Gelinim Mutfakta

5 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları (Son Puan Durumu)

Gelinim Mutfakta 5 Kasım Perşembe günün birincisi kim oldu? 5 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları sonuçları açıklandığında bugün çeyrek altını kim aldı? Son puan durumu sonucuna göre bugün kim birinci oldu? Onur kaç puan verdi? Sorularının cevapları detaylı bir şekilde haberimizin içerinde sizleri bekliyor. Dikkat: 5 Kasım Puan Durumu sonucunu bu yazının en sonunda ki tablo içerisinde verdik.

=> Gelinim Mutfakta 5 Kasım 2021 Cuma Haftalık Puan Durumu Sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Güncelleme: (6.11.2020) Perşembe günü Gizem gene yakaladığı bu başarılı gidişatını bugün de devam ettirdi. Günün sonunda çeyrek altını alan Gizem Cuma günü İlayda’nın en büyük rakibi oldu.

=> Gelinim Mutfakta 26 Kasım Perşembe Toplam Puanları ve son puan durumu sonucunu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 5 Kasım Perşembe Puanları sonrasında merak edilen en önemli olay toplam puanlar sonucunda bir gelin en düşük puanı aldığı için eleme potasında düşecek.

=> 12 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 5 Kasım Perşembe Puanları verildiği esnada Ezgi

Son bölümde çıkışa geçen Gizem’in bugün de çıkışını devam ettirmesi bekleniyor. Gizem bugün günün birincisi olup çeyrek altını kazanan gelin olmayı planlarken Aysun ile Ezgi de eleme potasına düşmemek için mücadele edecek. 

=> 6 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri bu hafta kim aldı görebilmek için tıklayınız.

5 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olacak gelin %100 eleme potasında düşmeyeceğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Ayrıca bugün eleme potasına kesinlikle Gizem düşmeyecek.

=> 6 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu ve sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Gizem’in yer almayacağı eleme potasında Aysun ile Ezgi ikilisinden birisi bugün çok kötü puanla alıp günü sonuncu bitirecek. Cuma günü ise onu, o gelini çok zorlu bir mücadele bekleyecek. Şu kesin ki bugün eleme potasında düşen gelin, Cuma finalinde elenme ihtimali %96 olduğunu söyleyebiliriz. 

5 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Çeyrek altını kim aldı resmi

5 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucunda en alt kısımda olmak istemeyen Aysun, Gizem ve Ezgi kıyasıya mücadele ederken, İlayda ise bugün günün birincisi olup, hafta finalinde rahat bir final geçirmek istiyor. 

Bugün 5 Kasım Gelinim Mutfakta kim birinci sorusunun cevabını yazının sonunda bulabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi

Bugün Gelinim Mutfakta Puanlama kısmında Gizem dışında ki yarışmacılar düşük puanlar alırken, Gizem’in kaynanası da gülere “En güzelini benim gelinim yaptı” sözleri ile rakiplerinin moral ve motivasyonunu gülerek alt etmeye çalışacak.

Bu hafta yarışmaya dahil olan, kimi zaman sözleri ile kimi zaman da eleştirileri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Gizem Çarşamba gününden itibaren iyi puanlar almaya başlaması, her hafta eleme potasına düşen Aysun’u tedirgin etti.

5 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Puan durumu belli olduğu esnada İlayda ve kaynanası

Sadece Aysun değil puanı düşük olan Ezgi’yi de yarışmadan elenme korkusu sardı.  Not: Onur Büyüktopçu bugün kaç puan verdi? sorusunun cevabını yazının sonunda verdik.

Bugün 5 Kasım Perşembe Puanları verilmeden hemen önce yarışmacılar bugün ellerinde hangi puanlarla mücadeleye başlayacağını, yani Toplam puan durumuna gelin hep birlikte göz atalım. Daha sonra bugün verilen puanlara geçeceğiz.

Gelinim Mutfakta Toplam Puanlar (5 Kasım Perşembe)

İlayda: 54 puan

Aysun: 48 puan

Ezgi: 42 puan

Gizem: 45 puan

Şimdilik yarışmacıların ende ettiği toplam puanlar bu şekilde olduğunu, Gizem hızla iyi puanlar alarak kendisini eleme potasında yukarı çıkarmaya çalıştığını görüyoruz.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Ve Puanlaması resmi

Gizem’in bu yükselişi bugün 5 Kasım Perşembe puan tablosu sonucunda da devam etmesi bekleniyor.

Bu hafta Ezgi düşük puanlar aldığını fark eden İlayda, Ezgi ile dalga geçmek için bir numaralı balon hediye etse de Ezgi’nin kaynanası Serpil hanım sinirlenerek şöyle dedi;

“Al İlayda bu balonu. Sen bunu yemeğine kat” Yarışmacı Kaynana Serpil

Sözleri ile Ezgi’nin yemeklerine odaklanması için İlayda’yı ağzına geleni söyleyip, İlayda’nın kafasını karıştırmaya çalıştı. Aldığımı bilgilere göre İlayda bu tartışmadan eklendiğini ve iyi puanlar alamadığını söyleyebiliriz. Dikkat: Bugün 5 Kasım Onur kaç puan verdi? Sorusunun cevabı yazının sonuna ekledik.

5 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi kim resmi

Bugün Gelinim Mutfakta 5 Kasım Puanlama kısmın da kaynanalar büyük risk almak zorunda. Hata yapan kaynana maalesef gelini ile birlikte Cuma günü eleneceği kesin. 

Gelinim Mutfakta 5 Kasım Perşembe Puan Durumu

bu hafta bol çekişmelere sahne olan yarışma programında birazdan kaynanalar bugün Gelinim mutfakta 5 Kasım Perşembe puanları vermek için sunum kısmına birer birer gelecekler. Günün sonunda ise en çok merak edilecek olan Gelinim Mutfakta 5 Kasım Perşembe puan durumu sonucu olacak.

5 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları verecek kaynanalar

Bu hafta bilezikleri kazanmak İlayda dışında ki gelinler isteyen gelin %100 bugün günün birincisi olup çeyrek altını alması gerekiyor. Zira bilezikleri alabilmek için son fırsatlarını iyi değerlendirmek isteyen yarışmacılar bu treni kaçmadan yakalamak istiyor. 

Bugün 5 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonunda bugün günün birincisi olan aynı zamanda bugün çeyrek altını alan gelin kim sorusuna cevap alan gelin olacak. O sebeple bugün çeyrek altını kazana gelin aynı zamanda eleme potasında bir nebze olsun kendisini kurtaracak. 

5 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları (Son Puan Durumu) resmi

Gelinim Mutfakta 5 Kasım Perşembe toplam puan durumu sonucu belli olmadan önce şu an en tepede bulunan İlayda ile en yakın rakibi ile arasında 6, en son sırada yer alan rakibi ile 13 puan fark var.  

İlayda Bugün Gelinim Mutfakta 5 Kasım puanlaması sonucun da 5 Kasım Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? sorusuna cevap olan gelin olup bu hafta 5 bileziği almaya çalışacak.

5 Kasım Perşembe puanlaması sonunda Bugün bugün günün birincisi kimin olacağının belli olacağı 5 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları hemen alt kısımda sizleri bekliyor. 

 LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 5 Kasım Puanları (05/11/2020 Perşembe)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları resmi 2

*************************

5 Kasım Onur Büyüktopçu Kaç Puan Verdi

İlayda: 5
Aysun: 1
Ezgi: 3
Gizem: 3

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Semra’nın verdiği Puanlar

İlayda: 3
Aysun: 3
Ezgi: 1
Gizem: => Semra’nın  Gelini 5

*************************
” 5 Kasım 2020 Perşembe Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nurten‘in verdiği Puanlar

İlayda : 3
Aysun: => Nurten’in Gelini 1
Ezgi: 5
Gizem: 4

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Serpil’in verdiği Puanlar

İlayda : 4
Aysun: 1
Ezgi: => Serpil’in  Gelini 4
Gizem: 5

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Gülcan‘ın verdiği Puanlar

İlayda: => Gülcan’ın Gelini 4
Aysun: 3
Ezgi: 1
Gizem: 5

*************************

Gelinim mutfakta 5 Kasım Perşembe Toplam Puanlar

İlayda 5 3 4 3 4 19
Aysun 1 3 3 1 1 9
Ezgi 3 1 1 5 4 14
Gizem 3 5 5 4 5 22

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (2 Kasım – 6 Kasım Haftası) – Perşembe

*************************

İlayda : 54 + 19 = 73
Aysun : 48 + 9 = 57

Ezgi    : 42 + 14 = 56
Gizem : 45 + 25 = 70

*************************

Gelinim Mutfakta 5 Kasım Perşembe Puanlama Sonuçları

*************************

5 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ GİZEM
Gelinim Mutfakta 5 Kasım Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ GİZEM
5 Kasım Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ AYSUN

*************************

Gelinim Mutfakta 5 Kasım Perşembe Fragmanı İzle

5 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları sonucu açıklandıktan sonra gözler gelecek bölüm de hafta finalinde neler yaşanacağına dönecek. İşte 6 Kasım Cuma 570. bölümün fragmanı…

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

20 Yorum

 1. Onur BÜYÜKTOP Ilaydayı bulunca 4leri kullanmiyo,ilaydaya yaklaşmasınlar diye.AÇIK AÇIK ILAYDAYI KOLLUYO BUYUKTOP.

 2. Yeni gelen gizem kural hatası yapıyot kimsebirşey demiyor iki puanı silinmesi lazım

  1. Tabiki onur bey çıkarttı gözden bakin görün yarın ezgi gitsin diye aysuna 4 ilayda ya 5 verecek ve en düşük puanı ezgiye verecek kimse onurun adil düğünü söylemesin

 3. Nurten hanım siz hiç mi izlemiyorsun o odada niye oturuyorsunuz İlayda kerevizleri tekerlek şeklinde kesti ona 1 verseydiniz gelininiiz en azından 3 alırdı önceki yarışmacılardan bir Çiğdem olamadınız. Sadece tatdan değil şekildnde bulabilirsiniz sadece kendi gelininiiz değil diğerlerinide izleyin tavsiyem.

 4. Dünkü toplamanızda yanlışlık var ve bunun sonucu olarak Gizem’in puanı olduğundan 4 eksik gözüküyor burada.

 5. Farkında mısınız gizem geldiği ilk günden beri yemekleri üç tabaktan çok başka ilk günkü soğan dolmasi küçücüktü börek yine diğerlerinden farklı pilav neyse ama bugün yine kereviz küçücük kesimi başka direk gizemin tabağı diye bağırıyordu her nedense ilk iki gün kızın puanları yerdeydi sonra üçüncü gün ne olduysa birden bütün 5 leri 4 leri aldı hadi neyse bugün o kerevizle yine 3 den aşağı puan alması hayret valla kız şu an bileşiklere koşuyor resmen onur ilaydayı kolluyor diyorsunuz da gizeme yapılan torpili görmüyor musunuz hangi gelin iki günde bütün 5 leri 4 leri topladı ben hatırlamıyorum yarın bilezikleri de alırsa hiç şaşırmam

 6. Lütfen insanlara iftira atmayın damak tadı diye bişey var onur beyin damak Tadı da ilaydanın kine uyuyordur bende ayşeyi çok seviyordum ama gitti bu bir yarışma biri gider biri gelir ilayda kötü yapsa herkez köyü verir herkez yüksek puan vetiyorki kalıyor Bi kişinin puanıyla bilezik alınmaz lütfen duyarlı olslım

  1. Kusura bakmayın gülden hanım ama göz var nizam var goruyoruz onur bey ya 5 ya 4 veriyor ilayda ya kaynanası zaten hep biliyor gelininin tabagini diğer netindense 3 alınca toplamda bilezik sahibi olunuyor biraz cik objektif lutfen

 7. Onur bey ilaydayi gondermez Kim bilezikleri kazanirsa Cok tut az gitmesi icin Elinden geleni yapiyor zeynep ve ayse onun sayesinde gitdi Once onur beyin gitmesi lazim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu