Gelinim Mutfakta

5 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Bu Hafta Kim Kazandı? Bugün Kim Elendi? Gelinim Mutfakta 5 Nisan Puanları (Toplam Puanlar)

Gelinim Mutfakta 5 Nisan Cuma bilezikleri kim aldı? Aslına bakacak olursak dün Ezgi iyi bir çıkış yapmamış olsaydı, bu gün bu sorunun cevabını hiç kimse merak etmeyecekti. Çünkü Ezgi ile Gülcan arasında çok fazla fark vardı. Şimdi bu fark 6 puana kadar düştü. 5 Nisan Cuma Puanları verilirken bu fark kolaylıkla kapanabileceğini söylemek isterim. Diğer yandan Burcu eleme potasına düştü. Bu gün kim elendi sorusunun cevabı olmamak için elinden geleni yapacak. Bu gün haftalık toplam puanlar açıklanacağı sırada nefesler tutulacak anlaşılan. Not: Cuma Puan Durumu yazının sonunda verdik. 

=> Gelinim Mutfakta 5 Nisan 2022 Salı Bugün Kim Birinci Oldu sonucu için lütfen tıklayınız.

==> 29 Nisan 2019 Pazartesi ile 3 Mayıs 2019 Cuma günü ekrana gelen haftada hangi gelin beş altın bileziği aldığını görebilmek için [mavibuton]Gelinim Mutfakta 3 Mayıs Bilezikleri Kim Kazandı[/mavibuton] ile ilgili yazımızı okuyabilirsiniz. 

Bu hafta hep Beyza ile kaynanası Nazlı arasında çıkan tartışmaları ekrana yansıdı. Beyza bu tartışmalar nedeni ile iyi puanlar alamadı. Ancak Çarşamba ve Perşembe puanları ile bir toparlanma sürecine girdi. Bakalım bu gün, 5 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta kim elendi? sorusunun cevabı olan kişi ile bana gelen bilgi arasında farklı kişilerin olduğunu da söylemek istiyorum.

İnstagram hesabımdan zaten gerekli açıklamaları arkadaşlarıma yaptım. Bu arada [kirmizibuton]Gelinim Mutfakta 26 Nisan Bilezikleri Kim Aldı[/kirmizibuton] ve kaç puanla aldığını görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Son bölüm de verilen puanlamaları da işe kattığımızda bu hafta en çok gelinin tabağını bulan kaynana hiç kuşku yok ki Besime hanım oldu. Yaklaşık 3 haftadır Besime hanım ve Gülcan iyi puanlar topluyorlar. Lakin Birisinde kura da bilezikleri kaybetti. Geçen hafta da bilezikleri aldı ama bu hafta Ezgi ile arasındaki puan farkı diğer günlere nazaran daha düşük. Bu arada [pembebuton]Gelinim Mutfakta 19 Nisan Cuma Kim Kazandı[/pembebuton] ve kaç puanla birinci olduğunu görebilmek için tıklayınız.

Her an çok yakın olduğu bilezikleri Cuma puanları ile kaybetmemek adına yemeklerine %100 odaklanıp, Gelinim mutfakta puanlama kısmına öncelikle kendi kaynanasının kendi tabağını bulmasını daha sonra ise diğer kaynanalardan yüksek almaya çalışacaktır. [kirmizibuton]Gelinim Mutfakta 12 Mart Cuma Bilezikleri Kim Kazandı[/kirmizibuton] sorusunun cevabını görebilmek için tıklayınız. Gelinim Mutfakta bilezikleri Kim Aldı resmi

Bu gün kaynanaların vereceği puanlar sonucunda 5 Nisan Gelinim Mutfakta günün birincisi kim oldu? Sorusu da cevabını bulacak. Bu gün birinci olacak kişi eğer ki Gülcan olursa kesin olarak 5 bileziği kazanacak ve toplam da 28 bilezikleri olmuş olacak. Yok Ezgi en yüksek puanı alan gelin olursa, Gülcan ile arasında i farkın kapanıp kapanmadığı önemli olacak. <⇓<PUANLAR YAZININ EN SONUNDA>⇓>

Son haftalarda final gününde aradaki kapanan farka baktığımızda 6 puanını kolaylıkla kapandığını görüyorum. Gelinim Mutfakta 5 Nisan Cuma bilezikleri kim kazandı? sorusunun cevabına direk olarak Gülcan kazandı diyemiyoruz. Her ne kadar gelen bilgiler olsa da bunu söyleyemiyoruz. İlk üç kaynananın verdiği puanlar sonrasında kaynanalar haftanın kritikleri konuşurken bizde kesin olan haftanın birincisi kim olduğunu açıklayacağız.  Not: Gelinim Mutfakta Haftalık Puan Tablosu bu yazının son kısmında verildi.

Arkadaşlar bu hafta Beyza ile Nazlı hanım arasında çıkan tartışmada kimi haklı buldunuz. Ben bu olayın en başından bakıyorum. Beyza düğünü ile ilgili içinde ukde kalan bir durumu paylaştı. Ancak Nazlı hanım buna çok sert çıkıp Beyza’yı milyonların önünde resmen azarladı. Ancak Beyza söylemlerine devam etti. Nazlı hanım da kaynanaların odasında Beyza’yı rezil etmeye başladı. En son ikili arasında ipler gerilmişti ki Beyza hiç bir şey olmamış gibi kaynanasını bazı konularda haklı bulduğunu söyleyip bizleri de şaşırttı. Not: Gelinim Mutfakta 5 Nisan Cuma puanları yazının en son kısmında verildi.Gelinim Mutfakta kim Elendi- kim gitti resmi

Geçen hafta finalinde İvana Sert konuk olmuştu. Lakin bu hafta bir sanatçı konuk olmayacağını görünce üzüldüm. Umarım haftaya popüler bir sanatçı ile ekrana gelir. Gelinim Mutfakta Bugün Kim Kazandı sorusunun da cevabı için hafta başından beri çok merak ettik. Bazı sosyal medya hesaplarında yalan haber yapanlar da oldu. Ancak hepsini bir kenara bırakıp bu gün eleme potasında Burcu yarışacakken, Gülcan da bilezikleri almak için ter dökecek. Not: Gelinim Mutfakta toplam puanlar yazının son kısmında verildi.

5 Nisan Cuma Gelinim mutfakta puan durumu son haline baktığımızda Gülcan 57 puanla zirvede yer alırken, Ezgi ise 21 puanla ikinci sırada kendisine yer bulduğunu görüyoruz. Bu hafta eleneceğini düşündüğümüz Beyza 43 puanla 3. sırada kendisine yer bulurken, 5 puan gerisinde Burcu ise 38 puanla son sırada ve eleme potasında yarıştığını görüyoruz. CUMA PUANLARI YAZININ EN SONUNDA⇓

Perşembe günü verine puanlamada beklemediğimiz bir isim eleme potasına düştüğünü görüyoruz. Aslında bu gün eleme potasında olmasını haftaya başından itibaren beklediğimiz kişi ne yazık ki Beyza olmasını bekliyorduk. Gerek kaynanası ile ciddi tartışması, gerek ise hafta başında iyi başlaması bunu destekler nitelikte idi ama bu gün farklı bir isim eleme potasında olacak. Bakalım, Burcu Gelinim Mutfakta 5 Nisan Cuma kim elendi? sorunun cevabı olacak mı? Yoksa 5 Nisan gelinim mutfakta puanlar sayesinde kendisini kurtarmayı başaracak mı? İzleyip göreceğiz. 

Gelinim Mutfakta 5 Nisan Cuma Bilezikleri Kim Kazandı? Bu Hafta Kim Elendi

Nisan ayının ilk haftasını da artık geride bırakmak üzereyiz. Birazdan kaynanaların günün yemeğini değerlendirip sonuçların açıklanması ile bilezikleri kim  kazandığı ve yarışmadan bu hafta kimin elendiği de belli olacak. Tabi öncesinde gelinler yemeklerini yapacak ve günün birincisi olan isim açıklanacak. diğerleri de zaten otomatik bir şekilde değişim gösterecek. Sizlere bu haberi verebilmek için anlık olarak puanlamaları yazacağız. Üç kaynana puanlama verdikten sonra bu gün kim kazandı sorusunun cevabı da ortaya çıkacak. Not: Bu gün yani 5 Nisan Kim elendi sorusunun cevabı yazının sonunda verdik.Gelinim Mutfakta bilezikleri kim adlı resim 2

Gelinim Mutfakta 5 Nisan Cuma günün birincisi kim oldu? Bildiğiniz üzere hafta finalinde gelinler tatlı yapıyorlar. Ezgi tatlı konusunda gerçekten çok iddialı ama Gülcan Ezgi kadar iddialı olmadığını daha önceki puanlardan yola çıkarak söyleyebiliyorum. Bu durum nedeni ile Gelinim Mutfakta haftalık puanlar sürprizlere gebe. Ezgi hafta başında çok düşük puanlar alsa da en sonunda bilezikleri alabilecek bir konuma geldi. Artık bu Ezgi klasiği oldu diyebilirim. Not: Gelinim mutfakta 5 Nisan Cuma toplam puan durumu yazının en son kısmında verdik.5 Nisan cuma Gelinim Mutfakta Puanları Fatih Ürek Açıklarken resmi

Şimdi sözlerimi daha fazla uzatmadan bu gün gelinlerin yapacağı tatlı oldukça önemli olduğu için vakit kaybetmeden bu gün günü tatlısı ve malzemeleri neler olduğunu açıklamak istiyorum.

Gelinim Mutfakta 5 Nisan Limonlu Tart Malzemeleri

Tabanı İçin;

  • İki Su bardağı un
  • İki gram tere yağ
  • 1/2 su bardağı pudra şekeri
  • Üç limon kabuğu rendesi 

Üzeri İçin;

  • Dört yemek kaşığı un
  • Üç adet yumurta
  • 1,5 su bardağı pudra şekeri
  • Bir çay kaşığı kabartma tozu
  • çeyrek su bardağı limon suyu

Fatih Ürek günün tatlısı için gelinlere 50 dakika kadar süre verdi. Bu süre içinde gelinler de bir taraftan tatlısını yaparken diğer taraftan da bu gün sonuçlar açıklandığında bilezikleri kim alacağını ve kimin gideceğini değerlendirdiler. 50 dakikalık süre bitti ve sunum aşamasına geçildi. Hadi bizde geçelim.   

Gelinim Mutfakta 5 Nisan Puanları (05/04/2019 Cuma)

*************************
Gelinim Mutfakta Final (hafta finali)*************************

Kaynana Nazlı‘nın verdiği Puanlar

Ezgi : 4
Gülcan : 1
Beyza  : => Nazlı’nın Gelini 3
Burcu : 5

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Reyhan‘ın verdiği Puanlar

Ezgi : => Reyhan’ın Gelin 4
Gülcan : 2
Beyza : 5
Burcu : 1

*************************
” 5 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Puanları  (2019) anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Gelinim Mutfakta 5 Nisan Cuma Puanları Besime ile Fatih Ürek Resmi
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Birsel‘in verdiği Puanlar

Ezgi : 1
Gülcan : 5
Beyza : 3
Burcu : => Birsel’in Gelin 4

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Besime‘nin verdiği Puanlar

Ezgi : 5
Gülcan=> Besime’nin Gelini 2
Beyza : 3
Burcu : 1

*************************

Gelinlerin 5 Nisan 2019 Cuma Toplam Puanları

Ezgi 4 4 1 5 14
Gülcan 1 2 5 2 10
Beyza 3 5 3 3 14
Burcu 5 1 4 1 11

*************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan Durumu (1 Nisan – 5 Nisan Haftası) – Cuma

Ezgi      : 51 + 14 = 65
Gülcan : 57 + 10 = 67
Beyza  : 43 + 14 = 57
Burcu  : 38 + 11 = 49

Gelinim Mutfakta 5 Nisan Cuma Puanlama Sonuçları

Tüm sonuçlar hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

5 Nisan cuma Gelinim Mutfakta Puanları Fatih Ürek Açıklarken resmi

*************************
5 Nisan Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı
⇒ GÜLCAN

5 Nisan 2019 Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi
⇒ BURCU

5 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ Beyza & Ezgi
Gelinim Mutfakta 5 Nisan Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ Ezgi
5 Nisan Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒BURCU
*************************

Gelinim Mutfakta 5 Nisan Cuma Fragmanı İzle

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu