Gelinim Mutfakta

5 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? Kim Elendi

5 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? Haftanın birincisi kim oldu? Bu hafta kim elendi? Bilezikleri bu hafta kim kazandı? Gelim Mutfakta 5 Mart Cuma kim elendi? Zeynep mi elendi? Gelinim Mutfakta 5 Mart bilezikleri kim aldı? Haftanın birincisi hangi gelin oldu? 5 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu sonucu bu hafta bilezikleri kim kazandı? Soruların cevaplarını bu haberimizin içerisinde bulabilirsiniz. 

=> 26 Mart 2021 Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri kim aldı görebilmek için tıklayınız.

Geçtiğimiz hafta bilezikleri kazana Ayten bu yafta eleme potasında mücadele edecek. 1 Mart 2021 tarihinde başlayan ve birazdan 5 Mart puanlaması ile bu haftayı da geride bırakacağımız şu saatler de akıllarda iki sorunun cevabı oldukça merak ediliyor. Bu sorular;

 1. Bilezikleri kim aldı?
 2. Bu hafta kim elendi?

Sırası ile iki soruya detaylı olarak %100 bir şekilde cevap verilecektir.

Bu hafta yarışmaya katılan Saniye Kuşçu beklenmedik bir şekilde ilk bölümden itibaren çok iyi puanlar alarak eski yarışmacıların alacağı puanları düşürmeyi başartırken kendi puanlarını yüksek tutmayı başardı. 

=> Gelinim Mutfakta 19 Mart Cuma Bilezikleri kim aldı? Görmek için tıklayınız.

Saniye Kuşçu’nun aldığı yüksek puanlar alması Ayten ve Zeynep’i %100 olumsuz olarak etkiledi. Henüz  Gelinim Mutfakta 5 Mart Cuma puan durumu belli olmadan önce Ayten, Saniye ve Zeynep’in puanları arasında sadece iki puan fark oluşmasına neden oldu.

5 Mart Cuma gelinim Mutfakta bu hafta bilezikleri kim aldı resmi

Gelinim Mutfakta 5 Mart Cuma Haftalık Toplam puanları sonucunda Saniye ne yapıp edip elenmek istemeyen Saniye günün sonunda en azında en düşük puanı almamak adına çabalayacak. Zira en Saniye Ayten’den daha fazla puan alması halinde kesinlikle ama kesinlikle bu hafta elenmekten kendisini kurtaracak.

birazdan Seda’nın vereceği puanlar ile haftanın final puanlaması başlayacak ve haftalık puan durumu olan 5 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Toplam Puanlar sonucu netlik kazanacak. Öncesinde gelinlerin şu an ki puanlarını ver sıralamaları hemen alt kısımda verilmiştir. 

5 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu

 1. Aysun: 72 puan
 2. Zeynep: 61 puan
 3. Saniye: 60 puan
 4. Ayten: 59 puan

Yukarıda verilen puan durumu Perşembe günü oluşan puan durumu olduğunu, genel itibari ile Perşembe günü elde sıralama ile Cuma günü elde edilen sıralama arasında %98’lik bir oranda benzerlik göstermektedir. 

Haftanın puanlaması sonrasında bilezikleri alacak ve bu hafta elenecek isim 5 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Genel puan durumu sonucuna göre belirleneceği için Zeynep elindeki son fırsatı çok iyi kullanıp bilezikleri almak için 25 puan hedefi ile Cuma gününe çıktığı görülüyor.

Bugün 5 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı ve kim elendi sorusunun cevabı alt kısım da verilmiştir. 

5 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu

Haftanın ilk bölümü 1 Mart 2021 tarihinde başlayan yarışma programında bugün yani 5 Mart Cuma günü hem bilezikleri alacak gelin hem de en düşük puanı alıp yarışmadan elenecek isim Gelinim mutfakta haftalık puan durumu sonucuna göre netlik kazanacak.

5 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu açıklandığı esnada Aysun ve kaynanası

Bugün 5 Mart Cuma Gelinim Mutfakta puan durumu öncesinde Ayten eleme potasında yarışacak. Diğer yanda Aysun’da en yakın rakibi Zeynep’e 11 puan fark atarak 72 puanla bileziklere artık %80 oranında garantilemenin rahatlığı ile yarışacak.

Aysun her ne kadar bilezikleri %80 oranında garantilemiş olsa da  bugün Gelinim Mutfakta 5 Mart Cuma Puan Tablosu sonucunda Zeynep’in zirveye yerleşmesi matematiksel olarak halen mümkün olduğunu da unutmamak gerek. 

5 Mart Gelinim Mutfakta Puan Durumu

*************************

Zeynep : 61+ 14 = 75
Aysun : 72 + 13 = 85
Ayten: 59 + 16 = 75
Saniye: 60 + 14 = 74

*************************

Gelinim Mutfakta 5 Mart Cuma Haftalık Puan Durumu Sonuçları

*************************

5 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim kazandı
⇒ AYSUN

5 Mart 2020 Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi
⇒  SANİYE (aslında Zeynep elenmesi gerekirken herkesten puan düşürüp Saniye’yi elediler. Bu kafayla program hiç bir yere varamaz. Yarışmada çok büyük torpil kokusu var.)

5 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ AYTEN
Gelinim Mutfakta 5 Mart Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ AYTEN
5 Mart Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ ZEYNEP / Saniye
*************************

5 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı

5 Mart Cuma Gelinim Mutfakta bilezikleri kim aldı resmi

1 Mart Pazartesi tarihinde başlayan ve 5 Mart 2021 tarihinde son bulacak olan yarışma programında 5 Mart Cuma Gelinim Mutfakta bilezikleri kim adlı? sorusuna cevap olacak gelin Aysun Kuşatan olması oldu.

5 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi

5 Mart Cuma Gelinim Mutfakta kim elendi resmi

1 Mart 2021 Pazartesi günü yarışmaya katılan Saniye ‘in gelmesi ile başlayan yarışma programı 5 Mart 2021 tarihinde verilecek puanlar sonucunda ortaya çıkan puan durumu sonucuna göre elenecek isim belli olacak. Şu an için 5 Mart Cuma Gelinim Mutfakta kim elendi? Bu hafta yarışmaya kim veda etti? Sorusuna cevap olması beklenen isim Saniye Kuşçu olaak gözükse de Zeynep Kalyon Gökçe yarışmaya veda eden isim oldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

11 Yorum

  1. Seda hanım zeynep elendi niye göndermedin saniyenin puan dernekten fazla haksızlık

   1. Zeynep torpilli onu göndermezler insallah programı kaldırırlar hepimiz kurtuluruz zaten fatih gitti tadı kaçtı seda geldi programın tadı
    iyice kaçtı fatih ürek geri gelsin

 1. zeynep elen di kurtulduk sevinemedik torpil yapti seda sayan kanalde yaziklar olsun

  1. Bencede yazıklar olsun seyretmesin kimse kanal akıllanır herhalde nasılki yatıya misafirim var yüzleşme gibi programlar izlenmediği için kaldırıldı bunuda kaldırırlar bizimde sinirlerimiz bozulmaz

 2. Asıl Aysunun gitmesi lazım ,ona niye sesiniz çıkmıyor hiç,çok defa eleme potasına düştü niye gitmedi,gelin kaynana kolkola torpilliler,herkese saygısız ve ukalalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu