Kördüğüm

5 Mayıs Kördüğüm 272. Bölüm Özeti # Veer İle Ichcha’nın Düğününe Davetliyiz

Kanal 7 ekranlarına 5 Mayıs cumartesi günü gelecek olan kördüğüm 272. bölüm özeti ile sizleri buluşturmadan evvel bu bölümde gerçekleşen en mühim olay Veer ile Ichcha evlendi. Visnhu sahte kimlik belgesini getirdi.  Bu olayların nasıl meydana geldiğini anlattığım 5 Mayıs kördüğüm bölüm özeti ile sizleri buluşturmanın vakti geldi. 

5 Mayıs Kördüğüm Bölüm Özeti

Kördüğüm 272. bölüm özetine geçmeden evvel bu bölümü tek bir başlık altında anlatacağım. Yani 5 Mayıs kördüğüm bölüm özeti şeklinde ikinci bir konu açmayacağım. 1200 kelimelik özeti okumak istemeyenler başlıkları bile okuyarak ne olacağını az çok anlayabilirsiniz diyerek özete geçelim. Her şey netleşmesine rağmen Veer Bundella evinde kalırken Ichcha Jogi’nin yanında kalmaya devam ediyor.  Sanki liseli aşıklar gibi buluşmak için çok heyecanlılar. Mukta, anneciğim çok güzel olmana gerek diyerek onun saçlarını tarar.

Makyaj yapmaya çalışırken Tapasya da Ichcha ile buluşmaya giden Veer’e dua tepsisi ile uğurlama yapar. Artık Ichcha’nın Thakur konağında misafirliği bitmiştir. Veer annesinin sözlerini umursamaz ve Ichcha’yı Bundella evine getirmekte kararlılığını göstermiştir. Ummed’de arkasında olunca Mai sesini çıkaramaz. Tapasya Bundella evine Ichcha gelecek diye hazırlıklara başlar. Kapı girişine pirinç koyup Ichcha bu eve bereketi ile gelmesini ister.

Gunwanti bu güzel hazırlıkları görünce sinirden pirinç koyulu olan kaba tekme atar. Tapasya bu geri kalır mı? Elim, eltim ayaklarını kontrol edemiyorsun galiba. Çok yaşlandın nereye adım atacağını şaşırmış olmalısın der. Mai, bu eve Ichcha gelin olarak hala gelemez diye bağırsa da Ummed araya girip gelin sen karışma Mai, ne kadar da istemiyorum dese de bu evin gelini Ichcha’dır ve öylede olacak deyince Mai, Chanda’yı da alıp yukarıdaki odasına gider.

Düğünümüz Var Dostlar Kördüğüm 272. Bölüm Özeti 

Kördüğüm 272. bölüm özeti, damat yani Veer de çoktan Thakur konağına gelmiştir. Jogi, şaka yapmak için Divya Veer Ichcha kızımıza talip oldu ne diyorsun verelim mi? Kızımıza iyi bakabilir mi? Damini sen ne diyorsun diye şaka yapar. İşça hala yukarı katta kızları tarafından makyaj yaparlar. Divya, kızlar hadi gelin deyince Mukta ile Meethi gelir. Meet, baba annem o kadar güzel oldu ki tanıyamazsın der. Veer ise ben onu her hali ile beğeniyorum. O her hali ile güzel der. Bu sırada yukarıdan salına salına kırmızı elbisesi ile Ichcha gelir. Arkadaşlar bilenler cevaplarsa sevinirim. Onların gelinliği daha gösterişliydi. Ichcha’nın giydiği gelinlik mi sayılıyor? Bilen cevaplarsa sevinirim. 5 Mayıs Kördüğüm bölüm özetine devam edelim.

kördüğüm 272. bölüm özeti resim 1

Divya, Ichcha’nın yanına gelip, benim Tapasya ne ise sen de o oldun kızım. Bunu hiç bir zaman unutma. En ufak derdinde bizler hep yanında olacağız diyerek bilezik takar. Vay be cömert Divya’yı görüyor musun? Bu arada Divya’nın taktığı bilezik modeli çok güzelmiş. Türkiye’de böyle bir model ile daha önce karşılaşmadım.  Veer ile hanımı İşça büyüklerin duasını alırlar. Anlayacağınız Ichcha yeniden genç kız gibi evlenip baba evinden çıktı. Jogi, Ichcha gidiyor diye ağlamaya başladı. İnanın benimde gözlerim doldu.

İşça arabaya binecekken Jogi’nin ağladığını görünce hemen gidip sarıldı. Jogi de kızım bizleri merak da bırakma burada seni merak eden bir ailen olduğunu unutma dedi. İşça bir bir kere tüm aile üyelerine sarılıp Veer ile birlikte arabaya binip Bundella evine doğru yola koyuldular. Tapu ise Bundella evinde dini gelenekleri eksiksiz tek başına hazırlar. Ben bu iyi Tapasya hallerini çok beğendim.

Ichcha, Gelin Olarak Bundella Evine Geldi 5 Mayıs Kördüğüm Bölüm Özeti

Kördüğüm bölüm özeti devam etmekte, gelin ile damat Bundella evine gelince Tapasya kapıda dua tepsisi ile karşılar. Yüzü asık olan bir tek Gunwanti var. Bakalım yeni planları nasıl olacak. Chanda, kapıda Ichcha’yı görünce gözlerine inanamaz. Tapu, dua etmesi bittikten sonra Bundella evine hoş geldin. Burası artık senin de evin. Sen Bundella gelini Veer’in hanımı olarak pirinç tepsisini ayaklarınla itekle ve Bundella ailesine bereket getir. Ardından boyalı suya ayaklarınla bu evin her yerini gez der. Bunlar Hint gelenekleri. Bizlerde öğrenmiş olduk. Balkondan bütün olanları uzaktan izleyen Tej, Tapasya’nın azmine hayran kalırken Mai’nin düştüğü duruma alaycı bir şekilde güler.

5 mayıs kördüğüm bölüm özeti

Ummed İşça’ya hoş geldin derken Mai uzaktan izleyip sinirli bir şekilde bakar. Ichcha gene de iyi bir kız Veer’in de elinden tutup Gunwanti’nin ayaklarına eğilirler. Ancak kindar Mai bir adım geri atarak bu evliliği onaylamadığını bir kez daha göstermiş oldu. Tam da bu sırada arkadan Meethi gelerek baba der. Her kes şaşırır. Veer babası Ummed’e dönüp babacığım Meethi benim öz kızım der. Ummed şok olur. Ama çok da sevinir.

Gunwanti hemen Ichcha benim neden torunumdan bunca yıl haberim oldu diye hesap sorar. Ortam çok gergindir. Veer anasını azarlamak ister. Ancak Ichcha buna müsaade etmez. Kızı Meethi’ye o senin babaannen der. Meethi de saygı duyduğunu göstermek için iki elini birleştirir. Veer ile İşça odalarına giderken, Ummed zamanında İşça’yı dışlama-saydın bir torunun olduğunu öğrenebilirdin deyip giderken Chanda da Tapasya’nın yanına gelip sonunda istediğini yaptın der. Tapu daha çok yapılacak şey var diyerek karşılık verir.

Visnhu Sahte Kimlik ve Pasaport Getirdi 5 Mayıs Kördüğüm Özeti 

5 Mayıs Kördüğüm Özeti, İşça’nın gitmesi Thakur konağında sevincin yerini hüzüne bırakmıştır.  Mukta’nın derdi ise bambaşkadır. Meethi de gittiği için artık Visnhu’nun oyununu ortaya çıkarmak için işi daha da zorlamıştır. Kanha abisine polise haber verelim derken Survi gelir. Elimizde delil yok. Boş yere rezil olmayalım der. Jogi siz orada ne konuşuyorsunuz gençler deyince Meethi ile ilgili öneli bir şey söyleyeceğim der. Mukta kekeleyerek konuşmaya başladığı sırada zil çalar. Gelen kişi tabiki de Vinshu’dur. Mukta’nın konuşması yarım kalır. Jogi ve Kanha Vinshu’dan kimlik belgelerini istemişti. Visnhu kendine güvenerek Jogi’nin yanına gidip benden istediğiniz pasaport ve gerekli belgeleri getirmiştim der. Muku şok olur.  Çünkü belgeler Visnhu adına çıkarılmıştır. 5 Mayıs Kördüğüm özeti devam ediyor.

5 mayıs kördüğüm özeti

Visnhu o kadar gerçekçi ve masumane konuşur ki her şeyi bilen Kanha bile neredeyse ikna olur. Visnhu milletin gözünü boyamayı başarmıştır. Visnhu işe geç kalmayım diyerek evden çıkarken Kanha ben yolcu edeyim der. Mukta hayır ben yolcu ederim diyerek Visnhu’nun motosiklete binene kadar eşlik eder. Visnhu motosiklete bindikten sonra ne yapmaya çalıştığını biliyorum deyince Mukta şok olur. Motosikletten inan Visnhu sözlerine devam eder. Yere düşürdüğüm çekten yola çıkarak beni Akash olarak bildin der. Mukta ise şek kem küm gibisinden ne söyleyeceğini bilemez.

Visnhu konuşmalarına devam edip doğru benim adım Visnhu değil Akash. Şimdi ne yapacaksın. Elimde hem kimliğim hem de pasaportum var der. Meethi sana mı inanır yoksa bana mı inanır diyerek ne kadar da kendine güvenir. Ciddi ciddi konuştuktan sonra Visnhu gülmeye başlar. İnandın mı kız. Şaka yaptım. Biz dost değil miyiz diyerek Mukta’nın kafasını allak bullak eder.

Mukta Shraddha’nın Bilgisayarındaki Delilleri Buldu 5 Mayıs Kördüğüm Özeti

5 Mayıs Kördüğüm özeti devam ediyor. Meethi Bundella evini gezerken Yuvraç’ın resmini görür. Onunla alakalı yaşadığı anılarını düşünür. Ummed gelip senin ağabeyin Yuvraç der. Meethi ise kendisini  üniversiteden tanıyorum der. Bu sırada Mai gelir. büyün annene sarılmak yok kızım der. Meethi ise özür diler. Ama gene de sarılmaz. Ummed de zamanında yaktıklarının acısını bu gün çekiyorsun hanım der. Mukta, Visnhu ile konuşmasını Kanha’ya anlatmak ister. Ancak Kanha sen yanılıyorsun.

Visnhu kimliğini pasaportunu bile getirdi deyip Mukta’nın yanından ayrılır. Survi de bu sevdadan vaz geç der. Herkes gidince Mukta’nın telefonu çalar. Ölen arkadaşının uğurlanacağını duyunca  hemen dua törenine gidip ölen arkadaşının bilgisayarında olan Visnhu’nun gerçek kimliğini kanıtlayan delili de almaya gider. Çünkü ölen arkadaşı bilgisayardan bakıp Visnhu’nun Akash olduğunu kanıtlamış, bunu da göstermek için Mukta’yı çağırmıştı. Ama gösteremeden ölmüştü.

Mukta hemen bilgisayardaki delile bakmaya gider. Arkadaşının babası kızının ölen kıyafetlerini ve eşyalarını kutulara koyduğunu gören Mukta hemen bilgisayarı çıkartıp Visnhu ile olan delili bulur. Tej, Tapasya’yı mutlu görünce şimdi mutlu olma sırası bende der. Ama ne yapacağını söylemedi. Mukta’yı mı? kaçıracak Yoksa Tapasya’yı mı? öldürecek belli değil. Mukta, Visnhu’nun gerçek yüzünü ortaya çıkarmak için kendi kendine söz verir. Survi, Mukta’nın hazırlanıp bir yere gittiğini görünce hemen anlar bu inadından vaz geç. O Visnhu der.

Mukta ise gerçekleri ortaya çıkaracağım deyip gider. Bu arada akşam olur. Eve yeni gelin geldiği için kutlama başlar. Meethi Tapasya’nın da genç kızların arasına girip oynamasını rica eder. Tapu kabul etmese de davete gelen kızlar zorla Tapu’yu dansa kaldırır. “”Mhari Mangetar Chudewali” şarkısı eşliğinde dans ederler.

Anlayacağını Bundella evinde güzel bir düğün olur. Tapasya kurtlarını döker. Tapu hızını alamaz. Annesi Divya’yı da sahneye çıkartıp birlikte Hindistan geleneksel dansı oynarlar. 

5 Mayıs Kördüğüm 272. Bölüm Fragmanı

5 Mayıs kördüğüm fragmanı, sizlere 5 Mayıs da yayınlanacak olan kördüğüm 272. bölüm özetini verdik. Bu bölümün fragmanı 4 Mayıs saat 17:50 sıralarında Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak. Ardında sitemize ekleyeceğiz.

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

99 Yorum

 1. FrSingh canım aslında birinci ben olacaktım ama diğer sayfaya sana cevap yazayım derken sen beni solladın?? senin sadece ismini bile 3 dk yazdım?

 2. İNCE AB tesekurler :) olsun onemli degil tvt bilmiyorum menuden oto ara deyip kanallari ariyormus ama denemedim kanallarin yeri karisirsa kixar diye denemedim bi sekilde bakalim:)
  Sultanin da ne fanlari varmis bazen sinif arkadaslarimdan bazilarida seviyor :) ben dixiyi bi kez izledim daha baska izlemedim bayat dizi oldu diye :) zaten cok gec saatti ki:)
  Ama yorumlarini okudum guzel tebrikler baya guzel fansin sen ya :)

 3. arkadaşlar bana geçmiş yorumları kontrol ettim sıkıntı yok. bir kaç yorum spama düşmüş onları geri yayınladım. şimdi yemek yemeğe geçeceğim. bana söylemek istediğiniz bir şey varsa hepsini büyük yazın daha çabuk fark ederim

 4. ZÜKEYHAM evet hemde nasıl kıskanç Raisa sette de gidiyor sürekli Avimin peşinde ama haklı kıskanmakta ya ben onun yerinde olsam kıskançlıktan çıldırırdım o yine iyi idare ediyor?

 5. Ferah okudum geçmiş olsun canım öpüyorum seni??
  ???
  ÎNCEM Vivi ile Avi kolkola girip gelirler belki Turkiyeye Allah büyük canım ??
  Londrada alışveriş yapacaktır Raisa çok güzel şehir gider tabi :)
  ????
  Ferah sana ?piyano veriyorum çalarsın ??
  ÎNCEME’de sörf hediye ediyoruz keyif yapsın denizde ⛵⛵
  Sörf etsin????
  ❤❤❤
  Ay ne güzel yağmurlar yağıyor burada. Dualarımız kabul oldu şükür ???

 6. İNCE AB sultanin ilk baslardaki rolu iyiydi sonra kotu oldu diziden cikti annesine oldu hatirlamiyorum kordugum izliyormusun

 7. Eh İcca ben sana ne diyeyim gittin yine evlendin sogan erkeği Veer ile başka koca yoktu sana sanki ?? ya ne meraklı Veerle evlenmeye ?? bir defa evlendin ikinciye ne gerek var değil mi bide gelinlik giymiş Filizcim evet onların gelinliği daha süslü püslü bu biraz daha sade ya ??
  Ayy şu Vişnemi Vişnumu tövbe tövbe artık alsın şu intikamını ne kadar uzattı böyle Mehht sonunda gönül koyacak işte ?? Bu Mehht anası gibi hemen evlenmeye meraklı Melahat bunlar analı kızlı ?‍?‍? Jogi takurda dünden razı İccayı evermeye ya benim kızım İcca olsa ben Veer gibi birine vermem kızımı ?? bekar kalsın daha iyi ??

 8. DEFNE AB cok isabetli oldu piyano severim :)
  O sizle konusunca korktum endiselendim gidelim cozumune bakalim dedim bir kac gun dinlenicem gecmezse bi daha giderim DEFNE AB kordugumu izliyormusun.vishnu ne visnuymus ya nanineye talip cikmis naniye geldi yine :) bu adamla evlenecek mi ki?

 9. Sen öyle diyorsan öyledir İncem ya belkide haklı kıskanmakta ?? bide bunlar ünlü ya fanlarıda çok bunların gittikleri yerde hemen dikkat çekiyor olabilirler değil mi ?? karısıda kıskanıyordur haliyle ??

 10. Zuleyha ab bu vishnu dugun gunudemi atletli ne oyle bi foto gordum gibi basina kumas dolamisti suslu falan?
  Bu arada net mi aldin?

 11. Gerçekten mi Ferahcım düğün günüde öyle giyiniyor ben bilmiyordum ?? ya Bı Vişnu ikide bir intikammım acı olacak diyor öyle şeyler ama pek intikam alacak gibi değil ?? yok ya almadım başka İnternet bağlı oradan yazıyorum ??

 12. Emin degilim ama bi ozet sayfasinda gormus gibiyim diye birde bu tfonda kimle konusuyor aceba bi kadin neyi annesimi
  vishnuda bakalim neler yapacak salak meethiye :) dun izledin mi ha bire adami cplak koymus yonetmen mi istiyor ne yapiyor

 13. FERAH Kördüğümü evde izleyemiyorum eve saat 6 gibi geliyorum ama youtubedaki görsel altyaZılı anlatımlardan takip ediyorum. Tabiki arkadaşlarımın sınırsız internetini kullanıyorum bende net olmuyor saolsunlar. Diğer sayfaya yakında olacakların özetini bile yazdim okumadin mi Ferahcim aşk ola ;)
  ???
  Zülişim ben Vişne diyorum o sapiga???Pislik ya utanmadan gerdeğe girdi bir de Meethiyle ama salak Iccanin kızından ne beklenir. Gitti yine Veer yarim akillisiyla evlendi. Yarın yine unutmasa bari Iccayi??

 14. İREMSUUU OKUUUU kuzu sözüm sana değilki sen adını yazınca dedim bu kız adımı vermeyin dedi orda yazmış dedim. ??? kırılma bana kızz sana değil sözüm canım sıkıldı ya bizi ayakta uyuttuk sananlara kızdım. Sen üzerine alma kuzuuu ???

 15. Bende öyle dedim Defnem Vişne diye ??? ayy tam sapık ya bide güç gösterisi yapıyor kasıyla falan Mehht yandı vallahi çekeceği var bundan ?? ya Mehht bir vursa kız yere çakılır bide gerdeğe girmişler tövbe tövbe ?? İcca zaten akıl fikir yok gitti yine evlendi bu Veer ile yarın bir gün yine unutur bunu ?? bu yine kalır ortada değil mi

 16. DEFNE ab gorememisim alerjik durumuma ver sorry
  :( hemen bakmaya calisirim
  pardon sen calisiyordun unutmusum aslinda bende her zaman izleyemiyorum eve geldigimde bideyler yerken oyle aciyorum bugunlerde izlerim heralde
  DEFNE AB ZULEYHA AB vishnu avinashin fotosuna bakarken gecmisi hatirladi.dogrusu adam cocukkende ciplakmis :) cocuklugunda uzerinde su beyaz bez parcadi vardi yirtmacli cocukkende aynismis pis:)

 17. Belkide Ferahcım bugün izledim diziyi dün bakamadım ya evet adam çıplaktı tövbe tövbe ya bide kum torbasına vuruyor ha bire sırf güç gösterisi yapıyor işte ?? Mehht hemen adamın yanında dolanıyor öyle bu kıza hiç akıl vermemişler ne diyelim ??

 18. Birsey dicem bu nani evlenecek mi su emekli dedeyle merak ettim :)
  Jogi nin yerinde olsam naniyi bu adamla evlendirir yollarim evden kurtulurum iyi fikir ama sizce?
  DEFNE AB am bilir aslinda evleniyorlar mi? Nani

 19. Ben burada senaryo ve kurgu yazıp insanları kandıran herkese söyledim söyleyeceklerimi illa isim vermeye gerek yok onlar zaten kendilerini biliyorlar ve en önemlisi ALLAH biliyor ve insanları kandırabilirler ama Allaha asla kandıramazlar Allahtan korkmayan istediğini yapsın istediği günahı işlesin herkes özgür zaten kandırılmak isteyenlerde kandırılsın her kesin kendi bileceği iş
  DEFNEM evet inşallah Avi ve Vivi iki kanki birlikte gelirler Türkiyeye ne güzel olur ??

 20. frSingh canım Kordüğümü takip etmiyorum sadece bazen hafta sonları bakıyorum
  Evet Canım Sultan iyi karakter olarak girdi diziye ama sonra Madu ve Rka ve Padmini ve Rada şeytanları onu çıldırttılar o da işte sonunda patladı keşke uymasaydı onlara ama işte aptallık etti?

 21. İNCE AB him anladim bak sultanla ilgili soyleyim o ilk diziye girdigi sahne hostu golden cikiyordu cam gibi gozlerle ne sahne aklimda kalmis
  ben yapimci olsaydim sultan isimli bir dizi yaptirirdim bence sahane olurdu sert is adami veya dizideki rolu gibi tutulurdu
  bi yeni dizisi vardi azcik bakmistin to soraj main..
  Ama hatirlamiyorum nasil oldugunu gecen cikmisti sanirim Turkiye ye gelir mi bilmem ama
  :) sen sultana benzeyen yerli oyuncu da bul dicem ama benzeyen varmi sence?

 22. Yok Nani evlenmiyor. Onun bünyesi kaldırmaz evliliği. Gerdek gecesi pert olur tövbe tövbe ?????
  ???
  Zülişim dün UTC yi izledin mi Oya yine intihara kalkıştı denizin dibine daldı. Sonra kendisine bütün kurulan tuzakların Merve yaptığını anladı nihayet safoz. Bu Oyayı arada suya sokmak lâzım ???

 23. DEFNE AB evlense iyi olurdu nani emekli dede bugunde geldi nani bir ayagi cukurda birde bana asik olmus diyor :)
  Ayni seyi kendine demiyor birde yasli gozukmuyorki bence ay defne ab bu magazinlere bakinca bi tuaf oluyorum ne tiksinc seyler duyucaz bilemiyorum artik
  bu aksam dizin varmi ? Aksam

 24. İnce Ab asadaki yorumu yeni okudum sadece ismini 3 dkda yazdim demissin :)cok guldurdun ya :) tesekurler .ALLAH ta seni guldurur insallah.

 25. İzledim Defnem ya Oya resmen ördek gibi suya daldı maşallah suyun dibinde herkesi gördü ya ?? arada Oya suya falan dalsın böyle belki kafası yerine gelir değil mi ?? ayy bide kendime geldim diyor yeni farketti herhalde ??

 26. Merhabalar hayirli aksamlar yorumlari okuyup grlicem..

  az once kafedeydim morelim cok kotuydu kafenin masadaki ortuye tasarim cizdim kadin karaladim diye farkinda olmadan bana soylemedik laf birakmadi telefonum sarzdaydi aldi firlatti beni kapi disari etti.

 27. NURDAN ABLA sen sokk oldum deyince burdas adimi yazmayin dedin orda adini yazmis deyince cok sasirdim cunku adimi burdada kulandim ordada adimi deyistirmedimvsize soyleyip bella adini deyistirdi ordada adini kullanmadi ordada defnenin dedigi adla iki yorum yapti ama anlaman beni cokk mutlu etti cunku ben yalan soylemedim soyleyememde iyiki annem burda deyil yoksa okuyup gorurdu ve cok uzulurdu sana cok tesekur ederim anladigin icin ben hic bi sekilde yalan soylemedim cok tesekur ederim cok mutlu ettin beni.

 28. Ay IREMSUM kötü olmuş kuzu. Yeni bi ortu alıp firlatacaktin suratına örtün kadar konuş diye ne kaba kadınmış bi de esnaf olacak..
  ????
  Zülişim sen yeni fragmanı görsen gümbür gümbür Oya Elif denen o kadını işten attırdı. Elif ağlayarak gidiyordu Oya onu tenhada bir sıkıştırdı off off. Sana öyle şeyler yaparım ki bi daha asla doktorluk yapamazsın dedi. Tuttu boynundan bi çevirdi çabuk Merveyi ara Oya öldü de dedi. Neyse aradi Merveyi Oya öldü dedi. Ayy bi mutlu oldu ki Merve cadısı sormayın ??? sonra Oyanin gözünden ateş çıktı sen görürsün Merve dedi ayyyy..
  Suda ne keramet varmış ???

 29. o an zaten ne yasadimi bilmiyorum onun degerindrn fazla parayi yuzune atacaktim cuzdanimi actim param calinmis o an oyle bir duruma dustumki kadin beni tutup disari atti cantami firlatti ayakkabimin topugu kirildi zaten oyle bi andiki kabus gibiydim cok korktum cok degisik oldum ama iyiki ortuyu arkamdan atti tasarimim bosa gitmedi.

 30. Defnem Ay merak ettim şimdi ya su işe yaradı o zaman Oya ya arada kafasını daldırsın böyle Oya ?? Beyni açıldı kesin ya o doktoru evinden çıkarmıyordu utanmasa gel bana taşın diyecekti ?️?️?? değil mi şifalı Suymuş demek Oyanın kafasını daldırdığı su artık Serhanda vazgeçer inşallah?‍❤️‍??‍❤️‍?

 31. EFNE AB SAnada askola :) sende benim yorumlari gormuyorsun

  Zuleyha ab ne izliyorsun o hangi diziki? Kordugumu yarin gunduz izle gulersin :)

 32. Îremsu şaşırmamak gerek bitanem insanlar git gide ve kaba ve agresif olmaya başladı ama bir işletmecinin böyle yapması kötü olmuş. Örtü nolucak yikatir getirirsin bile kibarca söylese
  Aman işte..
  ???
  Aynen öyle Zülişim
  ???
  FERAHCIM ben sana daha önce aceleci olma demiştim. Diğer sayfada konusmustuk zaten. Bugun Tv8 Amir Khan verecek ona bakcam..

 33. Ama Serhan Oyaya ara verelim dedi ya Oya boşuna çırpınmış Serhan Serhan diye ?? bu Serhandan her şey beklenir ?‍?‍??‍?‍?

 34. Ferahcım ufak tefek cinayetler dizisi ??tamam yarın bakarım kördüğüme bide bugün kanal çekemedi bizde yarınn bakabilirim ??

 35. Ferahcım ufak tefek cinayetler dizisi ya tamam ben yarın bakarım kördüğüme bide bugün kanal çekemedi bizde yarınn bakabilirim ??

 36. DEFNE AB onceki sayfanin son kapanisinda yorum yazdim yeni sayfa gelgim ordaki tum yorumlara vakif degilim malesef uzgubum burda yaziyorum olabilir tabi herkesin onceligi farklidir

 37. Zuleyha ab evet komikti bu yuzden dedim nani
  sizin antende sorun var sanirim hava ruzgarli falansa olabilir tabikide utc omuydu bende bu nedir diyorum hic izlemedim oyle kanal gezinirken goruyorum sizde tvt varmi nasil ayarladiniz?

 38. Zulis sen sivasta oturuyosun deyilmi sizde hala soba yakiyomusunuz battanyelere yorganlara sariliyomusunuz.

 39. İremsu Evet burada yanıyor soba yani hala yakanlar var ama biz söktük sobayı bahar geldi ya güneş alıyor evimiz sıcak oluyor zaten ??

 40. Ferahcım evet rüzgar yüzünden çekmedi kanal ya tvt kanalını ben tarama yapıp getirirtm önceden yoktu komik ise yarın göz atarım yine Kördüğüme ??

 41. ARAKDASLAR ONCELIKLE SELAM BAZILARINIZ BANA COK SINIRLISINIZ INANIN BURAYA GELDIM IREMSUYUN YORUMUNU GORDUM OYRENDINIZ DEMEK.ONCE BEN BABAMIN TELIYLE BURAYA YAZMIYORUM ANNEMIN TELIYLE YAZARIM BABAMINKINLE DIYIL ASLA KENDIMIN TELI.VE EVET BEN GITDIYIMI YAZDIM VE BABAM IZIN VERMIYOR SOYLEDIM BABAM BANA COK KIZMISDI BELKIDE BASKA BIR SEYLER DUSUNUYORSUNUZ AMA BEN BURAYA KENDIMLE ILGILI HER SEYI YAZDIM NE VAR NE YOK ISMIMI HER SEYIMI VE BABAM KIZDI CUNKI BURAYA HER INSAN GIRIYOR VE TABIKIDE ISTEDIYI SEYI OKUR BABAM BIR SEY OLUCAGINDAN KORKUYOR ANALYIN VE BOYLE SEYLERI SEVMEZ.VE BABAM SOYLEDI YAZMA BEN DAYANMADIM CUNKI BU SITEDE BANA COK YAKIN ARAKDASLARIM COK COK UZULMUSDUM COK AGALDIM INANIN VE DAYANAMADIM YAZDIM BU SEFERDE BABAMIN DEDIKLERINI DUSUNDUM VE KENDI ISMIMLE DIYIL BASKA ISIMLE YAZDIM.KIMSE BILMESIN DIYE ASK ARAKDASLARADA SOYLEDIMKI KIMSEYE SOYLEMEYIN BEN BURAYA VE AH KALBIME BIR SURE YAZMAYACAGIMI SOYLEMISDIM BIR ARA GECER YAZARIM DIYE DUSUNMUSDUM.AMA OYRENDINIZ.BAKIN BEN HAYEL KURMUYORUM NE OLURSA SOYLERIM VE YALANCI DIYILIM.YALANCI OLMAGI VE YALANCILARIDA ASLA SEVEM.LUTFEN ANALYIN.

 42. ZULEYHA AB ben taramalardan girmeye calistim menu yazan tustan ama olmadi baska kanallara bisey olur diye cekindim biraktim evdekiler kizar diye zaten bir sure bisey izlemicem net tv bakalim gizli yaxiyorum odamda ne yapim sureklide uzanilmiyrki sizin anten ne tarzda ?

 43. Sobalar haziran ortasında kalkar genelde. Annemin rotası hiç şaşmaz. 15 haziran dedi mi söker çünkü akşamları soğuk oluyor ve yağmurlar yağıyor
  ???
  FERAH canım ben hem çalışıyorum hem gün içinde en az 10 kişiye yorum yaziyorum. Unutmadan söylemek istediklerimi ilk yaziyorum tabi ama öncelikli diye birşey yok. Bazen bana soru soruldunu bile fark etmiyorum yada cevap yazacakken araya birşey giriyor hopp unutuyorum kaliyor öylece.. biriyle konuşmak istemezsem bunu net bi şekilde ifade ederim zaten.. bu konuda seni temin ederim

 44. frSingh canım Allah hep güldürsün seni? Senin gerçek ismin Ferah mı bende isminle hitap etsem omur mu?
  Aynen canım Sultan isminde bi dizi çekilse aynı YBaharın devamı çok güzel olurdu süper tutardı Avi dizide 50 bölüm kaldı çok sevildi yaktı geçti etrafı bir de onun adına yani Sultan dizisi olsa süper olurdu
  Aviye benzer Türk oyuncu yok maalesef hatta hiç bi ırktan ona benzer yok Rabbim ona benzer kimseyi yaratmamış hintliler hep dizilerde karakterlerin benzerlerini çıkarıyorlar ama gerçek hayatta pek yok hele Aviye benzer hiç yok
  Bi ara internette Ceyhun Mengiçoğluydu galiba ismi onu Aviye benziyor yazmışlar nasıl güldük alakası yok sırf adamın gözleri yeşil diye Aviye benzetmişler sanki sadece göz renginde iş??

 45. aa Defnem sizdedemi kurulu olur bende bugun sivasta hala yaktiklarini duydum sok oldum temuza kadar yakarlarmis sonra bir ay tek yakmazlarmis hep kis gibiymis oyuzden sordum zulis suzde sivastasinizya.

  Aide burdaki arkadaslarada yazdini soylemen cok dogru oldu cunku onlar seni cok merak ediyolardi.

 46. :) İNCE ABBa haklisin :) evet oyle soyluyorlar zaten sende hitap edebilirsin ranveer singh ten singh kismindan esinlenmistim :) zaten olur :) evet sahane olurdu sultan dizunin adi havali olurdu sert imaj cok izlenirdi bu hintliler alismis hep ayni seneryo yazmaya biz bile daha guzelini yaxardik:)
  O dedigin adam kim oyuncu o ismi duymadim bi bakim :)
  Evet dizide hep bezerler cikiyor bir milarlik hint toplumunda ortalik benzerlerden gecilmiyor demekki :) her dizide var :)
  Golde goz rengi mavi gibiydi ama yesil dimi :)

 47. Tamam Ferahcım sizinki nasıl bilmiyorum tabi uğraşma sende bozuluyor çünkü hemen bende zara zora yapıyorum tarama bide bir saat alıyor beklemesi ??

 48. IREMSU bana cevap vermiyorlar allah askina sen analat ben yalanmi soyluyorum lutfen bir sey soyle

 49. 1 saat mi oo ugrasilmaz xaten kimse yokken denemek lazim ne olur ne olmaz .antenizin su yuvarlak mi
  Defne Ab okey sorryy

 50. GAMZELİMM geldin mi eve ben okuldan geldim eve çıktım birdaha arkadaşım aklıma vurdu ona tlfon aaçtım orya gittim biraz önce geldim ???
  Bal kız merakta bıraktıysam kusura bakmayın ??? hiç iş yapmadım hala yorgunum

  ????

  ZÜLİŞİMM sen nasılsın ne var ne yok sağlığın sıhhatin nasıl yorumlara çok bakamadım ya sorayım dedimm

  ????

  İNCE hatun nasılsın işlerin nasıl gidiyor.

  ????

  GÜLKIZ nasılsın sanki seni hiç göremedim bir iki gündür merakta bırakma gerçi yorumları çok takip edemiyorum bu ara inşaAllah önemli şeyleri kaçırmıyorumdur

  ????

  RÜYACIM kontrolü vardı senin kuzunun yanlış hatırlamıyorsam nasıl geçti nasılsın

  ????

  AYSELİMM gezmelerdesin demi şimdi sen gez bakalımm ???

  ???

  Ferah hiç tanışmadık seninle nasılsın kaç yaşındasın küçüksün herhalde abla diye hitap ettiğine göre kısaca özet geçersen sevinirim. Geçmezsen saygı duyarım sen nasılsın

  ????

 51. Valla TVT benim televizyonumda hep vardi hatta kalp gözü izlerdim arada??
  ????
  Îremsum kuzum sadece Akdeniz bölgesi sobayi erken kaldirir. Çünkü orasi iliman. Mersin,Antalya gibi.. onun dışında Türkiye karasal olduğu için tüm sobalar haziran temmuzda kalkar.. yani 10 ay soba yanıyor senin anliycan?

 52. NURDAN abalam bana yalanci soylemissin yorumumu okdunmu ben size yalan soylemedim valahhi yalan soylemdim.Lutfen analyin beni mecburiyyetden boyle yapdim yoksa niye abalam ne olur anala beni ben yalanci kelimesini sevmem asla banada soylenirsen yikilirim lutfen anala

 53. Tamam bana ceval vermeyin ama ben size yalan soylemdim asla yalancida diyilim bana hic biriniz cevapda vermediniz sag olun.Analamdiniz beni.Ben hayel kurmuyorum ne oluyorsa onu soyluyorum.Ve ben YALANCI DIYILIM.Lutfen bana boyle soylemeyin.LUTFEN.

 54. Evet ya bizde Nisan ayınnın sonunda kaldırdık zaten evimiz hep güneş alıyor bide evde kimse olmuyor benden başka ?? gündüzleri ondan erken kaldırdık ??? bide ev temizliği var sırada ama akşamları soğuk oluyor burası

 55. NURDAN AB.tesekkur ederim ferah adim ogrenciyim ortaog.diyeyin simdilik bu kadar benim felsefem insanlara yanlis yalan soylemektense susmak daha iyidir soyleyebilecegim bu ablacin bebde memnun oldum.iyisindir insallah
  DEFNE AB egede kalkiyor soba ab.sicak kiz ege:)

 56. NURDANIM geldim meyvelerimi hazırladım tv8 AMIR KHAN izliyorum.. Amirim ya kepçe kulakli olmak bu kadar mi yakışır bi insana çok seviyorum bu adami. O da balik burcu ayni gün doğumlu benim gibi ????
  Sen naptin??

 57. Evet Ferahcım Uğraşılmaz onla ya ben bir yapıyorum bir saat içinden çıkamıyorum anlayacağın bide kanalların yeri değişiryor o zaman tarama yüzünden karman çurman oluyor ?? ayy düzeltene kadar canım çıkıyor ??

 58. DEFNE AB bu tvt bi ara gordum gibi bu kezban yengemi oyle bisi cikiyordu arada kanal gezerken goruyordum ama simdi hic eser yok bende anlamadim :)

 59. Ay bende yeni açtım filmi ya güzele benziyor bide Amir khan sesi baya karizmatik olmuş ya ??

 60. Ooo vazgectim ZULEYHA AB kanallarin yeri degisirse babam kizar artik babami ikna edersem yapar o yoksa bende ugrasamam hele babama dedimde ayarla diye babamda ugrasamam demisti demek ondanmis :)

 61. Sadece Izmir erken kaldiriyor Ferah. Onun dışında mayis haziran.. kırk ikindi yağmurları ve soğukları oluyor kuzum.?
  ???
  NURDANIM ne kusuru istediğin zaman yaz hayatı hareketli yaşıyorsun malum :)

 62. GAMZELİMM çizgi film izliyoruz ?? Aamir Khan ı bende seviyorum adamın tüm filmleri sosyal mesaj içerikli ??? ne yemek yedin bal kızz meyve mi yiyecen yoksa bal kız bir çorba yap bari

  ???

  Ferah canım hoş geldinn küçük hanımm daha minnaksın

  ???

  ZÜLİŞİMM bende iyim yorgunum sadece arkadaşıma gittim çok iyi geliyor bana bacı gibi bana. Bazan diyorum bu arkadaşım için ailemden uzak kalmama değmiş ömrümden Neşe geldi uzak kalırmıyız bilmiyorum ama yüreğimde dualrımda bir yeri olacak bir bacım oldu ✅

 63. Zuleyha Ab gecen dedigim seyleri izledin mi begendin gerci netin varmiydi bilmiyorum ama

 64. Zülişim çok hoş dizi. Amir kızlarını güreşçi yapiyor ay çok tatli kizlari yaa??
  Zülişim Amirin sesi Rudranin sesi işte ünlü dublaj uzmanı ve Dijey RIZA KARAAĞAÇ SESLENDİRİYOR. merak edenler youtubedan izleyebilir bu sesin sahibi kel adami ;)
  Amir ya çok seviyorum seni herşeyin anlamli be adam ??

 65. Evet haklısın aslında Nurdan ablam insanın derdini anlatacağı bir dostu olması çok önemli değil mi sıkıldığı zaman bencede önemli ya bir dostu olması ?? keşke benimde öyle arkadaşım olsa yakında varda hepsi üniversite okuyor işte ??

 66. Evet DEFNE AB BİLliyorum. ama sen daha karssaldasin yazin serin tabide sicak yerleri sevmem guneyde olsam buharlasir yok olurdum heralde:)
  Nurdan ab hos buldum.genckiz diyelim :):)minnak :) olurda :)

 67. DEFNE AB amikhan mi seviyorsun adam yakisikli degil ya ya modasi gecmedimi onun babamdan yssli

 68. Defnem evet biliyorum ya ama baya karizmatik sesi var bide o adam oyun Türkçe seslendirme yapıyor ?? evet çok güzel film ya benim hoşuma gitti ee Başta Amir khan olunca güzel olur ya bu adam gerçekten çok güzel filmler yapıyor bide hep çocuk temalı filmler yapıyor ?? bence yaptığı film ayrı bir anlam taşıyor ama adam baya kilo almış ya ??

 69. Ben ılıman iklimleri severim. Param olsa Maldivlere yerlescem?? hayatım hep soba hazırlayıp odun kırmakla geçti.. soğuk iklimi hiç ama hiç sevmem.
  Sıcaklıkla zenginlikten zarar gelmez demiş atalarimiz ;)
  ???
  NURDANIM yedim tabi. Kabak yedim. Bol naneli cacikli yoğurt ile. Bağırsak,sindirim ve jinekolik tüm fonksiyonlara iyi gelen mucize dost kabak mutlaka yerim??

 70. XDEFNE AB canimi istettin bugun annemden taze kabak yogutlamadi istedim fakat yspmadi malesef evde kabak yokmus :) sicakta yasanirmi maldivlerde sicaktir bence hindistan gibi olmasinda adamlar kavurma oluyor:)

 71. Kizlar Hayirli Aksamlar
  ????
  DEFNEM canim sana gorusuruz dedim yazamadim.Eltim bizde kizimin durumuda hala ayni simdilik takip edelim dedi.Yasindan dolayi ameliyata sicak bakmiyor ama eninde sonunda olmak zorunda oldugunu soyledi yarin gorusuruz insallah???
  ????
  NURDANCIM sagol canim cok sukur diyelim sende iyisindir insallah Defneye yazdim durumunu dusundugun icin tesekkur ederim??

  Kizlar hepinize iyi sohbetler yarin gorusuruz insallah

 72. Yahu bu Şuursuz Anonim de kim?? Erkek kardeşlerin hanımları birbirine ELTİ der. Elti hayvan ismi değildir. Hayir Türk değilsin desem gayet lisanin düzgün sizi kim salıyor anlamıyorum ki.. Rüyama soruyor bir de :x
  FİLİZ ALLAH RIZASI IÇIN SITE DALLASA DÖNDÜ. BU NEDİR BÖYLE. ANLAYAN VARSA BERI GELSIN BANA DA ANLATSIN❗❗❗❗
  ???
  Ben sana yaparım Ferahcim
  ???
  Tamam RÜYAM .. iyi geceler

 73. Gördüm Îremsum Çukurda Çiğdem diye biri saçmalamış.. Allah herkese akil fikir versin. Bugünlük sinir kotamı doldurdum
  ???
  ALLAH RAHATLIK VERSİN HEPİNİZE KIZLAR ???
  ???
  ALLAH RAHATLIK VERSİN ELAM RUH IKIZIM AFRODITIM S.Ç.S ??

 74. DEFNE AB tesekur ederim.merci :) anneme yakalandim butun teknolojik cihalari alirim drdi ben gideyim dedigibi yapar
  zaten bas agrim basladi yine doktoru dinlicem :(
  Bir sure yazamicam ablarim gozlerimide dinlendirmis olurum hem hersey icin tesekkur ederim :( unutmayin beni hakkinizi helal edin hazir izinde yazilmisken sagligim icin gercekten doktor talimatina uyuyayim alerjim gecer inss
  girusmek dilegyle kendinize iyi bakin herkese hayirli geceler.

 75. Neyse bende kaçtım bugün baya yoruldum eğer yarın yazamassam merak etmeyin beni olur mu İnternet yüzünden Allah rahatlık versin iyi geceler tatlı rüyalar kızlar ??

 76. Anonim agzini topla aksam vakti sinirlerim bozuldu derdin ne soyle kisisel bir sorununmu var benimle ama hata bende Anonim diye yazanlara cevap verdim allah akil fikir versin ne soylesem bos

  DEFNEM SAGOL BIRTANEM YORUMU GONDERDIM SONRA BAKTIM ANONIM YAZMIS SEN UZME KENDINI IYI GECELER

 77. ANOMİN HATTİNİ BİL HER İSTEDİGİNİ SÖYLEYEMEZSİN
  HADİ GELDİGİN GİBİ GİD
  ..
  RÜYAM BİRTANEM BOŞ VER
  ..

  HAYIRLI AKŞAMLAR ARKADAŞLAR NASILSINIZ İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  .
  DEFNEM ❤️❤️❤️ RUH İKİZİM İYİ GECELER TATLI RÜYALAR AHİRETLİGİM KELEBEGİM S. Ç.S GÜN IŞIGIM ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 78. KIZLAR az sonra yatacağım ama yatmadan önce size sormak istediğim bir şey var lütfen beni yanlış anlamayın ama Neden BELLA ve İREMSUNUN anlatıklarına inanıyorsunuz da AİDE ve NAZLAYA inanmıyorsunuz?
  Nazla ve Aidenin anlatıkları çokta anormal bir şey yok bence onların anlatıkları bence daha normal haksızlık olmasın onlara Bella ve İremsuya inanıyorsanız Aide ve Nazlaya da inanın
  Özür dilerim beni yanlış anlamayın kendi düşüncemi söyledim karar sizin tabi ki de
  Herkese İyi geceler
  İyi uykular

 79. iyi akşamlar kızlar başım ağrıdan çatladığı için yorumlara bakamadım anonim adlı sizi kızdıran kişi engellenmiştir. bir de bu yalan olayını rica ediyorum kapatalım artık herkes ister inanır ister inanmaz bu güven meselesi sizden rica sitede kavgaya mahal vermeyelim ;) Allaha emanet olun

 80. Kavgayı sevmem FİLİZ içimdekileri yazdım gördüklerimi yazdım haa dersenki abla SANANE sen işine bak. Görme duyma tmm eyvaAllah gıkımı çıkarmam bakarım kişiliğime uymuyor vedalaşır hellağimi alır çıkar giderimm. Kimseyle bir sorunum yok. Herkesin her sözünede inanmam. Bir kaç kişi hariç. BEN KAVGA ÇIKARMAM KAVGADAN NEFRET EDERİM. HUZURU SEVERİM BEN. Ama aptal yerine konmaktam hazzetmem.

  ???

  İNCE HATUN kişi ismi vermedim vermem de iç güdülerime inanırım. Senin zikrettiğin isimlerle hiç bir işim olamaz. Sadece her zaman olduğu gibi benim vicdanımı rahatsız eden şeyleri dile getiririm. Hemde isimide yazarım hiç korkmam korkacak bişey yapmam çünkü.

 81. Hayırlı geceler hatun kişilerimmm Rahmana emanetsiniz emanetiz hepimiz ömür varsa yarın görüşürük inşaAllah FİLİZ cevabını bekliyorum ama unutma

 82. KIZLAR HEPINIZE IYI GECELER TATLI RUYALAR ALLAH RAHATLIK VERSIN CUMLETTEN ALLAHA EMANET OLUN ??????

 83. Günaydin kizlar ;) hepiniz nasilsiniz dün gece giremedim yorumlarada bakamadim gerçekten özür dilerim kizlar hastaydim ben dünki son yorumumdan sonra uyudum ve saat 04:53 gibi uyandim yorumlara o yüzden bakamiyorum hasta olunca 2 gün uyuyabiliyorum ben ?
  Şimdi gene okula of of of ?
  Hoşçakalin kizlar ;) gelince yine yazarim bye – bye ???

 84. Günaydın ?günaydın ?günaydin?

  Hayırlı sabahlar ??

  Gününüz güzel aydın olsun ???
  Gülümsemeniz hiç solmasın???

  (°❥°)

  Nurdan’ım nereye gidiyon tatlı bacım???…
  Haaah şimdi tam oldu bir sen fazlaydın zaten sende git ??? sen gitigin gün bende giderim (benim bu tehtit de işe yaramaz ya neyse Zaten yok gibiyim ????olsun ya tutarsa) sanane başka sayfalardan ki okuma bakma düşünme bizene ki… Bizim benim ne gunahım var.. Denizim gitti sevgı ablam yazmıyor… Zaram, serpilim, asim başka yerdeler.. Elam la nerdeyse hıc denk gelmiyoz… Salıhama sözüm yok derdı dağlar kadar.. Bi Naz’ım, bide Defnem kaldı bizim eski tayfadan…????gıtt gideyim de depresyona gireyim ????…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu