Gelinim Mutfakta

6 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? Kim Birinci? Kim Elendi?

6 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta bilezikleri kim aldı? Birlerin havada uçuştuğu bu hafta gerçekten hem yarışmacılar hem de ekran başında bizler için zorlu bir hafta geride kaldı desek yeridir. 6 Eylül 2019 Haftalık toplam puan durumu son halini alana kadar inişli çıkışlı bir serüven izledik. Ancak en sonunda Çarşamba gününden itibaren Ezgi zirvede yer alamaya başlasa da son bölümde birinciliği Elif ile paylaşmak zorunda kaldı. Not: bugün bilezikleri kim kazandı sorunun cevabı yazımızın sonunda bulabilirsiniz.

=> [mavibuton]Gelinim Mutfakta 27 Eylül Cuma Puanları[/mavibuton] hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 6 Eylül bilezikleri alan gelin Ezgi yada Elif arasında olmayacağını. zira diğer yarışmacı Hatice de bilezik yarışında hala kopmuş olmadığını ancak bunlara karşın Yağmur’un ise en yakın rakibine 5, bilezik yarışında olanlara da 7 puan fark olması nedeni ile bugün Yağmur eleme potasında yarışacak.

=> [mavibuton]20 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi[/mavibuton]? sorusunun cevabı için lütfen tıklayınız. Gelinim Mutfakta FinalBu sezon daha doğrusu 2. sezonda ilk iki hafta sonucunda bilezikleri Hatice Karabulut alarak bilezik sayısını artırmayı başarırken, Ezgi 70 bilezik ile başladığı bu sezon hala bilezik sahibi olamadı. Diğer yandan Elif de defalarca yarışmaya gidip gelse de bir Ezgi yada Hatice kadar bilezik alamadı. Not: Gelinim Mutfakta 6 Eylül Cuma günün birincisi kim olduğunu bu yazının sonunda verdik.

=> [mavibuton]13 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı[/mavibuton]? Sorusuna cevap bulabilmek için lütfen tıklayınız.

6 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta haftalık toplam puanlar da kim daha önde olduğunu açıklamadan önce yarışmacıların hali hazırdaki puanlarına baktığımızda Elif ile Ezgi 44 puanla zirveyi paylaştığını görüyoruz. Hatice ise bu ikilinin hemen 2 puan gerisinde 42 puanla hala bilezik yarışında yarışında hala iddiasını korumayı başarırken, bu hafta yarışmaya gelen Yağmur ise 37 puanla eleme potasında düştüğünü görüyoruz.6 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Alan Ezgi Bu hafta yarışmaya katılan Yağmur, gerçekten iddialı bir şekilde başlamış ve sözleri de bu iddiasını hem izleyenlere hem de yarışmacılara gösterirken, bir türlü puanlama kısmında göstermedi. Kocasını GPS sistemi ile izleyen gelin olarak yarışmanın tarihine adını yazdırmayı başaran Yağmur, gelinim mutfakta 6 Eylül Cuma puanları sırasında günün birincisi olup Hatice’yi geçemez ise bu hafta elenecek isim olacak. 

6 Eylül Cuma gelinim mutfakta kim elendi sorusunun cevabı şu an için %100 Yağmur diyemeyiz. Zira henüz en yakın rakibi ile arasında 5 puan farkın ilk gelen kaynananın vereceği puanlar sonucunda aradaki puan farkının kapanacağı gerekçesi ile bu hafta kim gitti sorusu şu an için belirsizliğini matematiksel olarak korusa da bizler aldığımız yada duyumlarımızı instagram adresimizde paylaştık.Gelinim Mutfakta 6 Eylül Cuma Puanları Öncesinde YağmurBu hafta dikkat ederseniz gelinlerin puanları 40’lı seviyelerde. Bu durumun en önemli sebebi, Hüsniye hanımın hafta başından beri iki bir kullanmasına sinir olan diğer kaynanaların da bu kervana katılmasından kaynaklandı. Anladığımız o ki Hüsniye hanım bu yarışmadan elenene kadar devam edecek. Not: 6 Eylül gelinim mutfakta günün birincisi bu yazının son kısmında bulabilirsiniz.

Ezgi, bu 75. bileziklerini almak için ve kendisini hem Elif’e hem de ezeli rakibi Hatice’ye yeniden kanıtlamak için bu hafta yeni bir rekora koşmak amacı ile kaynanası Reyhan hanıma risk almasını isteyebilir.6 Eylül 2019 Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Alamayan Hatice Dün Reyhan hanım risk alacağım dediği anda bu durumu Ezgi’nin de beklemediğini o anki yüz halinden rahatlıkla anlayabiliyoruz. Ancak Reyhan hanım normal bir puanlama yaparak bilezik yarışından Hatice”yi saf dışı bıraktı. Not: Gelinim Mutfakta Haftanın birincisi kim sorusunun cevabı yazımızın devamında bulabilirsiniz. 

Bugün Çiğdem hanım dün Hatice’nin tabağını bilmesine rağmen o gelinin emeklerine ve göz yaşlarına karşın vicdanım sizler diyerek 4 puan vermesine karşı rakipleri tarafından Vicdansız olarak addedilen Hüsniye hanım ise hene iki adet bir kullanarak, hem Reyhan hanımı hem de Çiğdem hanımı sinirlendirdi. Bakalım bugün 6 Eylül Cuma gelinim mutfakta puanlama kısmında nasıl puanlar verecek? Merakla o anı bekleyeceğim.6 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Verecek KaynanalarGelinim Mutfakta Son bölüm de Çiğdem hanım göz yaşlarını tutamadı. Oysa kendi gelini Elif de yapılan haksızlıklara karşı gözyaşlarını tutamamış, kaynanası Çiğdem hanım ise ağlamaya değmez diyerek susturmuştu. Dün ise Çiğdem hanımı bir anda kötü olduğunu söyleyip sinirden ve vicdanlı biri olmasında dolayı ağladığını açıkladı.

Bugün 6 Eylül Puanları verileceği esnada yine gözler Hüsniye hanım üzerinde olacak. Bu haftanın puanlamasını %100 etkileyecek bir strateji başlattığı için bu durumu da yine kendisi sonlandıracağını düşündüğümüz için bugün vereceği puanlarda yine iki bir yada iki adet iki olması halinde gelecek haftanın da bu haftaya benzer şekilde gideceği konusunda yol haritası olacak.6 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta elenen yarışmacı YağmurElif, Ezgi ve Hatice puanlama ve yemek yapma üzerine kıyasıya yarışırken, bu olayların gerisinde Yağmur da kocasını bu hafta boyunca bol bol GPS sisteminden izledi. Hatta yemeklerini tam olarak pişirmemesi rağmen, yüksek puanlar aldı. Not: Gelinim mutfakta 6 Eylül puan durumu yazının en son kısmında verdik.

Bu duruma sebep olan en büyük olay, gelin ile kaynana arasında çiğ yemeklere puan vermemesi üzerine kurulu bir anlaşma olabileceği akılara geliyor. Yağmur bu rahat hareketlerinin sonucunu  Bu hafta elenen yarışmacı olarak ödemesi oldukça muhtemel bir sonuç olacak.6 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Puan Tablosu Belirlendiği An Bu hafta kim elendi sorusunun cevabını zannedersem çok merak edilmeyecek. Aslım meraka edilecek olan bu hafta kim birinci oldu ve kim bilezikler aldı sorusu olacak bizde bu anları an ve aktaracağız. Not: bu hafta kim kazandı sorusunun cevabı yazımızın sonunda sizleri bekliyor.

Gelinim Mutfakta 6 Eylül Cuma Puanları Ve Bilezikleri Alan

2 eylül 2019 Pazartesi günü başlayan bu hafta birazdan kaynanaların vereceği günün tatlısını tattıktan sonra vereceği puanlardan sonra 6 Eylül Cuma günü yani bugün son bulacak. Şu an için yarışmacılar arasında puan farkının az olmasında dolayı, 6 Eylül Cuma Gelinim mutfakta Puanları her yarışmacı için bir hayli önem arz eder hale geldi. Dikkat: 6 Eylül 2019 Bilezikleri kim kazandı sorusu yazımızın sonunda bulabilirsiniz.  Gelinim Mutfakta bilezikleri bu hafta kim kazandı görseli6 Eylül Cuma Gelinim mutfakta puan durumu soncunda bir yarışmacı bileziklere kavuşacak. Ancak, her kaynanadan 5 puan alıp birinci olarak bitirse bile 64 puanla birinciliği alacak olması bence çok kötü bir durum. Geçtiğimiz sezonda 60 puanlarda olan yarışmacılar elenerek yarışmadan giderken bu gün beklide 60 puanla bilezikler alacak olması Hüsniye hanımın tahrik dolu puanlamasından kaynaklıdır.

Birazdan yeni bölüm olan 345. bölüm ile karşımıza gelecek olan program da Ezgi, Yağmur’un valizini odasına gidip alması, bence çok ayıp ve gerçekten Necla hanımın dediği gibi medeniyete sığmaz. Ezgi daha önce eleme potasında defalarca yarıştı. Bir yarışmacı da Ezgi’nin valizini alıp, yayın sonrasında getirmiş olsa, Belkide sinirden yemeklerine odaklanmasında ve belkide elenmesine neden olacak. Bu yüzden esefle kınıyorum. Dikkat: 6 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Toplam Puan Durumu sonucu bu sayfanın en son kısımda verdik. Gelinim Mutfakta bilezikleri kim adlı resim 2Gelinim mutfakta haftalık puan tablosu kısmını devamlı güncelleyerek aktaracağız. Her kaynana puanlarını verdikten sonra tablo içerisindeki rakamlar da değişeceği için sizlerden, her puanlama sonrasında yaklaşık 30 saniye sonrasında sayfayı tekrar güncellemenizi istiyorum.
6 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Elif ve Kaynanası Çiğdem
Gelinim mutfakta toplam puanlar da hangi yarışmacı kaç puan aldığına bu hafta kim elendi sorusuna ve çeyrek altını hangi gelin aldığını belirleyecek olan günün tatlısını verdikten sonra tüm bu soruların cevaplarını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 6 Eylül Muzlu Tarçın Malzemeleri

Kek Malzemesi

 • 2 adet yumurta
 • 1 çay bardağı kadar süt
 • 3 çay bardağı kadar un
 • 1 paket kabartma tozu
 • 2 çay bardağı şeker
 • 1/2 çay bardağı sıvı yağ
 • 1 paket vanilin
 • 2 yemek kaşığı kakao

Tartın Muhallebisi için;

 • 1 paket vanilya
 • 2 su bardağı kadar süt
 • 3 adet muz
 • 2 yemek kaşığı kadar nişasta

Tartın Üzerine;

 • Damak tadına göre limon suyu
 • 2 muz
 • çikolata parçacıkları

Programda verilen tariften daha güzel olduğunu düşündüğüm tarifi ekledim.

Fatih Ürek bu hafta final günün de yarışmacılara muzlu tart kek yapmasını istedi. Gerçekten ben de evimde çok yaparım. Harika bir tatlı olduğunu söylemeden edemeyeceğim. Fatih Ürek yarışmacı gelinlere toplam da 45 dakika gibi bir süre verdi. Bu süre içinde de zaten gelinlerimiz de yemeklerini yapımını tamamladılar.Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1
Gelinim Mutfakta 6 Eylül Cuma Günün Birincisi Hatice ve Kaynanası
Gelinler tatlısını yaptıktan sonra 6 Eylül 2019 günü sunum kısmında geçtiler. Hadi bizde geçelim ve bugün kim kazandı ve bugün kim birinci oldu soruların cevap bulacağı 6 Eylül 2019 puanlama kısmına geçelim. 

Gelinim Mutfakta 6 Eylül Puanları (06/09/2019 Cuma)

*************************
6 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu Açıklandığı An
*************************

Kaynana Çiğdem‘in verdiği Puanlar

Ezgi : 4
Hatice : 2
Elif=> Çiğdem’in Gelini 5
Yağmur : 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Hüsniye‘nin verdiği Puanlar

Ezgi : 5
Hatice : => Hüsniye’nin Gelin 4
Elif : 4
Yağmur : 1

*************************
“6 Eylül 2019 Cuma Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Necla‘nın verdiği Puanlar

Ezgi : 5
Hatice : 2
Elif   : 2
Yağmur  : => Necla”nın Gelini 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Reyhan‘ın verdiği Puanlar

Ezgi : => Reyhan’ın Gelin 5
Hatice : 2
Elif : 2
Yağmur : 1

*************************

Gelinlerin 6 Eylül 2019 Cuma Toplam Puanları

Ezgi 4 5 5 3 17
Hatice 2 4 2 5 13
Elif 5 4 2 1 12
Yağmur 1 1 1 2 5

*************************
Bu hafta bilezikleri alacak ismin kim alacağı ile ilgili tahminleri İNSTAGRAM adresimiz de paylaştık.
*************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (02-06 Eylül Haftası) – Cuma

*************************

Ezgi       : 44  + 17 = 61
Hatice   : 42 + 13 = 55
Elif        : 44 + 12= 56
Yağmur : 37 + 5 = 42
*************************

Gelinim Mutfakta 6 Eylül Cuma Puanlama Sonuçları

*************************

6 Eylül Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı
⇒ EZGİ

6 Eylül 2019 Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi
⇒ YAĞMUR

6 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ EZGİ
Gelinim Mutfakta 6 Eylül Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ EZGİ
6 Eylül Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ YAĞMUR
*************************

Gelinim Mutfakta 6 Eylül 2019 Fragmanı

İkinci sezonun üçüncü haftasının final gününde neler olacağınını kısa bir özeti mahiyetinde, yani programın 345. bölüm fragmanı hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu