Gelinim Mutfakta

6 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Kaç Puan Topladı? Gelinim Mutfakta 6 Aralık Puanları Ve Puan Durumu

Gelinim Mutfakta 6 Aralık Perşembe günün birincisi kim oldu? Kaynanalar konseyinin puanlamasından sonra bu sorunun cevabını siz değerli okurlarımıza an ve an vereceğiz. Daha önceki yazılarımızda Hatice’nin gelecek bölümlerde olmadığını yönünde bilgi geldiğini ama doğruluğunu teyit edemediğimizi söylemiştim. Şu an Hatice’nin aldığı puanları görünce, bu gün de günün sonuncusu olduğu takdirde Cuma günü en geri de eleme  potasında yarışacak. 

=> Gelinim Mutfakta 6 Aralık 2021 Pazartesi Puanları sonucu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 6 Aralık Perşembe Puanları Hatice açısında oldukça önemli hale geldi. İlhame hanım son ikiye her ne kadar gelinin koysa da hep beş puanı rakibe vermeyi başardı. İlk hafta sektirmeden kendi gelinin bulmayı başaran İlhame hanıma ne oldu da bulamaz hale geldi? Tabi ki diğer gelinlerin özellikle Cansu’nun Hatice’yi denetlemesi ve farklı yapmasına engel olmasından dolayı. Bu arada Fatih Ürek’in de denetlemeleri de çok büyük etken oldu. [kirmizibuton]Gelinim Mutfakta 20 Aralık Puanlama[/kirmizibuton] için lütfen tıklayınız.

6 Aralık gelinim mutfakta puanlama öncesinde Cansu lider konumda ve yerini de kimseye kaptırmaya niyeti yok. Ancak Ziyafet hanımın gelini Elif de gayet iyi puanda ve her an liderlik koltuğuna oturtabilir. Tabi Ziyafet hanımın bu konuda çok büyük desteği olacaktır. Dikkat: Gelinim Mutfakta 6 Aralık Perşembe puanları sayfanın alt kısımlarına doğru verdik.

6 Aralık Perşembe gelinim mutfakta puanlar verilirken Ziyafet hanımın her tabağın sahibi biliyor olması yada tahmin etmesi ne kadar ilginç. Diğer kaynanalar Ziyafet hanıma şaşkın gözlerle bakarken Hatice’ye bir vereceğim dediği için her seferinde Hatice’ye bir vermeyi başarması İlhame ile Hatice’yi sinir etmiş durumda. Not: Gelinim Mutfakta 6 Aralık Puan durumu sayfanın en altında verildi.

Gelinim mutfakta puan durumu 6 Aralık puanları verilmeden son duruma baktığımızda; Cansu 41 puanla zirvede yerini korumayı başarırken, Elif 37 puanla ikinci sıradaki konumunu korumayı başardı. Emel 30 puanla üçüncü sırada kendisine yer bulurken son sırada Hatice 23 puanla en geride ve bu gün de en geride kalırsa Cuma günü eleme potasında yarışacak. Diğer yandan Cansu bu gün yani Hatice bu gün 6 Aralık Gelinim Mutfakta günün birincisi olup, Elif ile aradaki farkı açmayı başarırsa bu hafta %100 bilezikleri kazanacaktır. [mavibuton]Gelinim Mutfakta 7 Aralık Cuma Bilezikleri Kazanan[/mavibuton] ve elenen kim olduğunu görmek için tıklayınız.

haline bir bakalım. Hatice dün tüm kaynanalardan bir alması nedeni ile açık ara önce olan üstünlüğünü yitirdi ve 37 puanla her ne kadar zirvede yer alsa da kendisine en yakın yarışmacı Elif 3 puan gerisinde 34 puanla ikinci sırada bilezik yarışında iddiasını sürdürüyor. Son sırayı ise Elvan ile Cansu 32 puanla paylaşıyor. Bu gün hem alt sırada hem de üst sırada kopmalar olacağını düşünüyorum.  yarın . 

Gelinim Mutfakta 6 Aralık puanları ile yapılan günün yemeği ne olduğunu her gün yazmaya gayret ediyorum. Bazen çok ilginç veya hiç yapmadığım tariflerle karşılaşıyorum. Yakın zamanda buradan alıp yaptığım Paskalya çöreğini çok sevdim. Sizde yarışmada yapılan yemeği veya tatlıyı yaparsanız bizlere mail olarak gönderin. Bu konu içerisinde yayınlayalım. Dikkat: 6 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları alt kısımdadır.

6 Aralık Perşembe günü Çeyrek altını kim aldı? Yada kim alacak? Elbette elinin lezzeti iyi olan değil kaynanası tabağını bulan ve diğer kaynanaların yanlışlıkla verdiği puanlar sonucunda çeyrek altını kazanacaktır. Keşke lezzete puan verilmiş olsa. Ama her kes benim gelinim altını alsın derdine düşünce lezzetli tabaklar hak ettiği değeri göremiyor.

Gelinim Mutfakta 6 Aralık Günün Birincisi İle Puanları (Perşembe)

6 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta puanlama kısmına geçmeden önce sizler de burada verilen yemekleri yada tatlıları evlerinde denediğinizi biliyorum. Benim de yaptığım yemekleri binlerce insan gördün diyorsanız sitemizin mail adresi olan dizicenter.net@gmail adresine yaptığınız yemeklerin resimlerini gönderebilirsiniz. Aralarında en güzellerini ilgili sayfamızda paylaşacağız.

Pinti puanlama devri Hanife hanım zamanından kaldı bu kaynanalara. Hanife hanım 1-1-1-5 tarzında puanlama yapıp Başak’ı ipten çok kez aldığı oldu. Daha sonra arkasında gelen bir çok kaynana bu tarz puanlama yapmaya başladı. Reyhanda bu tarz puanlama yapıyordu. Fatih Ürek’in bu kadar düşük puanlar niye veriyorsunuz sözünden sonra Reyhan hanım 1-2-2-5 tarzında puanlamaya geçti. Ancak bu gelenek bir türlü sona ermedi. İlhame hanımda tıpkı Reyhan gibi Gelinim mutfakta puan veya puanlama yaparken çok düşük puanlar veriyor. Ancak kendi gelini Hatice’yi her zaman bulamıyor.

Haftalık Gelinim mutfakta puan tablosu (3 Aralık – 7 Aralık) puanlarını her gün verilen puanlar sonrasında güncelliyoruz. Hatta her kaynana sonrasında hangi gelin haftalık toplam puanlarda konumlarını görebilmeniz açısında anlık olarak güncellenmektedir. Bu gün de yani Perşembe puanları verilirken 6 Aralık Gelinim Mutfakta toplam puanlar kısmı da sayfanın hemen altında güncellenmektedir.

6 Aralık 2018 Perşembe Gelinim mutfakta toplam puanlar da  beni oldukça şaşırtan iki olay olduğunu görüyorum. Bunlardan ilki Hatice’nin en son sırada yer alması ve İlhame hanım bu hafta yaptığı puanlama sonrasında kendi gelini Hatice’yi bulamamasından kaynaklı olduğunu düşünüyorum.

İkinci önemli olay ise Emel’in aldığı puanlar gayet iyi ve eleme potasından bir tık yukarıda seyretmesi beni şaşırttı. İlk gün gösterdiği performansa dayanarak bu hafta Emel’in eleneceğini düşünmüştüm. Hala bu düşüncem geçerli olsa da Emel bu gün günü ikinci yada birinci bitirmesi halinde eski yarışmacılardan biri valizini hazırlaması gerektiğini düşünüyorum. Bakalım bu gün verilen puanlar neticesinde Gelinim Mutfakta haftalık puanlar da nasıl bir değişim gösterecek birlikte izleyip göreceğiz.

6 Aralık Perşembe günü gelinler,  Gelinim Mutfakta günün birincisi olup çeyrek altını almak için kıyasıya yarışırken Cuma günü toplam puanlarında en çok puanı toplayıp beş bileziğin sahibi olmak için çabalıyor. Ancak bir gelinin bu hedefine ulaşacak. Sizce bu hafta bilezikleri kim alır? Yorumlarınızı bekliyorum. Nedense bu hafta Elif’in bilezik alacağını düşünüyorum. Umarım Elif kazanır. Not: Gelinim Mutfakta 6 Aralık Perşembe Puanları sayfanın en altında verildi. Gelinim Mutfakta Program kapak resmiGelinim mutfakta 6 Aralık Perşembe toplam puan durumu anlık olarak güncellendiğinden dolayı toplamalar da hatalar olabiliyor. Sizlerden ricam bu tarz toplama hatası olduğunda yorum kısmından bizlere bildirmenizi rica ediyorum.

6 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta günün birincisi kimin olacağını ve çeyrek altını kimin alacağını belirleyecek olan günün yemeğini açıklayalım. Şahsen bu gün gelinlerin yapacağı yemeği ben çok severim. Şimdi sizlere günün yemeğinin adını ve malzeme listesini verelim. Sonrasında en çok merak ettiğinizi Gelinim Mutfakta 6 Aralık Perşembe puanlama kısmına geçeceğiz.

Gelinim Mutfakta 6 Aralık Günün Yemeği Adana Kebabı Ve Malzemeleri

 • 650 gram kıyma – Dana
 • 350 kuzu kıyma
 • İki diş sarımsak
 • İki adet orta boy soğan
 • Bir çay kaşığı pul biber
 • Bir çay kaşığı karabiber
 • Bir yemek kaşığı biber salçası
 • Yarım bağ maydanoz

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1

Fatih Ürek Adan Kebabı için, 45 dakikalık süre verdi. Gelinler belirlenen süre içerisinde Adana Kebabının yapımını tamamladılar ve 6 Aralık Perşembe gelinim mutfakta puanlama kısmına geçtiler. Gelinim mutfakta kim kaç puan aldı? İşte merakla beklenen Perşembe puanları sizlerle…

Gelinim Mutfakta 6 Aralık Puanları (06/12/2018 Perşembe)

*************************

Kaynana İlhame‘nin verdiği Puanlar

Cansu : 3
Hatice : => İlhame’nin Gelini 5
Elif     : 1
Emel :  3

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”

*************************

Kaynana Tuğçe‘nin verdiği Puanlar

Cansu : 5
Hatice : 1
Elif     : 3
Emel : => Tuğba’nın Gelini 4

*************************
 ” 6 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<< "Gelinim Mutfakta dizicenter" >>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Sevgül‘ün verdiği Puanlar

Cansu : => Sevgül’ün Gelini 5
Hatice : 1
Elif     : 2
Emel : 2

************************
“#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz yeni puanları görebilirsiniz.#”
*************************

Kaynana Ziyafet‘in verdiği Puanlar

Cansu : 2
Hatice : 5
Elif     : => Ziyafet’in Gelini 4
Emel : 1

************************

Gelinlerin 6 Aralık Perşembe Gelinlerin Toplam Puanları

Cansu 3 5 5 2 15
Hatice 5 1 1 5 12
Elif 1 3 2 4 10
Emel 3 4 2 1 10

*************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (3 Aralık – 7 Aralık Haftası) – Perşembe

*************************
Cansu : 41 +
15 = 56 puan
Hatice: 23 + 12 = 35 puan
Elif     : 37 + 10 = 47 puan
Emel  : 30 + 10 = 40 puan
*************************

Gelinim Mutfakta 6 Aralık Perşembe Puanlama Sonucu

*************************

6 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒⇒ CANSU
Gelinim Mutfakta 6 Aralık Çeyrek Altını Alan Kim
⇒CANSU
6 Aralık Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒⇒ ELİF & EMEL

*************************

Gelinim Mutfakta 190. Bölüm 7 Aralık Cuma Fragmanı İzle

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

123 Yorum

  1. Belli olmaz bence 4 kaynanadan besde alabilir birde alabilir bakicaz ama bence bu hafta gitmez hatice oyle dusunuyorum

    1. ÇEKMESİNDE SAKINCA YOK cANSU DALGA GEÇMEK İÇİN ÇEKMİŞ HATİCE’NİN LÜKS YAŞAMINA İNAT ÇEKMİŞ

 1. Bende isterim hatice gitsin emelide yanina almis yandasi gibi cansuya beraber saldiriyolar

 2. Yok artık arkadaş bu Emel neymiş Hatice bunun yanında çok sesiz kaldı. Yoksa benmi yanlış görüyorum…

   1. Ağız tadıyla bişey izleyeceğim arıza yapıyor kapanıyor aksilikler oluyor geldim zorda olsa :) Bugün Haticenin puanı belirleyecek bugün son ikide olursa elenme adayı yarın

   1. İNŞALLAH..
    BU ARADA ZİYAFET HANIMA SİNİR OLDUM HATİCE’NİN YANMIŞ YEMEĞİNE BEŞ VERDİ YA DİYECEK LAF KALMADI

  1. ZEYNEP GEÇEN HAFTALARDA BUNA BENZER BİR DURUM BARDI HATİCE HEPSİNDEN BEŞ ALDI GİTMEKTEN KURTULDUPU GİBİ BİR DE BİLEZİK KAZANDI. HER ŞEY HER AN DEĞİŞEBİLİR HELE Kİ HATİCE VARSA…

 3. Sevgülke hanıma bu kadar nasıl yalan konuşuyor arkadaşım buldum Ve 5 verdim de bulduğu ve öbür adaylara 2/2/1 vermezdin Sevgül yalan konuşma bulmadığın zaman 3/3/4 veriyorsun yalan konuşma arkadaş.

 4. Şikeçiçansuyu buluyor dığerlerine 1 2 2veriyor ondansoradaopluyor zikkimolsun altınlar

 5. Ya dengezis bir puanlama yapan ziyafet teyzem kebabı yanmış favorime 5 verdi of ya offff

 6. Yarın tatlı günü Cansu başarılı tatlılarda, geçen kötü yapmıştı yine kötü yapmaz bence, özetle puan farkı kapanması zor Cansuyu tebrik ediyorum yarın bilezikleri kazanacaktır

 7. Hatice yarın belli olacak ama Filiz hanım doğrulayacaktır ilerleyen bölümlerde Hatice yokmuş

 8. Arkadaşlar galiba bu bir döngüdür haftalar önce özümün kaynanası vardı gıcık olan bide Başak ve kaynanası vardı onlar giti yerine Hatice geldi mileti çileden çıkardı ve bu yorumları yapmamıza sebep oluyor şimdi de Hatice gidicidir eminim çok kısa zamanda Emel denen kadın milletin tepkisini üzerine ceker yani demem oki bu ve buna benzer yariamalarla hep bi sivri dili oluyor yani Hatice gider başka bir sivri dili gelir.

 9. Yani baya uzatmissıniz yaziyi kisa yazsaniz ne olur insani sorduğuna pişman ediyosunuz bazen okumadan çıkıyorum sayfadan çünkü sıkıcı

 10. Hadi cansu böyle devam inş bu hafta uyuz hatice gider emelde haticenin yalakası sıra sanada gelicek emel

 11. CANSUYA GICIK OLUYORUM HATICE ÜZÜLME KARDEŞİM BU HAFTA BÖYLE GEÇEN HAFTAYA ALLAHIN IZINIYE BILENZIKLER SENIN DUAM SENDEN YANA SEN KAYNANAN ÇOK HANIM İNZANSINIZ

 12. Melun karaktersiz Aşağılık
  Hatice GÜLE GÜLE
  Neymiş hamile imiş Kendini veremiyormuş

  1. Kendimi kaybettim
   Hatice gidecek sevinçten saçmaladım
   Aşağılıkça davrandım özürdilerim

 13. Melun karaktersiz Aşağılık
  Hatice GÜLE GÜLE
  Neymiş hamile imiş Kendini veremiyormuş

 14. Hayatciğim buraya gelmiceğim hoshcakal canim Tatli kekim benim bak yillar sonra bir yerde karshilashcağima inaniyorum seninle cunki cok cok cok bin defa cok sevdim seni bir arkadash yani bir kardesh olarak ama ben gelmiceğim buraya shimdi canim yolun acik olsun beni unutma cunki bende seni unutmicağim ….

 15. Gulhsencim neden buradan ayrılıyorsun.? Canım benim Bende seni sevdim. Ama gitmen iyi olmadı.? Buna üzüldüm. Umarım bir gün bir yerde karşılaşırız. Buna umut ediyorum. Ben seni Abla kardeş arkadaş olarak çok sevdim. Yolun açık olsun.Allaha emanet ol kendine iyi bak kendine dikkat et. Annen hastalanmış yeni gördüm. Çok geçmiş olsun. Allah acil şifalar versin. Duacınızım. Seni asla unutmayacağım. Canım benim buna emin olabilirsin.
  Seni seven.=Hayat Okyanus ??

 16. Hayatciğim canim benim shu an gozlerimden yash geliyor anlayormusum beni ben agliyorum cunki neden kendimde bilemiyorum canim senin moralini bozucak değilim her shey yolunda ama burda daha fazla kalamam kendine iyi bak olurmu bu hayatda one geriye yol yok zaten son sozum hayatda hep iylikler seni beklesin sende mutlu ol ailenizde sende hep mutlu olun bende kendi yoluma haydi canim………unutmicağim seni tatli kekim.

 17. sonunda buldum bu giz sizinbilen hoslasdymy men su gizin kuzeni amaa ol bir simarik bir cocuk buyug olsada simarik anna babasy onu simartya beni kimse simartonok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu