Zuhal Topal'la Sofrada

5 Nisan Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Bu Hafta Kim Kazandı? Büyük Ödülü Bu Hafta Kim Aldı? Haftanın Toplam Puan Durumu

5 Nisan Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Bu Hafta Kim Kazandı? Bu hafta hakikaten iyi puanlar göremediğimiz gibi sunucumuzun tepkilerinden yola çıkarak bu hafta çok iyi yemekler yapan bir yarışmacı da olmadığını görüyoruz. Bu sebeple her şey Zuhal Topal’la Sofrada 5 Nisan Cuma Puanları sonrasında 10.000 TL’yi alan gelin ortaya çıkacak.

=> 5 Nisan 2022 Salı Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları sonucu için lütfen tıklayınız.

1-5 Nisan 2019 Zuhal Topalla Sofrada Bu Hafta yarışmacıları ve Resimleri

5 Nisan Zuhal Topal’la Sofrada Kim Birinci oldu? şahsen hak eden gelin birinci olmasını istiyorum. Ancak bazı gelinlerin kaynanaları nedeni ile gelinlerini resmen yaktılar. Kimisi beklentiler yüksek tutması nedeni ile gelinlerin ortaya koyduğu yemekler bile en baştan uyumsuz olduğu konusunda sözler söylendi ve bilerek düşük puanlar verildi. Bunun sonucunda her gelinin aldığı puanları 5 Nisan Zuhal Topal’la Sofrada Toplam Puanlar kısmında vereceğiz. Bu arada [mavibuton]19 Nisan Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Kim Kazandı[/mavibuton] ve kaç puanla birinci olduğunu görebilmek için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 5 Nisan Cuma Bu Hafta Kim Kazandı?

5 Nisan Cuma günü 16:00 da ekrana gelecek olan bölümde en son yarışmacı da misafirlerini yani kaynanaları ve sunucumuzu evinde ağırlayıp, birbirinden lezzetli yemekleri sunmak ve elinin lezzetini göstermek için ter dökecek. bu hafta hiç bir gelin istediği puanları maalesef kaynanalardan alamadılar. Kaynanalar arasında bu duruma bir dur deyip Cuma günü yarışacak olan geline yüksek puanlar verip bizleri oldukça şaşırtabilir. Not: Zuhal Topal’la Sofrada Cuma Kim Kazandı sorusunu en alt kısımda cevapladım. Bu arada [pembebuton]12 Nisan Zuhal Topal’la Sofrada Kim Birinci oldu[/pembebuton] sorusunun cevabı için tıklayınız.Zuhal Topal'la Sofrada Bu Hafta Kim Kazandı

“Bu Yarışma ile ilgili tek gerçek haber ve tek doğru bilgi sadece dizicenter sitesinde bulabilirsiniz. google amcaya Zuhal Topal'la Sofrada dizicenter yazarak son içeriğimize de ulaşabilirsiniz.” 

Bu hafta kim kazandı sorusunun cevabını merak ettiğinizi biliyorum. Lakin bazı zamanlar bu yarışma programı hakkında bilgi akışımız olurken, bazı zamanlar da bu bilgileri maalesef ki alamıyoruz. Bu haftada istediğimiz bilgileri alamadı. Bizler için de sizler için de sürpriz olsa da bu hafta yarışmacılarının aldığı puanlara bakarak şu an için kimin kazanacağını söyleyebiliriz. 

Zuhal Topal’la Sofrada 5 Nisan Cuma Toplam Puan Durumu

1 Nisandan itibaren gelinlerimizin kaynanalardan aldığı puanlar hemen alt kısımda verdik. Buradaki puanlara bakarak şu an için Zuhal Topal’la Sofrada bugün kim kazandı? sorusunun cevabını rahatlıkla görebilirsiniz. Zuhal Topalla Sofrada Son bolum dizi kapak resmi 1


  • 1 Nisan 2019 Pazartesi Feyza’nın Puanı = 19
  • 2 Nisan 2019 Salı Eda’nın Puanı = 17
  • 3 Nisan 2019 Çarşamba Melike’nin Puanı = 21
  • 4 Nisan 2019 Perşembe Azize’nin Puanı = 17
  • 5 Nisan 2019 Cuma Burcu’nun Puanı = 23  (%100 Büyük Ödülü Aldı)

Yukarıda verdiğim puanlara göre Çarşamba günü yarışan Melike 10.000 TL’ye en yakın gelin olduğunu görüyoruz. Lakin Melike’nin puanı çok çok yüksek olmadığı için her an Cuma günü yarışacak olan Burcu geçme ihtimali var.zuhal topal'la sofrada 5 Nisan Haftalık puanların açıklandığı an

Aldığımız bilgiye göre Zuhal hanım Burcu’ya 8 yada 9 puan verdiğini bu sayede 21 puandan yukarı alacağı için Cuma günü yarışan Burcu 10.000 TL ödülü aldı.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu