Gelinim Mutfakta

5 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları Açıklandı! [Son Puan Durumu]

Gelinim Mutfakta 5 Mayıs Perşembe günün birincisi ile Perşembe puanları netleşti! 5 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün çeyrek altını kim aldı? Nursel bugün kaç puan verdi? Bugün kim birinci oldu? 05/05/2022 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? 5 Mayıs Perşembe puanları sonucunda bugün en yüksek puanı kim aldı? Miyase bugün kaç puan aldı? 5 Mayıs Puan durumu sonucu çeyrek altını kim kazandı? İşte merak edilen tüm bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin devamında sizleri bekliyor.

=> 2 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi ve sonucu için lütfen tıklayınız.

Güncelleme (06/05/2022) 5 Mayıs Perşembe günü Miyase 24 puanla yine ve yeniden günün birincisi olup, çeyrek altını alan yarışmacı oldu. Diğer yandan Gözde 5 puanla günü sonuncu kapattı. böylelikle Gözde kesin olacak eleme potasına düşen isim oldu.

=> Gelinim Mutfakta 26 Mayıs Perşembe Puanları sonucu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 5 Mayıs Perşembe Puanları ve Perşembe puan durumu (son puan durumu) %100 netlik kazandığında, bir yarışmacı kesin olarak eleme potasına düşerken, bir gelin de beş altın bilezik için bir adım daha yaklaşacak.

=> Gelinim Mutfakta 19 Mayıs Perşembe Puanları sonucu için lütfen tıklayınız.

5 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Çarşamba günü Miyase, sunucu Nursel de dahil olmak üzere tüm kaynanalardan beş puan alarak tam puan rekorunu yeniden kırmayı başardı. Miyase son bölümde aldığı 25 puan sayesinde, bilezikler için en iddialı isimler arasında girmeyi başardı.

=> Gelinim Mutfakta 12 Mayıs Perşembe Puan Durumu sonucu için lütfen tıklayınız.

Bugün 5 Mayıs Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 5 Mayıs Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

=> Gelinim Mutfakta 6 Mayıs Cuma Bilezikleri Kim Aldı sonucu öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Hafta başında Miyase kötü bir başlangıç yapsa da Salı günü yarışmacılardan kesilen puanlar, Miyase’ye yaradı. Miyase Çarşamba günü aldığı yüksek puanlarla, eleme adayı olmaktan kendisini kurtarıp, bilezikler için yarışmaya başladı.

=> Gelinim Mutfakta 6 Mayıs Cuma Bu Hafta Kim Elendi sonucunu öğrenmek için lütfen tıklayınız.

5 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları ile toplam puan durumu sonucu %100 açıklandığında, dört günlük toplam puan durumu sonucuna göre bir yarışmacı eleme potasına düşecek. Aynı şekilde en yüksek puanı elde eden gelin ise bilezikleri almaya artık çok daha yakın olacak.

=> 6 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 5 Mayıs Perşembe Puanları Verecek Kaynanalar

Gözde bu hafta bilezikleri almak için gelse de aldığı puanlar Gözde’nin eleme potasına sürüklenmesine neden oldu. Bugün yapacağı son hamle, Gözde’nin bu hafta yarışmada kalıp kalamayacağına dair önemli bilgiler verecek.

Senanur bu hafta elinin lezzetini yine kanıtlayıp, bu hafta bilezikleri almanın planını yaparken, Miyase son hafta finalinde Senanur’a kaptırdığı bilezikleri bu hafta almak istiyor. Bu iki yarışmacı da bugün Gelinim Mutfakta 5 Mayıs Puanlama sonucunda en yüksek puanları almak için harekete geçtiler.

5 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Miyase

Çarşamba puanlaması sırasında kaynana Sevilay gelini Miyase’nin tabağını bulmada bir hayli zorlandı. Son 7 bölümde Sevilay kaynana gelinini hiç bulamazken, bunların ikisinde direkt olarak bir puan verdi. Bu heyecanla gelininin tabağını bulduğu anlarda, Miyase kaynanasına şöyle söyledi. İşte Miyase’nin Sevilay kaynanaya hitaben o sözleri;

“Anne gel ağlama Tamam!” Yarışmacı Miyase

Sözleri ile Miyase annesini motife ederken, Miyase’nin daha önce kaynana Sevilay’a düşük puanlar verdiğinde nasıl tepki gösterdiğini bildikleri için Miyase’nin bu tavırları, onlara hiç ama hiç inandırıcı gelmediğini dile getirdiler.

Uzun süredir bilezikleri almak isteyen ama bir türlü bilezikler ya Miyase’ye ya da yeni gelenlere kaptıran Damla, bu durumunu düzeltmek ve bilezikleri almak için 5 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, bugün çeyrek altını almak için kolları sıvadı.

5 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Açıklandığı An Damla ve Nuray

Kaynana Nuray ile Damla arasına ki gerilim giderek artmakta. Bu gerilim Damla’nın yemek yapma performansına doğrudan etki ettiği için Nuray ile Damla aralarında ki sorunları bir an evvel çözüp, yemeklerine odaklanmak zorunda. Aksi halde Damla için durum daha da kötüye gidecek.

Gözde bu hafa bilezikleri almaya gelse de aldığı puanlar onu eleme potasına yaklaştırdı. Gözde bu hafta elenmemek için kesinlikle ama kesinlikle  bugün Gelinim Mutfakta Puanlama sonucunda en yüksek puanı alıp, çeyrek altını kazanmak zorunda. Aksi halde günün sonucunda eleme potasına düşen yarışmacı olacak.

Çarşamba puanlaması sırasında kaynana Sevilay, gelinini bulamayacağını düşünüp göz yaşlarına hakim olmadı. Bugün Perşembe günü kaynanalar odasında kaynana Nuray, Sevilay kaynananın son bölümde ki ağlamasını şöyle değerlendirdi. İşte Nuray kaynananın o sözleri; 

“O kadar da ağlamana gerek yok Sevilay hanım!” Yarışmacı Kaynana Nuray

Sözleri ile yarışmacı kaynana Nuray, Sevilay’ın son bölümde verdiği puanlamadan dolayı ağladığını, sonuçta bir yarışma olduğunu ve ağlamaması gerektiğini ifade ederken, Sevilay kaynana da beş ayda sadece bir kez ağladığını dile getirdi.

5 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Gelinim Mutfakta son bölüm de 25 puan alan Miyase günün birincisi olan ve çeyrek altını kazanan gelin olurken, Gözde 4 puanla günün sonuncusu olurken, Senanur 5 puanla günü üçüncü sırada yer aldı.

Damla bu hafta bilezikleri almak için elinde ki son şansı kullanmak istiyor. bunun içinde bugün Gelinim Mutfakta 5 Mayıs Perşembe puanlaması sonucunda en yüksek puanı alıp, Miyase ile arasında ki puan farkını kendi lehine çevirmenin hesaplarını yapıyor.

Gelinim Mutfakta 5 Mayıs Perşembe Puan Durumu

2 Mayıs 2022 tarihinde ilk bölümü ile ekrana gelen yarışma programında bugün Nursel Ergin’in vereceği, 5 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta puanları ile haftanın dördüncü puanlaması başlayacak. Günün sonucunda toplam puan durumu açısından Gelinim Mutfakta 5 Mayıs Perşembe puan durumu sonucuna göre bir yarışmacı eleme potasına kesin olarak düşecek.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Damla ve Miyase bu hafta bilezikleri almak için mücadele ederken, Senanur ile Gözde de bu hafta elenmemek için çabalayacak. Bugün verilecek puanlama sonucunda elenecek isim ile birlikler için öne çıkan isim büyük oranda belli olacak.

Miyase 54 bileziğin üstüne be bilezik daha alıp toplamda 59 bilezikle altın listesindeki yerini sağlamlaştırmak istiyor. Bu nedenle bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olmak için kolları sıvadı.

Gelinim Mutfakta 5 Mayıs Perşembe Puan Durumu Sonucu Açıklandığı An Miyase ve Kaynanası Sevilay

Yarışmaya üçündü defa dahil olan ve bu yönü ile bu sezon yarışmaya en çok elenip gelen isim olan Damla, bugün 5 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda bilezikleri garantilemek için harekete geçti.

Bugün Nursel Ergin kaç puan verdi? 5 Mayıs Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? 5 Mayıs 2022 Perşembe çeyrek altını kim aldı? Kaynanalar bugün kaç puan verdi? 5 Mayıs 2022 Perşembe en yüksek puanı kim aldı? Hangi kaynana gelinin tabağına beş puan verdi? İşte merak edilen bu soruların cevapları, hemen alt kısımda ki puan tablosu içerisinde kesin olarak açıklanmıştır.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 5 Mayıs Puanları (05/05/2022 Perşembe)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Nursel Ergin Kaç Puan Verdi)

*************************

5 Mayıs Nursel Ergin Kaç Puan Verdi

Miyase: 5
Damla: 4
Senanur: 4
Gözde: 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Sevilay’ın verdiği Puanlar

Miyase: => Sevilay’ın Gelini 5
Damla: 1
Senanur: 1
Gözde: 1

*************************
” 5 Mayıs 2022 Perşembe Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nuray’ın verdiği Puanlar

Miyase: 5
Damla: => Nuray’ın Gelini 1
Senanur: 1
Gözde: 1

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Songül’ün verdiği Puanlar

Miyase: 4
Damla: 5
Senanur: => Songül’ün gelini 1
Gözde: 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Emine’nin verdiği Puanlar

Miyase: 5
Damla: 3
Senanur: 2
Gözde: => Emine’nin Gelini 1

*************************

Gelinim mutfakta 5 Mayıs Perşembe Toplam Puanlar

Miyase 5 5 5 4 5 24
Damla 4 1 1 5 3 14
Senanur 4 1 1 1 2 9
Gözde 1 1 1 1 1 5

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (2-6 Mayıs Haftası) – Perşembe

*************************

Miyase: 43 + 24 = 67
Damla: 37 + 14 = 51
Senanur : 28 + 9 = 37
Gözde: 24 + 5 = 29
*************************

Gelinim Mutfakta 5 Mayıs Perşembe Puanlama Sonuçları

*************************

5 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ MİYASE
Gelinim Mutfakta 5 Mayıs Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ MİYASE
5 Mayıs Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ GÖZDE

************************* 

Gelinim Mutfakta 6 Mayıs Cuma Fragmanı İzle

5 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları ve son puan durumu sonucu %100 belli olduğunda, bir yarışmacı kesin olarak eleme potasına düşecek. Gözler ise haftanın final bölümüne çevrilecek. İşte o anların kısa özeti olarak, Gelinim Mutfakta 6 Mayıs Cuma fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

20 Yorum

  1. gözde yapamamış 1 vermesi normal
   Aralarında ki tavuğu pişen ve tam olan bir tek Miyase var. Bunda dolayı beş vermiş olabilir.

    1. tutar size ne ki? filiz hanım haklı olunca çekemiyorsunuz normal. 2 gündür miyase harikalar yaratıyor. dün 25 bugün 24 puan aldı. başaranı da alkışlamayı bilin az!

 1. Arkadaslar neden Miyaseye koti yorum yapiyorsunuz anlamis deyilim, ekrandada gozukyor en guzal yemekleri Miyase yapiyor Nursel cig pismemis tavuklara 5 puan versinmi? Kayinvalidelerde en guzeli diye Miyaseye 5 leri veriyorlar, Nursel hanim Miyase yapamadigi zaman 1 leri veriyor zaten lutfen adaletli yorum yapin

  1. Adaletin bu programla hiç alakası yok her gün yeni birşeyler olur diye izlemeye başlıyorum sonuç yine aynı Nursel ne zaman Miyase ye düşük puan verse ertesi günler muhakkak 5 leri dayıyorlar bu da bizlere sus payı galiba

 2. İstediklerine bilezik veriyorlar.. İstediklerini eliyolar.. Garip bir program.. Yalandan yapmacık güldür güldür show programı… Nurselcim yine 2 gündür costu bilezikleri miyase ye vermek için çabalıyor her türlü… sevilaya tiyolari vermeyin bakalım miyase yi haftada 1 gün bile bulamaz adım gibi eminim…

 3. yarışmanın reytingleri acayip düşmüş. yeşimden sonra hiç izlemedim. sizde izlemeyin daha beter olsun reytingleri miyaseye bilezik ikram ede ede bıktırdılar nefret ettirdiler izleyiciyi.

 4. Miyase. Miyase Miyase e takdir etmeniz gerekmez mi.
  Fanatık olmak objektif olmaya engeldir.
  Snanurun kaynanası gelininin annesinin evinde kirada oturmasına sevinmesi gerekirken kıskançlığından birde ağlıyor.

 5. son 2hafta izleyemiyorun ama dun ve bugun ceyrek altini MiYaSe aldi cok seviniyorum izleyerek aldigi gozmek daha guzel oluyordu MiYaSe en basindan beri guclu yarismaci Miyaseyi Nursel destekliyor diyorlar bende gecen hafta boyle dusundum ama Miyasenin yarismaya dahil oldugu zamanlarda guclu yarismaciydi hala oyle o zamanlar Nursel sunucu yoktu ama yinede bilezikleri aliyordu Altin Listesine onun kadar guzel yemek yapip bilezikleri hakkiyla alan gelin yok. Dun ve Bugun ceyregi MiYaSe aldi Efsane geri dondu.

 6. YEŞİM OLMADAN BU YARIŞMANIN TADI ÇIKMIYOR!..MİYASE VE KAYIN VALİDESİ TAM BİR EKRAN KİRLİLİĞİ!..MİYASE YÜZÜNDEN PROGRAMIN KALİTESİ DÜŞTÜ!..

 7. Miyase’ye niye 5 puan veriyorlar? Belki de MIYASE guzel yemekler yapiyordur? Ve guzel oldugu icin 5 veriyorlardir. Belki de Yesim guzel yemek yapmiyordur? Bunu dusundunuzmu hic???

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu