Beni Bırakma

6 Aralık Perşembe Beni Bırakma 169. Bölüm Özeti Emre İle Zeynep Kavuşacaklar Mı? Kerem’in Sıla’ya Karşı Hisleri

Günlük diziler arasında en çok izlenen dizi olma başarısını gösteren ATV’nin günlük dizisinde işler iyice karışmaya başladı. Emre gerçeklerin peşinde Zeynep’i ararken, Zeynep’i Emreden önce bulmak isteyen Bora her zamankinden daha tehlikeli bir şekilde Zeynep’i aramaya gitti. Peki Zeynep’i kim bulacak? Zeynep bebeğini aldıracak mı? Emre gerçekleri öğrenecek mi? İşte tüm bu soruları hemen yazımızın devamında sizler için hazırladığımız Beni Bırakma 169. bölüm özeti başlığı altında veriyor olacağız. Bu arada [mavibuton]Beni Bırakma 170. Bölüm[/mavibuton] (Özet ve Fragman) için tıklayınız.

Sonrasında Beni Bırakma 6 Aralık Perşembe özeti verdiğimiz halde 169. bölümü izlemek isteyenler için en alt kısımda bölüm videosunu ekleyeceğiz. Hadi başlayalım.

Beni Bırakma 6 Aralık Perşembe 169. Bölüm Özeti

Emre, Zeynep’in artık 2,5 aylık hamile olduğunu öğrendiği için bebeğin kendisinden olduğunu yani bebeğini babası kendisi olduğunu öğrense de bunu hem Zeynep’in ağzından duymak hem de onunla tekrar bir araya gelmek için Zeynep’in gidebileceği yerleri aramaya başlar. Kötü adamımız Bora ise Emre’den önce davranıp başladığı işi yani Zeynep’in karnındaki Emre’nin bebeğini aldırmak için Emre’den önce Zeynep’e ulaşması gerektiği için hareke te geçer. 

Zeynep, Boradan kaçıp tek gidebileceği yer olan annesinin evine gide. Bunu çok iyi bilen Bora da çoktan oraya gelir. Yaptığı hamle sayesinde Emre ile Zeynep’in şimdilik kavuşmasına mani olur. Hülya yani Zeynep’in annesi kızının durumu iyi olmadığını bahane edip Bora ile gitmesine müsade etmez ve kendisinin yanında kalmasını ister. Bora bu hamlenin hülya’dan gelmesini beklemese de Emre’nin yanında olmasından daha iyidir diyerek buna ses etmez.Beni bırakma özeti

Peki Emre ile Zeynep kavuşamayacak mı? Perşembe günü ekrana gelecek 169. bölümde Emre ile Zeynep hiç beklemedikleri bir anda karşılaşacaklar. Muhtemelen Emre Cansu’yu almaya geldiğinde karşılaşacağını tahmin ediyorum.

Bir diğer aşk çemberine dönelim. Sıla artık kendisine yeni bir hayat kurmak için bir başlangıç yapsa da patronu ve eski kocası olan Tarık’ın yanına gelmesini istemez. Tarık ise köyden kendisi getirdiğini ve tüm ihtiyaçlarını karşılayabileceğini dillendirse de Sıla bir kere kalbi kırıldığı için Tarık’ın bu teklifi reddeder. Diğer taraftan ise Kerem’in kendisi ile ilgilendiğini fark eden Sıla bakalım neler yapacak.

Meltem ise Sıla dan kurtuldum diye sevinip, Tarık’ı kendisine bağlamak için ona sürprizler yapıp sık sık yanın gitse de gerek iş yerinde çalışanlarla yaşadığı tartışmalar gerek ise sık boğaz etmelerinden dolayı Tarık, Meltem’dem uzaklaşmaya başlayacak. Meltem ise o kadar gözü kör olmuştur ki yaptıklarının üzerine bir tık daha koyup Tarık’ı sık boğaz etmeye devam edecek. 6 Aralık Perşembe Beni Bırakma  Özeti burada son buldu.

Beni Bırakma 169. Bölüm İzle (6 Aralık Perşembe)

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

  1. Ohh olsun müstahak Tarık efendiye iyi yapıyo meltem cadısı Haketti bu kadar aptal olmasaydı ayrıca izleyici aptal değil senaristler bunu bilmeli Tarık sıla yok diye öldü diye meltem ile evlenmedi mi eğer boşanma olmadıysa ki olmadı meltem ve Tarık in nikahı otomatik olarak satılmaz ki sılanın yasadigida ispatlandi buna rağmen nasıl meltem ile evli sayilabiliyor izleyiciyi aptal koymaktan vazgecsinler artık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu