Gelinim Mutfakta

5 Nisan Salı Gelinim Mutfakta Puanları [Bugün Günün Birincisi] Açıklandı!

Gelinim Mutfakta 5 Nisan Salı günün birincisi ve Salı puanları belli oldu! 5 Nisan Salı Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün çeyrek altını kim aldı? Nursel Ergin Salı kaç puan verdi? 5 Nisan Salı puanları sonucu bugün kim birinci oldu? Yeşim bugün kaç puan aldı? 05/04/2022 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? Yeni gelen Öykü bugün kaç puan aldı? Yeni gelen kaynana Gülümser gelinine kaç puan verdi? 5 Nisan Puan durumu sonucu çeyrek altını kim kazandı? Miyase bugün kaç puan aldı? İşte tüm bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin devamında sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 5 Mayıs 2022 Perşembe Toplam Puanlar sonucu için lütfen tıklayınız.

Güncelleme (06/04/2022) 5 Nisan Salı günü 15 puanla Öykü günün birincisi olurken, 7 puanla damla günün sonuncusu oldu. Dalma için tehlike çanları çalmaya başladı.

=> 3 Mayıs Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi ile puanları sonucu için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 5 Nisan Salı Puanları sonucu %100 belli olduğunda, gözler hem en yüksek puanı alan hem de en düşük puanları alan gelinin üzerinde olacak.

=> Gelinim Mutfakta 26 Nisan Salı Puan Durumu sonucu için lütfen tıklayınız.

5 Nisan Salı Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Haftanın ilk bölümünde Miyase çok iyi puanlar alarak haftaya başlarken, Damla aldığı ceza puanının da etkisi ile haftaya sonuncu olarak başlayan işim oldu.

=> Gelinim Mutfakta 19 Nisan Salı Puan Durumu sonucu için lütfen tıklayınız.

Bugün 5 Nisan Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 5 Nisan Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

=> 12 Nisan Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucu için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Hasret’in elenmesi ile kendince tüm bilezikleri alacağını iddia eden Damla, hafta başında geldiği haftanın aksine çok ama çok kötü bir performans göstermesi, dikkatlerden kaçmadı.

=> 8 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Bu Hafta Altınları Kim Kazandı sonucunu öğrenmek için tıklayınız.

5 Nisan Salı Gelinim Mutfakta Puanları ile puan durumu sonucu %100 netlik kazandığında, bu hafta yarışmaya dahil olan Öykü, yine ve yenide kötü puanlar alması halinde, kesinlikle Cuma günü eleme potasında kendisini izleyeceğiz. 

=> Gelinim Mutfakta 8 Nisan Cuma Kim Gitti sonucu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 5 Nisan Salı Puanları Verecek Kaynanalar

Adını kalıcı isimler arasında yazdırmak isteyen Öykü geldiği hafta elemeye tabi olmadı. Zira Cuma günü diskalifiye olan Hasret’in yerine programa dahil olduğu için Öykü bu haftadan itibaren elemeye tabi olacak. 

=> 8 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Puan Tablosu sonucu için tıklayınız.

Miyase adını altın listesine yazdırdıktan sonra gözler ezeli rakibi Yeşim’e çevrildi. Yeşim de bugün Gelinim Mutfakta 5 Nisan Puanlama sonucunda en yüksek puanı alan gelin olup, bu hafta verilecek bilezikleri almak, adını altın listesine yazdırmaya bir adım daha yaklaşmak istiyor. 

=> 7 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları sonucu için lütfen tıklayınız.

5 Nisan Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Damla

Damla geldiği haftadan itibaren kaynanası Nuray ile yaşadığı sıkıntıları aktarıyor. Bugün de kaynana Nuray adeta Damla’dan intikam alırcasına, Damla’nın annesinin söylediğini iddia ettiği sözleri duyan Damla şok oldu ve şu sözleri söyledi. İşte Damla’nın o sözleri;

“Çok asılsız bir konuşma. Annemin kesinlikle böyle bir şey dediğini düşünmüyorum!” Yarışmacı Damla

Sözleri ile yarışmacı Damla annesini savunurken, Nursel erginde bu olaya son noktayı koyacak isim Damla’nın annesi olduğu için onu stüdyoya canlı olarak bağlanması, oldukça dikkat çekti.

=> 6 Nisan Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucu için tıklayınız.

Damla geldiği hafta beş bileziği kazansa da son bolümde umduğunu bulamadı. Damla, 5 Nisan Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, bu hafta yine bilezikleri almak için iddialı bir isim olmak istiyor. 

5 Nisan Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Açıklandığı An Damla ve Kaynanası Nuray

Hasret’in elenmesinin arkasından hala birçok şey söylenmeye devam ediyor. Nursel sıradan bir diskalifiye gibi değerlendirirken, izleyicilerin bir kısmı Yeşim’in elenmesine engel olmak için yapılan bir oyun olduğunu düşünüyorlar.

Yeşim önceki hafta finalinde aldığı düşük puanlarla yarışmadan her ne kadar elense e Nursel hafta içinde bir yarışmacının diskalifiye olmasını bahane ederek, Yeşim’i elemedi. Yeşim ise hafta finalinde aynı duruma düşmemek adına, bugün Gelinim Mutfakta Puanlama sonucunda rakiplerinde daha fazla puan almak istiyor.

Yeşim kaynanasının kendisini bulamamasından dert yanarken, rakip gelinlerde kaynana Beyhan’ın yorum ve puan verme sırasında sesinin çıkmadığı dile getirmişlerdi. Yeşim bu konuya çözüm bulmak için kaynana Beyhan’a mikrofon alıp, ona hediye etti

“Yeşim bana bu mikrofonu almış. Gelinler benim sesimi duyamıyormuş!” Yarışmacı Miyase

Sözleri ile yarışmacı kaynana Beyhan, eline mikrofonu alıp, yemekleri değerlendirmesi gerekirken, şarkı söylemesi dikkatlerden kaçmadı.

Gelinim Mutfakta son bölüm de 23 puan alan Miyase haftanın ilk çeyrek altınını kazanan isim olurken, Damla bu hafta beklentilerin altındaki performansı ile dikkatleri üzerine çekti.

5 Nisan Salı Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Yeşim bu hafta bilezikleri alıp altın listesine yaklaşmak isterken, Öykü elinin lezzetini ortaya koymanın hesaplarını yapıyor. Miyase ise kendisine bu sezon yaklaşabilen bir isim olmaması için bugün Gelinim Mutfakta 5 Nisan Salı puanlaması sonucunda yine çeyrek altını alıp, bu hafta beş bileziği almanın hesaplarını yapıyor.

Gelinim Mutfakta 5 Nisan Salı Puan Durumu

4 Nisan 2022 tarihinde başlayan bu hafta, 8 Nisan 2022 tarihinde son bulacak. Haftanın ilk bölümünde Miyase çeyrek altını kazanırken, Bugün Nursel Ergin’in vereceği, 5 Nisan Salı Gelinim Mutfakta puanları ile haftanın ikinci puanlaması başlayacak. Dört kaynana ve bir sunucunun vereceği toplam puanlar neticesi yani Gelinim Mutfakta 5 Nisan Salı puan durumu sonucu %100 netlik kazanacak.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Geçtiğimiz Cuma günü diskalifiye olan Hasret’in yerine yarışmaya katılan Öykü, mevcut puanlarına bakıldığında, performansının beklentilerin altında kaldığı rahatlıkla söylenebilir.

Öykü iddiasının altını doldurabilmek için bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olmak isterken, Damla da geldiği haftadan itibaren adından söz ettirmek için bugün çeyrek altını kazanmak istiyor. 

Miyase ilk gün aldığı yüksek puanlarını, bugün 5 Nisan Salı Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda da koruyabilmek için, yine iyi puanlar almak zorunda.

Gelinim Mutfakta 5 Nisan Salı Puan Durumu Sonucu Açıklandığı An Miyase ile Kaynanası Sevilay

Miyase toplamda 39 bilezikle altın listesine girmeyi başardı. Buna karşın altın listesinde adını bir tık yukarı yazmak için bu hafta bilezikleri alması gerekiyor. Bunun içinde bugün 5 Nisan Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda, en yüksek puanı almanın hesaplarını yapıyor.

Bugün Nursel Ergin kaç puan verdi? 5 Nisan Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Damla kaç puan aldı? 5 Nisan 2022 Salı en yüksek puanı kim aldı? 5 Nisan 2022 Salı çeyrek altını kim aldı? İşte merak edilen tüm bu soruların cevapları, hemen alt kısımda ki puan tablosu içerisinde kesin olarak açıklanmıştır.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 5 Nisan Puanları (05/04/2022 Salı)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Nursel Ergin Kaç Puan Verdi)

*************************

5 Nisan Nursel Ergin Kaç Puan Verdi

Yeşim: 2
Miyase: 2
Damla: 1
Öykü: 5

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nuray’ın verdiği Puanlar

Yeşim: 1
Miyase: 1
Damla: => Nuray’ın Gelini 5
Öykü: 1

*************************
” 5 Nisan 2022 Salı Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Gülümser’in verdiği Puanlar

Yeşim: 5
Miyase: 1
Damla: 1
Öykü: => Gülümser’in Gelini 3

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Beyhan’ın verdiği Puanlar

Yeşim: => Beyhan’ın Gelini 2
Miyase: 1
Damla: 1
Öykü: 5

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Sevilay’ın verdiği Puanlar

Yeşim: 3
Miyase: => Sevilay’ın Gelini 5
Damla: 1
Öykü: 1

*************************

Gelinim mutfakta 5 Nisan Salı Toplam Puanlar

Yeşim 2 1 5 2 3 13
Miyase 2 1 1 1 5 10
Damla 1 5 1 1 1 9 (-2)
Öykü 5 1 3 5 1 15

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (4-8 Nisan Haftası) – Salı

*************************

Yeşim: 18 + 13 = 31
Miyase: 22 + 10 = 32
Damla: 9 + 7 = 16
Öykü: 14 + 15 = 29

*************************

Gelinim Mutfakta 5 Nisan Salı Puanlama Sonuçları

*************************

5 Nisan Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ ÖYKÜ
Gelinim Mutfakta 5 Nisan Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ ÖYKÜ
5 Nisan Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ DAMLA

*************************

Gelinim Mutfakta 6 Nisan Çarşamba Fragmanı İzle

5 Nisan Salı Gelinim Mutfakta Puanları ile puna durumu neticesinde, bugün günün birincisi olan yarışmacı ile bugün çeyrek altını alan isim kesin olarak açıklanacak. Gözler ise haftanın ortasında ekrana gelecek olan 903 bölüme çevrilecek. İşte haftanın üçüncü bölümü ile ekrana gelecek olan bölüme ait, Gelinim Mutfakta 6 Nisan Çarşamba fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

28 Yorum

 1. UYANIK NURAYA BAK SEN! GELİNİ BELİRGİN GÖRSEL HATAYA KARŞILIK 5-1-1-1. NURAY KAYNANA GELİNİN LEZZETLİ YAPTIĞINDA KONUŞMAYA HAKKIN YOK.

   1. Gelinim mutfagda Yarismasi Gercekden Blezik ceyrek Veriyorlarmy yaa Sacma Yarysmamy insanlari Kandiryormisiniz bilen Varmi

  1. bütün kaynanalar gelinini bulmak için yarışıyor
   Sevilay yapınca hiç uyanık demediniz
   Nuray 5111 yapmadı

  2. Gelinim mutfagda Yarismasi Gercekden Blezik ceyrek Veriyorlarmy yaa Sacma Yarysmamy insanlari Kandiryormisiniz bilen Varmi

 2. Vay be hatalı tabağa 5 puan. Uyanıklı tam uyanık. Kaç puan eksi alacak. 2 puan alsa dahi yinede 2 puan karda

 3. HAK YEVMEYE GELDİ!…KENDİ GELİNLERE 1 VERİNCE HERŞEY NORMAL DİĞER KAYINVALİDELER BİR VERİNCE HAKSIZ PUANLAMA OLUYOR KENDİNCE!…

 4. Herkesten 1 alan miyase yine Sevilay’dan 5 aldı. Gelde inan şimdi miyasenin aldığı altınların hakkaniyetli ve helal olduğuna. Gelde inan Sevilay’ın içerden bilgi almadığına. Gelde inan miyasenin orasını burasını yırtıp en iyi kendisinin yaptığına. Miyase ve Sevilay’ın yatacak yeri yok. Haram haram haram.

  1. adalet programı değil kaynanalar gelinini bulmak için yarışıyor
   gelinler yemek yapıyor ama yeşim yapamıyor yapamadığı halde 7 aydır orda hak diyorsanız bunu sorgulayın

 5. SEVİLAY YİNE GELİNİNİ BULDU!ŞAŞIRDIK MI?HAYIR!..TÜYO KALKTIĞI HALDE SEVİLAY GELİNİNİ NASIL BULUYOR ANLAMIYORUM?

 6. Yeşimciler hala yüzleri kızarmadan yorum yapıp miyaseyi karalıyorsa gerçekten komik. Şovlarla kalıyor Yeşim! Torpille!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu