Gelinim Mutfakta

5 Temmuz Pazartesi Gelinim Mutfakta Var Mı? Yok Mu?

5 Temmuz Pazartesi Gelinim Mutfakta Var Mı? Sorularını sosyal medyada soran izleyenler için ayrıca bu konuyu açıklık getirmek üzere kaleme alıyoruz. Gelinim Mutfakta 5 Temmuz Pazartesi Neden yok sorusunun cevabı alt kısımda sizleri bekliyor.

=> 20 Eylül Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi için lütfen tıklayınız.

Bildiğiniz üzere bu sezon başında Onur Büyüktopçu, Fatih Ürek’in yerine programı sunmaya başlamış, belli bir süre de programı sunmuştur. Ancak gelen tepkiler üzerine Seda Sayan ile anlayan Kanal D yönetimi bu zaman kadar Seda Sayan ile birlikte programı sunmuştur.

=> 24 Ağustos Salı Gelinim Mutfakta Son Puan Durumu sonucunu görmek için tıklayınız.

7 Haziran Pazartesi günü Seda Sayan daha önce görülmemiş bir sezon finali yapmaya karar vermiştir. Bu konuda kendisi hakkında çıkan Demet ile Alişan’ın daha önce sunduğu programı sunacak iddiasına karşın, Seda Sayan son defa çıkıyor gibi durumu değerlendirip, büyük sezon finalini 4 hafta boyunca sürdüreceğini, en sonunda elinden en fazla çeyrek altını alan gelin, 20 bileziğin de sahibi olacağını duyurmuştu.

=> 23 Ağustos Pazartesi Gelinim Mutfakta Yeni Sezon Puanları sonucunu görmek için tıklayınız.

2 Temmuz Cuma günü Yağnur ile Aysun 7 çeyrek altın ile birinciliği paylaşırken, Gönül 4, Ayten ise iki çeyrek altın ile büyük sezon finalini noktalarken, Aysun ile Yağnur’un eşitliğini averajlar bozmuştur. Aysun, Yağmur’dan daha fazla puan topladığı için 20 bileziğin de sahibi olmuştur.

=> Gelinim Mutfakta Bilezik Ve Çeyrek Listesi (En Baştan İtibaren) görmek için tıklayınız.

5 Temmuz Pazartesi Gelinim Mutfakta Var Mı

Sezon finalini izlemeyenler ya da bir şekilde kaçıranlar 5 Temmuz Pazartesi Gelinim Mutfakta Var Mı? Diye kanal D yayın akışına bakıp, Gelinim Mutfakta yarışmasının yayın saatine baktıklarını fark etmemiz üzere bu yazıyı kaleme alıyoruz.

=> Gelinim Mutfakta 20 Bileziğin Hepsini Kim Kazandı için tıklayınız.

5 Temmuz Pazartesi Gelinim Mutfakta Var Mı

2 Temmuz Cuma günü 4 haftalık süren büyük sezon finalinin son bölümü, 2 Temmuz Cuma günü son bulmuştur. Program yaklaşık 2,5 aylık ara vermiştir. Yeni sezon hakkında olup olmayacağına dair söylentiler bir hayli fazla olsa da gelecek sezon kesinlikle ekranlarda yer almaya devam edecektir.

=> Gelinim Mutfakta 2 Temmuz Cuma Genel Puanlar için tıklayınız.

Kısaca Gelinim Mutfakta 5 Temmuz Pazartesi Var mı Yok mu sorusuna cevap vermeye çalıştık. Program Sezon finaline girmesinden dolayı program 2,5 aylık ara verdiği için bugün ve 2,5 aylık süreç içerisinde yayınlanmayacak.

2 Temmuz Cuma Gelinim Mutfakta Son Bölüm İzle

2 Temmuz Cuma günü sezon finali ile ekrana gelen gelinim Mutfakta son bölüm izlemek isteyenler için alt kısma video eklenmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

  1. Tabiki, yok Gelinim mutfakta😁 ama özledim ya gerçekten sıkıntıdan
    gene yemekler yapıyorlardı bakıyordum 😔 şimdi ne yapsam
    evde tekim çatliyorum 😞

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu