Gelinim Mutfakta

5 Şubat Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kaynanalardan Kaç Puan Aldı? Gelinim Mutfakta 5 Şubat Puanları Son Puan Durumu

Gelinim Mutfakta 5 Şubat Salı günün birincisi kim oldu? Geçtiğimiz bölümde Kübra yarışmaya dahil olmasına rağmen bir varlık gösteremedi. Puansal anlamda bu gün çıkış yapmadığı takdirde bir %100 Cuma günü kendisini eleme potasına izleyeceğiz. Belkide yarışmaya veda eden isim olacak. Tıpkı Gözde gibi geldiği gibi gitmek zorunda kalacak. Bu sebeple Kübra bu gün herkesten daha fazla çalışacağını ve iyi yapacağını düşünüyorum.

Sina bir taraftan Ezgi bir taraftan Gülcan’ın üzerine oynuyorlar. Kaynanalar odasında ise Reyhan ile Songül de Besim’e hanım üzerine oynuyor gelini ile bence arasını açmaya çalışıyorlar. Tabi bunu yaparak yarışmadaki başarısına engel olmak istemelerinden kaynaklandığını düşünüyorum. Bizler ekran karşısında Besim’e hanımın ger.ekten Gülcan’dan çekindiğini ama bunun daha önceden olan bir çekinme olduğunu gördük. [mavibuton]Gelinim Mutfakta 12 Mart Salı Puanlaması[/mavibuton] için lütfen tıklayınız.

Gülcan yarışmada kaynanasına karşı çok saygılı davranıyor. Ancak Gelinim Mutfakta 5 Şubat Salı Puanları verilirken Besime rakibe devamlı 5 vermeye başladığında, ortaya koyacağı tepki bazı şeyleri de açıklayacaktır.  [pembebuton]26 Şubat 2019 Salı Gelinim Mutfakta Puan Tablosu[/pembebuton] için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Son Bölüm de Songül kaynana iki tane bir kullandığını gören Reyhan hanım ben yarın üç bir kullanacağım diye kendi kendine söz verdi. Ancak bu hem Ezgi hem de Reyhan hanım açısından büyük risk olacaktır. Ancak bu riski başarı ile geçerlerse Gelinim mutfakta puanlama da büyük avantaj yakalayacaklar. [kirmizibuton]19 Şubat Gelinim Mutfakta Toplam Puanlar[/kirmizibuton] için lütfen tıklayınız.

Bu arada bizlere kadar gelen bir noktaya da açıklama getirmek istiyoruz. Bazı sosyal medya sayfaları Ezgi’nin eleneceğini söylemişler. Kimizi bu iddiasını geri çekerken kimileri ise bu iddiasını halen sürdürdüğünü gördüm. Bana ulaşan böyle bir bilgi olmadığını şahsi olarak bu hafta Kübra’nın eleneceğini düşünüyorum. Kaynağım ile bu konu hakkında görüştükten sonra sizlere bu konu için açıklama yapacağım. Sitemizin yorum kısmını takip ederek daha erken bilgi sahibi olabilirsiniz. [kirmizibuton]Gelinim Mutfakta 12 Şubat Salı Puanlaması[/kirmizibuton] için lütfen tıklayınız.

Bu gün gelinim mutfakta 5 Şubat puanlama aşamasına kaynana Reyhan 1-1-1-5 şeklinde bir puanlama yapacağını düşünmekteyim. Genel de Reyhan verdiği sözlerini tuttu. Lakin geçen hafta düşük vereceğim dediği halde Ezgi’nin tabaklarını bulamadığı için düşük puanlar veremedi. Bakalım Reyhan bu gün dediğini yapabilecek mi? İzleyip göreceğiz. [mavibuton]Gelinim Mutfakta 8 Şubat Puan Durumu[/mavibuton] için lütfen tıklayınız.

Gelinim mutfakta puan durumu açısından benim görüşüm bu hafta Sina ile Ezgi arasında Bilezik yarışı olacak. Gülcan bu haftaya kötü başladı. Genel de nasıl başlarsa öyle gidiyor. Yeni gelen Kübra için ise bu gün tamama yada devam mücadelesi olacaktır. Bu gün ipin ucunu kaçırdığında bir daha yakalaması mucizelere kalacaktır. [pembebuton]Gelinim Mutfakta 8 Şubat Cuma Puanlama[/pembebuton] için lütfen tıklayınız.

5 Şubat Salı günü gelinim mutfakta puanlar da adil bir puanlama beklemiyorum. Arkadaşlar ben bu yarışmaya adil puanlama verilmediğini söylesem de buna benzer yarışma programlarında verilen puanlamaları görseniz şok olursunuz. 10 üzerinden 4 puan alan gelinler havalara uçuyorlar. Burada ise 3 verdi diye kızdığımız zamanlar oluyor. NotGelinim Mutfakta 5 Şubat Salı puanlama (2019) kısmı bu yazının en son kısmında tablolar halinde verildi. [mavibuton]7 Şubat 2019 Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Tablosu[/mavibuton] için lütfen tıklayınız.

Songül kaynana artık bilezikleri alma sırası kendisinde olduğunu düşüp dün riske girse de istediği puanı gelini Sina’ya veremedi. Bu gün Songül ne yapıp edip, Reyhan’a karşı Sina’yı, Gelinim Mutfakta günün birincisi yapmak isteyecek. Tabi Kübra’da elenmemek için bu gün en yüksek puanı almak istediği için işi bayağı zor gibi duruyor. ###[pembebuton]Gelinim Mutfakta 6 Şubat Çarşamba Puanları[/pembebuton]### görebilmek için lütfen tıklayınız.

Nurten hanım şu an denge politikası gidiyor. İlk gün dediğimiz gibi kimseye karışmaz iken Kübra, Gülcan’dan yana yeşil ışık yaktığını düşünüyoruz. Gelinim Mutfakta 5 Şubat puanları verildikten son günün kritiklerinde Kübra, Gülcan’ın üzerine Sina ve Ezgi çok gidiyor dedi. Bu sözleri gelecek bölümde onun başını ağrıtacağını düşünüyorum. Artık kendisinin de üzerine geleceklerdir. Dikkat! Gelinim Mutfakta 5 Şubat Salı puanları (2019) sayfanın en sonunda verilmiştir. 

5 Şubat Salı günü Çeyrek altını kim aldı? Sitemizde yorum yapan kıymetli arkadaşlarım bu gün altını kim aldığını tahmin edelim. Bakalım kimler bilecek? Tabi ben bu sorunun cevabını bildiğim için yorum yapmayacağım ve zamanı geldiğinde burada açıklayacağım. Bazı arkadaşlarımız neden açıklamadığımızı soranlar olmuş. Kanal D’nin yayın haklarına saygı duyduğumuz için açıklamıyoruz. Not: Gelinim Mutfakta 5 Şubat Salı Puanları sayfanın en altında verildi.

5 Şubat Salı Gelinim Mutfakta puanlama sonuçları yazının en son kısmında vermemizi eleştirenler olmuş. Arkadaşlar kesinlikle alt kısımda puanları vermediğim takdirde hem söylemek istediğim okunmaz hem de düşüncelerimiz sizlere aktarmamış olurum. Bir nevi emeğim çöpe gidecek gibi hissediyorum. Not: 5 Şubat Salı Gelinim Mutfakta Puan tablosu yazının sonlarına doğru verilmiştir.

5 Şubat Salı Gelinim mutfakta puan veya puanlama kısmınında kaynanalar puna verdikçe bizde bu puanları güncellediğimiz için sizler sayfayı yenilemediğiniz takdirde yeni puanları asla göremezsiniz. Bazı arkadaşlar puanların bir kısmı görüp diğer kısmını göremeyenler arkadaşlar sayfayı bir kaç kez yenilediğiniz takdirde yeni puanlar karşınıza çıkacaktır. Dikkat: Salı puanları yazının sonlarında verildi.

Bu gün yapılacak olan puanlamada Sina ile Ezgi dışında bir birinci çıkarsa, hafta hem çekişmeli geçeceğinin kanıtı olacaktır. Hem de bilezik yarışında herkesin eşit mesafede sansı olacağı için elenecek kişi de bizlere sürpriz olacaktır. Gülcan, durmadan kendisi ile uğraşılmasını, elinin lezzeti çok iyi olduğu için kendisi ile uğraşıp yemeklerde yanlış yapmasını istediklerini düşündüğü için şimdilik buna fırsat vermedi ve hep yemeklerine odaklanmayı bildi. Lakin, gün geçtikte Sina ve Ezgi’nin baskısı daha da artacaktır. Özellikle Gelinim mutfakta 5 Şubat Salı toplam puanları sonrasında alınan puanlara göre bir tavır sergileyeceklerdir. Not: 5 Şubat Salı Gelinim Mutfakta Puanları bu sayfanın en alt kısımına bakınız

Gelinim mutfakta toplam puanlar da son duruma baktığımızda Sina 16 puanla ilk gün gayet iyi başladı ve şu an zirvede yer alıyor. İkinci sırada ise Gülcan 13 puanla Sina’nın 3 puan gerisinde kaldı. Üçüncü ve dördüncü 8 puanla Ezgi ile Kübra oldu. Bu gün verilen puanlara göre bu sıralama Gelinim Mutfakta haftalık puanlar da %100 değişim gösterecektir. <⇓<PUANLAR YAZININ EN SONUNDA>⇓>

Gelinim Mutfakta 5 Şubat Günün Birincisi İle Puan Durumu (Salı)

Gelinim Mutfakta bu gün kim birinci oldu? Bu sorunun cevabını ve bir çok konuda yarışma ile ilgili bilgileri bu yazının en alt kısımında bulunan yorum kısmından, kimi zaman benim, kimi zamanda yorumcularımızın verdiği tüyolar sayesinde öğrenebilirsiniz. Sizlerde yorum yapabilir, düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. ⇓5 Şubat Salı Puanları hemen alt kısımda⇓

5 Şubat Salı Gelinim Mutfakta puanlama öncesinde bu gün en yüksek puanı kimin aldığını önce yorum kısmında paylaşılacaktır. Merak eden arkadaşlarımızı yorum kısmına beklerim. Not: 5 Şubat Salı gelinim mutfakta toplam puanları sayfanın alt kısmında verildi.

5 Şubat Salı Gelinim Mutfakta günün birincisi kimin olacağını ve çeyrek altını kimin alacağını belirlemede kullanılacak olan günün yemeğini açıklayalım. Sonrasında Gelinim mutfakta toplam puan durumu hakkında bilgi vereceğiz.

Gelinim Mutfakta 5 Şubat  Janbonlu Peynirli Fırın Tavuk Malzemeleri

 • 4 adet kemiksiz tavuk
 • İki çay kaşığı tuz
 • Bir çay kaşığı karabiber
 • 4 yemek kaşığı zeytinyağı
 • 4 dilim kadar Janbon
 • 6 parça dilim peyniri
 • 3 yemek kaşığı tereyağı
 • 1 su bardağı kadar ekmek kırıntısı
 • 1 çay kaşığı kırmızı toz biber
 • İki çay kaşığı kekik
 • Bir çay kaşığı nane

Fatih Ürek çok kolay olduğunu düşünerek 45 dakikada bitirebileceklerini düşündü ve gelinlere 45 dakika süre verdi. Gelinlerde bu süre içinde yemeklerini yaptılar ve 5 Şubat Salı puanlama kısmına geçtiler. Bizde geçelim ve kim kaç puan aldığını görelim.

 

Gelinim Mutfakta 5 Şubat Puanları (05/02/2019 Salı)

*************************

Gelinim Mutfakta 5 Şubat Puanları ve günün birincisi Resim 1

Kaynana Nurten‘in verdiği Puanlar

Ezgi : 1
Sina   : 4
Gülcan : 3
Kübra : => Nurten’in Gelini 5

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Besime‘nin verdiği Puanlar

Ezgi : 1
Sina     : 2
Gülcan=> Besime’nin Gelini 5
Kübra : 2

*************************
“5  Şubat Salı Gelinim Mutfakta Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Songül‘ün verdiği Puanlar

Ezgi : 1
Sina   : => Songül’ün Gelini 3
Gülcan : 5
Kübra : 4

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Reyhan‘ın verdiği Puanlar

Ezgi : => Reyhan’ın Gelin 1
Sina     : 4
Gülcan : 3
Kübra : 5

*************************

Gelinlerin 5 Şubat 2019 Salı Toplam Puanları

Ezgi 1 1 1 1 4
Sina 4 2 3 4 13
Gülcan 3 5 5 3 16
Kübra 5 2 4 5 16

*************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (4 Şubat – 8 Şubat Haftası) – Pazartesi

Ezgi      : 8  + 12
Sina     : 16 + 13 29
Gülcan : 13 + 16 29
Kübra   : 8  + 16 24

Gelinim Mutfakta 5 Şubat Salı Puanlama Sonuçları

*************************

5 Şubat Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ GÜLCAN VE KÜBRA
Gelinim Mutfakta 5 Şubat Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ GÜLCAN
5 Şubat Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ EZGİ

*************************

Gelinim Mutfakta 233. Bölüm 6 Şubat 2019 Çarşamba Fragmanı İzle

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

124 Yorum

 1. Gulcanda o saçlar ne öyle ya yemeğin içine giriyor iğrenç
  Ben düşünüyordum neden Gulcanin suratı sürekli düşük diye
  Yağnura yaptıklarından sonra anladım megersem seviyesi kalitesi dusukmus ve bu yüzüne yansımış ????

  1. Sina ve ezgide sanki kalite çok yüksek ?

   Songül ne nefret edilecek bir insansın ya….

 2. Aşçılık usta belgesi getirmiş Gülcan hahahayyytt hiç güleceğim yoktu
  Onun bence sadece meze ustasi belgesi vardır restoraninin reklamlarını gördüm sadece meze ve alkol reklamı var

 3. Ezgi ne kadar simardi sina ile birlikte orayi tiyotraya cevirdiler ben bir ezgici olarak ezginin veya sinanin elenmesini istiyorum

 4. Bugün evdeyim musaittim diye izliyorum ama Yağnursuz çekilmiyor bu yarışma yemin ediyorum 4 tane yarışmacı 1 tane Yağnur etmez

 5. Gördünüz mü Ezgi nasıl yürüdü Gulcanin üstüne dövecek sandım valla keşke patlatsaydi ikitane Gülcana isterdim ??? ama suda var Ezgi kendisi istedigini yapıyor ama ona herhangi birşey yapılınca çıldırıyor? Yağnura yaptıklarını şimdi Gülcana yapıyor ezikkk tabi Sina eziginide unutmamak lazım ?

 6. dün burada bilgi verildi ben henüz kaynağımdan bilgi alamadım gaçen hafta kaynağım ile görüştüm geçen hafta ve bu hafta salı gününe kadar bilgi aldım sonrası için en kısa sürede görüp bilgi aktracağım. ancak bir çok yerde Ezgi eleceği yazılmış ben inanmıyorum ezgi elenirse yeni kimse dolduramaz ve reytinglerinde ciddi düşüş olur. tahminim kübra elenecektir.

 7. Ezgi gitsin çok degiştikendine bir şey yapılınca nasıl sinir oluyorgülcani bir apartman destekliyoruz Songül hanım çok ayıp yaptı yaşına göre değil bağırması Gülcan yazık

 8. Filiz hanım lütfen kimin eleneceğini sölemeyin.izlemenin bi anlamı kalmıyor tadı kalmıyor

 9. arkadaşlar konumuızla alkalı olmayan ve ayrıca küfür içerikleri kaldırıdım hala gömrünüyorsa bana bildirin ayrıca küfür edenler hakkında suç duyurunda bulunacağım

 10. sizlerin küfürlerini kimse görmek zorunda değil arkadaşlar burası forum sayfası değil konu ile alakalı yorumunuz varsa yazın gerisini başka platformlarda yapın lütfen

 11. Gülcan’a bu kadar yürümeleri tuhaf özellikle yaptırıyorlar gibi geliyor bana yoksa başta Reyhan olmak üzere beş Aydan beri Ezgi’nin tabağını bulan kadın nedense bulamıyor bi tuhaflık var Gülcan önemli bir rakip değil bence .ezgi çenesini kapatıp yemeğine odaklanınca birinci oluyor bu arada hepinize selam ve saygılar

 12. Filiz hanım lütfen allah aşkına. Sizde biliyorsunuz benim Zeynep’i sevdiğimi. Ben sirf milet rahatsız olmasın diye Zeynep’i alıp burdan ta 1 ocak li sayfaya geçtim. Ve baktikki birileri gelip orda bize hakaret ettiler. Sizden tek bir şey Rica ediyorum arkadaşlara söyleyin Biz Zeynep’le Şuan 3 Aralik sayfasına gidiyoruz bizim aramızda geçen konuşmalar aşk ile alakalı. Sizden tek bir ricam var söyleyin arkadaşlara peşimizden gelmesinler bizim konuşmalarımız aşkla alakalı.

  1. poyraz bey eski yazıra gitmeniz doğru davranış ama küfürleşmeyi size yakıştıramadım

  2. Poyraz ben yazdıklarınızı Kim ne demiştin gördüm ve Filiz hanıma haber verdim
   Evet o Anonim ve digerleri o sayfaya girmemeleri gerekiyordu çünkü sen bizim ricamız ve tavsiyemiz üzerine başka sayfaya geçtiniz sizi rahatsız edenleri haksız buluyorum
   Ama senin ettiğin kufurlerde ağıza alınmayacak çok çirkin küfürler bunu asla bidaha hiç bir yerde yapmayın size tavsiyem böyle küfür ederek kendinizi karaladiniz açıkçası ben şuan çok merak ediyorum Zeynep senin hakkında ne düşünüyor diye bu arada yukarıya aklıma gelen bı Fikri yazdım siz aşıkları kavuşturmak için Filiz hanimin senin ve Zeynep’in dikkatine bı oku sence olur mu? Tabi Filiz hanım ve Zeynep ne derler onu bilmiyorum suan

   1. Çok güzel mantıklı fikir ben dahil aşıklar dahil burda kimsenin aklına gelmedi çözüm her kimsen bundan ala çzöüm yok hem mantıklı hem basit artık uygularlar

    1. İZLEYCİ Teşekkür ederim fikrimi oynaylafigin için
     Ben fikrimi söyledim uygulamak onlara kaldı
     Uygularlarsa hem kendileri için hem biz yorumcular için çok daha iyi olur

     1. Çok mantıklı çünkü yukardaki alp beyin yourumu gibi eleştirmek kolay .o zaman bende derimki bu iki kişi birbirini tanıyorlar arkadaşlar farklı bilgisayardan girip geyik yapıyorlar milletle dalga geçiyorlar o sebep bir türlü kavuşamıyorlar senin çözümünüde o sebepten uygulamayacaklar derdim maksat çamur atmaksa mantık aranmaz. sen gibi çözüm sunanlar az

     2. Ayrıca sitede tanımadan etmeden birbirini görmeden duymadan sanal canım cicim modlarına girilmesi sevgi sözcükleri aşık olunması bana göre olmasada eleştirmiyorum bu konuda yorum yapmıyorum

     3. İZLEYİCİ aynen sana katılıyorum
      Bende sanal alemde aşka pek inanmam ama bence Poyraz ve Zeynep aralarinda bı elektikkenme olmuş besbelli belki birbirlerinin birbirlerine yazdiklari sözlerden etkilenmiş olabilirler o yüzden aşkım canım cicim diye birbirlerine hitap etmeye başladılar işte ben de o yüzden bu fikri söyledim telefonda konuşsunlar sosyal hesaplarından gorussunler belki birbirlerini görünce yüzyüze ya daha çok birbirlerine sarılacaklar yada kacacaklar? Allah haklarında hayırlısını nasip etsin
      Ama ilk söylediğinde olabilir yani geyik yapıyor olabilirler
      artık gerçeği Allah biliyor
      Bakalım Filiz hanıma mail alacaklar mı ??

 13. Niye küfür ettim biliyormusunuz “Anonim diye biri var adam yada kadın bilmiyorum ama gelip orda aynen öyle yazmış Poyraz Zeynep bizbiktik artık sizin yorumlarınızdan” Bende orda sinirlendim küfür ettim ve dedimki biz sirf insanlara rahaksızlık vermeyelim diye eski tarihli bir foruma geldik de Peki sen mademki bizden bıktın senin ne işin var dedim ve kufru hak etti bu şahsiyet. Peki şimdi allah aşkına arkadaşlar söyleyin ben haksızmıyım

 14. Benim aklıma bı fikir geldi acaba şöyle bir şey olabilir mi
  Madem Zeynep ve Poyraz birbirlerine aşık oldular burada birbirlerine tel.no veremiyorlar sosyal medya hesaplarından veremiyorlar doğal olarak çünkü herkesin gormesini istemezler ben diyorum ki Filiz hanım sizn mail adresinize birbirlerinin özel tel no ve ya sosyal hesaplarının gondersinler sizde onlara iletin olmaz mı ?
  Aşkları kavuşturmak adına böyle bir şey aklıma geldi bilmiyorum doğru mu yanlış mı ??

  1. Süper fikir konu çözülmüştür seve seve yapar tabi önce suç duyurusunu affetsin ilk defa küfür etti her ne kadar özrü kabahatinden fazlaysada

  2. İkiside evli oldukları için vermiyorlar karısı veya kocası görmesin burada sahte isimler ile devam ediyorlar başka acıklaması yok

   1. Ayıp öyle dersen ağzını bozuyor bunumu istiyorsun çözüm bul madem öyle arkadaşın biri klas çözüm buldu

    1. Saçma burda öyle nezamana kadar devam etcekler sonu yok ne gececek ellerine ortaya atıroyrusunuz azıcık mantıklı olsun allah aşkına

 15. Küfürü haketti diye bir şeymi var haksızsın sevdiğinle konuşmana bakacaksın bizde burda yalan yorumlar yazılınca sinirleniyoruzda ağzımızı bozmuyoruz

 16. Ben şok hülyanın kayınvalidesi fragmanda sadece kendisi gelinine düğünde bir kilo altın hesabı açmışlar o zaman burada ne işiniz var

 17. Sadece peşimize takilip gelen Şeref yoksunu insanların.
  DİKKATİNE.

  Arkadaşlar biz Zeynep’le 1 ocak lı forumdan çıktık ve biz çıktıktan sonda. O gelip bize bulaşan şerefsizler hani biz sizi rahatsız ediyorduk ulan orda bize gelip musallat olan şerefsizler. Soruyorum hani orda bize kızıp küfür eden şerefsizler. Biz çıktıktan siz neden çıktınız ordan hani biz sizi rahatsız ediyorduk hani siz bizim yüzümüzden yorum yazamiyordunuz. Biz çıktık. Orda bize kızan şerefsizler sayfa boş neden yorum yapmıyorsunuz. Mesele biz şimdi Zeynep’le gitsek oraya. Emin olur beş dakika sonra o oruspu çocuklarının hepsi oraya gelecek. Soruyorum size batan nedir söyleyin bizde bilelim şerefsizler ne istiyorsunuz siz bizden

  1. Aşağıdaki fikri uygulayın sorun kalmaz mail atın mail modaratör seve seve yardımcı olur

  1. Kardeşim sen bozma kendini laf yetiştirme kendini savunma halen aşağıdaki çözümü uygula madem niyetin doğru uygula yoksa süphe uyandırırısın fikir mantıklı verin sosyla medya hesaplarını oraya mail atın

 18. Umarım bu hafta bilezikleri sina alır Gülcan’da elensin kendini bulutların üstünde görüyor ama farkında değilki kalite yerlerde

 19. Gulcanin kaynanası düğünde 1 kg altın takmış ve her hafta bilezik aldığında Gülcana bende 1 tane takacağım diyor
  Böyle zenginse ne işi var yarışmada kendisinini göstermeye gelmiş bari güzel olsa düşük suratlı bari kalbi güzel olsa o da yok seviye yerlerde…..Gülcan defol ihtiyacı olanlar gelsinler…

  1. Filiz Hanım su ESONAYS 16:59 yorumda küfür var
   Filiz hanım su kufredenleri engelleyen lütfen yaa yorumları siliyorsunuz ama onlar küfürre devam ediyorlar lütfen gerekeni yapın lutfeen

  2. Gulcanin takipçisi çok düşük atma onun gibi yalancı iftiraci.kimse takip etmez
   Ayrıca düzgün yorum yazmayı ören ne yazdığın belli değil emojileri falan karmancorman yazıyorsun sen ana okuluna mi gidiyorsun birde küfür etmişsin o küfür aynen sana iade ediyorum ……..

 20. İşiniz gücünüz küfür etmek zaten. Çok eski yorumcuları kaçırdınız zaten helal olsun bravo ?

  1. Esra gidecek çok yakında Gülcan ? Fatih bey de anladı onun kötü insan olduğunu önceden onu koruyordu ama bugün dedi ki sen istediğin kadar altın kazan sen insanları kırıyorsun bu hiç hoş değil dedi yani buna benzer bir şey dedi tam sözlerini aktaramamis olabilirim ama işte kötü kalplisin demeye getirdi

  2. Gulcanda gidecek çok yakında
   Fatih Bey de anladı artık onun kötü biri olduğunu.
   Bu gün dedi ki sen istediğin kadar altın kazan senin kalbin kötü insanların kalbini kırıyorsun dedi yani buna benzer bir şey dedi tam sözlerini aktaramamis olabilirim ama kötü kalplisin demeye getirdi Gulcana

 21. ESONAYS 16:59 küfür etmiş
  Filiz hanım su azı bozuk küfürculeri engelleyen artık lutfeenn

 22. YORUMLAR ARTIK ANINDA ONAYLANMAYACAKTIR. HER YORUM ONAY ALDIKTAN SONRA YAYINLANACAKTIR BURASI KÜFÜR EDİLECEK BİR YER DEĞİLDİR

 23. BURADA 3000 KONU VAR HER HANGİBİ BİRİNE YAZSINLAR NURASINI VERSİNLER POYRAZ İLE ZEYNEP SONRASINDA BEN NUMARAYI SİLECEĞİM.

 24. Kufurculer yüzünden bizim yorumlarimizda anında cikmayacak yaa buda hoş olmadı
  Allah bildiği gibi yapsın agizi bozuk kufurculeri

 25. Ezgi elenirse bu hafta daha izlemeyi düşünmüyorum reyhan hanımla ezgi olmasa seyrelmeyeceğim onlarsız o programın tadı olmuyor.ezginin hakkını yiyiyorlar puanlama yaparken.adaletli puanlama yapsınlar

 26. Poyraz bey ben karşında değilim banada laf etme yanlış anlama yorumu iyi okumamışsın BURADA 3000 KONU VAR HER HANGİBİ BİRİNE YAZSINLAR NURASINI VERSİNLER POYRAZ İLE ZEYNEP SONRASINDA BEN NUMARAYI SİLECEĞİM.
  türkçesi herhangi bir foruma yazacak biriniz öbürünüz notunu alacak sonra ben hemen silerim demiş
  hadi iyi akşamlar

 27. Gülcan gitsin sdvmedim onu ekranda görmek istemiyorum kübra da olabilir ikisinden biri elensin

 28. Songül hanım reyhanin yerini almak istiyor fakat olamaz reyhan bir tane songül hanımı da sevmiyorum ezgiye 1 verdiği için

 29. Yarışmayı Yagnur için izliyordum artık izlemiyorum Yagnur geri gelince tekrar izlemeye başlayacağım

 30. Ezgi ve Reyhan hanım gitsin artık gitsinler Kurtulalım. Onlar gitsin İzlemeye devam edelim.

 31. Ah be filiz abla işin zor bu kufurculer yüzünden. Ne diyebilirim ki? Bu siteye küfür edenleri yakıştıramıyorum.

 32. Yorumların hemen çıkmaması çok Can sıkıcı yaa offf
  Filiz Hanım bu sizin içinde cok zor tek tek okuyup onayliyorsunuz
  Ne zamana kadar böyle davam edecek

 33. Benim yorumum beden onaylanmadı Filiz hanım Yağnura şarkı sözü yazmıştım

 34. FİLİZ HANİM benim yorumum neden onaylanmadı Yağnura şarkı sözü yazmıştım ayrıca çıksın diye 1 saattir bekliyorum

 35. Ezgi bence de artık kendini yemeklerine ver iki haftadır puan alamiyorsun diye bulamamaya bakmak bile istemiyorum

 36. Hoşgeldin yuregimize gönlümüze,
  Hoşgeldin Yağnur yuregimize,
  Boşver beee
  Kiskanclar ne derlerse desinler,
  Hadi Hadi Hadi Hadeeeee,
  Haydi lilililili Yagnur,
  Haydi lilililili Yagnur,
  Yüzümüz güldü sayende,
  İçimiz huzur doldu,
  Kaderimizde yazılı prenses sonunda bizi buldu,
  Hoşgeldin Yağnur yuregimize
  ????????????

   1. Ben tekrar yazdım
    Olsun problem değil FİLİZ’İN Hanım ilgilenmeniz yeter
    Teşekkürler ?

 37. ARKADAŞLAR FACE VE İNSTAGRAM OLARAK HANGİSİNİ KULLANIYORSUNUZ. bUNUN İÇİN BİR ORTAM OLUŞTURALIM. ARANIZDAN ADMİN SEÇELİM NE DERSİNİZ

  1. Bende Ezgiyi sevmiyom anam napiim Yagnuru seviyorm napiim
   Pırlanta gibi kız Yağnur elini tuttum daha bırakmam anam napiim ben kaliteden anlarım anam????

 38. Herkese mutlu bir gun dilerinm guzel bir puanlama olsun hakketen kazansın ama keske gülcan gitseydi nolurdu bu hafta kim gider cok merak ediyorum sanki bir supriz ezgi potadan son anda dönecek gibi hissetiyorum arkadaslar bakicaz

  1. Ezgi gitmez
   Gidecek olsa o kadar emin konuşmaz Gülcana ben buradayken sen gideceksin demez
   Kübra gidecek sanırım keşke Gülcan gitseydi uyuz kadin

 39. Artık ezgi elensin ya bune 100 kere gitti geldi abla çok güzelsin ama gidip geldin hep sina artık bilezikleri alsinnn

 40. Herkese hayirli gunler insallah ezgi bugun iyi ouvan alirsin canim ezgicigim senin ve reyhan hanim icin izliyorum insallah gulcan gider ve kayin validesi hic sevimli deyil bu hafta gelinim mutfakda veda eden gulcan olur ama kubra diye duyuyorum hayirlisi ????

 41. Gülcan elenmeli çünki parası altını vs duymaktan bıktık hele kaynanası hanım ağa gibi çok zenginse defolun ihtiyacı olan gelsin

 42. Ezgi ve kaynanai malesef gidiyorlar bu hafta sinanin kananasi dusuk verdiler reyhan hanimda cok bile kaldilar ya bu yarisma hak çok yiyorlar günah ya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu