Zuhal Topal'la Sofrada

5 Mart Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Canlı İzle (Fox TV)

Zuhal Topal’la sofrada 5 Mart Perşembe Canlı izle konusunda yaşanan bir sorun nedeni ile internet ortamında Fox TV canlı izle dediklerinde maalesef istedikleri konuya ve yayına ulaşamadılar.

Zuhal Topal’la sofrada 5 Mart 2020 tarifinde TV ortamında izlemek isteyenler hemen Fox TV adresine gitseler de maalesef istedikleri sayfaya ulaşamadılar.

=> Zuhal Topal’la Sofrada 6 Mart 2020 Canlı izle konusundaki alternatifi öğrenmek için tıklayınız.

Bu durum geçici mi kalıcı mı olduğunu merak edenler hemen sosyal medyada Fox TV hackendi mi diye sorduğunu görünce bu yazıyı kaleme aldık.

Fox TV canlı yayına ulaşamıyorum diyenlerin sayısı hızla artmışken aldığımız bilgiler aktarmak istiyorum. Fox canlı yayın kısmı değil tüm site ulaşılamadığını doğal olarak site üzerinden canlı yayın yaptıklarında dolayı Zuhal Topal’la sofrada canlı yayın üzerinden izlemek isteyenler de maalesef amacına ulaşmadıklarını görüyorum.

=> Zuhal Topal’la Sofrada 5 Mart Perşembe Puanları için tıklayınız.

Fox TV kendi internet  sitesi dışında başka hiç bir platformda kendi yayınını yayınlatmadığı için bugün kendi sitesine ulaşamayanlar maalesef başka hiç bir platforma yayına ulaşmadılar.

Zuhal Topal’la Sofrada Canlı Yayın (5 Mart 2020)

5 Mart 2020 tarihinde yemek yarışma programı olan Zuhal Topal’la yarışmasını Fox Tv kanalı canlı izlemek isteyen izleyiciler yaşanan sorun nedeni ile izleyemediler.

Fox yayın politikası gereği kendi yayınını başka hiç bir platformda yayınlatmadığı için başka bir platformda izleyemediler. Fox Canlı Yayın

Türk telekem Tivibu üyeliği olanlar ise kendi üyelik sisteminden kanalın canlı yayınına internetten ulaşabildiler.

Fox TV Canlı Yayını Ne Zaman Düzelecek (5 Mart Perşembe)

Alt yapı ekibi Fox TV’nin hem İnternet sitesini hem de canlı yayınını için gerekli çalışmaları yaptıklarını kısa süre içinde açılacağını bildirmek isteriz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu