Zuhal Topal'la Sofrada

5 Şubat Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Puanları (Zarina Zeka)

5 Şubat Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Zarina Zeka yarışacak. Zarina 31 yaşında ve aslen Kırgızistanlı dır. 6 yıldır İstanbul’da yaşayan Zarina burada öğrendiği yemeklerle kendi kültürün yemeklerini harmanlayıp, kaynanalara menü olarak sunacak. Tabi sonunda bugün Zuhal Topal’la Sofrada 5 Şubat Çarşamba puanları sırasında hak ettiği puanları almak için hakkını savunacak.

=> Bu arada 26 Şubat Çarşamba Zuhal Topal Kaç Puan Verdi? sorusunun cevabı için tıklayınız.

Zarina haftanın ortasına yarıştığı için hem şanslı hem de şansız diyebiliriz. Kaynanalar arasında elinde düşük puanlar azalmasının yanında, kendisinden sonra yarışacak 2 kaynana olduğu için bugün 5 Şubat Çarşamba Zuhal Topalla puanları verildiği sırada şansının olduğunu söyleyebilirim.

=> Bu arada Zuhal Topal’la Sofrada 19 Şubat Çarşamba Puanları sonucunu görmek için tıklayınız.5 Şubat Çarşamba Zuhal Topal'la Sofrada Bugün 333. bölüm

Son bölümde yarışan ve genel de balık menüsü ile kaynanaların beğenisine sunduğu menüye sunucumuz 9 puan vererek bizleri şaşırttı. Bakalım bugün 5 Şubat Çarşamba Zuhal Topal Kaç Puan verdi? Yazının en sonunda bu soruyu cevapladık.

=> Bu arada 12 Şubat Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Bugün verilen puanları görmek için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 5 Şubat Çarşamba (2020)

5 Şubat Çarşamba günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Zarina Zeka. Kendisi aslen Kırgızistanlı olsa da ülkemiz de 6 yıldır yaşadığını ve yemek konusunda çok iddialı olduğunu dile getirdi. Bir yıllık evli olsa da kayın validesinden de öğrendiği yemeklerle damaklara hitap etmeyi planlıyor. Dikkat: bugün Zuhal Topal kaç puan verdi? Sorusunun cevabı yazının en sonunda sizleri bekliyor.

=> 7 Şubat Zuhal Topal’la Sofrada Haftalık Puan Durumu? sonucunu görmek için tıklayınız.Zarina Zeka - Zuhal Topal'la Sofrada Yarışmacısı

Zuhal Topal’la Sofrada Son bölümde yarışan gelin oldukça iyi puanlar aldı. Özellikle sunucumuzdan aldığı 9 puan nedeni ile kendisinden sonra gelecekler için en az 31 puan almak zorunda. Alamayanlar direkt olarak bu hafta kaybedenler kulübüne üye oluyorlar. 

=> 7 Şubat Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puanlaması için tıklayınız.

Şimdi bugün yarışan gelin ve kaynana hakkında bilgiler vermek istiyorum. Gelin ve kaynana hakkındaki bilgileri okumak istemeyenler için bugün Zuhal Topal kaç puan verdi? sorusunun cevabını yazının son kısmında bulabilirsiniz.

=> Zuhal Topal’la Sofrada 6 Şubat Perşembe Puanları ve sonucunu görmek için tıklayınız.

Zarina Zeka (5 Şubat Çarşamba Yarışmacı Gelin)

5 Şubat Çarşamba Zuhal Topal'la Sofrada Zarina Zeka (yarışmacı gelin)

 • 31 yaşında
 • Yarışmaya İstanbul’dan katılıyor
 • Aslen Kırgızistanlı
 • 1 yıllık evli
 • 6 yıldır İstanbul da yaşıyor
 • Bir yıldır kaynanası ile birlikte yaşıyor

Şefika Zeka (5 Şubat 2020 Yarışmacı Kaynana)

Zuhal Topal'la Sofrada 5 Şubat Çarşamba Yarışmacı Kaynana Şefika Zeka

 • 59 yaşında
 • Aslen Yugoslav göçmeni
 • İki Gelini var
 • İki evladı var
 • Gelinleri ile birlikte yaşıyor

Hakkıını asla yedirmeyeceğini dile getiren Şefika’nın gelini Zarina, eşi Gökhan ile tanışma hikayesini kısaca anlatmak istiyorum. Zarina İstanbul da özel bir şirkette çalıştığı zaman ortak arkadaş vesilesi ile karşılaştıklarını ve görür görmez bu adam benim kocam olacak dediğini ve sonunda evlendiklerini dile getirdi. 5 Şubat Çarşamba Zuhal Topal'la Sofrada Puanları Alacak Gelin Kaynana

Zuhal Topal’la sofrada bugün verilen puanlar da Zarina haftanın final bölümünde 15.000 TL’yi almak için ümitlenmesi için kesinlikle, en az  31 puan almak zorunda. Aksi halde kesin olarak kaybedenler arasına dahil olacak.

Zuhal Topalla 5 Şubat puanları sırasında Ziyafet’in vereceği düşük puanları doğru buluyor musunuz? Şahsen, lezzete değil intikam duygusu ile verilen puanları asla kabul etmiyoruz.

5 Şubat Zuhal Topal’la Sofrada Zarina’nın Menüsü 

 • Düğün Çorbası
 • Kırgız mantısı
 • Lor peynirli Şakşuka
 • Patates Salatası
 • Kaymak Soslu Bonfile Fajita
 • Arpa şehriyeli havuçlu pirinç
 • Gevurdağı Salatası
 • Balkabağı Tatlısı

Zuhal Topal'la Sofrada 5 Şubat Çarşamba Puanları Alacak Günün Menüsü


Zuhal Topalla 5 Şubat Puanlaması, alacak günün menüsünün ana yemeği Fajita daha önce defalarca yapıldı. Bu yemek ile bir çok gelinde birinci oldu. Şahsen ben bu yemeği yapmadım da yemedim de. Ancak Fajita yapan gelinlerden lezzet eksikliği yanma yada çiğ olma konusunda sıkıntı olmayan %90 oranında birinci oluyor.

Bunun farkında olan Kırgızlı gelinimiz Zarina da bu konuda hayallere kapılmadan ayakları yere basan ve kendisini kanıtlamış bir menü ile kaynanaların ve sunucumuzun karşısına çıkmayı daha doğru bulmuş.

Her ne kadar programı sunan Zuhal hanım menüyü iddialı bulsa da bu hafta yarışan kaynanalar gelinleri oldukça zorluyor. Geneli 3 ve 4 puanları kullanmayı başarının sırrı sanıyorlar. Bugün yarışan Zarifa’nın menüsü açıklandığında verdikleri tepkileri aynen aktarıyorum. 

” => Menüsü çok ağır
=> Fajita nedir bilmem
=> menüyü çok karıştırmış

Kaynanaların menüye eleştirisi

Kaynanalar arasında özellikle Ziyafet hanım bu hafta tüm gelinlerden intikam almaya çalışıyor. Aslında kendi gelinin yapamadığı yemeklerin acısını diğer gelinlerden çıkartmasının tek açıklaması var. Gelinin Özlem’den çekinmesi.

Kırgız yemeklerinin yanına daha önce kanıtlanmış yemeklerle kayın validelerin karşısına çıkacak olan Zarina, kafasına vur ekmeğini al tarzında biri olmadığı için Ziyafetle bol bol karşı karşıya gelecek. Dikkat: Zuhal Topal’la Sofrada 5 Şubat Puanları yazının sonunda verdik.

Zuhal Topal Haftalık Toplam Puanlar (3-7 Şubat 2020)

3 Şubat 2020 331. bölümü ile başladığımız bu haftanın da ortasına geldik. Hafta başından beri gelinler final günü 15.000 TL parayı almak için birbirinden iddialı yemeklerle karşımıza geldiler ve gelmeye de devam ediyorlar. Bugün Zuhal Topal’la Sofrada 5 Şubat Puanları verilecek.

Zuhal Topal’la Sofrada bugün Çarşamba puanları verilecek. Gelin hep birlikte hafta başından beri gelinlerin aldıkları Zuhal Topalla Sofrada toplam puan durumu sonucunu aktaralım.

 • 3 Şubat Pazartesi Puanı (Özlem Yeni) = 18
 • 4 Şubat Salı Puanı (Figen Güleç) = 30
 • 5 Şubat Çarşamba Puanı (Zarina Zeka) = 28

Birazdan kaynanalar Zarina’nın yapacağı birbirinden güzel yemekleri değerlendirip sonrasında puanlar verecek. Tabi kaynanalar genel de intikam duygusu ile puanlama yaptığı için bizler için önemli olan Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? sorusunun cevabı olacak. 

5 Şubat Çarşamba Zuhal Topal’la Puanları (Zarina’nın Puanları)

Ziyafet 5
Çiseli 5
Filiz 5
Güneş 6
Zuhal Topal   7
TOPLAM  28

**5 Şubat 2020 Çarşamba**

Zuhal Topalla Sofrada 5 Şubat Çarşamba Fragmanı

31 yaşında ve 1 yıllık evli olan Kırgızlı Zarina Zeka’nın yarıştığı Zuhal Topal’la Sofrada 333. bölüm fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu