Gelinim Mutfakta

5 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı?

5 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? Bu hafta kim birinci oldu? 5 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık Puan durumu sonucun de haftanın birincisi kim oldu? İşte merakla beklenen 5 Şubat Cuma gelinim Mutfakta toplam puan durumu ve sonucu sizlerle…

Bu hafta 1 Şubat 2021 tarihinde başlayan Kanal D’nin sevilen yarışma programında bugün son puan durumu sonucunda göre beş altın bileziğin sahibi belli olacak. 

=> 12 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri kim aldı öğrenmek için tıklayınız.

Hafta başında beri aldığı puanlarla zirveyi bırakmayan Aysun 5 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık Toplam Puanlar öncesinde yine zirvede girdiği mücadelede birinci çıkması bekleniyor.

Gelinim Mutfakta 5 Şubat Cuma Bilezikleri Kim Aldı resmi

Bu hafta Seda Sayan’ın 1 Şubat 2021 tarihinde verdiği puanlama ile başlayan yarışma programında Yasemin kaynana Zeynep’in tabağının bulamadığı için strese girdi ve hastanelik olurken, Ayten de kaynanalara kahve götürdüğü sırada Nurten kaynananın üzerine kahve döküğü ilgin bir haftayı geride bırakacağız.

Haftanın son puanları verilmeden önce Son puan durumunu öncesinde gelinlerin cuma gününe ellerine kaç puanla girdiğini hemen alt kısımda verdik. Gelinim Mutfakta 5 Şubat Cuma Haftalık Toplam puanları ise bu yazının en son kısmında açıkladık.

5 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu

  1. Aysun: 77 puan
  2. Zeynep: 65 Puan
  3. Esin: 56 Puan
  4. Ayten: 55 Puan

Yukarıda tüm gelinlerin Pazartesi gününden itibaren elde ettikleri toplam puan durumu sonucu aktarılmıştır. Bugün verilen puanlama sonrasında 5 Şubat Cuma günü Gelinim Mutfakta Genel puan durumu sonuçları netlik kazanacak.

Yukarıda ki sıralamaya baktığımızda Aysun en yakın rakibi Zeynep’e 12 puan fark attığı için bugün 5 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı sorunun cevabı %100 olmasa da büyük oranda Aysun’un alması bekleniyor. 

5 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu

1 Şubat tarihinde Kanal d ekranlarında Pazartesi günü başlayan yarışma programında 5 Şubat Cuma günü verilecek son puanlar sonucunda bugün Gelinim mutfakta haftalık puan durumu sonucu belli olacak. Bugün 5 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta puan durumu sonucunda gire bir gelin 15.000 TL değerin deki beş altın bileziği kazanırken, bir gelin de haftanın en düşük puanlarının aldığı için elenen yarışmacı olacak.

5 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı Resmi

Bugün Gelinim Mutfakta 5 Şubat Cuma Puan Tablosu henüz belli olmadan önce gelinlerin şu an kadar elde ettiği puanlar ve bu puanlar sonucunda cuma puanlamasının yapılmasından donra ortaya çıkacak olan Gelinim Mutfakta 5 Şubat Cuma Puan Durumu sonucu alt kısımda verilmiştir.  

5 Şubat Gelinim Mutfakta Puan Durumu

*************************

Zeynep : 65 + 19 = 84
Aysun : 77 + 13 = 90
Esin:   56 + 11 = 67
Ayten: 55 + 16 = 71

*************************

Gelinim Mutfakta 5 Şubat Cuma Haftalık Puan Durumu Sonuçları

*************************

5 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim kazandı
⇒ AYSUN

5 Şubat 2020 Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi
⇒  ESİN

5 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ ZEYNEP
Gelinim Mutfakta 5 Şubat Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ ZEYNEP
5 Şubat Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ ESİN
*************************

5 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı

Aysun Kuşatan en yakın rakibi Zeynep’e 13 puan fark atmasında dolayı Cuma günü verilecek puanlar da Zeynep’in Aysun’u geçme ihtimali neredeyse %0 olduğu için 5 şubat Cuma Gelinim Mutfakta bilezikleri alan Aysun Kuşatan olması bekleniyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

  1. aysun münafığı odada gelinleri dolduroyor nurten münafığıda kaynanaları dolduruyor bazı yorumcular boş yapmayın yok efendim sedanın puanlarıylamı eleniyor gizemin gittiği haftaya bakın sedanın 5 günde verdği puan 6 geriye kalan 19 nerede niye gizem gitti içi dışı bir diye neden seda münafık iki yüzlü fesat edpsizleri pislikleri seviyor çünkü onlarda kendini görüyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu