Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

5 Mayıs Ah Kalbim 321. Bölüm Özeti Hayaller Gerçek Olsa Da

Ah Kalbim 321. bölüm özeti şaşırtıcı olayların olduğu bir bölüm. Abhi Kiara’nın yanında, Pragya ise zor durumda.

Abhi sonunda gerçeği anlar. Kiara’yı düşünüp artık şakadan baba değil babacığım sözünü duymak için sabırsızlanır. Disha ise Pragya’ya en azından Kiara’ya Abhi’nin babası olduğunu söylemesini ister. Pragya reddetse de Disha Kiara’ya sorduğu sorular sonrasında Kiara ve Abhi’nin birbirine benzerliğine şaşırır ve bir kez daha emin olur.

Abhi ise Pragya’ya kızıp bana söylemeliydin diye bir taraftan içip bir taraftan da söylenir. Adamı birine sır olarak baba olduğunu söyler ama daha sonra bu gerçeği herkes bilmeli der. Pragya ise Kiara’yı eve getirir. Aslında gerçeği söylemek istediğini düşünür ama Tanu ve Aliya bu defa kızına da zarar verir diye düşündüğünden saklamak için çok sebebim var diye düşünür. 

Pragya rüyasında Abhi’nin gelip hesap sorduğunu sonra onu ağlata ağlata Kiara’yı alıp götürdüğünü görür ve Kiara’yı öpüp seni kimseye vermem diye öper. Abhi ise içip sızmıştır. Ev ahalisine gelen telefonda Abhi’nin içkili halde karakolda öğrenen herkes rahatlar. Zira herkes Abhi nerede diye telaşlanmıştır. 

Pragya da telaş içinde Abhi’yi aramaya gider. dishalar ise karakola giderler. Adam içkiden dolayı ölmüş biri var deyip herkesin yüreğini ağzına getirse de ölen kişinin Abhi olmadığı netleşir. Abhi ise yolda içki içip Kiarayı düşünmektedir. Pragya onu görür.

Ah Kalbim 5 Mayıs Pazar Özeti Maaile

Abhi çok sarhoştur. Pragya onu alıp evine götürür. Chachi sesi duyup uyansa da Pragya Abhi’yi battaniye ile kapatır. Abhi Kiara’yı öpüp uyur. Pragya ikisine bakıp bağıra çağıra ağlar. Chachi bir şey mi var diye tekrar gelir. Pragya hayır deyip onu gönderir. Ardından Pragya, Abhi ve Kiara aynı yatakta uyur. Pragya Abhi ile geçmişte yaptıkları konuşmayı hatırlayıp hayalin gerçek oldu diye yine ağlar.ah kalbim 321. bölüm özeti resmiTanu ve Aliya Pragya’nın evine gelir ve Pragya’nın yanında Abhi’yi görüp Pragya’ya hakaret ederler. Chachi ise Pragya’nın yalanının çıkmasına şaşırır ve bu durumdan King’e bahsedip Tarun’un sözünü bitirmesini istemeyi düşünür. Tanu sarhoş haldeki Abhi’yi eve getirir. Disha söylenenlere inanmasa da olanlar adına üzülür. Abhi uyandığında Kiara’yı sayıklar. Chachi ise her şeyi King’e anlatınca King sinirle Pragya diye seslenir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu