Gelinim Mutfakta

15 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Bugün Kim Kazandı? Bu Hafta Kim Elendi? Gelinim Mutfakta 15 Mart Puanları Son Puan Durumu

Gelinim Mutfakta 15 Mart bilezikleri kim aldı? Perşembe günü puanlamasında sonra eleme potasına tahmin ettiğimiz gibi Neslihan düştü. Yani bizim açımızdan beklenen bir durum var. Bu gün Neslihan girdiği girdaptan kendisini kurtarabilecek mi? Bakalım bu hafta kim elendi sorusunun cevabı olacak mı? Hep birlikte göreceğiz. Diğer yandan Gelinim Mutfakta 15 Mart cuma puanları sonrasında bir gelin 10.000 TL değerinde 5 adet bilezikleri alacak. Son puan durumu açısından en şanslı olan gelin Gülcan olduğunu görüyoruz. <⇓<PUANLAR YAZININ EN SONUNDA>⇓>

=> 15 Mart 2022 Salı Gelinim Mutfakta Puanları sonucu için lütfen tıklayınız.

Neslihan aslında ciddi manada iddia ile gelmese de kaynanası Aynur hanım ilk gün dediğimiz gibi çok iddialı geldi. Duruşu, konuşması tam bir otoriter kaynana imajı verdi. Ancak gelinin tabaklarını bulma konusunda diğer kaynanalar gibi maharetli olamadığı gibi Neslihan da diğer kaynanalardan kötü puan adlı ve yemeklerini iyi yapamadığını dile getirdiler.

=> 15 Mart 2021 Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Tüm bunların ışığı altında, 15 Mart Cuma Gelinim Mutfakta kim elendi? sorusunun cevabı olacak mı? İzleyip göreceğiz. Bu arada [mavibuton]Gelinim Mutfakta 12 Mart Cuma Kim Elendi[/mavibuton] sorusunun cevabı için tıklayınız. 

Gelinim Mutfakta Son bölüm de yapılan puanlama sonrasında gördüğümüz kadarı ile Gülcan diğer rakiplerine ciddi fark attığını, en yakın gelin ile arasında 8 puan fark olduğunu ve final günü için 8 puanı kapatmak çok ama çok zor olduğunu söyleyebilirim. Tabi 15 Mart 2019 Cuma puanları sonrasında sonuçlar %100 netleşmiş olacak olsa da bizleri bu günü bu soruların cevaplarını önceden vereceğiz. Not: Gelinim mutfakta puanlama yazınını sonunda verildi.

Ezgi, güneş ve Gülcan bu gün bilezik için yarışacak. Bir mucizelere kalsa da Ezgi ile Güneş ellerinden geleni yapacak ve 5 bileziği almak için yarışacak. Genel de 2 gelin bilezik yarışında olurken, 2 gelinde elenmemek için çaba gösterirdi ama bu hafta farklı bir durum var ve bu duruma göre 3 gelin bilezik için ter dökecek ve Gelinim Mutfakta 15 Mart Cuma bilezikleri kim kazandı? sorusunun cevabı olmak için çabalayacaklar.

Bilezikleri alabilmek için önce gelinlerin bu gün günün tatlısını yapması ve çeyrek altın sahibini bulması gerekiyor. Öncelikle 15 Mart Gelinim Mutfakta günün birincisi kim oldu? sorusunun cevabı bulacağız. Sonrada çeyrek altını kazanan gelinin açıklandıktan sonra bileziklerin sahibi ve elenen isim de kendiliğinden ortaya çıkacak. Not: Gelinim Mutfakta Haftalık Puan Tablosu bu yazının son kısmında verildi. [pembebuton]Gelinim Mutfakta 5 Nisan 2019 Cuma Bilezikleri Alan[/pembebuton] kim olduğunu ve kaç puanla bilezikleri aldığını görebilmek için tıklayınız.

Bildiğiniz üzere bu gün diğer günlerden farkı hem çeyrek altının sahibi hem de bileziklerin sahibi ve elenen isim açıklanacağı için öncelikle Gelinim Mutfakta 15 Mart Cuma puanları için üç kaynana puanlama yapacak. Hemen akabinde haftanın ve günün kritikleri yapıldıktan sonra puanlama yapmayan kaynana da gelip puanlarını verdikten sonra haftanın kazananı açıklanacak. Yani Gelinim Mutfakta Bugün Kim Kazandı sorusunun cevabı ortaya çıkacak. Not: Gelinim Mutfakta toplam puanlar yazının son kısmında verildi. [pembebuton]Gelinim Mutfakta 29 Mart 2019 Cuma Bilezikleri Alan[/pembebuton] kim olduğunu görebilmek için tıklayınız.Gelinim Mutfakta kim Elendi- kim gitti resmi

15 Mart Cuma Gelinim mutfakta puan durumu ne duruma bir bakalım ve kim kaç puanda görelim. Gülcan yarışmaya iyi başladı ve iki gün üst üste birinci oldu ve şu an 57 puanla zirvede, ikinci sırada olan yarışmacı ise Pazartesi ve Salı günü günün birincisi olan Güneş 49 puanla bilezik yarışında iddiası %75 ler de olduğunu görüyoruz. Üçüncü sıradaki gelin Ezgi ise 48 puanla bilezik iddiasından bir adım daha geride ve %70 iddiası ile bu gün 5 bilezik için ter dökecek. Son sırada olan ve bana göre bilezik iddiası olmayan Neslihan 42 puanda olduğunu görüyoruz. CUMA PUANLARI YAZININ EN SONUNDA⇓

Yukarıdaki son puanlamaya baktığımızda Gelinim Mutfakta 15 Mart Cuma kim elendi? sorusunun cevabı az çok netlik kazandığını, ayrıca bilezik yarışında Gülcan da bana göre %90 oranında bilezikleri almayı garantilediğini görüyorum. Bence bu gün tek merak edilen gün birincisi kim olacak sorusudur. Haricinde bazı soruların cevapları kabak gibi ortada duruyor. Not: 15 Mart gelinim mutfakta puanlar bu yazının son kısmında bulabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 15 Mart Cuma Bilezikleri Kim Kazandı? Kim Elendi

Yaklaşık olarak 1 yıldır yayın yapan Kanal D ekranlarında ciddi amanda reyting kazanan gelin kaynana birlikte yarıştığı yemek programında bu hafta 260. bölüm ile hafta finali yapacak. Tabi 260. bilezikler de sahibini bulacak. Yarışma başından beri verilen altınların yaklaşık olarak %20’sini Ezgi kazandı. Tabi tüm bunları tek seferde kazanmadı. Defalarca elenmelerine rağmen hacı yatmaz gibi devrildikçe geri geldi, devrildikçe geri geldi ve sonunda 45 bileziğin sahibi oldu. Toplumda Ezgi ve Reyhan için artık yeter sesleri duyulmaya başladık. Bakalım bu gün Ezgi, Bilezikleri kim kazandı mı? Bence kesinlikle kazanamadı. 15 Mart Cuma puanlaması sonrasında dediklerimin çıktığını görünce anlayacaksınız.Gelinim Mutfakta bilezikleri Kim Aldı resmi

Bildiğiniz üzere ben yarışmada hiç bir gelini tutmuyor, hiç birinin de fanı ve seven biri olmadığım gibi nefret edeni de değilim. Her yarışmacı hakkında gördüğüm iyi olayları da kötü olayları da anlatmaya çalışıyorum. Her yarışmacı orada saatlerini harcadığı için en azından teselli altını almasını istiyorum. Neslihan, 15 Mart Kim elendi sorusunun cevabı olursa, hiç altın almadan gidecek. Bence bu çok acı bir durum. Böyle olanlar için teselli altını vermeleri gerektiğini düşünüyorum. [mavibuton]22 Mart Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kazanan[/mavibuton] kim olduğunu mera ediyorsanız, tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 15 Mart Cuma günün birincisi kim oldu? Bu gün ve bu haftanın kör düğümünü çözecek ve bileziklerin ve çeyrek altının sahibinin kim olacağını belirleyecek olan olay, günün tatlısını en iyi şekilde yapıp, kaynanalardan en yüksek puanı almak için kıran kırana yarışacak gelinlerimizden bakalım hangisi istediği birinciliği lede edecek? Merakla sonuçlar açıklamasını beklemenize gerek yok. Birazdan yorum kısmında daha sonrada bu yazı içinde bu soruların cevaplarını vereceğiz. Not: Gelinim Mutfakta haftalık puanlar yazının son kısmında verdim.

geçtiğimiz hafta finalinde kaynanası ile kavga eden ve fikir ayrılığına düşen Gülcan için uyku modunda tabirini kullanmıştım. Gördüğüm kadarı işle Gülcan uyku modundan kendisini kurtarmış gibi duruyor. Şu an için Gelinim Mutfakta haftalık puan tablosu içerisindeki konumuna baktığımızda en önde ve bileziklere en yakın gelin olduğunu görüyoruz. Dikkat:Gelinim Mutfakta 8 Mart Cuma puanları sayfanın altında verildi.

Gelinim mutfakta 8 Mart Cuma toplam puan durumu hemen netleşmediği için uzun süre haftanın kritikleri konusunda konuşuluyor. Sizleri bu durumdan kurtarmak için son puanlamaya kalmadan bu gün kim kazandı sorusununu cevaplarını burada bulabilirsiniz. Şimdi vakit kaybetmeden haftanın son yemeği olarak tatlı yapılıyor. Bakalım gelinlerimiz bu gün hangi tatlı yapacağını ve malzeme listesi ne olduğunu açıklayalım. 

Gelinim Mutfakta 15 Mart Kağıt Helvalı Magnolia Malzemeleri

 • 1 paket krema
 • 2 çorba kaşığı tepeleme un
 • 1/2 su barda toz şeker
 • 2 adet yumurta
 • 1 paket vanilin
 • 1 su bardağı süt
 • 1 çay bardağının yarsı kadar da süt
 • 1 çorba kaşığı tere yağ
 • 1 tutam tuz
 • 1 adet kağıt helva
 • 2 avuç bütün şam fıstığı (kabukları alınmış)
 • 20 adet bebe bisküvisi

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1

Fatih Ürek kolay bir tatlı olduğu için gelinlere 45 dakikalık süre verdi. Bu süre içinde gelinler hızla yemeklerine odaklandılar ve zamanında yemeklerinin yapımını tamamladılar. Daha sorna 15 Mart puanlama kısmına geçtiler. Hadi bizde geçelim ve kim kazandığını, kaç puan aldığını görelim.

Gelinim Mutfakta 15 Mart Puanları (15/03/2019 Cuma)

*************************
Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1*************************

Kaynana Besime‘nin verdiği Puanlar

Ezgi : 4
Gülcan=> Besime’nin Gelini 5
Güneş : 1
Neslihan : 3

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Gülderen‘in verdiği Puanlar

Ezgi : 1
Gülcan : 4
Güneş   : => Gülderen’in Gelini 4
Neslihan : 5

*************************
“15 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Reyhan‘ın verdiği Puanlar

Ezgi : => Reyhan’ın Gelin 5
Gülcan : 3
Güneş : 2
Neslihan 1

“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Aynur‘un verdiği Puanlar

Ezgi : 1
Gülcan : 4
Güneş : 4
Neslihan  : => Aynur’un Gelini 5

*************************

Gelinlerin 15 Mart 2019 Cuma Toplam Puanları

Ezgi 4 1 5 1 11
Gülcan 5 4 3 4 16
Güneş 1 4 2 4 11
Neslihan 3 5 1 5 14

*************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (11 Mart – 15 Mart Haftası) – Cuma

Ezgi          : 48 + 11 = 59
Gülcan     : 57 + 16 = 73
Güneş      : 49 + 11 = 60
Neslihan  : 42 +
14 = 56

“DİKKAT! HAFTANIN BİLGİSİNİ ÖNCEDEN SADECE İNSTAGRAM ADRESİMİZDE BULABİLİRSİNİZ “dizicenter_net” YAZARAK PROFİLE ULAŞABİLİRSİNİZ. “

Gelinim Mutfakta 15 Mart Cuma Puanlama Sonuçları

*************************
15 Mart Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı
⇒ GÜLCAN

15 Mart 2019 Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi
⇒ NESLİHAN

15 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ GÜLCAN
Gelinim Mutfakta 15 Mart Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ GÜLCAN
15 Mart Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒GÜNEŞ eZGHİ
*************************

Gelinim Mutfakta 15 Mart Cuma Fragmanı İzle

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

99 Yorum

 1. Hiç izleyesim yok yorum yazasim da yok Gülcan hem çevreyi hemde bilezikleri alacak diye lanet kadın kök saldı yarışmaya bı gidemedi bı kurtulamadık …..

 2. Ezgi ve Gülcan gitsinler artık gına geldi onları seyretmekten fenalık geldi uffff offff ??

 3. Bu gulderen kadar yapmacik bir kaynana olamaz artik izlemek bile gelmiyor icimden sadece ekranlara oynuyor

 4. Şu bodur rezil guldereni yerden yere vurun reziller iyice rezil olsunlar hirsizzzzzzz ekran kirliligi defolsunlar

 5. bence daha rezili var ezgi öncelik gitsin ezgi reyhan gitsin burdan hile hurdayla kaliyor fatih yuregin sag sol kolu oldular

 6. Gülderen hanım nasıl bir kadın reyhan hanıma tilt oluyordum o bundan daha da beter çıktı kadın konuştukça sanki yerin dibine ben giriyormusum gibi.Sevimsiz ciftler

 7. İnsanları küstürüyorsunuz yorumlarınızla değerli yorumcular bir birinizde kusur aramayı bırakıp yarışmaya odaklansanız bazı arkadaşlara sözüm

  1. Şuan sende aynı şeyi yapıyorsun … Sende yarışmaya odaklan başkalarının yorumlarına değil …

    1. Bende eleştiriyorum baskalari da eleştiriyor da sana noluyorr sen kimsin sen daha önce hangi rumuzla yazdın seni tanımıyorum ben rumuz kullanmıyorum
     Kalp kirmadik doğruları söyledik burada milleti kandırıp fingirdesmesinler burası fingirdesme yeri değil yarışma yorum sayfası daha önce Zeynep ve Poyraz yüzünden burada tatsızlık olmuştu Filiz hanımda böyle şeylere müsade etmiyor zaten biz de uyardık yarışma formatından çıkanları..

     1. Anladım belki yeni değilin eskilerdende değilsin eskidende bu rumuzla yazardım zeynebi bilirim ismini değiştirip yazabilir sohbette edebilir uyaracak kişi sen olmamalısın dünkü sohbete baktım hiçbir yanlış görmedim senin tavrın görüşüne saygı duyarım hoşuma gitmesede

     2. Yazdıklarında hiçbir saygısızlık yok tümü doğruda olabilir söylediklerinin boşver yazışan yazışsın burda umduğun şekil bir şey olacağı yok burda

     3. Evliyim degipte Fırata yanaşması ilgi çekiyor daha önce yazdıklarını görmemişsin anlaşılan Poyraz Zeynep olayında bilmiyorsun herhalde belli baya konu atlamisin
      Ben hergun buraya yazıyorum ve sadece ben degilim onları uyaran Filiz Hanıma kadar gitmesin mevzu diye uyarı yapılıyor
      Dün ben ve biri iki kişi daha vardı eleştiren önceki yazdıkların yorumları bildiğimiz için konuşuyoruz biz
      Sen ya konu hakkında bilgin yok yada bilmiyorum acaba sen Fırat yada Esra misin ??
      Dünde sanırım başka bı isimle yazdın Yegane dedin bide Seyhan miydi sen beni şüphe ettirdin bize diyorsun siz karışmayı diye ama sen ya birilerinin avukatlığını yapıyorsun ya da bilmiyorum artık bı tuhaflık var

     4. Bizi uyaracak kişi de sen olmamalaisin Hayat!!!
      Bize yapmayın dediğin şeyleri sende bize yapıyorsun!!!
      Ben mesela bu site ahlaklı diye yazıyorum Filizin Hanımın sitesi diye yazıyorum burada ahlakli terbiyeli seviyeli yorumlar görmek istiyoruz aksini görürsek tabi ki de şikayet ederiz sen yanlış tarafi uyarıyorsun Hayat !!!ben mesela bu sitenin en eski yorumcularindanim ne zaman ne yazacağımı çok iyi bilirim bilmem anlatabildim mı!!!

     5. Ben hayatım seyyahı tanımam esra fırat poyrazı bilmem. Dediğim gibi saygı duyarım boynum kıldan ince sitede sadece yorumcuyum senin gibi

     6. Dünkü okuduklarım üzerinden yorum yapmıştım ahlak dışı seviyesiz terbiyesiz yorum okumadığımı düşünerek. Bu sitede o tarz yorumlar görmedim çok nadir olmakta bunda sizin uyarılarınızın etkiside olabilir

 8. Reyhanın içinde kalmış yazık, kadın bunca sene ünlü olma isteğini nasıl bastırmiş acaba. Şimdide şarkıcı oldu.Bakalım daha neler yapacak yakında amuda kalkıp ters taklalar atarsa hiç şaşırmam.

 9. Esracım selam bazı yorumlara takılma insanların ağzı torba değil canınıda sıkma burası huzurlu bir yer genellikle. Hoş olmayanları görmezden gelmeye çalış

 10. Şu bodur yer biti gulderen ne konusmasini nede yemek yemeyi beceremiyor odun onun yüzünden izlemiyom

 11. Off hiç yorum yapacak mod da kalmadı ne bu ezginin şansını hep çalıyorlar.
  Hele gülderen ne kadar cahil ALLAHIM

 12. Ezginin kapagini biliyor gulderen bilerek yapiyor ama fatih urek uyarmiyor normalde uyarir hic zevkim kalmadi cahil kendini bilmezleri izliyoz kalite kalmadi

 13. gülderen git artk gıcık güzele 1 veriyo kötü dediğine 5 veriyo bu kadarda olmaz

  1. Sende Gülderen kaynanaya taktın çok komiksin ????
   Hepsi oynuyor zaten Gülderen oynuyor diyorsan demek ki iyi oynuyor tebrik etmek lazım ?

   1. Beceremiyor oyunculuğu yakışmıyor oyunculuk neeerde cansular yağnurlar başaklar haticeler

 14. ezgi ve reyhan sizin için izliyoruz yoksa nefret geldi gülcan ve gülderendenden

 15. Birde Ezgi Reyhan eskidiler gitsinler diyorlar.
  ßU yeni gelenlerin kalitesizligine bakın ya..
  Kalite yerlerde resmen. Nerde eskilerin kalitesi…

  1. hangi kalite reyhan ve kalite programı rezil ediyor yemek yemesi yürümesi konuşması iğrenç gitsin artık

 16. Gelinini bul ama hak eden lezzete değerini ver. İyiye 1 vermek nasıl bir adalet ?

 17. Bodur yerbiti suratsız gelini bilezik altın alamayinca hasetlikten kuduriyorlar ikinci malesefffffff Ziyafettttt tez elden defolsunlar reziller hasetler

 18. rehyan ve ezgini ozelligi ne acaba baska yarismaci yokmu turkiyede 6aydir buradalar ruyasinda goremeyegi altinlari aldi yeter bikti artik heo ayni yuz fatihin koladigi bence tebrikler gulcan eze eze aldin darisi gunese

  1. Bir arkadaşın yorumda okumuştum bilerek üçüncü bırakıyorlar elemeden kıl payı kurtuluyor sözde seven ve nefret edenleri teşvik

 19. arkadaslar bugun atv de hercai dizisi cikiyor mukemel bir dizi ba yıl dım izleyecem bu tavsiye izleyin hatta tavsiye bile degik israr lutfen bakin bu diziye bugun burda evet evet atv de cikicak oh içim rahatladi gulperi artik sen bittin hercai

 20. arkadaslar bugun atv de hercai dizisi cikiyor mukemel bir dizi ba yıl dım izleyecem bu tavsiye izleyin hatta tavsiye bile degik israr lutfen bakin bu diziye bugun burda evet evet atv de cikicak oh içim rahatladi gulperi artik sen bittin hercai

 21. Para manyağı gülcan ve kaynanası hala yarışmada pes.gitsinler artık ihtiyacı olan gelsin.

 22. Ezgi ve reyhan hanım hep kalsın.kalitelu,seviyeli hak yemiyen güzel insanlar.sizin sayenizde proğramı izliyorum….

 23. Pazartesi fragmanını izledim
  Gulcanda saçlar yine süpürge gibi mutfağı ve yemekleri supuruyor????
  Yeni gelin ve kaynana cok hoş görünüyorlar kaynanada gelin gibi Maşallah genc?

 24. Hay Allah Neslihan ı da sevmiştim (kaynanası hariç)..Keşşşke Güneş gitseydi kaynanasınıda alıp :(

 25. Yagnurun annesi Yagnurun bu yarismada yarışmasini istemiyormuş acaba Yagnur o yüzden mı geri gelmiyor

 26. Ezgi ve Reyhan gitmeyecekler onlar Programın Fenomenleri.Biz seyirciler onların gitmelerini istemiyoruz,onları çok seviyoruz.Kıskananlar çatlasın.

 27. HERCAİ İZLEYİN KEYF ALİN..
  diyen yorumcu izledim hatta şuan tekrarını izliyorum ?
  Tek kelimeyle mukemmel?
  Oyuncu Ebru Şahin çok güzel ve çok başarılı??

  1. Miran rolünde İsmail YK olsaydı daha bı zevkle izlerdim ??
   Çok begendim diziyi bayıldım bayıldım senaryo da çok guzel tabi sonunu çok merak ediyorum.
   Asi ve güzel kız Reyyan?
   Bide Kanal 7 de Yemin dizisi var o dizide de güzel cesur ahlaklı kız Reyhan var çok güzel i diziyi de tavsiye ederim ?

   1. Yanlız bu dizide Akın Akinozunun yani Miranın saç modeli çok komik yaa okul çocuğu gibi?Normalde Akınin saç modelini cok beğenirdim ben havalı bı tarzı vardı

 28. Tavşan dişli yerbiti aykusude düşük herhalde neyaptini neyedini nekonustunu ne yapsa delidir misali bodur rezil gulderen gene defolmamis

 29. HERCAİ dizisi çok heyecanlı
  Miran anne babasının intikamını almak için Reyyanla evlenmek istiyor ama bence yanılıyor Reyyani üvey kız olduğunu.bilmiyor ayrıca bence Miranin anne babasını öldüren Reyyanin üvey babası değildir çünkü o adam ailenin en iyi kalplisi bence dede ve ya amca öldürmüştür

 30. Arkadaşlar Esra Zeliha ismini kullanarak Dizicenter INstagramda bizim arkamızdan bize hakaret ediyor biz kötü kalpliymisizde falan filan
  Bizim hakliı olduğumuzu gösterdi girin bakın Hercai sayfasina orada da Firata nasıl yanaşmaya calisiyor anam kadin bi rahat duramiyor sonra bize kötü kalpliler diye hakaret ediyor
  Buradan kendisine sesleniyorum Esramisin Zeynepmisin Zelihamisin ismin her neyse sana tavsiyem madem ikinizinde Instagraminiz var özel konuşun ne diye milletin gözüne sokuyorsunuz daha önce de Poyraz Zeynep döneminde de bu tavsiyede bulunmuştuk kendi iyisiniz için yapın bunu

 31. Daha önce fark etmiştim dc INstagramda Zeliha ismiyele yazdığıni hatta gecen gün demiştim gerçek ismini biliyorum ama soylemiycem diye gerçekten de soylemiyecektim eğer bizim hakkımızda kötü kalpliler diye konusmadaydi

 32. Hercai diziyi bende çok beğendim gerçi biraz tuhaf senaryosu var fakat ilgimi çektiği için izlemeye devam edcegim

 33. Anonim baktim instagrama ayy gülme krizine girdim hahahaaa bide bize koru kalpliler diyor peess……Ben çok eminim buraya da başka bir isim altında yazmaya devam edecek ve kısa sürede yine kendisini ele verecek çünkü huy canının altındaymış isim değiştirmekle bir şey değişmiyor hahaaaahaaa
  Bu arada yarın yarışmada neler olacak çok merak ediyorum yeni gelen gelin kaynana baya disli görünüyorlar İnşallah Gulcani paket yaparlar

 34. Duyduğuma göre haftaya Güneş elenecek Ezgi bilezikleri alacak ?
  Ne zaman kurtulacağız bu Ezgiden bilmiyorum kanalı satın mi aldı gitmiyor bir türlü gıcık seyyy?

   1. İnşallah bir sonraki elemede Gülcan ondan sonrada Ezgi elenir biz de bayram ederiz ???

 35. Şuan yine Hercai izliyorum yaa dünden beri kaçta defa tekrarını verdiler hatırlamıyor ama her tekrarını izliyorum ve bikmiyorum çok ilginç????

 36. Filiz Hanım siteye saldırı var sanırım Saldırgan bilgilerinize ulaşmaya çalışıyor Dizicenter üzerinden diye bı yazı çıktı az önce lütfen ilgilenir misiniz ben çok korkuyorum

  1. Siteye saldıran O kötü kalpli sen misin acaba ????Ayrıca kim olduğunu tahmin etmek hiç Zor değil …
   FİLİZ HANİMİN neredesiniz ???
   Dün gece siteye saldırı vardı bilgilerimize ulaşmaya çalışıyordu saldırgan ekranda öyle bı yazı cikti baktınız mı ilgilendiğiniz mii???
   Yazmaya korkuyorum çekinerek giriyorum siteye nolur birşey söyleyin

  2. Filiz hanım su Boğaç ismiyle yazanın kim olduğunu bakmanizizda fayda var diye düşünüyorum

  1. Miran yani Akın Akinozu zaten çok yakışıklı bı adam ama saç modelini beğenmedim Aslan Ailemde ki tarzı daha havaliydi

 37. Filiz Hanım Allah aşkına neredesiniz bı cevap verin yahuu
  Site güvenli olduğunu biliyorum size güveniyorum da neden dün gece ekrana saldırı uyarısı geldi bilgilerimize ulaşmaya çalışıldığı yazısı çıktı birşeyler söyleyin rahatlatin beni tedirgin oldum yaa

  1. SSL SENTİFİKASI 3 AAY DA BİR YENİLENİYOR BİZ ZAMANI GEÇİRMİŞİZ ONDAN OLUYOR SIKINTI DEĞİL ZATEN DÜZELTTİK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu