5 Şubat Salı Beni Bırakma 197. Bölüm Özeti Cengiz’in Adamları İşi Eline Yüzüne Bulaştırdı! Salı Beni Bırakma 197. Bölüm İzle

Beni Bırakma 197. bölüm özeti ile yine karşınızdayız. Geçtiğimiz bölümde söylediklerimizden bazıları bu bölüme sarktı. Yine bu bölümde de mantık hataları bizlere yuh dedirtti. Emre ise Bora konusunda sona geldiğini düşünse de yanıldığını çok sonra öğrenecek. Bora artık eskisinden daha dikkatli ve bir daha Emre’nin kendisini sıkıştırmasına izin vermeyecek. Bu arada Beni Bırakma 199 Bölüm de neler olacağını ve fragmanı için tıklayınız.

Tarık ise son anda kaçırdığı Sıla’yı kurtaramamanın verdiği ızdırapla kendisi yeyip bitirecek. Beni Bırakma 5 Şubat özeti sizleri bekliyor. Tabi her zaman olduğu gibi içerik haritamızı verme ile başlayalım. Bu arada Beni Bırakma 6 Şubat Çarşamba Özeti için tıklayınız.

Beni Bırakma 197. Bölüm Fragmanı (5 Şubat Salı 2019 Cuma Kısa Özet)

 • Tarık Sıla’nın peşine düştüğü halde bulamadığı ve Sıla’yı kurtaramadığı için kendisini suçlu hissedecek
 • Meltem ise yaralı halde bile Sıla’nın peşine düşen Tarık’a iyi bir ders vermeye hazırlanıyor.
 • Cengiz’in tuttuğu adamlar, Bora’yı kaçıracaklar. Bora orada da rahat durmayacak
 • Bora dün dediğimiz gibi Leyla’dan şüpheleniyordu. Ancak şüpheleri şimdilik asılsız çıktığını düşünse de çok yakında yeniden şüpheleri artarak devam edecek
 • Sıla’nın işi şimdilik çok zor. Başına pavyonda türlü türlü belalar gelecek
 • Sıla’ya belalı bir tip kafayı takacak

Şimdi bu yukarıda kısa fragman olarak verdiğimiz içerik haritamızı detaylandırıp anlatmaya çalışalım. Sonrasında bu bölümün tamamını izleyebilmeniz için Beni bırakma son bölüm videosu da eklenecektir.

Beni Bırakma 5 Ocak Salı Özeti (197. Bölüm)

Tarık ne yaptıysa yine de Sıla’yı bulamadı ve kötü adamların elinden alamadı. Polislerle başı belaya giren Tarık gerçekleri polise anlatınca Sıla’nın peşine hem polisler hem de Tarık düşecek ama Tarık’ın sağlık durumu buna el vermeyecek. Meltem de bir taraftan Cengiz beyi ve Arzu hanımı gazlayıp çocuğuna böyle mi babalık yapacak deyip işi içeriden aileden  bitirmeye ve Sıla’yı unutturmaya çalışacak. Ancak nafile.Beni Bırakma Son Bolum resmi 2

İşin arka planında Aslan bey da yavaş yavaş ortaya çıkacak. Kıymet ile yakınlaştığını, Kıymet ondan Sıla’ya hamile kaldığını ama Kıymet bunu Aslan beye söylemediğini eski yazılarımızda anlatmıştık. Şimdi Aslan bey Kıymet’ten haberdar olacak. Bakalım bu ikilinin karşılaşması nasıl olacak. Şahsen merakla bekleyeceğim.

Cengiz gözünü korkutmak için Bora’yı kaçırttı. Ancak adamlar işi eline yüzüne bulaştıracak. Bu olayla ilgili duyduğumuz bilgi Bora bu kaçırılma olayını kendisi için kullanacak. Tabi kaçırıldığı yerden de kurtulmayı başaracak.

“5 Şubat 2019 Salı Beni Bırakma dizisinin En doğru ve En güncel özetine ulaşabilmek için google’ye Beni Bırakma dizicenter yada dizicenter Beni Bırakma özeti yazmanız yeterlidir. %100 oranında En doğru özeti  sadece bizde bulabilirsiniz.”

Sıla düştüğü çukurun ve ne için orada olduğunun farkına vardı. Şimdilik Kıymet’in istediği şekilde plan sürüyor. Kıymet’in ilk planına göre Kerem’in Sıla’yı pavyondan kurtulmasını sağlamak ama Sıla’ya pavyonda göz koyanlarla hem Sıla’nın hem de Kerem’in başına bela olacaklar. Tabi tüm bunlar bu hafta içinde bile olmayabilir ama tüm bunları yakın zamanda göreceğiz.

Normal de bir bölüm sonra olmasını beklediğimiz bir çok olayı 1 ay sonra izledik. Hatta bu Esin’in DNA testi sonuçlarını öğrenip şantaj yapacağını da söylemiştik ama şantaj kısmı hala gerçekleşmedi. Merakla gerçekleşeceği bölümü bekleyeceğiz. Şimdilik 5 Şubat Salı Beni Bırakma özeti ile alakalı bunları söyleyebilirim. 

Beni Bırakma 197. Bölüm İzle

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın

5 Şubat Salı Beni Bırakma 197. Bölüm Özeti Cengiz’in Adamları İşi Eline Yüzüne Bulaştırdı! Salı Beni Bırakma 197. Bölüm İzle (75 Yorum)

 1. Defnem nurdanım geçengun bir arkadaşım bu konuyla ilgili çok güzel bir şey paylaşmıştı

  Gerçekten aynende öyle
  😨😨😨😰😰

  💙💜💜💙

  Şuyle diyordu

  Yabancı biri evine gelip yatak odanı görmek isterse öldürürsün deme

  Ama sosyal medyada paylaşıyorsun

  Eşinin oynamasını söylerse aynı tepkini verirsin

  Ama aynı şeklinde fidyolarınızı paylasırsınız

  Eşiniz çok güzel derse çok kızarsınız

  Ama resmini beyenirse sosyal medyada yine çok hoşunuza gider

  🤔🤔🤔🤔🤔

  Aynen de öyle

  Hatta dahada uzun ama ben biraz kısa kestim 😀😀

  🌷💝💜💝

 2. Defnem nurdanım geçengun bir arkadaşım bu konuyla ilgili çok güzel bir şey paylaşmıştı

  Gerçekten aynende öyle

  💙💜💜💙

  Şuyle diyordu

  Yabancı biri evine gelip yatak odanı görmek isterse öldürürsün deme

  Ama sosyal medyada paylaşıyorsun

  Eşinin oynamasını söylerse aynı tepkini verirsin

  Ama aynı şeklinde fidyolarınızı paylasırsınız

  Eşiniz çok güzel derse çok kızarsınız

  Ama resmini beyenirse sosyal medyada yine çok hoşunuza gider

  🤔🤔🤔🤔🤔

  Aynen de öyle

  Hatta dahada uzun ama ben biraz kısa kestim 😀😀

  🌷💝💜💝

 3. Selam kızlar

  Ben pazara gittim geldim şuan çok kötüyüm

  Başım çok ağrıyor sizlere bir bakayım dedim

  😔😔😔😔

  💙💙💜💜💝💝

  Defnem aynen öyle valla canım bu salak yızdız başına neler getireceğini tabi bilmiyor enderin

  😠😠😠😠

  🌹🌹🌷🌷🌷

 4. NURDANIM birsey ne kadar gizli ve ozel kalirsa o derece degerini korur bana gore. Keza bedenimiz de oyle. Ben elestiriye de paylasmaya da acik bir insanimdir hakaret etmedigi surece. Aldiklarımı yakin dostlarıma gostermeyi fikirlerini soylemeleri hosuma gider. Özellikle ablam çok zevkli oldugu için cogu kiyafetimi o alır. Cidden harika bir göz zevki vardır. Ama işte adı ustunde tanidiklarimla sevdiklerimle paylasayim gostereyim. Elalemin insani benim hicbir seyimi merak etmesin. Ben zaten etmem yapım geregi. Utanırım da zaten. Aman ne bileyim kime söz gecireceksin ki.. Herkesin durumu eşit değil göz hakkı büyük vebal canini cektirmek kiyafet bile olsa🤢🤢

 5. Doğru söylemişsin GAMZELİMMM.

  Sosyal medya mahremiyetimizi ve ahlakımıZı yerle yeksan etti. Garip olan hiç kimse rahatsız değil gururla sergiliyor mahremini evlerinin ve kendilerinin özelini.

  Eeeee

  Haya imandandır. Bu da demek oluyorki haya ile malesef İMANDAN da olduk.

  Görgüsüzlük terbiyesizlik haf sahfada. Ben eleştiriye açık bir insan değilim. Heleki yabancıların haddi değil bana eleştiri yapmak. Ben şahsi olarak böyle programları ne izlerim nede katılanları haklı görürüm.

  Rast geldid bir gözüm takıldı. Yemekteyizde gelinim mutfakta da bu gelin evide hep senaryodan ibaret.

 6. NURDANIM bu krizcilik firsatciligi uzun sure insanlarin mutfaginda yangın çikaracak gibi🔥🔥 Rabbim bolluk bereket merhamet ihsan eylesin bizlere. Devletin gıda ve Üfe denetleme uzmanlarını devreye bir an once sokması lazim..
  NURDANIM görgusuzluk o kadar hat safhadaki Insanlar bak bu benim evim benim kiyafetlerim benim yatagim ceyizim demek için can atiyorlar. Kocasiyla mahremi olan yatak odasını sosyal medyada vidyo cekerek gosterdikleri yetmiyor bunu TVye tasiyor terbiyesizler. Kardeşim benim göz nuru ceyizimi baskasinin begenisini niye alsin kimin haddine elestirmek. Sonra da agliyorlar beni begenmediler diye..😏😏
  NURDANIM universitede dersimize giren tatli bir erkek hakim vardi hocamiz. Moda programindan bahsetti dersimizle alakasi vardi. Dediki: Oradaki yarismacilara büyük hakaret ediyorlar zevksizsin diyorlar kimin ne giyecegine kadar veriyorlar bu büyük suc dedi. Ben de dedim ki:Hocam o kizlar da otursaydi evlerinde dizlerini kırıp. Sırf aa bak ne kadar kiyafetimiz var dolaplar almıyor çırpı gibi de zayifiz bacaklarimiz da uzun imajini gostermek için yanip tutuşurlarken iyiydi az bile onlara bu dedim🤣🤣🤣 Hoca bakti bana gülümsedi. Doğru soze ne denir Keşke her genc kız senin gibi mahremine onem verseydi simdiki genclerden boyle cevaplar duymak çok ilginc dedi😄😄 herkes bana helal be helal diyor sinif yıkiliyor gulmekten 😁😁
  Ben çenemi tutamiyorum haksızlık varsa..

 7. GAMZELİMMM

  Şahsen katılan avanaklarda suç bence herkesin zevki başka maddi durumu başka hal öyle oluncada zaten adaletsizlik oluyor çünkü denk olmuyor yarışmacılarr.

  💗💗💗💗💗💗💗

  GAMZELİMMM

  Ahmet’imi kursa götürdüm. Ev işi bitmiyor ama huzur ve sağlık en kıymetli LÜTUF RAHMANDAN. Geri işler düzen alıyor.

  Didoş arkadaşlarıyla oynuyor. İştee ben günümü anlattım.

  💔💔💔💔💔💔

  Ayyy ya RABBİM br kadar pahalılık böyle. Delirmiş olmalı millet. Marketler kıytırık BİM ve 101 bile %100 zamlı şok oldum.

  👺👺👹👹👹👹👹👹😈😈😈😈😈😈😈😈

  Şeytan kaçmış fırsatçıların içine.

  😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡

 8. Afiyet olsun NURDANIM aman iyi ol😘😘😘♥️♥️♥️
  NURDANIM Gelin Evini ablam da çok seviyor okuldan erken geldiginde izliyor. 😊😊
  NURDANIM o kadınların hepsi terbiyesiz. O oturduklari evleri o ceyizleri ömürleri boyunca goremiycek olan insanlar var. Ben hayranlikla izliyorum aa ne kadar güzel diye hepsi el emegi göz nuru. Ne hakla begenmezsiniz terbiyesizler😠😠😠 Hayatlari boyunca hicbir şey yapmamislar zengin baba evinden zengin koca evine gelmisler havalar binbes yüz hasbalarda😏😏😏😏
  Bir de o çirkinliklerine ragmen oyle adamlardan evlilik teklifi almislar Tovbe ya Rabbi Sen affet😁😁😁
  Sacma sapan programlar

 9. Afiyet olsun NURDANIM aman iyi ol😘😘😘♥️♥️♥️
  NURDANIM Gelin Evini ablam da çok seviyor okuldan erken geldiginde izliyor. 😊😊
  NURDANIM o kadınların hepsi terbiyesiz. O oturduklari evleri o ceyizleri ömürleri boyunca goremiycek olan insanlar var. Ben hayranlikla izliyorum aa ne kadar güzel diye hepsi el emegi göz nuru. Ne hakla begenmezsiniz terbiyesizler😠😠😠 Hayatlari boyunca hicbir şey yapmamislar zengin baba evinden zengin koca evine gelmisler havalar binbes yüz hasbalarda😏😏😏😏
  Bir de o çirkinliklerine ragmen oyle adamlardan evlilik teklifi almislar Tovbe ya Rabbi Sen affet😁😁😁

 10. Merhabalar Abalalarim Arakdaslarim.Nasilsiniz?Neler yapiyorsunuz?
  Defnem💝💝cok tesekkurler hayatim.Bende seni opuyorum😘💝
  Gulalek Ablam🌼🌼
  Sorma Ablam ya uzak durmak lazim sunlardan.Vallahi dogru kendi derdimiz kendimize anca yetiyor😁Eee ablam sen neler yapiyorsun?Kuzularin dersleri nasil gidiyor?😘🌼

 11. CEREN sana ilk cevabi Ben verdim ama bana birsey soyleme geregi bile duymadin. Senden teşekkür ya da ödül beklemiyorum ama bana hitaben birşeyler soylemeni beklerdim. Lūtfen bundan sonra kimden cevap duymak istiyorsan sadece o kisiye sor çünkü sana cevap vermiycem. Insanlarin nezaketsizligine tahammül gostermek zorunda degilim. Vaktimin boş yere çalınmasina da tabi 😔😔😔😔😠😠

 12. Nurdan ben basen işim ýok vagti size ýaza biliýorum başga vakit işim var oluýor bende size katilmak mutlylyk duýarim

 13. DEFNEM de dana cevap vermiş CEREN

  sen yazmaya karar verdin mi. Geçen gün aranıza katılabilirmiyim diye sormuştun. Tanıtmayacakmısın

 14. ELHAMDULİLLAH

  GAMZELİMMM

  Çamaşırlarla uğraşıyorum en azından kafam rahat maddi yorgunluk da sorun değil. 😏😏😏😏😏

  GAMZELİMMM çay içiyorum gelin evini açtım insanlar nasıl acımasızca eleştiriyor birbirlerinin evlerini. Sonuçta zevk meselesi.

 15. Hayırlı gunler NURDANIM gule gule okuyun😘😘😘♥️♥️
  Hamd olsun seni sormali NURDANIM atabildin mi yorgunlugu biraz♥️♥️

 16. AİDE GULALEK sizlere de hayirli gunler opuyorum sizleri😘😘
  🥀🥀🥀🥀🥀🥀
  SALİHAM aynen bitanem YASAK ELMA🍎🍎 kendini oyle bir aştı ki anlatamam. Şeker tadındaki Ingiliz dizilerine benziyor ve ben böyle Soft senaryolari seviyorum basmakalıp olmayan😊
  Evet YILDIZ o kadar salakki bir yilanla ayni cuvala girilmeyecegini girerse o yilanin kendisini sokacagini bilmiyor ve ogrense de uygulamiyor gereksiz sarışın. SALİHAM Zaten Ender Yıldizi hain gosterip kuzeniyle arasini bozdu bile. Simdi sıra Yildiz da o da Enderle kardesinin arasini bozacak😃😃

 17. ALLAH içinde rahat edesiniz diye geceyi ve herşeyi gösterici aydınlatıcı olarak gündüzü yarattır. Şüphesiz ALLAH , insanlara karşı sonsuz iyilik sahibidir. Fakat insanların çoğu şükretmezler.

  ❤️❤️MÜ’MİN Süresi 61. Ayet ❤️❤️

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  Sadaka vermek malı eksiltmez. Kul başkalarının hatalarını bağişladıkça ALLAH’ta onun şerefini artırır. Kim ALLAH için alçak gönüllü davranırsa , ALLAH ‘ta onu yükseltir.

  ❤️❤️ Hadisi Şerif ❤️❤️

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  Hayırlı günler hatun kişilerim nasılsınız bakalım

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  GAMZELİMMM

  Ellerine yüreğine sağlık. 😘😘😘😘😘😘

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  CEREN

  Biz diziyi izlemiyoruz malesef sana yardımcı olamayacağiz.

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 18. Hayırlı sabahlar canlar 😘😉

  Aaa dün neler olmuş böyle

  FİLİZİM sağolsun halletmiş her zamanki gibi 🤗🤗🤗

  💙💙💙💜💝💜

  Almiram canım hep böyle mutlu ol inşallah 😍😍😘

  🌹🌹🌷🌹🌹🌷

  Defnem aynen öyle ya yasak elma bu sezon çok güzel olmuş

  Ama dün izliyrmedim ama hafta sonu izlicem

  Zeynep bir güzel morarttı alihanı oh olsun ona

  Nasılmış bakalım

  Ya yıldızla enderin işbirliğine ne diyorsun

  Bence Ender bir oyun yapacak ama

  Yıldıza sence

  😨😨😨😰😰

 19. İkimiz birden sevinebiliriz göğe bakalım
  Şu kaçamak ışıklardan şu şeker kamışlarından
  Bebe dişlerinden güneşlerden yaban otlarından
  Durmadan harcadığım şu gözlerimi al kurtar
  Şu aranıp duran korkak ellerimi tut
  Bu evleri atla bu evleri de bunları da
  Göğe bakalım

  Falanca durağa şimdi geliriz göğe bakalım
  İnecek var deriz otobüs durur ineriz
  Bu karanlık böyle iyi afferin Tanrıya
  Herkes uyusun iyi oluyor hoşlanıyorum
  Hırsızlar polisler açlar toklar uyusun
  Herkes uyusun bir seni uyutmam birde ben uyumam
  Herkes yokken biz oluruz biz uyumıyalım
  Nasıl olsa sarhoşuz nasıl olsa öpüşürüz sokaklarda
  Beni bırak göğe bakalım

  Senin bu ellerinde ne var bilmiyorum göğe bakalım
  Tuttukca güçleniyorum kalabalık oluyorum
  Bu senin eski zaman gözlerin yalnız gibi ağaçlar gibi
  Sularım ısınsın diye bakıyorum ısınıyor
  Seni aldım bu sunturlu yere getirdim
  Sayısız penceren vardı bir bir kapattım
  Bana dönesin diye bir bir kapattım
  Şimdi otobüs gelir biner gideriz
  Dönmiyeceğimiz bir yer beğen başka türlüsü güç
  Bir ellerin bir ellerim yeter belliyelim yetsin
  Seni aldım bana ayırdım durma kendini hatırlat
  Durma kendini hatırlat
  Durma göğe bakalım

  🦋🦋Turgut UYAR🥀🥀

 20. CEREN sanırım diziyle ilgili bize soru soruyorsun. Oyle ya bizden başka kim var burada. Valla Ceren bu dizi benim mahallemde cekilse ve ben gecerken gorsem tanımam 😃😃 çünkü bilmiyorum diziyi hiç gormedim. O yuzden yavas mi ilerliyor hızlı mı ilerliyor hicbir fikrim yok. Buradaki arkadaslarimin izledigini de hic sanmiyorum…

 21. 🥀🥀🥀 – O sabredenleri, o doğruluktan şaşmayanları, o elpençe divan duranları, o nafaka verenleri ve seher vakitlerinde o istiğfar edip yalvaranları (görür).🥀🥀🥀
  🦋🦋(Ali İmran/18🦋🦋🦋
  HERKESE SEVGİ VE SAYGILARIMI ARZ EDERİM♥️♥️
  ELAM♥️♥️♥️

 22. Beni birakma çok ýavaş ilerliyor. Dimi arkadaşlar sizden bir çevap bekliýorum. Filizjim neden sev ýeter özetini vermiýorsunuz❤🌹🌹

 23. Günaydin kizlar
  Güzel bi gününüz olsun!

  Nazim 🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
  Günayjim🌹🌹🌹🌹🌹🌹
  Saliham🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼
  Defne kiz🌺🌺🌺🌺🌺🌺
  Nurdan🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸
  Diloşum⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘
  Almiroşum🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷
  Nasilsiniz kizlar iyimisiniz
  Dün gelemedim işler biraz yogun olduda bizde

  Almiroşum seni kutluyorum papatyam nişanin mübarek olsun. Mutlulugun daim olsun janim benim 😚😚😚😚😚

  Bu yarişma yorumjular buraya da dalmişlar mi. Günayjim sen hakli kiz bunlara ne desen boşuna bende o safar o kiza anonim olurak tawsiyede bulunmuşdum ama hemen sonra anladim ki asla karişmaman daha dogru oldugunu. Çünki biraz garip geldi bana oranin yorumjulari ilk kez bakmişdim zaten we bidahada warmadim oraya warmijamda zaten kendi derdimiz kendimize yetiyiyor bide burdada kafamizi şişirdemijez dimi 😁😁😁

 24. Aaa dun burda neler olnus.Inanmiyorum o kisiler burayadami gelmis?Tovbe ya Askmi yasiyorlar?Hani o kiz kecen hafta bizim sayfayada geldi.Sizde abla abi gibi bir akil fikir istiyorum biri benim tel numarami ya face yada instami istiyor soyledi veriyimmi?Bizde bir abla abi gibi asla soyledik insani tanimadan bilmeden boyle sey yapma burasi bir site burda kimse kimseyi gormuyor sadece yorumlarimizi goruyoruz dedik.Meyerse bosunaymis ya bunlar cokdan Ask hikayelerine baslamislar Hay Allahim ya.Sitede nasil oluyor anlamiyorum.Tovbe ya.Neyse ya Sizler nasilsiniz bos verelim.
  DEFNEM💙💙
  Tesekkurler canim bende iyim sizler iyi olun derslere basim karisik iste dersanelere git gel sen neler yapiyorsun peki?💙😘
  NURDAN ABLAM💜💜
  Tesekkurler ablam uy yerim ben o kuzulari ya.Dersleri nasil gidiyor ablam?Artik sizdede okullar basladi dimi?Bizde tatildeydikde.Dun basladi.Bende iyim ablam sizler iyi olun.Dersler iyi gidiyor suan dersanelere gidiyorum bos vakit yok okula git eve gel ordan hemen dersaneye aksama anca evde oluyorum.Zor biraz ama ne yapmak.Zorluk cekmelisinki sonradan isin kolay olsun.Opuyorum ablam😘💜
  SALIHAM ABLAM💚💚
  Prensesim ay yerim onu o iyi olsunda yeter.Op benim adimdan senide opdum ablam😘💚
  ALMIRAM💛💛
  Hos geldin hayatim.Seni cooook ozledim.Nasilsin?Tebrik ederim nisanin olmus.Bir omur boyu mutluluklar diler.Allah mutlu ve mesut etsin.Amin🙏🏻Eee neler yapiyorsun canim?Opdum konusuruz InsAllah😘💛
  NAZ ABLAM❤❤
  Nasilsin ablam?Senide cok ozledim.Neler yapiyorsun?Kucuk Naz nasil opersin benim adimdan.Senide opdum😘❤
  DILOSUM❣❣
  Nasilsin canim benim?Nerlerdesin seni cok ozledik yaaaa.Neler yapiyon bakiyim?😘❣
  FILIZIM⚘⚘
  NASILSIN CANIM BENIM?NELER YAPIYORSUN?OPUYORUM SENIDE😘⚘

 25. GUNAYDIN ABLALARIM ARAKDASLARIM NASILSINIZ?GUZEL BIR GUN GECIRMEK DILEGIYLE OPUYORUM HEPINIZI😘😘

 26. İyice saçmaladı bu dizi..seyircileri aptal yerine koymaktır bu…bu yorumlara neden cevap verilmiyor??önceki günlerde gayet açık yazmıştım…

 27. Tavuktan horoza tavuktan horoza lan ker seni grupta bekliyoruz sende burdasın ha gruba gel lan davar😂😂😂😂😂

 28. Ay Cukur ne ya gozyasi drama ben zaten neseli biri degilim Çukurdu Kuyuydu kaldiramam🤣🤣
  NURDANIM Yasak Elmanin bu aksamki bolumunu izlemeni çok isterdim. Ozellikle Karaoke Bar faslini. Ya Ingiliz dizilerine benziyor gittikce çok enteresan bayıliyorum her karesine😁😁😄

 29. NURDANEM VALLAH HAKLİSİN CANİM CUKUR ESKİ CUKUR DEYİL BENDE OYLESİNE BAKİYORUM VALLAH BACİM

 30. GAMZELİMMM

  Bizd çukuru açtık ama kapattım gidip uZancam izlenmeye değmez

  😑😑😑😑😑

  Mahvettiler diziyi

  😡😡😡😡😡

 31. Ya Şu Yasak Elmayi izlerken gulmekten dilimi yutucam birgün lavaboya bile gidemiyorum Tovbe ya Rabbi 🤣🤣🤣😁😁😃😃

 32. ALMİRA NİKAH SAHİDİ DEYİLDİM CANİM ONU BU GUZEL GUNUNDE YANLİZ BİRAKMAK İSTEMEDİM BİRTANEM

 33. RABBİM

  Mutluluğunuzu daim eylesin ALMİRA.

  🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡

  NAZIMM

  Hayırlı olsun nikahınızı

 34. Biliyorum GAMZELİMMM

  O sayfayı 😑😑😑😑

  Keşke insanlar anlama yolunu tercih etseler. Saygı ve sabır yolunu tercih etseler.

  Ne diyeyim RABBİM iyilik güzellik versin herkeain yüreğine

  😑😑😑😑😑😑😑 💙💙💙💙

 35. Biliyorum GAMZELİMMM

  O sayfayı 😑😑😑😑

  Keşke insanlar anlama yolunu tercih etseler. Saygı ve sabır yolunu tercih etseler.

  Ne diyeyim RABBİM iyilik güzellik versin herkeain yüreğine

  😑😑😑😑😑😑😑

 36. Ha öylemi abla hic bize söylemedin nikaha gidiyorum diye😅peki nikah şahidi oldun mu bakayım😀sagol ablam benimm🤗

 37. ALMİRA CANİM VALLAH BU GUN BİR KUZENİMİN NİKAHİ VARDİ ONUNLAR GİTTİM SONRA BİRAZ CARSİYİ DOLASTİM SONRA EVE GELDİM SANA GECMİS OLSUN BİRTANEM

 38. Defnem😘😘😘
  Bugün biraz midem ağriyordu abla ama iyiyim şimdi zaten gruba yazmıştım.Şimdi tv açmışim survivor yarışmasını izliyorum.ee sen naptin bugün bakim.

 39. Hamd olsun FİLİZ seni sormalı bitanem. Bilgisayarina çok para gitti mi ailen nasil canim😘😘
  Tamam FİLİZ Sen dikkatli ol iyi ol da gerisi muhim degil. Bitanem resmi bir kurum isletiyorsun. Sana para cezasi hukuki yaptirimlar getirecek seyler olmasin aman dikkatli ol canim. Uzulme gerisi muhim degil. Bu küfür nasil Spama takilmiyor ya Rabbi!!

 40. DEFNEM ANLADİM CANİM BOSVER BİRTANEM KİZ SİTEDE NASİL ASK YASİYORLAR BUNLAR HAYRET VALLAH

 41. NAZIM Zeynep Hanimla aramizda yanlis anlasilma oldu fevri bir cıkiş yaptik çünkü doğru izahat yapmadi benden birsey istedigi yok
  Alistim artık tuhafliklara😄😄

 42. defnem sizi bulmuşken sorayım nasılsınız ne var ne yok defnem nurdanım
  eski arkadaşlardan kimse kalmadı. bir çok sitede balktım göremedim.

 43. defnem aslına bey yorumlar kontrol etmiyorum sistem kaçan yorumlar var onalara bakıyordum sadece gelinim mutfakta yarışmasının kousunu yazıp ders çalışmaya gidiyorum akşam 12 gibi tekrar vakit kalırsa bakıyordum. Emin ol canım arkadaşım yotumları okumadığım çok gün oldu. bende fark ettim çok sık8ıntılı yorumların olduğunu umarım bundan sonra hakaret küfür v.s işleri olmaz.

 44. NURDANIM NAZIM hemen anlatayim. Şu Mutfak Programindaki yorumcular küfür etmisler ve oradaki yorumcular arasinda aşk yasayanlar da olmus sanirim. FILIZ de o sayfayi yorumculara kapatmis kötü yorumlari temizlemek için. Onlar da gelip buraya yazdilar destur demeden daldılar kızlı erkekli mahalle kahvesi Jargonunda amiyane bir sohbetle.. 🤢🤢 Başka yerde dertlesin dedim çünkü bu tuhaf sohbeti dinlemek zorunda degildim ama küstah ve kibirli durumuna düştüm😕😕😕

 45. Saliha Ablam, Nurdan Ablam,Defnem güzel dilekleriniz için hepinize tek tek teşekkur ediyorum bitanelerim😘😘Nişanim evde oldu ama guzel oldu guzel geçti herşey gönlumce oldu mutluyum 😊iñsallah daim olur Allahin izniyle 🤗tekrar sagolun kizlar.☺

 46. defnem,nurdeanım nazım buraya yazan arkadaşlar burada tanışıp arkadaş oldular… yorumlarda küfür olunca kendileri buraya yazmışlar sonra işin rengi değişmiş zaten zeynep diğer sayfada herkesden özür diledi

 47. FİLİZİM bu kisiler Gelinim Mutfakta programinin yarismacilari oyle mi
  FILIZ bazen Beni Birakma sayfasi acilmadiginda diger sayfalari kontrol ediyorum. Ozellikle Gelinim Mutfakta yorumlari beni korkunc dehsete dusurdu. Filiz beni bilirsin hayatim boyunca insanlara karisip hayatlarina mudahele etmedim Suizan tarzim değil ama Hüsnü Zan yapamiycam. Lūtfen o sayfanin yorumcularina dikkat et başına hukuki dertler aćmasin !!! Benim hislerim o kadar kuvvetlidir ki bazen öngörebiliyorum. Senin gibi Asil birinin başına dert acilmasini istemem canim Filizim bilgi verdigin ve hassasiyetin icin teşekkür ederim canim..

 48. SLM HAYİRLİ AKSAMLAR KİZLAR NEYİ KACİRDİM CANLARİM VALLAH BEN OKUYORUM AMA BİRSEY ANLAMADİM VALLAH DEFNEM BİR OZET GECSEN BİRTANEM😘

 49. NURDANIM az önce burada oyle garip bir tiyatro döndü ki oo neydi be dedim agzim acik😱😱
  Kįzlı erkekli birtakim şahıslar repliklerini okuyup gittiler. Keşke okuyabilseydin
  🖤🖤♥️♥️♥️🖤🖤🖤🖤

 50. ZEYNEP

  Kişisi haddini bil adabını takın sonra saygılı şekilde yorumunu yap yahut başka boş sayfaya haydeeeee

 51. defnem bu yorumcular gelinim mutfakta sayfasına yazıyorlar gün içinde 200 den fazla yorum gelmiş bir çoğu küfür içerikli olduğunu görünce sayfayı yoruma kapattım yaklaşık 1 saattir 200 yorumu tek tek okudum ve küfür hakaret içerikleri tek teke sildim. senin yorumu da naca gördüm. şimdi bu arkadaşların sayfasını yeniden yoruma açtım

 52. Zeynep Hanim bakin Ben ne diyorsunuz hiç anlamıyorum. O kadar yorucu birgun gecirdim ki sizin saçmaliklariniza ayiracak vaktim yok. Kimseye saldirdigim da yok. Benimle ya’lı yulu konusamazsiniz gidin baska yere isyan edin. O kadar çok boş sayfa mevcut ki..
  Aşk meşkmiş hem de sanal alemde herkes mi sıyırdı kafayı ya😠😠😠😠😠
  FİLİZ CANIM BURADAKI INSANLAR NE DIYOR GEL BIR EL AT TUHAF ŞEYLER OLUYOR SİTEDE PROBLEM Mİ VAR SENDEN BIR ACIKLAMA BEKLIYORUZ BU TUHAF DURUM İCİN!!!!!!!!!!!!!!

 53. Zeynep Hanim size diyorum tabiki hayaletlerle konusacak halim yok. Dizi yorumu yapmiyorsunuz aşikar. Belliki şu mutfak programinin yorumcularindansiniz kazara da olsa goruyorum sizi bazen. Ben bu site ilk kuruldugu andan itibaren burdaym gediklisiyim buranin Filiz beni cok iyi tanır ve Racona gore herkes kendi grup sayfasında yorum yapar. Belliki şaşırdiniz yolu. Buraya boyle kızlı erkekli külďür paldır giremezsiniz lūtfen Rica ederim. Bilmem anlatabildim mi

 54. Bu ne kapazelik neler soyluyorsunuz siz beyler hanimlar lūtfen terk edin sayfamizi !!!
  FİLİZ BURAYA BAKAR MISIN LŪTFEN TANIYOR MUSUN BU YORUMCULARI???????

 55. ALMİRAA♥️♥️♥️♥️ canım tebrik ederim . Rabbim her iki cihanda da utandırmasın ve seni çok mutlu etsin kuzum♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️😘😘😘😘😘

 56. Ay bir taraftan yemek yapiyorum bir taraftan Kore dizisi izliyorum 😃😃😃
  🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀
  NURDANIM ablama olan bazı haklarımi Ruzu Mahşere biraktım. Canı sagolsun Leydi Diyananin ne yapalim🤣🤣 bazilari Prenses bazilari da benim gibi Kül kedisi olarak dunyaya gelir 😄😄
  NURDANIM Ben cocukken daginikliktan, pasakliktan hic rahatsiz olmazdim onemli degildi hic ama simdi tahammülüm yok. Keşke insanoglu özellikle de erkekler “TEMİZLİĞİN SADECE İMANDAN GELMESİNİ BEKLEMESELER😁😁🤣🤣🤣🤣🤣 kendileri de birsey yapsalar. Ben erkek kardesime ev adabiyla ilgili herşeyi ögrettim diger erkeklerden farkin olsun diye. Umarım uygular ilerde de başka bir insan evladinin kızını memnun eder hiç degilse 😉😉
  NURDANIM en iyisi senin eltinin taktiği konuşmamak. Sükut altın sonucta😄😄hadi hayirlisi bakalim…

 57. SALİHAMM

  Arkadaşım geldi çay kahve ikram derken bu saat oldu ama çamaşıları hiç ara vermeden yıkıyorum. Çarşaf nevresim sofra bezleri dahil.

  Sen nasılsın kardeşim

 58. Aynen nurdanım

  Allah herkesi kendi evinde mutlu etsin inşallah 💖😘

  Sen bugün neler yaptın nurdanım temizlik falan

  Hava çok güzel ondan sordum 😁😁

 59. Ayy kızlar yeni sayfa gelmiş ama ben bir önceki sayfaya yazdım size zahmet okuyun orayı 🤭🤭🤭🤭 buraya kopyalamayım

  🤔🤔🤔🤔🤔