Zuhal Topal'la Sofrada

5 Mart Salı Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Betül Yarışacak! Betül Kaç Puan Aldı? Zuhal Topal Kaç Puan Verdi? Zuhal Topal’la 5 Mart Puanları

5 Mart Zuhal Topal’la Sofrada bugün Betül yarışacak. Oldukça iddialı kaynana Leyla’nın gelini Betül yarışacak olması, diğer kaynanaları da çok meraklandırdı. İlk gün oldukça bilgili yorumlar yapmasından dolayı eminin ki diğer kaynanalar, Leyla hanımdan çekindiklerini düşünüyorum. Büyük bir beklenti var. Bu beklentileri Betül, karşılayıp karşılanmadığını elbette  Zuhal Topal’la Sofrada 5 Mart Salı Puanları sonrasında belli olacağını düşünüyorum. Ayrıca otorite olarak sunucu Zuhal hanım da puanlama yapacak. Zuhal Topal Kaç Puan verdi sorusunun cevabını da ayrıca vereceğim. 

Zuhal Topal’la Sofrada 137 bölüm de Aslen Mersinli olan Leyla’nın gelini de Mersinli oluca, bu gölgenin yemekleri de bu günün menüsünde yerini alacak. 6 yıllık gelin olması, tecrübeli olduğuna kanaat getirdiğimiz Betül bakalım istediği puanları kaynanalardan alabilecek mi? Merakla puanlama sonuçlarını bekleyeceğim. bu arada bu gün yarışacak olan 5 Mart Salı Zuhal Topal’la Sofrada Betül kim olduğunu da ayrıca tanıtacağız. Bu arada [pembebuton]12 Mart Zuhal Topal Bugün Kaç Puan Verdi[/pembebuton] sorusunun cevabını görebilmek için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada Bugün 5 Mart Salı Puanları, Menüsü Ve Yarışmacısı

Zuhal Topal’la bugün yarışan Betül, aslen Mersinli olmasında dolayı yemeklerini de buna göre yapacağını düşünmüştük ki öyle de olduğunu gözlemledi. Birazdan menüyü paylaştığımda sizler de göreceksiniz ki ben bile menüyü hafif olarak buldum. Genel de kolay bir menü seçmiş. Bu gün 5 Mart Salı günü Zuhal Topal’la Sofrada Betül’ün menüsü ve yemeklerini yazının devamında paylaşacağız.Zuhal Topalla Sofrada Son bolum dizi kapak resmi 1

Bu gün özellikle haftanın favori olarak gösterilen kaynana yarışacak olmasında dolayı, diğer kaynanalarda ön yargılı geldiklerini düşünüyorum. bu sebeple Zuhal Topal’la Sofrada bugün yarışacak olan Betül’e kaynanalar puan verirken kılı kırk yararcasına değerlendirip her şeye bahana bulacaklarını düşünmekteyim. Not: 5 Mart Salı Puanları Yazının sonunda verdik.   

5 Mart Salı Zuhal Topal’la Sofrada Betül Ve Kaynana Leyla Kimdir?

Haftanın ikinci günü yarışmasının yanı sıra dün yarışan gelin iyi puanlar alamadı ve bir çok aksilikler yaşadı. Bunu kullanıp elinden geleni yapması halinde haftanın birincisi olması konusunda önünde hiç bir engel olmadığını söyleyebilirim. Ancak diğer kaynanalar Leyla hanıma karşı bir cephe aldıklarını, gerek çok konuştuğu için gerek ise yemek konusunda çok iyi yemekler yapabildiğini ve gelini de yapacağını söylediği için bir an da bu haftanın favorisi konumuna geldi. [kirmizibuton]8 Mart 2019 Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Kim Kazandı[/kirmizibuton] sorusunun cevabı içi lütfen tıklayınız.5 Mart Salı Zuhal Topal'la Sofrada bugün Betül İşlek ve Kaynanası Leyla İşlek

Betül bu beklentileri karşılaması bence çok zor olduğunu söyleyip bu gün yarışan Betül İşlek; 32 yaşında olduğunu ve henüz 6 yıllık evli ve bir çocuk annesi olduğunu açıkladı. Yarışmaya Mersinden katıldığını ve sırf yarışma için eğitim aldığını açıkladı. Eşi ile tanışma hikayesine bakacak olursak; Leyla hanım kendilerinin kiracısı olduğunu ve eşini de orada gördüğünü sonrasında olayların yavaş yavaş şekillendiğini ve yaklaşık olarak 6 yıllık evli olduğunu söyledi. 8 Mart Zuhal Topal’la Sofrada 140 Bölüm izlemeniz için tıklayınız. 

Kaynanası Leyla İşlek ise; mersinde yörük kızı Leyla olarak tanındığını ve gelinin çok sevdiğini bu yarışmada büyük ödülü kazanırlarsa,  borçları için harcayacaklarını söyledi. [pembebuton]6 Mart Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Puanları[/pembebuton] için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 5 Mart 2019 Betül’ün Menüsü

  • Domates Çorbası (Meksika usulü)
  • Arnavut Ciğeri
  • Soğan Piyazı Patates Salatası
  • Dalyan Tavuk
  • Akdeniz Salatası
  • Limonlu Küp

Kaynanalar bu menüye çok basit bulduklarını açıkladı. Şahsen bende göz gezdirdiğimde diğer gelinlerin el açması yemeklerine nazaran daha kolay olduğunu söyleyebilirim. Gelinimiz sırf bu yemek için usta aşçıdan ders aldığını ama kaynanalar çok kolay bulduklarını söyledi. Kaynanalar ayrıca yemekleri tadarken, domates çorbasını hiç beğenmediler. Şimdi merakla beklenen bu yemeklere Zuhal Topal kaç puan verdi? Kaynanalar çak puan verdi kısmında geldik. Hadi sizleri bekletmeden Betül bu gün kaç puan aldığına bakalım. Öncesinde dün verilen puanı da yazalım.

4 Mart – 8 Mart Haftası Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu

4 Mart Salı Seda’nın Puanı = 13

5 Mart Zuhal Topalla Salı Puanları (Betül’ün Puanları)

Gülsüm  3
Elfide  4
Fadime  4
Hülya  4
Zuhal Topal    6
TOPLAM   21

***5 Mart Salı***

5 Mart Salı Zuhal Topalla Sofrada Betül’ün Yarıştığı Bölüm İzle

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu