Gelinim Mutfakta

6 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi? Bilezikleri Kim Aldı?

6 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta bilezikleri kim aldı? Elif son bölüm de aldığı puanlarla arada bulunan 10 puan farkı 2 puana kadar düşürmeyi başardı. Bir çok kişi bugün elif mi elendi? diye düşünse de giden bir başka gelin olacağını düşünüyorum. Tabi kesin sonuçlar için 6 Aralık puanlama sonuçlarını bekleyeceğiz.  Dikkat: Bu hafta bilezikleri kim kazandı? sorusunun cevabı yazının en sonunda verdik.

=> Gelinim Mutfakta 6 Aralık 2021 Pazartesi Günün Birincisi sonucu için tıklayınız.

=> [mavibuton]27 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Puanları[/mavibuton] sonucunu kim elendi ve kim bilezikleri aldı? sorusunu cevabını öğrenmek için tıklayınız.Gelinim Mutfakta Kim Veda edecek6 Aralık Cuma bu hafta kim elendi sorusunun cevabı bil hassa önem arz etti. Hafta başında beri iyi puanlar alamayan Elif, bu hafta uzun süre sonunda ilk defa eleme potasında yarışacak. Bu nedenle Elif’in hayranları da Elif Elendi mi? diye merak içinde 6 Aralık puanlama sonuçlarını dört gözle bekliyorlar. 

=> [mavibuton]Gelinim Mutfakta 20 Aralık Cuma Bilezikleri Kim Aldı[/mavibuton] sorusunun cevabını öğrenmek için tıklayınız.

Bu hafta Gelinim Mutfakta bilezikleri alan yarışmacının kim olduğu adeta gölgede kaldı.Zira yarışma tarihinde en çok bilezik alan ikinci yarışmacı elif, bugün eleme potasına düştü. Bu nedenle bu hafta beş altın bileziği kim kazandı diye merak edenlerin sayısı, Elif elendi mi? diye merak edenlerin sayısından oldukça az olduğunu düşünüyorum.

=> [mavibuton]13 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta bu hafta bilezikleri Kim Aldı[/mavibuton] sorusunun cevabını öğrenmek için tıklayınız. Gelinim Mutfakta bilezikleri bu hafta kim kazandı görseli

[saritext]Bu hafta elenecek isim benim tahminime göre (bilgi değil) Duygu olacak. [/saritext]

6 Aralık Gelinim Mutfakta haftalık toplam puan durumu sonucuna geçmeden önce Elif son zamanların yarışmacısı. Son anda çok iyi puanlar alan ve bunu defalarca yapmayı başaran Elif, bugün sadece aradaki iki puan farkı kolaylıkla kapatacağı için giden isim olamayacağını düşünüyoruz.

=> Bu arada Goncanur’un ilk bölümde kaç puan aldığını görmek için [pembebuton]16 Aralık Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları[/pembebuton] konumuza göz atabilirsiniz.Gelinim Mutfakta Şok eleme görseli

6 Aralık Cuma gelinim mutfakta kim elendi? Diye merak edip bizlere mail atan, sosyal medyadan bizlere ulaşmak isteyen izleyenler oldu. Bizler bu hafta elenecek ismin kim olduğunu puanlama da görmek istiyoruz. Ancak içimden geçen kesinlikle Elif’in elenmeyeceği.

Elif bugün tek yapması gereken şey Gelinim Mutfakta 6 Aralık Cuma günün birincisi olması bile elenmesine engel olabileceğini kendisi de biliyor. Zira Duygu inişli çıkışlı bir grafik çizdiği için aradaki iki puan farkı koruyamayacağını düşünüyoruz.6 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Alan Yağmur Öz

Programda reytinglerin bu seviyede kalmasını sağlayan eski ve popüler yarışmacılar olduğunu hem kanal hem de program yetkilileri çok iyi biliyor. Elif’in gitmesi programın reytingleri düşüreceğini çok iyi biliyorlar. Bu nedenle bu hafta elenen yarışmacı kesinlikle Duygu olmalı. zira Duygu’nun reyting getirisi ile Elif’in getirisi bir değil. Bugün Çeyreği Kim Kazanacak - görseliBu hafta üçüncü sırada yer alan ve eleme potasına yer alan yarışmacıdan sade ve sadece 2 puan ilerisinde yer alan Melike 38 puanla bu hafta her ne kadar eleme potasına düşmese de aradaki farkın 2 puan olması ve gelecek bir kaynana kolaylıkla bu puanı ortadan kaldırabilecek olmasında dolayı, Melike de kendisini eleme potasına düşmüş gibi öyle mücadele etmeli. Not: 6 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Toplam Puan Durumu yazını son kısmında sizleri bekliyor.

Son sırada yer ve bu hafta yarışmaya katılan Aydan, yarışma istatistiklerimize göre bu hafta yeni gelen ve ilk geldiği hafta eleme potasına düşen yarışmacı %99 oranında elenmekten kurtulamıyor. Bakalım bugün 36 puanla eleme potasına düşen Aydan bu durumu tersine çevirebilecek mi? İzleyip, göreceğiz. Dikkat: Gelinim Mutfakta bugün çeyrek altını alan gelin kim olduğu yazının en son kısmında sizleri bekliyor. Gelinim Mutfakta Final%100 bugün Gelinim Mutfakta 6 Aralık bilezikleri alan gelin uzun zamandır görmek istediğimiz yeni gelen yarışmacı Yağmur olacağını düşünüyoruz. Zira Yağmur şu an itibari ile en yakın rakibine 8 puan fark atmış durumunda. Final günün de bir puan farkın bile önemli olduğu bir zaman da 8 puan farkın kapanması hiç de kolay değil. 

Yağmur son bölümde istediği puanları almış olsaydı Perşembe gününden Elif’in eleneceği kesinleşeceği gibi kendisi de bilezikleri bir gün önceden almayı garantilemekti. Gelinim Mutfakta son bölüm de yaşanan bu olaydan sonra elif için adeta küllerinden yeniden doğma imkanı eline geçti. Gelinim Mutfakta 6 Aralık Cuma Puanlaması yapıldığı an

Bu hafta kim kazandı sorusunun cevabı az çok belli olduğu bu hafta güçlü ve uzun zamanadır yarışmada devam eden bir yarışmacı elenecek. Duygu ile elif ikilisinde birisi bugün yarışmadan elenecek. Aynı şekilde Yağmur ile Aydan da bilezik için ter dökecek. 

6 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta haftalık toplam puanlar sonucunda beklentilerimiz Elif’in yarışmada kalması. Lakin Elif bildiğiniz günü yoğun bakım hemşiresi. Belli bir süreliğine yarışmaya katılmış olabilir. Yani izin süresi bitmiş olabilir. Ancak son geldiğinde Elif aynen şu sözleri söylemişti.

“Artık tamamen yarışmaya katılmaya geldim. Attık tamamen buradayım.”
Elif Akçam

Sözleri ile büyük ihtimalle bağlı bulunduğu hastanede çalıştığı işinden ayrılıp programa katıldı. Uzun zamandır güçlü rakipleri bir bir eledikten sonra artık yorulan Elif gitmek de istemiş olabilir. Her defasında izin alıp giden Elif artık gitmenin tek çaresi olarak elenerek gitmek olduğunu düşünmüş olabilir .

Gelinim Mutfakta 6 Aralık Cuma Puan Durumu Sonucu

2 Aralık Pazartesi günü başlayan bu hafta kaynanaların birazdan tatlıya vereceği 6 Aralık puanlaması sonrasında bir gelin 5 altın bileziği kazanacak. Bir başka gelin de hayallerine ve programa veda eden isim olacak. Şu an elif eleme potasına yer alıyor ve uzun süre sonra ilk defa eleme potasına düştü. Bakalım yarışmada kalmayı başarabilecek mi? Dikkat: Gelinim Mutfakta 6 Aralık Puan durumu sonucu yazının en sok kısmında bulabilirsiniz.6 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucu Açıklayan Fatih Ürek

Gelinim Mutfakta Haftanın birincisi kim olduğunu sizlere açıklamadan önce dilerseniz yarışmacıların bu hafta Pazartesi gününden itibaren aldığı toplam puanları aktaralım. Daha sonra günün yemeğinin adını açıkladıktan sonra 6 Aralık 2019 Bilezikleri kim kazandı sorusunu cevaplayacağız.

[saritext]=> 6 Aralık Cuma Gelinim mutfakta puan durumu sonucu ve bugün çeyrek altını alan gelin  hangi yarışmacı olduğunu görebilmek için sayfanın en alt kısmında bulunan tabloya bakabilirsiniz.[/saritext]

6 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta elenen yarışmacı Elif AkçamBu hafta yarışmaya katılan Yağmur beklentilerin çok çok üzerinde bir performans sergiledi. Şu an 55 puanla zirvede yer almayı başardı. Kendisine en yakın yarışmacı Aydan ile arasında 8 puan fark vara. Aydan 47 puanla ikinci sırada kendisine yer buldu. Bu ikili bu hafta bilezikleri alacak isim bu ikiliden birisi olacak.Gelinim Mutfakta bilezikleri kim adlı resim 2Gelinim mutfakta 6 Aralık Cuma puanları öncesinde Duygu, 40 puanla üçüncü sırada kendisine yer buldu. Duygu için tehlike çanları çalmaya başladı bile.

Zira kendinden hemen iki puan gerisinde Elif 38 puanla son sırada olasa da bence Duygu bugün kendisini leme potasında görüp, ona göre yarışmalı. Aksi halde bir anda kendisini kapını önünde bulur. Duygu yarışmada kalmasını istiyorsa yapması gereken tek şey 6 Aralık gelinim mutfakta günün birincisi olmak zorunda.6 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Puanlaması yapıldığı an

Bugün 6 Aralık Cuma gelinim mutfakta puanlama kısmında gözler Çiğdem hamın üzerinde olacak. Eğer yarışmada kalmayı gerçekten istiyorsa kaynana Çiğdem 1-1-1-5 puanlaması yapmak zorunda. bunun dışında vereceği her puanlama hem Çiğdem’in hem de Elif’in artık yarışmada olmak istemediğini anlayacağız. 

Gelinim mutfakta haftalık puan tablosu sonucuna geçmeden önce bugün gelinler hangi tatlıyı yapacak diye merak ediyorsunuz değil mi? İşte yarışmacıların bugün yaptığı günün tatlısı hemen alt kısımda verilmiştir. Daha sonra haftalık toplam puanları ve sonucunu vereceğiz. 

Gelinim Mutfakta 6 Aralık Kerebiç Tatlısı

Gelinim Mutfakta Kerebiç Tatlısı Mazemesi - 1

 • 1 adet yumurta
 • 125 gram kadar yağ (susuz)
 • 3 çorba kaşığı  zeytinyağı
 • 1 çay kaşığı kabartma tozu
 • 1 paket vanilya
 • 1 Türk kahvesi fincanı pudra şekeri
 • 2 su bardağı un
 • 2 yemek kaşığı irmik

Gelinim Mutfakta 6 Aralık 2019 Cuma Kerebiç Tatlısı Malzemesi - 2

İç Malzemesi İçin;

 • 1 su bardağı ceviz (iri kıyılmış olacak)
 • 3 yemek kaşığı toz şeker
 • 1 tatlı kaşığı tarçın

Üzeri İçin;

 • Pudra Şekeri

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1Haftanın final günün de bildiğiniz üzere yarışmacılar her daim tatlı yapıyorlar. Bugün de ilginç bir tatlı yapacaklar. Fatih Ürek haftanın final günün de Kerebiç tatlısı yapması için 45 dakika süre verdi. Not: 6 Aralık bugün çeyrek altını kim kazandı? sorusunun cevabı bu yazının en alt kısmında açıklanmıştır. 

Gelinler kendilerine verilen süre içinde tatlının kıvamı için elinden geleni yaptılar. Bakalım bu tatlıya kaynanalar kaç puan verdiler Haftalık toplam puan durumu sonucunu nasıl şekillendi? İzleyip hep birlikte göreceğiz.Elif Elendi mi görseli - 6 Aralık 2019 Cuma

Bugün bilezikleri bugün kim aldı? sorularının cevabı bu tatlıya kaynanaların vereceği 6 Aralık puanlaması sonrasında netlik kazanacak. İşte 6 Aralık cuma puanlaması sizleri alt kısımda bekliyor. 

Gelinim Mutfakta 6 Aralık Puanları (06/12/2019 Cuma)

*************************Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1*************************

Kaynana Aysel‘in verdiği Puanlar

Elif   : 4
Duygu  : => Aysel’in Gelini 5
Aydan : 1
Yağmur : 3

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Çiğdem‘in verdiği Puanlar

Elif=> Çiğdem’in Gelini 5
Duygu : 1
Aydan : 3
Yağmur : 3

*************************


” 6 Aralık 2019 Cuma Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Hülya‘nın verdiği Puanlar

Elif : 4
Duygu : 1
Aydan: => Hülya’nın Gelini 5
Yağmur : 4

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Ayten‘in verdiği Puanlar

Elif : 1
Duygu : 1
Aydan : 5
Yağmur : => Ayten’in Gelini 1

*************************

Gelinlerin 6 Aralık 2019 Cuma Toplam Puanları

Elif 4 5 4 1 14
Duygu 5 1 1 1 8
Aydan 1 3 5 5 14
Yağmur 3 3 4 1 11

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (2-6 Aralık Haftası) – Cuma

*************************
Elif        : 38 + 14 = 52
Duygu   : 40 + 8 = 48
Aydan   : 47 + 14 = 61
Yağmur : 55 + 11 = 66
*************************

Gelinim Mutfakta 6 Aralık Cuma Puanlama Sonuçları

*************************

6 Aralık Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı
⇒ YAĞMUR

6 Aralık 2019 Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi
⇒ Duygu

6 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ AYDAN & ELİF
Gelinim Mutfakta 6 Aralık Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ Aydan
6 Aralık Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ DUYGU
*************************

Gelinim Mutfakta 6 Aralık Cuma Fragmanı İzle

6 Aralık 2019 Cuma günü Kanal D ekranlarına 410. bölüm olan hafta finalin de karşımıza gelecek olan programın 10 Aralık Cuma fragmanı alt kısımda sizler bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Başa dön tuşu