Gelinim Mutfakta

5 Kasım Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu: Bugün Kim Kazandı?

Gelinim Mutfakta 5 Kasım Salı günün birincisi kim oldu? İlk gün yarışmaya yeni katılan yarışmacı Elif ile beraber günün birincisi olup herkesi şaşırttı. Bu ilk gün şansı mı yoksa hakikaten çok iyi yemekler yapan bir yarışmacı mı geldi? Bugün Gelinim Mutfakta 5 Kasım Salı Puanları verildiği esnada netleşecek. Zira ikinci gün de bu performansı koruyabilirse Dilan 5 Kasım puan durumu sonucun da zirveye yerleşebilir.

=>Bu arada [mavibuton]Gelinim Mutfakta 26 Kasım Salı Puanları[/mavibuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

Dilan’ın bu başarısında büyük katkı payı kaynanası Hülya hanımın onu bulmuş olmasının büyük payı var. Genel de yeni katılan yarışmacıların kaynanaları ilk gün gelinlerinin tabaklarını bulmada çok zorlanırlardı. 

=>Bu arada [mavibuton]19 Kasım Salı Gelinim Mutfakta Puan Tablosu[/mavibuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

Hülya hanım zorlanmadan gelinin buldu. Acaba ilk gün şansı mı? Yoksa gerçekten bu konuda profesyonel mi? Buna cevap verebilmek için 5 Kasım Salı Gelinim Mutfakta puanları sonucunu beklemek gerekecek.

=>Bu arada [mavibuton]12 Kasım Salı Gelinim Mutfakta Puan Tablosu[/mavibuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

5 Kasım Salı Gelinim Mutfakta günün birincisi yine Elif yada Dilan olması halinde en yakın rakibine fark atıp bilezik yarışında çok önemli bir avantaj elde edecek. Bu kişi Dilan mı olur yoksa Elif mi olur elbette bunu kaynanaları vereceği puanlar belirleyecek. Lakin Duygu’nun da hala iddiasını koruduğunu düşünenlerdenim.

==>  [pembebuton]Gelinim Mutfakta 8 Kasım Cuma Haftalık Puan Durumu[/pembebuton] kim olduğunu öğrenmek için lütfen tıklayınız.Gelinim Mutfakta 5 Kasım Salı Puan Durumu Sonucunu Belirleyecek KaynanalarÇiğdem hanımın ilk gün 5-2-2-1 tarzında puanlamaya döndü. Eskiden 5-1-1-1 gibi oldukça düşük puanlar veriyordu. Son iki aydır Çiğdem kaynana iki tabağın aldığı puanları eşitliyor. Yani iki bir yada iki adet iki vererek adil puanlar vermediğini düşünüyorum.

==>  [pembebuton]7 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları[/pembebuton] hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Her puanlamada aynı puanı hak eden iki lezzet olmamalı. Biri birinden daha lezzetli yada kötüdür. Not: bugün kim birinci oldu? sorusunun cevabı yazının son kısmında verdik.

==>  [pembebuton]6 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu[/pembebuton] sonucunu öğrenmek için lütfen tıklayınız.

*************************
YARIŞMA İLE İLGİLİ BİLGİLERİ HABER SİTELERİNDEN DEĞİL, SADECE DİZİCENTER SİTESİNDE BULABİLİRSİNİZ.
*************************

5 Kasım Salı gelinim mutfakta puanlama sırasında, Hülya kaynananın gelinin yeniden bulup bulmayacağı, hem gelinlerin hemde kaynanaların merak konusu oldu. Zira Hülya bugün de gelinin bulur ve hafta boyunca buna devam etmesi halinde tecrübeli dediğimiz Elif, Duygu ve Melike arasında birisinin elenmesi anlamına geliyor. 

5 Kasım Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Açıklandığı An

5 Kasım Salı haftalık toplam puanlar kısmına kimin önde olduğunu merak ediyor musunuz? Birazdan kaynanaların puanlaması sonrasında sizleri bu konuda detaylı olarak bilgilendireceğiz.

5 Kasım Salı puanları bugün çok özel bir yemek için verilecek. Buraya atacağım resim de de görüldüğü üzere gelinler ellerine tokmakları alıp özel bir köfte yapacaklar. Biraz eski usul olsa da hala o lezzeti arayanlar için güzel bir hatırlatma olacak. Gelinim Mutfakta Puan Durumu SonucuGelinim Mutfakta 5 Kasım Puanlama sırasında kaynanaların gelinlerinin bulmaları çok ama çok önemli. Bu hafta bilezikleri almak isteyenler gelinlerin kaynanaları %100 kendilerini neredeyse hatasız bir şekilde bulup beş vermesi gerekecek Zira geçen hafta birinci olan gelinin hafta başında beri aldığı puanlara baktığımız da kaynanası devamlı onu bulduğunu görüyoruz. 

Gelinim Mutfakta 5 Kasım Salı Puan Durumu Sonucu

4 Kasım 2019 Pazartesi günü başlayan bu hafta 5 Kasım 2019 Salı puanları ile devam edecek. Yeni gelen Dilan ilk gün günü birinci bitirmesi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarırken, Elif de uzun süredir alamadığı beş altın bileziği almak için Dilan’ı günün birinciliğinde yalnız bırakmadı. Bakalım 5 Kasım Salı Puanları sonrasında Gelinim Mutfakta 5 Kasım Salı Puan durumu kimin lehine avantaj sağlayacak? Hep birlikte izleyip, göreceğiz.5 Kasım Salı Gelinim Mutfakta Puanları Açıklayan Fatih ÜrekBugün Gelinim mutfakta puanlama kısmında, Duygu’nun bir atılım yapmasını bekliyoruz. Zira yarışmaya başlamadan önce Şaheste hanımın taklidini yapması, güne daha moralli başlamasına neden olduğunu, bu sayede diğerlerinden daha avantajlı olduğunu düşünüyoruz.

Aysel hanım genel de gelinin Duygu’nun tabağını bulan kaynanalar arasında olduğunu görüyorum. Dün yapılan puanlamada gelinin tabağını bulamadığı için bugün kaynanalar odasında gelini Duygu’ya seslenip köfteyi daha iyi ezmesi için aynen şu ifadeleri canım arkasından bağırarak söyledi.

“Ne yapıyorsun öyle. Yavaş yavaş değil. Güm Güm vur.”

Diyerek köftenin lezzetli olmasının püf noktası köftenin daha iyi ezilmesi ile alakalı olduğunu bildiği için gelinin bir kez daha ikaz etme gereği hissetti. Bakalım bu kadar ikazlara rağmen Aysel hanımın Duygu’nun tabağını bulabilecek mi? İzleyip, göreceğiz. Not: 5 Kasım Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucu, yazının en son kısmında açıkladık.Gelinim Mutfakta 5 Kasım Salı Puanları Verildiği an Melike Ve ŞahesteBugün çeyrek altını alan gelin olmasını beklediğimiz iki isim var. tabi bu isimler benim tahminlerim olduğunu da söylemek isterim. Elif yada Duygu ikilisinden birisi bugün çeyrek altını kazana gelin olmasını bekliyorum. Not: 5 Kasım Salı Gelinim Mutfakta Puanlaması yazının sonunda verdik.

Elif altın listesinde şu an da Ezgi 75, Gülcan 43, Elif ise 35 altın ile üçüncü sırada yer almaktadır. Elif ikinci sıraya yerleşmesi için en az iki kez hafta birincisi olmalı ve 45 bilezik ile Ezgi,den sonra gelen isim ancak olabilir. Şu an için en yakın hedefi ikinci sıraya yerleşmek olan Elif, bu hafta %100 birinci olamak istiyor. İlk olarak bu hedefe gidebilmesi için 5 Kasım Salı puan tablosu sonrasında günü birinci bitirmesi gerekiyor. 5 Kasım Salı Gelinim Mutfakta Günün birincisi Elif AkçamGelinim Mutfakta Son bölüm de çeyrek altını hak eden Dilan ve Elif arasında yapılan kurada tabiki Elif çıkacaktı. Başka bir ihtimal bile düşünemiyorum. Zira oldukça şanslı olan Elif, bilezikleri almada bile kuraya gidip, onu bile kazandı. Elif’in bu şansı bizde olsa sanırım köşeyi döneriz. ;)

Bugün Haftalık Puan Tablosu açısından belli bir düzene kavuşacağını düşünmüyoruz. Bunun en büyük nedeni dün iki adet birinci çıkması bu durumun düzene binmesinde en büyük engel gibi durmaktadır.Gelinim Mutfakta 5 Kasım 2019 Puanlaması öncesi Günün Yemeğini Yapan Gelinler5 Kasım Salı Çeyrek altını kim aldı? Birazdan kaynanalar konseyi gelinlerin yapacağı köfteyi tadımlayıp, damak lezzetine göre puanlar verecek. Tabi bana göre damak lezzeti değil gelinin bulmaya odaklanacaklar. Kimileri yanık tabağa beş verecek. Kimileri de olmamış tabaklara beş verecekler.Bizde bu puanları anlık olarak verip, bugün çeyreği kim oladığını açıklayacağız.Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Ve PuanlamasıSözlerimi daha fazla uzatmadan şu meşhur köftenin tarifini verilim. Daha sonra bugün 5 Kasım Gelinim Mutfakta günün birincisi kim olduğunu ve toplam puanları aktaracağız. 

Gelinim Mutfakta 5 Kasım Tavuklu Tokmak Köftesi

5 Kasım 2019 Gelinim Mutfakta Tavuklu Tokmak Köftesi Malzemesi

  • 1 kg Bulgur (Köftelik) 
  • 3 adet tavuk göğsü
  • 2 adet soğan
  • 2 çay kaşığı tuz
  • 2 çay kaşığı karabiber
  • 2 çay kaşığı pul biber
  • 1 çay kaşığı reyhan
  • İki su bardağı sıcak su

Kızartmak için;

  • Sıvı Yağ

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1Fatih Ürek, tokmakla uzun süre dövülüp yapılması gereken günün yemeği Tavuklu tokmak köftesi için 45 dakika süre verdi. Bu süre içinde gelinler de uzun süre tokmakla bulguru ve tavukları döverek yumuşacık bir kıvama getirmeye çalıştılar

Bakalım hangi gelin bu köfteyi tam tarife uygun yapacaklar? İzleyiciyiz göreceğiz. Not: Bugün kim çeyrek altını aldı? sorusunun cevabı hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

Gelinim Mutfakta 5 Kasım Puanları (05/11/2019 Salı)

*************************Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1*************************

Kaynana Hülya‘nın verdiği Puanlar

Elif : 1
Duygu : 2
Melike : 2
Dilan: => Hülya’nın Gelini 5

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Çiğdem‘in verdiği Puanlar

Elif=> Çiğdem’in Gelini 5
Duygu : 3
Melike : 3
Dilan : 1

*************************
” 5 Kasım 2019 Salı Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Aysel‘in verdiği Puanlar

Elif   : 1
Duygu  : => Aysel’in Gelini 5
Melike : 4
Dilan : 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Şaheste‘nin verdiği Puanlar

Elif : 1
Duygu : 4
Melike : => Şaheste’nin Gelini 5
Dilan : 1

*************************

Gelinlerin 5 Kasım 2019 Salı Toplam Puanları

Elif 1 5 1 1 8
Duygu 2 3 5 4 14
Melike 2 3 4 5 14
Dilan 5 1 1 1 8

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (4 Kasım-8 Kasım Haftası) – Salı

*************************
Elif       : 13 + 8 = 21
Duygu  : 11 + 14 = 25
Melike : 9 + 14 = 23
Dilan   : 13 + 8 = 21
*************************

Gelinim Mutfakta 5 Kasım Salı Puanlama Sonuçları

*************************

5 Kasım Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ MELİKE & DUYGU
Gelinim Mutfakta 5 Kasım Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ DUYGU
5 Kasım Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ ELİF & DİLAN

*************************

Gelinim Mutfakta 6 Kasım 2019 Çarşamba Fragmanı İzle

6 Kasım 2019 Çarşamba günü Kanal D ekranlarına 387. bölümü ile gelecek programın 6 Kasım fragmanı verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

  1. Şaşırdıkmı Onur bey in puanlama sına yine 5 İlaydaya adam resmen taraflı bu böyle gitmez. Yeter artık ben izlemiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu