süzme yoğurt
 • Yarım demet maydanoz

5 Kasım Pazartesi günü, yapılan günün yemeği için Fatih Ürek 40 dk süre verdi. Gelinler bir taraftan birbirlerine laf yetiştirirken bir taraftan da günün yemeğini yapmaya çalıştılar ve belirlenen süre içerisinde günün yemeğinin yapımı tamamlandı ve  5 Kasım Pazartesi gelinim mutfakta puanlama kısmına geçtiler. Gelinler kaynanalar konseyinden gelinim mutfakta kim kaç puan aldı? birazdan belli olacak.

Gelinim Mutfakta 5 Kasım Puanları (05.11.2018 Pazartesi)

Kaynana Ayten’in verdiği Puanlar
Ezgi    : 5
Özüm : 1 ⇒ Ayten’in Gelini
Betül   : 4
Cansu : 3
*************************

Kaynana Reyhan’ın verdiği Puanlar
Ezgi    :  5 Reyhan’ın Gelini  
Özüm  :  1
Betül   :  2
Cansu : 2
*************************

“5 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
### "Gelinim Mutfakta dizicenter" ###
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter 
çıkacaktır.

Kaynana Gül’ün verdiği Puanlar
Ezgi    : 1
Özüm  : 5
Betül  : 3Gül’ün Gelini
Cansu : 4
*************************

Kaynana Sevgül’ün verdiği Puan
Ezgi      : 5
Özüm    : 3
Betül     : 3
Cansu 
  1⇒ Sevgül’ün Gelini
*************************

Salı günü puanlarını görmek için yazımızın en üst kısmında mavi butona basıp ulaşabilirsiniz.

Gelinlerin 5 Kasım Pazartesi Günü Aldığı Puanlar Toplamı

Ezgi      ⇒  5+ 5 + 1  + 5 = 16
Özüm     1+ 1 + 5 + 3 = 10
Betül    ⇒  4+ 2 + 3 + 3 = 12
Cansu  ⇒  3+ 2 + 4 + 1 = 10

Gelinim Mutfakta 5 Kasım Pazartesi Puanlama Sonucu

*************************

5 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi = Ezgi
Gelinim Mutfakta 5 Kasım Çeyrek Altını Alan Kim =  Ezgi

5 Kasım Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu = Özüm & Cansu

*************************

Gelinim Mutfakta Puan durumu (5 Kasım – 9 Kasım Haftası) – Pazartesi

 Ezgi’nin Puanı      : 16
  Özüm’ün Puanı     :  10
 Betül’ün Puanı     : 12
Cansu’nun Puanı  : 10

Gelinim Mutfakta 167. Bölüm Fragmanı İzle

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

35 Yorum

 1. Ezgi yi sevmiyordum ama şimdi ezgi alsın bilezikleri Cansu gıcıklik ukalalik yapıyor sinir oldum inşallah geldiği hafta Elenir

 2. İnşallah bu hafta ezolujo gider çok sıktı ezgi ya git ezgi ve inşallah üzüm suyu ablam altınları alır

  1. Bugün haftabaşı işler yoğun oluyor çalışan için de çalışmayanlar için de yine koşturmaca pazartesi

 3. Eskilerden iyitatlikiz vardı, sarp vardı, okyanus vardı, bikaç taklit hayat daha vardı, bol bol anonimler vardı sonra zeynep vardı o var yine bugün, gün gün değişiyo popülasyon :)

 4. Cansu çok ukala ve gıcık umarım bu hafta elenir bilezikleri ezgi alsın çok hanım hanımcık

 5. Cansunun çenesi hiç durmuyor. Konuşmak için konuşuyor. Kimseyide konuşturmuyor. Allah cansuya bir çene vermiş ki kocaman. Hiç durmuyor. Çok yakında cansu için boş bir balon gibi sönüp gidecek. Yazık olan o bebeğe olmuş bu havalarda setlerde dolaşıyor. Çok yazık.

 6. Cansunun çenesi hiç durmuyor. Konuşmak için konuşuyor. Kimseyide konuşturmuyor. Allah cansuya bir çene vermiş ki kocaman. Hiç durmuyor. Çok yakında cansu için boş bir balon gibi sönüp gidecek. Yazık olan o bebeğe olmuş bu havalarda setlerde dolaşıyor. Çok yazık.

 7. başak ın geri dönmesini istiyoruz . başak gelinim nutfağa yakışıyor. ayrıca zevkle izliyorum. RİZE

 8. ezgiyi cok seviyorum cok hanim hanimcik gelin valla ezginin aldigi bilezikler helali hos olsun sonuna kadar hak ediyor bilezikleri

 9. ezgi icin her hafta dua ediyorum ki alsin bilezikleri ezgi alinca kendim almis kimi mutlu oluyorum valla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu