Gelinim Mutfakta

5 Nisan Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Açıklandı! Bugün Günün Birincisi Kim Oldu

Gelinim Mutfakta 5 Nisan Pazartesi günün birincisi hangi gelini oldu? Bugün çeyrek altını kim kazandı? 5 Nisan Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün kim birinci oldu? Yeni gelen Ece nasıl puanlar aldı? Kaynana Sevda gelini Ece’nin tabağını bulabildi mi? Pazartesi günü çeyrek altını kim aldı? Yeni Yarışmacıya Sayan bugün kaç puan verdi? 5 Nisan Pazartesi günün birincisi bugün kim oldu? Dikkat: 5 Nisan Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan durumu sonucu ve gününü birincisi olan gelin yazının en sonunda açıklanmıştır.

=> 5 Nisan 2022 Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucu için lütfen tıklayınız.

(Güncelleme 6 Nisan 2021) Yeni gelen Ece ilk bölümde Esra ile birlikte 19 puan alarak günün birincisi oldu. Kura sonucu Eve çeyrek altını alan gelin oldu!

=> Gelinim Mutfakta 26 Nisan Pazartesi Günün Birincisi ve sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 5 Nisan Pazartesi Puanları bu haftanın nasıl gideceği konusuna izleyenlere %100 bilgi verecek. Özellikle yeni gelen Ece’nin alacağı puanlar bu haftanın kaderini değiştirecek.

=> Gelinim Mutfakta 19 Nisan Pazartesi Puanları sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 5 Nisan Pazartesi Puanları verecek kaynanalar

Ayten ile Nurten’in elenmesinden sonra yarışmaya katılan Ece kendisinden beklentilerin bir hayli yüksek olduğunun farkında. Özellikle mektepli bir aşçı olmasında dolayı Ece kendisinin bugün 5 Nisan Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olmak zorunda hissediyor. Ece’nin bu duygusu kendisine olumsuzluk olarak geri dönecektir.

=> 9 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Bileziği kim aldı? Görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 2

Bugün 5 Nisan Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? Bugün çeyrek altını alan gelin kim? Bugün kim birinci oldu? Soruların cevaplarını yazının en sonunda bulabilirsiniz.

=> Gelinim Mutfakta 9 Nisan Cuma elenen gelin kim? Görebilmek için tıklayınız. 

Gelinim Mutfakta son bölüm de 7 aydır yarışan ve daha önce yarışmada elense de bir şekilde kalmayı başaran Aysun kuşatan yarışmadan elendi. Bu hafta Aysun’un masasına Ece ve kaynanası Sevda katıldı.

=> 9 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi ve Puan Durumu için tıklayınız.

5 Nisan Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları veren Seda Sayan

Seda Sayan güçlü yarışmacı Aysun ve öncesinde Zeynep’in gitmesine üzüldüğünü lakin yeni yarışmacıların gelmesi ile neşesinin geri geldiğini, zira yenilerin de bilezik kazmamasını istediğini sözlerine ekledi. Seda Sayan’ın sözlerinden etkilenen Ece ne yapıp edip bugün 5 Nisan Pazartesi Gelinim Mutfakta puanları ile puanlamasında en yüksek puanları almaya taklip olduğunu açıkladı.

=> 8 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Toplam Puanlar sonucu için tıklayınız.

Seda Sayan yeni gelen kaynanaları anons edip stüdyoya çağırdığında, Esra dikkatle yeni gelen yarışmacılar süzdükten sonra Seda Ayan yeni gelen gelinin aşçı olduğunu söyleyince Esra aynen şöyle dedi; 

“Ben buna çok gülerim!!” Yarışmacı Esra Birinci

5 Nisan Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün birincisi kim oldu resmi

Sözleri ile Esra Aysun’u elendiğini, yeni kim gelirse gelin eleme konusunda zorlanmayacağını ima etse de Asında Aysın da metal yorgunluk vardı. 7 aydır kesintisiz olarak yarıştığı için Aysun da yemeklerine tam olarak odaklanamıyordu. Not: bugün Gelinim Mutfakta Puanlama kısmı yazının sonunda aktarılmıştır.

=> Gelinim Mutfakta 7 Nisan Çarşamba Puan Durumu ve sonucunu görebilmek için tıklayınız.

İlk düşmesinde Esra Aysun’u elendiği için kerameti kendisinden zannediyor. Bu hava ile yeni gelen aşçı Ece’yi küçümseyeme çalışmasının arkasında ki temel düşünce bundan ibaret.

=> 6 Nisan Salı Gelinim Mutfakta Puanları için tıklayınız.

5 Nisan Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Puan durumu günün birincisi

Bugün Gelinim Mutfakta 5 Nisan Puanlama sırasında hem Esra’nın hem de yeni gelen Ece’nin alacağı puanlar bu hafta bilezikleri alacak ismi az çok belli ederken Seda ile Ece arasında ki puan farkı da bu hafta kimin eleneceği konusunda önemli bilgiler verecek.

Kendisinin bir şekilde gösteremediğini düşünen Seda ne yapıp edip bu hafta bilezikleri kazanıp elinin lezzetini kanıtlamak, güçlü bir yarışmacı olduğunu göstermek istiyor. Bu nedenle bugün Gelinim Mutfakta 5 Nisan Pazartesi puanlamasında günün birincisi olup çeyrek altını almakla işe başlamayı düşünüyor.

Gelinim Mutfakta 5 Nisan Pazartesi Puan Durumu

Bu haftanın ilk bölümü 5 Nisan 2021 tarihinde 676 bölümde başlayacak İlk puanlama ise Seda Sayan’ın vereceği bugün 5 Nisan Pazartesi Gelinim Mutfakta puanları ve puanlaması ile başlayacak. Bilezikleri almak isteyen yarışmacılar ilk günden rakiplerine fark atıp günün birincisi olmak istiyor. Sadece günün birincisi değil aynı zamanda bugün Gelinim Mutfakta 5 Nisan Pazartesi puan durumu sonucun da en yüksek puanı alıp rakipleri ile arasında puan farkı oluşturmanın peşinde olan gelinler ilk gün puanlamasına çok ama çok önem veriyor.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 2

Elbette her yarışmacı hem birinci olup hm de çeyreği alan gelin olmak istese de artık yarışmacılar daha profesyonel, yeni gelen yarışmacı da mektepli bir aşçı olmasında dolayı bugün Gelinim Mutfakta 5 Nisan puanlaması sonucunda bugün günün birincisi olmak hiç de kolay olmayacak.

Aysun bilezikleri kıl payı kaçırsa da Sedada son anda aldığı yüksek puanlarla bilezikler için önemli bir isim haline gelmişti. Lakin yüzü gülen taraf Esra ve kaynanası Fatma oldu. Fatma gelinin geçen haftaki başarısının devam etmesi için bugün çeyrek altını alan gelin olabilmesi için puanlama yapacak.

5 Nisan Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan durumu belli olduğu an Esra ve kaynanası Fatma

Bugün 5 Nisan Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucun da adını günün birincisi olacak olan gelin kesinlikle eleme potasında kendisini bir adım geride tutacak. Yarışmada ki ilk amaç elenmemek, sonraki amaç ise altınları kazanmak olduğu için gelinleri ilk amacına ulaşmak için ellerinden geleni yapacaklar.

Bu haftanın ilk bölümü olan Pazartesi günü Seda Sayan beş puanı kime verdi? Yeni gelen yarışmacı Ece kaç puan aldı? 5 Nisan Pazartesi Gelinim Mutfakta puan durumu belli oldu mu? Bugün 5 Nisan 2021 Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Haftanın ilk bölümü olan Pazartesi çeyrek altını kim aldı? Soruların cevapları yazının devamında ki tablo içerisinde açıklanmıştır.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 5 Nisan Puanları (05/04/2021 Pazartesi)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Seda Sayan Kaç Puan Verdi)

*************************

5 Nisan Seda Sayan Kaç Puan Verdi

Ayten: 1
Seda: 2
Esra: 5
Ece: 4

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Neriman’ın verdiği Puanlar

Ayten: => Neriman’ın Gelini 3
Seda: 1
Esra: 5
Ece: 4

*************************
” 5 Nisan 2021 Pazartesi Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Sevda’nın verdiği Puanlar

Ayten: 2
Seda: 1
Esra. 4
Ece: => Sevda’nın Gelini 5

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
Şeklinde Aradığınızda Karşınıza En Doğru Sonucu Veren dizicenter Çıkacaktır.
*************************

Kaynana Nagehan’ın verdiği Puanlar

Ayten: 2
Seda: => Nagehan’ın Gelini 5
Esra: 1
Ece: 3

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 Seda sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Fatma’nın verdiği Puanlar

Ayten: 5
Seda: 1
Esra: => Fatma’nın Gelini 4
Ece: 3

*************************

Gelinim mutfakta 5 Nisan Pazartesi Toplam Puanlar

Ayten 1 3 2 2 5 13
Seda 2 1 1 5 1 10
Esra 5 5 4 1 4 19
Ece 4 4 5 3 3 19 

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (5 Nisan-9 Nisan) – Pazartesi

*************************

Ayten: 13
Seda: 10
Esra : 19
Ece : 19

*************************

Gelinim Mutfakta 5 Nisan Pazartesi Puanlama Sonuçları

*************************

5 Nisan Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ ECE / ESRA
Gelinim Mutfakta 5 Nisan Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ KURA SONUCU Ece
5 Nisan Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒  SEDA

*************************

Gelinim Mutfakta 6 Nisan Salı Fragmanı İzle

5 Nisan Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları ile puan durumunu sonu açıkladıktan sonra günün birincisi ve çeyrek altını açıklanacak. Günün sonunda ise gelecek bölümde neler olacağı şimdiden merak konusu oldu. Özellikle yeni gelen Ece’nin ikinci performansı çok merak ediliyor. İşte Gelinim Mutfakta 6 Nisan Salı fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

17 Yorum

 1. Ece Aysun imitasyonu gibi daha doğrusu papruska bebeği gibi. Aysun kaldır altından Ece çıkmış gibi.

 2. Sevda kayınvalide Nurten hanımın değişik versiyonu.Seda nın köfteleri küçük ve dış yüzeyi hakikaten kuru görünüyordu.Neriman ve Sevda hanımın yorumları bana göre doğruydu.Neriman hanım yine şovlarına devam ediyor.Yeni gelin ahçıymış, şimdilik iyi başladı.Bakalım diğer günler ne yapacak.Esra nın Aysun un resimlerini toplayıp çöpe atması çok çirkin ve saygısız bir davranıştı.Aysun u pek sevmem ama bu hareketi yakışmadı.

  1. Çöpe atmadı çok yanlış aman zaten ne beklenir görgüsüzleri seçip getiriyorlar seyretmiyorum sadece sonunda puanlara bakıyorum Seda da yağ çeke çeke bıkmadı Aysun efsaneymiş yaa orada 80 bilezik alanlar ne oluyor acaba

 3. Seda kaynanamdan güzelim diyerek kendini kandırıyor kadın bu yaşında bu kadar güzel gençliği kim bilir nasıl

 4. Seda ve Ayten haftaya iyi başlamadı.Yeni gelin iyi başladı.Yarın ki fragmanda Kayınvalidesi Seda ya 1 veriyor.Seda sanki bu hafta gidici gibi.Ece nin performansını merak ediyorum.Çünki kendisi ahçıymış,göreceğiz.

 5. Yarışmanın tadı gelmiş 5 aydır izlemiyordum.Çok şükür Aysun gitti.Birazda bu yeni gelenlerin hepsi kazansın.

  1. Esra ile fatma yida unutmayalım bende onlar gidince izlemeye devam edecem sadace şimdilik buraya takılıyorum

  1. Valla bende Gizem ciyimkeske gelse çok kibardı kız tartışırken bike asıl di zarifti bunlar gibi değil di

 6. Maşallah Seda hanım daha haftanın ilk günü ve siz gene herzamanki gibi adaletsiz taraflı puan vermeye başladınız bile Esra yı bukadar tuttuğunuzu bu kadar aleni belli etmeyin bari geçen haftadan beri bugünde dâhil sürekli Esra ya 5 veriyorsunuz Ayten e 1 ne oldu Ayten dune kadar güzel yemek yapıyorduda artık yapamıyor mu kaldiki ben Ayten ci değilim ama kızın hakkını yiyor alenen vayy be ne Esraymis bu bir rekor aslında 6 gün üst üste sunucudan 5tsm puan almak

 7. Hazır gelmişken yeni kaynanayı psikiyatri ye sevk etsinler. Abla egodan patlayacak. Üzüldüm valla. Hayt huyt derken karateye de başlarsa yakında şaşırmam.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu