6 Eylül Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Berna Güleryüz Kaç Puan Aldı?

Zuhal Topal’la Sofrada Bugün 6 Ağustos Cuma Berna Güleryüz yarışacak. Aslen Hataylı olan gelinimiz, bugün buraya 15.000 TL’yi kazanmaya geldiğini, 15 yaşından beri mutfakta yemek yaptığını, bugün sunacağı menüsü ile kaynanaları etkileyip, 6 Ağustos Cuma Puanları sırasında hak ettiği puanları alacağını düşünüyor. Dikkat! 6 Ağustos Cuma Zuhal Topal Kaç Puan verdi sorusunun cevabını bu yazının en son kısmında bulabilirsiniz.

=> 6 Eylül Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Bu Hafta Kim kazandı sorusunun cevabı için tıklayınız.

Henüz bir yıllık olan Berna tanışma hikayesini ve menüsüne geçmeden önce, kaynanasının her ne kadar adaletli puanlar verdiği düşünse de dün olmamış bir menüye yüksek vererek adil olmadığını da gösterdi. Belki kendi gününe oynamak istemiş olabilir. Ancak bu durum maalesef Berna’yı 6 Ağustos Zuhal Topal’la sofrada bu hafta puanları kısmında zirveye taşıyacak bir hamle olmayacak. 6 Eylül 2019 Cuma Zuhal Topalla Sofrada Yarışmacısı Berna ile Kaynanası Sevinç - 6 Eylül Cuma Zuhal Topal'la Sofrada Bugün Berna Güleryüz Kaç Puan Aldı?Bu program başladığında haftanın ilk günü yarışan gelin ile son günü yarışan gelin, aynı oranda şanslı olmadığını, kaynanalar ilk gün birbirlerini tam olarak tanımadıkları için genel de ortalama bir puan verdiklerini görüyorduk. Bu haftada tıpkı tarif ettiğim gibi oldu. İkinci günden itibaren kaynanalar düşük puan kullanmaya başladılar. Tabi bu durumda direkt olarak 6 Ağustos Cuma Zuhal Topal’la Sofrada puan durumu kısmına yansıdı.

Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi? Birazdan Zuhal Topal’la Sofrada bugün yarışan Berna’nın menüsünü paylaşacağım. Orada da göreceksiniz ki menü sunucumuzun tam da damak lezzetine uygun bir menü. Her ne kadar menü iyi olsa da pişmeyen yada yanmış yada bitmemiş bir menü kesinlikle sunucumuz Zuhal hanımdan puan alamaz.Zuhal Topalla Sofrada 6 Eylül Cuma Puanları Öncesinde Berna - 6 Eylül Cuma Zuhal Topal'la Sofrada Bugün Berna Güleryüz Kaç Puan Aldı?Son bölüm de yarışan Memnune, harika bir menü ile yarışmaya en iddialı başlayanlardan olsa da alış veriş esnasında yaşadığı aksilikler ve unuttuğu pirinç nedeni ile sofraya pirinç pilavı değil, bulgur pilavı koymasından dolayı istediği puanları alamadı. Bugün yarışan Berna dün yaşanan olayı duyduğu için bugün not alarak alış verişini tamamladı. Dikkat: 6 Ağustos Cuma Zuhal Topal’la Sofrada puanları,bu yazının en son kısmında verdik.

6 Ağustos Zuhal Topal’la Sofrada Puanları (06/09/2019)

6 Ağustos Cuma günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Berna Güleryüz. Henüz bir yıllık evli olan yarışmacımız, 3 aylık da hamile olduğunu, büyük ödül olan 15.000 TL’yi kazanması halinde doğacak bebeği için kullanacak. Şu an en az 25 puan alması gerekiyor ki büyük ödüle ortak olabilsin. 

Haftanın son günü kimi yarışmacılara avantaj sağlarken kimi yarışmacılara ise dezavantaj sağlıyor. Bugün Berna maalesef dezavantaj kısmında kalacak. Zamanında cuma günü yarışan geline sırf diğer yarışmacı almasın diye 10 puan veren Altın hanım hala hafızalarımızda. Ancak bugün buna benzer bir olay %100 olmayacak desek yeridir.  Not: Zuhal Topal’la Sofrada 6 Ağustos Cuma Puanları hemen alt kısımda verdik.6 Eylül Cuma Zuhal Topalla Sofrada Bugün Yarışmacısı Berna Güleryüz - 6 Eylül Cuma Zuhal Topal'la Sofrada Bugün Berna Güleryüz Kaç Puan Aldı?Aslen Hataylı olan Sevinç hanımın gelini Berna Güleryüz’ü kısaca tanıyalım.

 • 1 yıllık evli
 • 3 aylık hamile
 • Ev hanımı
 • Hatay’dan katılıyor
 • Hatay İlimiz de yaşıyor
 • 28 yaşında 
 • 15 yaşından beri mutfakta yemek yapıyor.

İkinci sezonuna bomba gibi başlayan program da bugün itibari ile bu haftayı da geride bırakmak üzereyiz. Her hafta birbirinden farklı insanlarla devamlılığı sağlayan programda bu hafta son puanlar Sevinç hanımın gelini Berna’ya verilecek. Hazır yer gelmişken kaynana Sevinç Güleryüz hakkında edindiğimiz bilgileri de kısaca paylaşmak istiyorum. Dikkat: 6 Ağustos Zuhal Topal Bugün kaç puan verdi? Sorusunun cevabı hemen alt kısımda.

Kaynana Sevinç Güleryüz;

 • Aslen Hataylı
 • 52 yaşında
 • 2 oğlu var
 • 2 gelini var

Sözlerimi daha fazla uzatmadan bu hafta final gününde yarışacak olan Berna’nın menüsü hakkında sizleri bilgilendirdikten sonra hemen alt kısımda puanları vereceğiz. 

6 Ağustos Zuhal Topal’la Sofrada Berna’nın Menüsü 

6 Eylül Cuma Zuhal Topal yarışmacısı Bernanın Menüsü - 6 Eylül Cuma Zuhal Topal'la Sofrada Bugün Berna Güleryüz Kaç Puan Aldı?

 • Şiş Börek Çorbası
 • Tavuklu Kepse
 • Cacık
 • Nemmuş
 • Tahinli Mütebbel
 • Fincanda cevizli Künefe

Kaynanalar bu hafta son gün yarışacak olan Sevinç’in henüz 12 yıllık gelinin yapacağı yemekleri oldukça basit buldular. Ancak bizler Berna’nın menüsüne baktığımızda uğraşacak bir menüsü olduğunu ama Sevinç hanım sert eleştirilerinden dolayı bugün istediği puanları maalesef alamayacak. Dikkat: Zuhal Topal’la Sofrada 6 Ağustos Cuma puanları bu yazının hemen alt kısmında, tablo içinde verildi.

Son bölümde yarışan gelinimizin kaynanası Ayşe hanım istediği puanları alamadığı gibi menüde eksik olduğu için rezil olmanın verdiği duygu ve öfke ile bugün tüm hırsını Sevinç hanımın gelini Berna’nın yaptığı yemeklerden çıkartacak.

Berna, 6 Ağustos 2019 Zuhal Topal’la sofrada puanlama kısımda istediği puanları maalesef alamayacak. Sözlerimi uzatmadan Zuhal Topla 6 Ağustos Cuma puanlama kısmı, hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

6 Eylül Cuma Zuhal Topal’la Puanları (Berna’nın Puanları)

Hatice 4
Altın 5
Samiye 3
Ayşe 3
Zuhal Topal   8
TOPLAM  23

**6 Eylül 2019 Cuma**

Zuhal Topalla Sofrada 6 Ağustos Cuma Fragmanı

Aslen Hataylı olan ama sırf bu yarışma için Antakya’dan gelen henüz 1 yıllık evli 3 aylık hamile olan yarışmacımız Berna Güleryüz’ün yarıştığı 225. bölüm fragmanı hemen alt kısımda sizler bekliyor. Eklenme Tarihi:

YORUMLARINIZI BEKLİYORUM