Gelinim Mutfakta

5 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları [Puan Durumu]

Gelinim Mutfakta 5 Mayıs Çarşamba günün birincisi açıklandı. 5 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün çeyrek altını kim aldı. Sayan Sayan bugün kaç puan verdi? 5 Mayıs Çarşamba günün birincisi kim oldu? Çarşamba günü çeyrek altını kim kazandı? Bugün en yüksek puanı hangi gelin aldı? Bugün kim birinci oldu? 5 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta puan durumu sonucunda hangi gelin zirvede yer aldı? İşte bu soruların detaylı cevaplarını haberimizin devamında sizleri bekliyor.

=> 5 Mayıs 2022 Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları sonucu için lütfen tıklayınız.

Güncelleme 06/05/2021 Seda Çarşamba günü toplamda 22 puan alarak günün birincisi olup çeyrek altını kazana gelin olurken, Kardelen 6 puan alarak bu hafta %100 elenecek isim olduğu şimdiden kesinlik kazandı.

=> Gelinim Mutfakta 9 Haziran Çarşamba Günün Birincisi için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 5 Mayıs Çarşamba Puanları ve puanlaması sonucunda Kardelen kaç puan alırsa alsın Cuma günü %100 eleme potasında yarışan isim olduğu geçtiğimiz bölümler de aldığı düşük puanlar sonucunda şimdiden kesin olarak belli oldu.

=> Gelinim Mutfakta 26 Mayıs Çarşamba Puan Durumu sonucu için tıklayınız.

5 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları verecek kaynanalar

Kardelen’in kendisini kurtarabilmesi için son üç bölümde verilecek puanlamalar da en yüksek puanı alması gerekiyor. Eğer bugün de günün sonuncusu olursa kesinlikle şimdiden elen yarışmacı olduğu da rahatlıkla söylenilir. 

=> Gelinim Mutfakta 19 Mayıs Çarşamba Puan Durumu için tıklayınız.

Geçtiğimiz hafta bilezikleri almak için en büyük adam Seda olurken Cuma günü Seda’nın çok kötü puanlar almasından dolayı Seda avuçlarından bilezikleri Esra’ya kaptırmıştı. bu hafta Seda kötü puanlar alırken Esra yine iyi puanlar alınca Seda panik olmaya başladı.

=> 12 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 5 Mayıs Çarşamba Puanları verecek kayın valideler

Seda bu hafta bilezikleri Esra’ya kaptırmamak için bugün kesinlikle 5 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, bilezikler için iddiasını korumanın peşinde.

=> 7 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Kazandı lütfen tıklayınız.

Bugün 5 Mayıs Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? Bugün çeyrek altını alan gelin kim? Bugün kim birinci oldu? Soruların cevaplarını yazının en sonunda bulabilirsiniz.

=> Gelinim Mutfakta 7 Mayıs 2021 Cuma Kim Elendi öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 2

Gelinim Mutfakta son bölüm de Esra bu hafta ikinci çeyrek altınını kazanırken Seda ise gerek başka kaynanalardan, gerekse kendi kaynanasından aldığı düşük puanlardan dolayı oldukça demoralize oldu.  

=> 7 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Toplam Puanları için tıklayınız.

Bu hafta Seda gerçekten iyi yemekler yapamadığını kaynanası Nagehan ve diğer kaynanalar dillendirse de Seda kaynanasına aynen şöyle tepki gösterdi; 

“Sen bana başarılı ol diyeceğine önce bana verdiğin tüyolarla tabaklarımı bul!” Yarışmacı Seda

Sözleri ile Seda kaynanasına tepki gösterdi. Normalde Seda’nın kaynanası Nagehan kaynanaya karşı bu kadar fazla tepki göstermesi çok alışılagelmiş bir olay olmadığından dolayı bu olay günün kritiklerinden konuşulacak. Anlaşılan o ki b bugün 5 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta puanları ile puanlaması sonrasında tansiyon bir hayli yükselecek.

=> 6 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucunu görebilmek için tıklayınız.

5 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu belli olduğu an Seda e kaynanası

Esra adım adım bileziklere giderken Cuma günü rahat bir puanla geçirmek istiyor. Bunun için de bugün Gelinim Mutfakta Puanlama sırasında rakiplerine kıyasla en fazla puanı almanın planlarını yapıyor.

Bugün Gelinim Mutfakta 5 Mayıs Çarşamba puanlaması sadece Esra yada Kardelen için önemli değil. aynı zamanda Gönül için de oldukça önemli. zira geçtiğimiz  hafta yarışmaya katılan Gönül eskilerden bir yarışmacıyı elemişti.

5 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Bu hafta bilezikleri de alıp elinin lezzetini kanıtlamak istediği için bugün Gelinim Mutfakta 5 Mayıs Puanlama sonucunda, rakiplerinden daha fazla puan alıp çeyrek altını almak istiyor.

Gelinim Mutfakta 5 Mayıs Çarşamba Puan Durumu

Haftanın ilk bölümü 3 Mayıs Pazartesi günü ekranlara gelen yarışma programında bugün Seda Sayan’ın vereceği 5 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta puanları ve puanlaması yarışma kaldığı yerden heyecan bir kat daha artarak devam edecek. Günün sonunda Çarşamba günün puanları netlik kazandıktan sonra gözleri haftalık puan durumu sonucu olan bugün Gelinim Mutfakta 5 Mayıs Çarşamba Puan Durumu sonucunda hangi gelinin zirveye çıktığında olacak.

Seda Sayan geçtiğimiz hafta yarışmaya katılan Gönül’ün el lezzetini çok beğeniyor. Zira kaynanalar yüksek puan vermediği Gönül’ün tabakları Seda Sayan’dan devamlı olarak geçer not alması, kaynanaların lezzete değil stratejiye uygun puanlar verdiğinin kanıtı olarka görülüyor. Bakalım bugün Gelinim Mutfakta 5 Mayıs puanlaması sırasında yine aynı strateji mi uygulayacak? Hep birlikte bekleyip göreceğiz.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 2

Esra Çarşamba günü puanlamasında sonra yani bugün 5 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda en yakın rakibi ile arasında ki puan farkını 4 puandan 10 puana çıkarmanın planını yapıyor. 

Gönül ise Çarşamba puanları sonucunda hem günün birincisi olup hem de bugün çeyrek altını alan gelin olup Esra ile arasında ki 4 puan farkı kapatıp Cuma günü bilezikleri almanın hayalini kuruyor.

Gelinim Mutfakta 5 Mayıs Çarşamba Puan Durumu netlik kazandığı sırada Esra ve kaynanası

5 Mayıs Çarşamba Seda Sayan beş puanı kime verdi? 5 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta puan durumu sonucu belli oldu mu? 5 Mayıs 2021 Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Final bölümüne iki kala Çarşamba çeyrek altını kim aldı? Bu soruların cevapları ise alt kısımda verilen puan tablosu içerisinde bulabilirsiniz.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 5 Mayıs Puanları (05/05/2021 Çarşamba)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Seda Sayan Kaç Puan Verdi)

*************************

5 Mayıs Seda Sayan Kaç Puan Verdi

Seda: 5
Esra: 3
Gönül: 4
Kardelen: 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nuray’ın verdiği Puanlar

Seda: 5
Esra: 1
Gönül:  3
Kardelen: => Nuray’ın Gelini 2

*************************
” 5 Mayıs 2021 Çarşamba Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nagehan’ın verdiği Puanlar

Seda: => Nagehan’ın Gelini 5
Esra: 2
Gönül: 4
Kardelen: 1

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
Şeklinde Aradığınızda Karşınıza En Doğru Sonucu Veren dizicenter Çıkacaktır.
*************************

Kaynana Fatma’nın verdiği Puanlar

Seda: 2
Esra: => Fatma’nın Gelini 5
Gönül: 4
Kardelen: 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 Seda sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Yüksel’in verdiği Puanlar

Seda: 5
Esra: 3
Gönül: => Yüksel’in Gelini 4
Kardelen: 1

*************************

Gelinim mutfakta 5 Mayıs Çarşamba Toplam Puanlar

Seda 5 5 5 2 5 22
Esra 3 1 2 5 3 14
Gönül 4 3 4 4 4 19
Kardelen 1 2 1 1 1 6

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (3-7 Mayıs) – Çarşamba

*************************

Seda: 21 + 22 = 43
Esra : 37 + 14 = 51
Gönül : 33 + 19 = 52
Kardelen: 13 + 6 = 19

*************************

Gelinim Mutfakta 5 Mayıs Çarşamba Puanlama Sonuçları

*************************

5 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ SEDA
Gelinim Mutfakta 5 Mayıs Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ SEDA
5 Mayıs Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ KARDELEN

*************************

Gelinim Mutfakta 6 Mayıs Perşembe Fragmanı İzle

5 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda haftanın ortasında puan durumu sonucu netleşirken, bugün günün birincisi ve çeyrek altını alan gelin netlik kazanacak. Gözler ise haftanın final bölümü öncesinde son puanların verileceği 6 Mayıs Perşembe günü neler olacğaına çevrilecek. İşte Gelinim Mutfakta 6 Mayıs Perşembe fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

12 Yorum

 1. Bulgur köftesi kolay, ama iyi yoğrulması gerek umarım Esra
  beceremezde 1 leri alır Bu yarışmada iyi yemeğe kıymet vermiyorlar, Budefada Esra alsa çeyreği peeeess derim 😠😠

 2. Esra çok saygısız ve çirkef bir gelin. İnsanın midesi bulaniyo izlerken elenmesi gerekiyo.igggğğvvgvğ

  1. Aynen size katılıyorum bu zamana kadar gelmiş geçmiş en çirkef gelin kaynana bunlardan daha çirkefi gelmedi proğram seda sayanda bunlara çanak tutuyor bu çirkefleri seda sayan getirdi zaten aynen kendisine benzedikleri için

  1. Kusura bakmayın ama seda Sayan olduğu sürece bu çirkef gelin kaynana zor gider çünkü seda Sayan nın koruması altındalar

 3. Esra gitsiiiiiiiiiin midemi bulandırıyor onun yüzünde programı izlemiyorum kaç
  Haftadır

 4. Seda kötü iki günden sonra yemeğini iyi yaparak iyi bir puan alarak aradaki puan farkını 7-8 puana indirdi.Kardelenin elenmesi kesinleşti.Enteresan silik bir kayınvalidesi var.Kurnaz Fatma hanım onunla resmen oynadı.Cır cır Gönül iyi gidiyor.Esra dan 1 puan öne geçti.Yarın krıtik bir yemek var.Mantarı Tavuk Sarma..Bir kere tavuk goğüslerinin sosla iyı marine edilmesi lazım sonra iç harçta herşey var soğan,sarmısak,biber domates,salça ve çeşitli baharatlar ve son olarak mantar.Bu malzemelerin çok iyı kavrulması lazım ve iyi harmanlanması lazım.Tavuk göğsüne sararken çok mantar koyarsanız fırında et kendini salabilir,sarma açılabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu