Gelinim Mutfakta

5 Şubat Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu [Günün Birincisi]

Gelinim Mutfakta 5 Şubat Çarşamba günün birincisi kim oldu? İlk iki gün çeyrekleri kazanan Dilara, adım adım bilezikleri alma yolunda ilerlerken en yakın rakibine 6 puan fark atmayı da başardı. Gelinim Mutfakta 5 Şubat Çarşamba Puanları sonrasında Dilara aradaki bu farkı koruması halinde bilezikleri büyük oranda garantileyecek. Dikkat: 5 Şubat Puan Durumu sonucunu yazının en son kısmında bulabilirsiniz.

=> Bu arada 26 Şubat Çarşamba Gelinim Mutfakta Çeyrek altını alan kim olduğunu görmek için tıklayınız.

Bu hafta eskilerden Burçin ile Dilara arasında sıkı bir yarış var. Her iki yarışmacının da geldiği anı düşündüğümde, şimdi ne çok değişmişler diyorum. Hele yönetimin desteğini arkasına alan Burçin Kanal D’nin sahini gibi takılıyor. Not: 5 Şubat Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları yazının sonunda verdik.

=> Bu arada 19 Şubat Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi kim olduğunu görmek için tıklayınız.

Bugün Gelinim Mutfakta Puanlama kısmında kayın validelerin gelinin bulma performansı akılları karıştırıyor. Hemen hemen tüm kaynanalar kendi gelinlerini bulmayı başardı. Kimi gelini iyi yapamadığı için bulduğunu kimisi de iyi yaptığını iddia ederek gelinlerini buluyorlar. Dikkat: 5 Şubat Çarşamba Puanları yazının son kısmında bulabilirsiniz. 

=> Bu arada Gelinim Mutfakta 12 Şubat Çarşamba Puanları sonucunu görmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 5 Şubat Puanlama esnasında yine kaynanalar kendi gelinlerini bulması halinde aklıma gelen deli sorular var. Acaba içeriden sadece kendi gelinlerin tabaklarının ismini mi? söylüyorlar diye aklıma gelmiyor değil. Tabi bunlar sadece aklıma gelen sorular olduğu ve hiç bir belgeye dayanmadığını söylemek isterim.

=> 7 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık Puanları ve sonucunu görmek için tıklayınız.5 Şubat Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Olacak DilaraSevgili arkadaşlar dikkat ettiğim bir nokta var. Sanırım kamera arkasında yarışmacılara kendisini kaynanası ile arasındaki çatışmaları anlatmasını istiyorlar.

Neredeyse yarışmaya gelen her gelin kaynana kayın validesi ile sıkıntı içerisinde gibi algılıyorum. Yada en basit olayları bile sorun gibi aktarmaya çalışıyorlar. Şahsen ben bu konuşmalardan hiç de mutlu değilim.

=> Bu arada 6 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucunu görmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Son bölüm de Dilara’nın kazanma ihtimali oldukça düşük olduğunu düşünüyordum. Ancak Dilara verdiği röportaj da bu hafta bilezikler benim demesini iddiali söz olarak düşünmüştüm. Ancak bugün geldiği noktaya baktığımızda Dilara dediğini yaptı. Gelinim Mutfakta 5 Şubat Çarşamba Puan Durumu Belli Olduğu An Yarışmacı Ayça

Bugün 5 Şubat Çarşamba puan tablosu kısmında anlaşılan kim birinci olursa olsun, haftalık toplam puan durumu sonucunda kesinlikle Dilara’yı geçen olamayacak. Sizce Dilara güçlü bir yarışmacı mı? Yorumlarınızı bekliyor olacağım. 

5 Şubat Çarşamba bugün Gelinim Mutfakta günün birincisi olacak yarışmacı daha önce çeyrek almayan yada az çeyrek alan bir isim olacağını düşünüyorum. Zira bu hafta Nihan yada Ayça ikilisinden birisi ki bana göre Nihan gidecek bu yarışmacılardan biri çeyrek kazanmasını bekliyorum. Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Ve Puanlaması

Elbette tüm yarışmacılar birinci olayı ve hafta finalinde bilezik kazanmayı istiyor. Lakin bu konuda sadece bir kişi bu hayal ettiği ödülü kazanıyor. Kimiz zaman gelinlerin kazandığı bileziklerde bana göre şaibe olsa da parasını çatır çatır harcıyorlar. Bakalım Bugün kim birinci olup 500 TL değerindeki çeyrek altını kazanacak? Bekleyip göreceğiz.

Gelinim Mutfakta 5 Şubat Çarşamba Puan Durumu

5 Şubat 2020 Çarşamba günü bu yarışmanın 453. bölümü ile karşımızda olacak olan programda yine eskilerin üstünlüğü dikkat çekmeye devam ediyor. Daha dün yarışmaya katılan Burçin, Kanal D’nin sahibi caka satarken, önüne geleni eleştiriyor. Gelinim Mutfakta 5 Şubat Çarşamba Puan durumu sonucunda Burçin ile Dilara arasında geçecek bir mücadele izleyeceğiz. 5 Şubat Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Belli Olduğu an Yarışmacılar

Burçin aslında kendisi 2 defa elendi ama yarışmada kaldı. Ancak Burçin’in elif elendikten sonra tavırlarına baktığımızda 100 bilezik almış ve Elif Akçam’ı da elemiş havalarına girmiş. Sanırım iyi yerlerden güvence almış. 

5 Şubat Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda, Nihan gene günü sonuncu bitirmesi halinde yaklaşık 2 yıldır tuttuğumuz istatistik oranlarına göre Nihan bu hafta finalinde %100 elenecek diyebiliyoruz. 5 Şubat Çarşamba Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını alamayan Nihan

Tabi istisnalar kaideyi bozmaz ama Nihan’ın daha önce elenmesi ve Fatih Ürek’in desteği ile yarışmada kalmasına rağmen Nihan istediği puanları bir türlü alamadı. anlaşılan son şansını da Nihan iyi değerlendirecek. Kısaca bugün çeyrek altını alan gelin Nihan olmayacak.

Ayça’nın kayın validesi devamlı kendi gelinin bulması dikkatlerimizden kaçmadı. Ancak Zübeyde hanım o kadar açık sözlü ki, gelinini rezil etmekten çekinmiyor ve altta verdiğim şu sözleri söyleyip, nasıl gelinin bulduğunu açıklıyor.

“Gelinimi buluyorum ama yapamadığı için buluyorum”
Kaynana Zübeyde

5 Şubat Gelinim Mutfakta günün birincisi Dilara olması halinde matematiksel olarak da bilezikleri %90 oranında garantilemiş olacak. Tabi Burçin çok düşük puanlar alması halinde Dilara’nın bilezikleri garantileme olayı %100 çıkabilir. Şu an toplam puan durumu sonucunda Dilara ile Burçin arasında 7 puan fark var.5 Şubat Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları verecek Kaynana Zübeyde

Yarışmacıların hafta başından beri kaynanalardan aldığı haftalık puanlara gelin birlikte bakalım. Dilara 31 puanla zirvede yer alırken ikinci sırada 6 puan gerisinde Ayça’nın yer aldığını görüyoruz. Burçin ise Ayça’nın bir puan gerisinde 24 puanla kendisine yer buldu. Son sırada ise geçen hafta elenen Nihan 18 puanla son sırada yer alıyor.

Nihan 5 Şubat Çarşamba Puan durumu sonucun da yine son sırada yer alırsa büyük oranda bu hafta elenecek isim olacak. Tabi bana göre kesin bu hafta Nihan gider. Gitmeden belki bugün çeyrek altını alan gelin olabilir. O da uğurlama hediyesi olarak düşünebilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 5 Şubat 2020 Cırıhta

  • 1,5 su bardağı kadar ılık su
  • Yarım yemek kaşığı tereyağı
  • Yarım tatlı kaşığı karbonat
  • 1,5 su bardağı kadar un
  • Yarım tatlı kaşığı tuz

Kızartmak için;

  • 1 su bardağı kadar sıvı yağ

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1

Bu haftanın üçüncü günün de daha önce adını ne duyduğum ne de görmediğim bir yemek yapacaklar. Ben de hemen merakla kısa bir araştırma yaptığımda Rize yöresinden meşhur yöresel bir yemek olduğunu öğrendim.

Fatih Ürek yarışmacılara 45 dakika süre tanıdı. Bu süre içinde bir çoğu hazır olan malzemeleri karıştırıp şekil verip, kızartacaklar. Evinizde Cırıhta yapımı  için 30 dakika sürenin oldukça yeterli olacağını düşünüyorum.Gelinim Mutfakta 5 Şubat Çarşamba Puanları Verecek Kayın Valideler

İlk iki gün Burçin ve Dilara birbirlerine yakın puanlar alsa da yüzü gülen gen Dilara oldu. Anlaşılan bu hafta finalinde bilezikleri daha önce hiç almayan Dilara alacak. Böylece yarışmada rekabet dengelenmiş olacak. 

Bugün çeyrek altını kim aldı?  Şahsen bugün Dilara yine çeyrek alırsa, programda heyecan kalmaz. Bu nedenle Burçin yada başka bir yarışmacı çeyrek altını alacağını düşünüyorum. Neyse işte 5 Şubat 2020 Gelinim Mutfakta Puanlaması hemen alt kısımda verilmiştir. 

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 5 Şubat Puanları (05/02/2020 Çarşamba)

*************************Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1*************************

Kaynana Zübeyde‘nin verdiği Puanlar

Burçin :3
Dilara :3
Nihan :1
Ayça=> Zübeyde’nin Gelini5

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Özden‘in verdiği Puanlar

Burçin : => Özden’in Gelini4
Dilara :5
Nihan :3
Ayça :1

*************************
” 5 Şubat 2020 Çarşamba Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Gönül‘ün verdiği Puanlar

Burçin :1
Dilara  : => Gönül‘ün Gelini3
Nihan :5
Ayça :4

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nurcan‘ın verdiği Puanlar

Burçin :1
Dilara :5
Nihan: => Nurcan’ın Gelini4
Ayça :4

*************************

Gelinlerin 5 Şubat 2020 Çarşamba Toplam Puanları

Burçin34119
Dilara353516
Nihan135413
Ayça514414

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (3 Şubat – 7 Şubat Haftası) – Çarşamba

*************************
Burçin : 24 + 9 = 33
Dilara : 31 + 16 = 47
Nihan : 18 + 13 = 31
Ayça  : 25 + 14 = 39

*************************

Gelinim Mutfakta 5 Şubat Çarşamba Puanlama Sonuçları

*************************

5 Şubat Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ DİLARA
Gelinim Mutfakta 5 Şubat Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ DİLARA
5 Şubat Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ BURÇİN

*************************

Gelinim Mutfakta 6 Şubat 2020 Perşembe Fragmanı İzle

6 Şubat 2020 Perşembe günü, bu haftanın ortasında yani 6 Şubat Perşembe fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu