Gelinim Mutfakta

5 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları [Puan Durumu] Netleşti!

Gelinim Mutfakta 5 Ocak Çarşamba günün birincisi ve puan durumu açıklandı! 5 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün çeyrek altını kim aldı? Nursel Ergin bugün beş puanı bugün kime verdi? 5 Ocak Puan durumu sonucu bugün kim birinci oldu? Miyase kaç puan aldı?  Çarşamba günü en yüksek puanı hangi gelin aldı? 05/01/2022 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? Yeşim bugün kaç puan aldı? Çarşamba çeyrek altını kim kazandı? Bugün en yüksek puanı kim aldı? İşte merak edilen tüm bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin içerisinde sizleri bekliyor.

=> 9 Şubat Çarşamba Gelinim Mutfakta Bugün Kim Birinci Oldu öğrenmek için tıklayınız.

Güncelleme (06/01/2022) 5 Ocak Çarşamba günü 18 puanla Yeşim günün birincisi olan ve aynı zamanda çeyrek altını kazanan gelin olurken, Yeliz ise 9 puanla günün sonuncusu oldu. Böylelikle Yeliz Cuma günü eleme potasına düşme riskini artırmış oldu. 

=> Gelinim Mutfakta 2 Şubat Çarşamba Günün Birincisi için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 5 Ocak Çarşamba Puanları ve puan durumu sonucu %100 netleştiğinde, yeni gelen Yeliz’in alacağı puanlar yarışmadaki dengeleri kesin olarak değiştirecek.

=> 19 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Bugün Kim Birinci Oldu için tıklayınız.

5 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Yeliz ilk gün iyi ancak ikinci gün istediği puanlar bir türlü alamadı. Buna istinaden Yeliz Çarşamba günü iyi puanlar alması halinde, eskilerden birisi Cuma günü eleme potasına düşme riski ile karşı karşıya kalacak.

=> 12 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonucu için tıklayınız.

Bugün 5 Ocak Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 5 Ocak Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

=> 6 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Son Puan Durumu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Hafta başında Yeşim çeyrek altını alan gelin olurken, Miyase ve Damla da Salı günü günün birincisi olsalar da Miyase kura sonucu çeyrek altını kazana gelin oldu.

5 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda, Miyase yine ve yeniden günün birincisi olması halinde, bu hafta beş bilezik için ciddi anlamda avantaj elde edecek.

Gelinim Mutfakta 5 Ocak Çarşamba Puanları Verecek Kaynanalar

Yeliz hafta başında iyi puanlar alsa da Salı günü aldığı düşük puanlarla eleme potasına düşme riskini %92,1’lik bir oranda kalmasına neden oldu. Yeliz kendisini eleme potasında kurtarmak için bugün kesinlikle en düşük puanları almaması gerekiyor.

Geçtiğimiz hafta beş altın bileziği alan Miyase bu haftada yine beş bileziği koluna takmak istiyor. Bunun içinde 5 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olmak ve bugün çeyrek altını kazanmak için kolları şimdiden sıvadı.

Damla hafta başında beri kaynanasından istediği puanlar alamadı. Oysa bu hafta başında Damla, diğer yarışmacılardan daha iyi puanlar alacağı beklentisi vardı. Damla bu beklentileri karşılayabilmek adına, bugün Gelinim Mutfakta Puanlama kısmında en yüksek puanı alabilmek için kolları sıvadı.

5 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Yeliz

Bu hafta yarışmaya dahil olan ve Aşçılık kursu aldığını dile getiren Yeliz’in iyi yemek yapamadığını gören rakipleri, Yeliz’i teste tabi tuttu. Miyase Yeliz’e şu soruyu sordu. İşte Miyase’nin Yeliz’e sorduğu o soru;

“Şimdi sen aşçısın ya hayatım! Blanç nedir? ” Yarışmacı Miyase

Sözleri ile yarışmacı Miyase, Yeliz’in bilgisini test etmek istedi. Yeliz ise “Blanç ne olduğunu bilmiyorum.” diyerek karşılık vermesi üzerine, diğer gelinlerin alay konusu oldu.

5 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu Açıklandığı An Yeşim ve Beyhan Kaynana

Yeliz aşçı olduğunu daha doğrusu aşçılık kursuna gittiğini beyan etse de henüz bunu kanıtlayacak puanlar alamadı. Bu nedenle Yeliz, bugün Gelinim Mutfakta 5 Ocak Puanlama sırasında, en yüksek puanı alıp, gelinlere elinin lezzetini kanıtlamak istiyor.

Gelinim Mutfakta son bölüm de çeyrek altını alabilmek için Miyase ile Damla kuraya kaldı. Kura sonucu çeyrek altını alan isim Miyase oldu. Miyase bu sevinçle Çarşamba günü de en yüksek puanları almak için kolları sıvadı.

5 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Kaynana Nuray gelini Damla’nın tabağını bir türlü bulamıyor. Her defasında Damla’ya kötü puan vermesine Damla da isyan etti. Kaynana Nuray bugün Gelinim Mutfakta 5 Ocak Çarşamba puanlaması sırasında gelinin bulmak için çok daha dikkatli puan verecek.

Gelinim Mutfakta 5 Ocak Çarşamba Puan Durumu

3 Ocak tarihinde başlayan yarışma programında bugün Nursel Ergin’in vereceği, 5 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta puanları ile devam edecek. Günün sonunda dört gelinin %100 yakından ilgilendiren, Gelinim Mutfakta 5 Ocak Çarşamba puan durumu sonucun da kimin kaç puan alacağı ise şimdiden merak konusu oldu.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Mevcut yarışmacılar arasında sadece Yeliz’in altını yok. Yeliz de bunun farkında Bu nedenle Yeliz bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olup, ilk çeyrek altınını kazanmak için kolları sıvadı.

Mevcut puanlara bakıldığında, Yeşim ile Miyase, diğer iki gelinine göre bir tık önde gözüküyor. İki gelinden birisi, 5 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan tablosu iyi puanlar elde ederse, beş bilezik içinden ciddi bir kazanım elde edecek.

Gelinim Mutfakta 5 Ocak Çarşamba Puan Durumu Belli Olduğu An Yeliz ve Kaynanası

5 Ocak Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Nursel Ergin beş puanı kime verdi? Yeşim kaç puan aldı? 5 Ocak 2022 Çarşamba, çeyrek altını kim aldı? Bugün Miyase kaç puan aldı? 5 Ocak Çarşamba günü en yüksek puanı kim aldı? Tüm bu soruların cevapları ise hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 5 Ocak Puanları (05/01/2022 Çarşamba)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Nursel Ergin Kaç Puan Verdi)

 

*************************

5 Ocak Nursel Ergin Kaç Puan Verdi

Yeşim: 3
Miyase: 4
Damla: 5
Yeliz: 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Sevilay’ın verdiği Puanlar

Yeşim: 4
Miyase: => Sevilay’ın Gelini 5
Damla: 1
Yeliz: 3

*************************
” 5 Ocak 2022 Çarşamba Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Beyhan’ın verdiği Puanlar

Yeşim: => Beyhan’ın Gelini 5
Miyase: 1
Damla: 2
Yeliz: 1

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Nuray Gülalp’in verdiği Puanlar

Yeşim: 4
Miyase: 1
Damla: => Nuray’ın Gelini 5
Yeliz: 3

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Ayfer’in verdiği Puanlar

Yeşim: 2
Miyase: 5
Damla: 3
Yeliz: => Ayfer’in Gelini 1

*************************

Gelinim mutfakta 5 Ocak Çarşamba Toplam Puanlar

Yeşim 3 4 5 4 2 18
Miyase 4 5 1 1 5 16
Damla 5 1 2 5 3 16
Yeliz 1 3 1 3 1 9

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (3-7 Ocak Haftası) – Çarşamba

*************************

Yeşim: 32 + 18 = 50
Miyase: 29 + 16 = 45
Damla: 26 + 16 = 42
Yeliz: 27 + 9 = 36

*************************

Gelinim Mutfakta 5 Ocak Çarşamba Puanlama Sonuçları

*************************

5 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ YEŞİM
Gelinim Mutfakta 5 Ocak Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ YEŞİM
5 Ocak Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ YELİZ

*************************

Gelinim Mutfakta 6 Ocak Perşembe Fragmanı İzle

5 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları ile puan durumu sonucu %100 netlik kazandığında, gözler bir sonraki gün neler olacağına çevrilecek. İşte o anların kısa özeti olarak, Gelinim Mutfakta 6 Ocak Perşembe fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

16 Yorum

 1. Sunucu nursel kaynanalarla çok fazla konuşuyor zaten hiç bilmedikleri yemekler çoğunlukta tamamen şaşırıyorlar bence nursel biraz az muhatap olmalı.

  1. Çok doğru inşallah 1 puandan Yeşim çıkar dedi Şok oldum gerçekten bu mu güzel bu güzel bu olmamış deyip herşeyi karıştırıyor keşke hiç karışmasa yorumlara😔

 2. NURAY BU GÜN YİNE SAÇMALADI!..GÜZEL DEDİĞİ TABAĞA BİR VERDİ!..BEĞENMEDİĞİ TABAĞA BEŞ VERDİ!..FENA DEĞİL DEDİĞİ TABAĞA ÜÇ VERDİ!BENİM BİLDİĞİM FENA OLMAYAN TABAK GÜZEL TABAĞA YAKIN PUAN ALMASI GEREKİYOR!…

 3. damla nuray hanımın dün kalbini o kadar kırmışsınki kadın sana 5 vermesine rağmen oynamadı yeşim sen kaynanana baskı uyguladıkça kadını hataya zorluyorsun yeşim sende bazen haddini aşıyorsun ayfer sana lafım yok tam müzeliksin yeliz sen nasıl aşçısın sürekli yemeklerin çiğ burası mastır şef değil ordaki şefler genellikle az pişmiş seviyor böyle devam edersen yolcusun ama gönlüm sevilayla miyasenin gitmesinden yana

 4. Harbi sana kotu haber verecem miyase ve sevilay hanim bu haftada gitmiyorlar yani elenmiyorlar malesef gelinim mutfakta sanala inanmıyorum her şey yalan çıktı antalya ya gitmiş haberleri yalan yine kurtulamadik sevilay ve miyase ikisinden ben üzgünüm şuan inanmayacaktım buna miyase ve sevilay hanim sevmiyorum inşallah önümüzdeki hafta elenirler onlar bu hafta miyase elenmeyecek belli puanlarda 45 puanla ikinci duruyor suan

  1. evet ali bu iyi olmadı ama en azından aysun haberleri yalan çıkınca miyasenin kalmasına o kadarüzülkmedim çünkü aysunla kaynanası beterinden beteri bekleyip göreceğiz neler olacak yalnız sunucu çok sinir bozucu hiç samimi gelmiyor bana

  2. Bende miyase ve sevilayin elenmesini istiyorum cunki sahtekarlık yaptılar yeşimin hakkını yiyorlar zaten kız kayınvalidesinin sağlığında bunaldı cokgüzel dediği tabağa 3 verdi bugün gelini çeyrek altını minareye kaptırdı onun yüzünden sunucudan 5 alsada çeyrek alamadı

 5. Yeşim tehlikeyi atlattı durumu rahat birde bileziklet için arayı açarsa iyi olur.

 6. Yeşim sunucu sayesinde çeyrek aldı
  diğer tabakların püresine hiç birşey demedi demikki kendisine güzel gelmişti ama tuttu 3 verdi
  biliyor hangi tabak kimin

 7. her hafta kim ağlıyorsa mızıkçılık yapıyorsa bilezikleri o alıyor bu haftada yeşim ağlama rolünü üstlendi cumayı merakla bekliyorum acaba bilezikleri yeşimmi kazanacak yeşim büyük konuşacağına yemeklerini güzel beyhanıda sitrese sokma kaderine razı ol malesef yarışmanın fomatı adillik üzerine olmadığından senin iyi yaptığın yemeğe kaynanalar düşük puan verebiliyor bir tek öbür kaynanalara bakarak nuray adil puan veriyor

 8. sevilay sağın solun hiç belli olmuyor bir gün düzgün puanlama yapıyorsun tam kadın adil olmaya başladı diyorum ertesi gene 5 1 1 1 leri yapıştırıyorsun başını yastığa koyunca hiç vicdan muhassebesi yapıyormusun hak yiyerek aldığın ödüller bir gün sana ceza olarak döneceğini hiç düşünüyormusun bak gelinin düşük puan alınca car car ötüyor bir tek senmi altınlara geliyorsun öbür yarışmacılar süs eşyasımı adalet insana her yerde lazım

 9. nursel tadım yapan kaynanaların kafasını sürekli karıştıyor yarışmacıların sürekli dikkatini dağıtyor beyhan zaten puanlama yaparken gelininin hışmından korkuyor o yetmezmiş gibi birde kadına hesap soruyor ben sunucu çok ileri gidiyor bazende haddini aşıyor

 10. yeşim her şey bitmedi iki günde çok şey değişebilir puanların arasında o kadarda fark yok

 11. Gelinim mutfakta zuhal den fazla izleniyor harbi çok mutluyum kanal d yemek yarışması tv8 yemek yarışmasını geride bıraktı gelinim mutfakta yemekteyiz den daha fazla izleniyor total de total gelinim mutfakta nin tabiki geçici olarak izin veriyorduk zuhal e ama geri aldık total i zuhal dan harbi gelinim mutfakta total izleyicisi dir tabiki gelinim mutfakta yemekteyiz i geçince bende mutlu oluyorum harbi reyting de

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu