5 Kasım Salı Zuhal Topal’la Sofrada Puanları 9 Çeşit Menüye Verildi

Zuhal Topal’la Sofrada Bugün 5 Kasım Salı Gülcan yarışacak. 29 yaşında ve 9 yıllık evli olan gelinimiz elinin lezzeti ve menüsü ile kaynanalar adata mest etmek istiyor. ancak bilmiyor ki bu kaynanalar zor. Gözünün üstünde neden kaşın var diyen kaynanalar olduğu için yaptığı yemeği beğendirmesi de bir o kadar zor olduğunu günün sonunda görecek. 

=> 26 Kasım Salı Zuhal Topal Kaç Puan Verdi sorusunun cevabını görmek için tıklayınız.

Bu yazımız da öncelikle yarışan gelin ve kaynanayı daha detaylı sizlere tanıtacağız. Sonrasında bugün günün menüsü olarak yarışmacımız sunacağı menüyü aktaracağım. bu menüye kaynanaların nasıl eleştiriler yaptığını açıkladıktan sonra 5 Kasım Salı Zuhal Topal’la Sofrada puanları hakkında bilgilendireceğiz.

=> 19 Kasım Salı Zuhal Topal Kaç Puan Verdi sorusunun cevabını görmek için lütfen tıklayınız.Zuhal Topalla Sofrada bugün 5 Kasım Salı Puanları alacak yarışmacı - 5 Kasım Salı Zuhal Topal'la Sofrada Puanları 9 Çeşit Menüye Verildi5 Kasım Salı Zuhal Topal Kaç Puan verdi sorusu henüz haftanın ikinci günü olmasına rağmen gözlerimiz sunucunun vereceği puanları aradı. Zira dokuz çeşit yemeğe kaynanalar haksız puanlar verince, durumu kurtarma işi de Zuhal hanıma kaldı. 

=> 12 Kasım Salı Zuhal Topal’la Sofrada Puanları hakkında bilgi alabilmek için lütfen tıklayınız.

Henüz ikinci gün olduğu için gelin ve kaynanaların isimlerini bilmiyor olabilirsiniz. Bu hafta Zuhal Topal’la Sofrada (4-8) Kasım yarışmacıları hakkındaki bilgileri pembe butona basıp ulaşabilirsiniz.

Zuhal Topal’la Sofrada 5 Kasım Salı (2019)

5 Kasım Salı günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Gülcan Kuz, 9 ayrı çeşit yemeğini yetiştirmeyi başardı. Kaynanalar ise sanki yarışmaya sakın puna vermeyelim mantığı ile geldiği için her olayı bir eleştiri konusu yaptılar. Her durum karşısında bugün yarışan Gülcan’ın bugün alacağı Zuhal Topal’la Sofrada 5 Kasım Salı puanları konusunda eksi puan olarak yansıtmak için kaynanalar ellerinden geleni yaptılar.

==>  Zuhal Topal’la Sofrada 7 Kasım Toplam Perşembe Puanları öğrenmek için lütfen tıklayınız.5 Kasım Salı Zuhal Topalla Sofrada Puan Durumu alacak Günün Menüsü - 5 Kasım Salı Zuhal Topal'la Sofrada Puanları 9 Çeşit Menüye VerildiBu hafta Salı günü (5 Kasım 2019 Salı) yarışan yarışmacımız Gülcan Kuz ile kaynanası Ayşegül Kuz hakkında tüm bilgiler hemen alt paragraf da sizleri bekliyor.

==>  Zuhal Topal’la Sofrada 6 Kasım Çarşamba Puanlaması sonucunu öğrenmek için lütfen tıklayınız.

Gülcan Kuz (5 Kasım 2019 Yarışmacısı Gelin)

 • 9 yıllık evli
 • 8 yaşında bir kızı var
 • 15 yıl önce lisede eşi ile tanışmış
 • Eşinin Adı Kerim
 • 29 yaşında
 • Alışverişi çok seviyor

5 Kasım Salı Zuhal Topalla Sofrada Yarışmacısı Gülcan ile Ayşegül - 5 Kasım Salı Zuhal Topal'la Sofrada Puanları 9 Çeşit Menüye Verildi

   Ayşegül Kuz (5 Kasım Salı Yarışmacısı Kaynana)

 • 51 yaşında
 • iki çocuk annesi
 • Aceleci ve tez canlı bir yapısı var
 • İş yerinde kendisine Pire Ayşegül derlermiş
 • Aslen Ankaralı
 • İstanbul ilimiz de ikamet ediyor

İkinci gün yarışan ve 9 yıllık evli olan Gülcan oldukça hareketli ve 9 ayrı çeşidi yetiştirmek için büyük bir çaba sarf etti. Hatta öyle çabaladı ki mutfağını bile toplamayı başardı. Ancak Gülcan’ın beklentisi Zuhal Topal’la Dış ses ile birlikte kahve içebilecek kadar bir zamanı da artırmayı düşünüyordu. Ancak olmadı. Gene de zamanında bitirdiği için ben oldukça başarılı bulduğumu söylemek isterim. 5 Kasım 2019 Salı Zuhal Topalla Sofrada Bugün Yarışan Gülcan - 5 Kasım Salı Zuhal Topal'la Sofrada Puanları 9 Çeşit Menüye Verildi

Bugün yarışan Gülcan başarılı bir iş çıkartsa da bir gün önceden kasaptan aldığı eti kasaba marine ettirmesi kurala aykırı olmasa da kaynanalara bu konuda dürüst davranmadığı için kaynanalar da bunu acımasızca eleştirmesine ve hak etmediği puanları vermesine neden olduğu için bu durumda gözler bugün 5 Kasım Zuhal Topal kaç puan verdi? sorusunun cevabına yöneldi.

Eti Bir Gün önceden kasaba marine ettiğini ilk etapta açıklamadığı ama sonrasında ortaya çıktığı için bu hareketi kaynanalar tarafında çok sert bir şekilde karşılandı. Bu sertlik puanlama sırasında kendisini daha çok gösterdi.

5 Kasım Zuhal Topal’la Sofrada Gülcan’ın Menüsü 

5 Kasım Salı Zuhal Topalla Sofrada Puan Durumu alacak Günün Menüsü - 5 Kasım Salı Zuhal Topal'la Sofrada Puanları 9 Çeşit Menüye Verildi

 • Kremalı mantar çorbası
 • Kabak Mücveri
 • Kremalı Permesanlı Fesleğenli Fettucine
 • Patates mantısı
 • Pırasalı Çarşaf böreği
 • Bonfile
 • Mevsim Salata
 • Meyveli Waffle.

Kaynanalar bu hafta ikinci gün tadıp puan vereceği menüyü görünce gerçekten çok beğendiler. Her yemek yerli yerinde ve bir düzen içinde olduğunu söyleyenlerin oranı diğerlerine göre daha fazla olduğunu söyleyebilirim. Sunucumuz da özellikle waffle konusunda çok heyecanlı. Yarışmaya katılacak gelinler, menü de waffle artı bir puna gibi durduğunu söylemek isterim.

Bakalım menüyü sayarken oldukça heyecan yapan sunucumuz günün sonunda kaç puan verecek. Yani Bugün Zuhal Topal’la Sofrada 5 Kasım Puanları sırasında hem kaynanalardan hem de sunucumuzdan aldığı puanlar hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

5 Kasım Salı Zuhal Topal’la Puanları (Gülcan’ın Puanları)

Şükriye 5
Zeliha 6
Sakine 4
Perihan 6
Zuhal Topal   5
TOPLAM  26

**5 Kasım 2019 Salı**

Zuhal Topalla Sofrada 5 Kasım 2019 Fragmanı

9 yıllık evli ve 9 ayrı çeşit yemeği ile 5 Kasım Salı günü yarışan gelinimiz Gülcan Akman’ın yarıştığı Zuhal Topal’la Sofrada 267. bölüm fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.Eklenme Tarihi:

YORUMLARINIZI BEKLİYORUM

KONU İLE iLGİLİ YORUMLAR (1 Yorum)


 1. Bu yarışmada bu kadar yılan birini görmedim yarışmada şu zamana kadar yarışan iki yüzlü ve en pislik insan saygı edep adap ne bilmeyen yaratık