Zuhal Topal'la Sofrada

6 Aralık Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Bu hafta Kim Kazandı?

6 Aralık Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Bu Hafta Kim Kazandı? Geçtiğimiz hafta 29 puanla 15.000 TL değerindeki para ödülünü alan yarışmacının aksine bu hafta inanılmaz bir olay yaşandı. Bu program tarihinden en yüksek puanı alan ve rekor kıran yarışmacı bu hafta kazana yarışmacı oldu.

=> Yemekteyiz 6 Aralık 2021 Pazartesi Puanları için tıklayınız.

Zuhal Topal'la sofrada Bu Haftanın Birincisi görseliBu hafta 6 Aralık Cuma Zuhal Topal Haftalık Toplam Puan Durumu sonucunda da zirvede yer alan ve program tarihinde en yüksek puanla büyük ödülü kazanan yarışmacı ve aldığı puanları yazının en sok kısmında kesin olarak açıkladım.

=> Bu arada [pembebuton]Zuhal Topal’la Sofrada 27 Aralık Cuma Büyük Ödülü Kim Kazandı[/pembebuton]? sorusunun cevabını görmek için lütfen tıklayınız.

6 Aralık Cuma bu haftanın birincisi kim olduğunu normal de son yarışmacının alacağı puanlara göre resmi açıklamayı bekliyor ve sizlere ne doğru sonucu açıklamaya çalışıyorduk. Lakin son bölümde yarışan yarışmacı, daha önce hiç bir yarışmacının almadığı puanları alması ve rekor kırmasında dolayı 6 Aralık Bu hafta büyük ödülü kim kazandı sorusunun cevabını da bir gün öncesinden netleşmiş oldu.

=> Bu arada [pembebuton]20 Aralık Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Final[/pembebuton] bölümünde kim kazandığını görmek için tıklayınız.

Zuhal Topal'la Sofrada Bu Hafta Kim KazandıSosyal medyada son bölümü izlemeyenler yada emin olmak isteyen izleyenler, gerçekten o kadar puanı hak ettiği mi? Nasıl bir menü yaptı ki gibisinden hala inandıklarını gördüm. Şu an Zuhal Topalla Sofrada haftalık puanlar da zirvede yer alan yarışmacı harika menüsü vardı. Ancak 36 puan gibi rekor kıracak bir puan alabilecek bir menü de olmadığını söyleyebilirim.

=> Bu arada [pembebuton]13 Aralık Cuma Zuhal Topalla Sofrada büyük ödülü kim kazandı[/pembebuton] sorusunun cevabı için lütfen tıklayınız.

6 Aralık Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu

2 Aralık 2019 Pazartesi günü birbirinden farklı yarışmacılarla karşımıza çıkan programda bu hafta büyük ödülü alacak yarışmacı 15.000 TL değerindeki para ödülü ile evine gidecek. Her bir yarışmacı hafta başından bu yana bu ödül için kıyasıya yarıştılar. Ancak 6 Aralık Cuma Zuhal Topal’la Sofrada puan durumu sonucuna göre bir gelin bugün kazanan gelin olacak. 

Bu hafta ilk gün yarışan Nigar hanımın gelini Meltem Kavas, hak etmediği ve anlamsız şekilde bir kaynan dışında tüm kaynanadan 3 puanı aldı. Nigar kaynana ise bu duruma karşı, tüm hafta boyunca aynı oranda karşılık vereceğini bekledik.6 Aralık Cuma Zuhal Topal'la Sofrada haftalık puan durumu sonucunun açıklandığı an

Hatta yarışmacıları kendisine gelecek puanları hesaplarken Nigar kaynana kesin bana üç vermiştir şeklinde düşündüklerini duyduk. Not: Zuhal Topal’la Sofrada 6 Aralık bu hafta kim kazandı? sorusunun cevabı bu yazının en altında sizleri bekliyor.

Kaynana Nigar bu olaylara nazaran yani kendi gelinine çok çok düşük puanlar verilmesine karşın, oldukça olgun tavırları ile hiç bir yarışmacıya üç puanı vermedi. Hal böyle olunca Nigar’ın gelini Meltem, Zuhal Topal’la Sofrada 6 Aralık Cuma puan durumu sonunda en son sırada yer alan gelin oldu. Ancak hiç bir zaman bu hafta o sonunculuğu hak etmedi. 

Zuhal Topal'la Sofrada bu hafta kim birinci oldu görseli

Zuhal Topal’la Sofrada 6 Aralık Cuma günü haftalık toplam puan durumu sonucun da rekor bir puanla bu hafta büyük ödülü alacak yarışmacı son bölümde yarışan gelinimiz olacak. 

Neden bu kadar fazla puan aldığını merak edenler için kısa bir bilgilendirme yapmak istiyorum. Hafta başında tüm kaynanalar üç puanını kullanmasından dolayı ikinci gün çok da iyi olmayan menüye tüm kaynanalar 6 puanı layık gördü.

Salı günü yarışan Kumru Temurlek bile kendisine gelen 6 puanlara oldukça şaşırdı. Kaynana Melek ise beklemediği bir birinciliği altın tepside sunulunca kendisinden sonra yarışan Bircan’ın gelini Buse’ye hiç hak etmediği 3 puanı vermesi nedeni ile Bircan birinciliği kaçırdı. Ancak bu birinciliği de Melek’e yedirmemek için Perşembe günü yarışan geline 10 tam puanı verdi.  

6 Aralık Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Haftalık Puanlar

6 Aralık 2019 Pazartesi 290. bölümü ile heyecanla başladığımız bu haftada artık sona geldik. Artık final günü ve önümüz de bir yarışmacının puanlaması kaldı. Normal de son yarışmacının puanları verilmeden kesin sonuçları sizlere açıklamak istemiyordum. Lakin son bölüm de yarışan gelinimiz tarihi bir rekor ile bu haftanın birincisi oldu. 6 Aralık Cuma Zuhal Topal'la Sofrada Bu hafta Kim birinci olduğunun açıklandığı an

6 Aralık 2019 Zuhal Topal’la Sofrada Haftalık puanlar da yarışacak yarışmacının aslında formalite olarak yarıştığını düşünüyorum. Zira o puanları bu zaman kadar hiç bir gelin görmedi. Şu an haftalık puanlara baktığımızda en yüksek puan 36 olduğunu görüyoruz. Gelin şimdi bu hafta yarışan yarışmacıların puan tablosuna hep birlikte bakalım.

Zuhal Topal’la Sofrada 6 Aralık Cuma Toplam Puan Tablosu

Bu Hafta Zuhal Topal Haftalık Toplam puanlar da kimin birinci olup büyük ödülü aldığını açıklamadan önce bu hafta yarışmacı gelinlerin hangi kaynanadan kaç puan aldığını ve haftalık toplam puan durumunu verip, kazana gelinin açıklamak istiyorum.

2 Aralık Pazartesi Meltem Kavas’ın Aldığı Puanlar

Melek : 4
Bircan : 3
Kezban : 3
Zatiye : 3
Zuhal Topal : 6
TOPLAM : 19

*************************

3 Aralık Salı Kumru Temurlek’in Aldığı Puanlar

Nigar : 5
Bircan : 6
Kezban : 6
Zatiye : 6
Zuhal Topal : 6
TOPLAM : 29

*************************
Bizi google de ararken
###
"Zuhal Topal'la Sofrada dizicenter"###
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

4 Aralık Çarşamba Buse Çelik’in Aldığı Puanlar

Nigar : 4
Melek : 3
Kezban : 5
Zatiye : 4
Zuhal Topal : 5
TOPLAM : 21

*************************

5 Aralık Perşembe Sultan Elibol’un Aldığı Puanlar

Nigar : 6
Melek : 5
Bircan : 10
Zatiye : 7
Zuhal Topal : 8
TOPLAM : 36

*************************

6 Aralık Cuma Ceyda Nur’un Aldığı Puanlar

Nigar : 7
Melek : 6
Bircan : 4
Kezban : 4
Zuhal Topal : 9
TOPLAM : 30

*************************

6 Aralık Zuhal Topal’la Sofrada Toplam Puanlar

  • 2 Aralık Pazartesi Puanı (Meltem Kavas) = 19
  • 3 Aralık Salı Puanı (Kumru Temurlek) = 29
  • 4 Aralık Çarşamba Puanı (Buse Çelik’in) = 21
  • 5 Aralık Perşembe Puanı (Sultan Elibol’un) = 36
  • 6 Aralık Cuma Puanı (Ceyda Nur’un) = 30

Yukarıda verdiğim haftalık puan durumuna göre yarışmacıların haftalık aldığı toplam puanları rahatlıkla görebiliyoruz. Kaynana Melek her ne kadar bugün yarışacak geline 10 puan vereceği iddia etse de diğer kaynanalar Zatiye hanıma karşı diş bileyip, gelecekleri için Zuhal Topal’la sofrada bugün kim kazandı? sorusunu cevabı da kendiliğinden ortaya çıkıyor.Zuhal Topalla Sofrada Sultan Elibol 5 Aralık Perşembe yarışmacısı 6 Aralık Zuhal Topal bu haftanın birincisi rahatlıkla söyleyebilirim ki 5 Aralık Perşembe günü yarışan Sultan Elibol 36 puanla bu hafta kim birinci sorusunun karşılığı olacak ve 15.000 TL’yi kazanacak isim olacak.

Zuhal Topal’la Sofrada 6 Aralık Cuma Fragmanı İzle

6 Aralık 2019 Cuma günü Fox TV ekranlarında 290. bölümü ile haftanın final günü ile karşımıza gelecek programın 6 Aralık fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu