6 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu Duygu’ya Yaradı

Gelinim Mutfakta 6 Kasım Çarşamba günün birincisi kim oldu? Son zamanlarda dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Duygu hem kendi kaynanasında hem de diğer kaynanalardan iyi puanlar almaya başladı. Bu yükseliş kalıcı mı? Yoksa geçici mi olduğu, Gelinim Mutfakta 6 Kasım Çarşamba Puanları sırasında kaynanalardan alacağı puanlara bağlı. Kaç zamandır bilezikleri alamayan Duygu yakaladığı bu şansı fırsata çevirmesi için 6 Kasım puan durumu sonucunda birinci olmak zorundadır.

=> Bu arada Gelinim Mutfakta 27 Kasım Çarşamba Kim Kazandı sorusunun cevabını görmek için lütfen tıklayınız.

Bu hafta yarışmaya dahil olan Dilan beklentilerin altında kalmadı. Ancak olağanüstü bir performans da göstermiyor. Elif ile Dilan şu an için aynı puan ve son sırada yer alırken, bugün 6 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta puanları sırasında ikisi arasında kıyasıya bir rekabet olacak. Zira bugün günün sonuncusu olan gelin, kesinlikle hafta finalinde eleme potasında göreceğiz.

=> Bu arada 13 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi kim olduğunu görebilmek için lütfen tıklayınız.Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Ve Puanlaması - 6 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu Duygu'ya Yaradı6 Kasım Çarşamba gelinim mutfakta puanlama sırasında kaynanalar arasında hangisi daha avantajlı ve başarılı olduğuna bakacak olursak, ilk günden itibaren gelinin en çok bulan kaynana Hülya, Çiğdem ve Şaheste iki kez gelinlerinin tabaklarını bulabilirken, Aysel hanı gelini Duygu’nun tabağını bir defa bulabilmesine karşın Duygu şu an 25 puanla zirvede yer almaktadır.

=> Bu arada Gelinim Mutfakta 20 Kasım Çarşamba Puan durumu sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

Normal de en çok gelinin bulan kaynananın gelini zirvede yer alırken ilk defa böylesine bir durum ile karşılaştım. Tabi bu durum geçici olduğunu ilerleyen günlerde üç ayrı puanlama olduktan sonra bilezikleri alacak kişi belli olacağı için burada Aysel hanıma çok büyük iş düşüyor.

==>  8 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Toplam Puan Durumu sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.6 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını Alamayan Dilan - 6 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu Duygu'ya YaradıKesinlikle fire vermeden Duygu’yu bulmaya devam etmesi gerekiyor. Not: Bugün Gelinim Mutfakta 6 Kasım Günün birincisi kim olduğu yazının en son kısmında sizleri bekliyor.

==>  7 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını Alan kim olduğunu öğrenmek için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 6 Kasım Puanlama kısmında Çiğdem hanımın performansı ve vereceği puanlar oldukça önemli olacak. Elif şu an en son sırada olduğu için Çiğdem de artık risk alıp Elif’i bulup 5 verip diğerlerine bir vermeye devam edecek.

Çiğdem hanım bu planı sayesinde gelinini eleme potasında kurtarmanın planını yaparken aynı zamanda bilezik yarışında diğerlerini geride bırakmanın planlarını yapıyor. Not: Gelinim Mutfakta Haftalık Puan Tablosu bu hali ile sıralandığını ama bugün büyük bir değişim göstereceğini düşünüyoruz.6 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Melike - 6 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu Duygu'ya Yaradı6 Kasım Çarşamba puanları henüz verilmeden yarışmacıların iki gün boyunca topladığı puanlara bakmak istiyorum. Daha sonra üzerine konuşmaya devam ederiz. Duygu şu an itibari ile 25 puanla zirvede yer alan gelin olurken kendisine en yakın isim ise 23 puanla Melike’nin olduğunu görüyoruz.

Üçüncü ve dördüncü sırada yer alan gelinler 21 puanla Elif ve Dilan’ın olduğunu görüyoruz. Bu durumda Elif oldukça şanslı ve avantajlı olsa da Dilan da farkını ortaya koymayı başardı. Eğer ki Hülya hanım gelinin bulmaya devam ederse Elif için zor günler bekliyor. Not: Gelinim mutfakta bugün kim birinci olduğunu yazının son kısmında bulabilirsiniz.

6 Kasım Gelinim Mutfakta Puan durumu açısından bilezikler için Cuma günü yarışacak iki ismi şimdilik belirledi. Bu isimlerden Duygu ve Melike bilezikler için bu hafta yarışacak gelinlerin olma ihtimali çok yüksek olsa da henüz gelinler arasında birinci ile sonuncu arasındaki puan farkının sade ve sadece 4 puan olmasında dolayı henüz bilezikleri için konuşmak çok erken olabilir.6 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Verildiği An Melike - 6 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu Duygu'ya YaradıBugün çeyrek altını alan gelin yine Duygu olması halinde rakiplerine çok ama çok önemli bir fark atmış olacak. Zira kaç haftadır hasretle beklediği bilezikler için büyük bir dönemeci dönmüş olacak. 

Bu hafta yarışmaya dahil olan Dilan, yerine geldiği yarışmacı Fadime’den daha iyi puanlar aldığını ve rakiplerine karşı daha savunmacı bir tavır içine girmesi nedeni ile diğer gelinler Dilan ile çok fazla uğraşamadı. 6 Kasım Çarşamba haftalık toplam puanlar sonucunda eğer ayakta kalmayı başarırsa bu hafta tecrübeli yarışmacılar için zor günler bekliyor. Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu - 6 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu Duygu'ya Yaradı

Bugün kim birinci olur? Birazdan kaynanalar konseyi gelinlerin yaptığı ve benim de çok sevdiğim günün yemeğine puanlar verecekler. Ben de bu puanları an ve an aktarıp bugün çeyrek altını kazan gelini açıklayacağız.

Gelinim Mutfakta 6 Kasım Puan Durumu Ve Bugünün Puanları

4 Kasım 2019 Pazartesi günü başlayan bu hafta 6 Kasım Çarşamba günü kaynanaların vereceği puanlar ile devam edecek. Duygu güzel bir çıkış yakaladı ve bu çıkışı da devam ettirmek istiyor. Ancak Elif ve Çiğdem buna hiç mi hiç müsade etmeye niyeti yok. Bugün 6 Kasım Çarşamba Puanları sırasında Çiğdem, risk alıp diğerlerine bir verip gelini Elif’e beş vermesini bekliyoruz.Gelinim Mutfakta 6 Kasım 2019 Çarşamba Puanlaması Yapıldığı An Elif - 6 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu Duygu'ya YaradıGelinim mutfakta puanlama kısmında Aysel kaynana dışında diğer tüm kaynanaların gelinlerini fire vermeden bulmasına karşı, Duygu zirvede yer alması, bu kesinlikle Duygu’nun başarısı olduğunu düşünüyorum.

Şaheste geldiği günden bu zaman kadar gerçekten çok iyi performans gösteriyor. Zira ilk geldiğinde Reyhan hanımı taklit ettiğini yazan çizenler olmuştu. Ancak Şaheste kendisinin farklı olduğunu zamanla kanıtlamış oldu. Bakalım bu hafta Melike’yi günün birincisi yapabilecek bir performans gösterebilecek mi? Not: 6 Kasım Çarşamba gelinim mutfakta günün birincisi kim olduğu yazının en son kısmında paylaştık.6 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu Açıklandığı An Duygu - 6 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu Duygu'ya YaradıGelinim Mutfakta Son bölüm de çeyrek altını hanesine yazdıran Duygu, Melike ile kuraya kalmıştı. Kendisi eğer Elif ile kalsaydım şansım olamazdı diyerek kuralar da Elif’in devamlı çıktığını da bir nevi eleştirmiş oldu. Elif ise bugün bileziklere oynayacağı bir günde mıorali bozuk olduğunu göre Fatih Ürek nedenin sorduğunda Elif aynen şu cevabı verdi.

“Sercan’ın bir posteri vardı. O Yok”
Elif Akçam

6 Kasım Çarşamba Çeyrek altını kim aldı? Birazdan kaynanalar günün yemeği olarak seçilen Bardak kebabı için puanlama yapacaklar. Sonrasında ise çeyreği kazanan gelin kim olduğunu belirlemek için puanlar verilecek. Biz de bu puanları sizlere aktaracağız. Dikkat: 6 Kasım Çarşamba puan tablosu ayazının en son kısmında bulabilirsiniz.

Bugün haftalık toplam puan durumu açısından bilezikleri alacak ve elenecek isim yavaştan yaşa belli olmaya başlayacak. Zira gelinler arasında puan farkının çok az olmasında dolayı bugün rakibine fark atan bileziklere yürüyecek. Tabi bu ismini Duygu olacağını yani bugün günün birincisi olmasını bekliyoruz.Gelinim Mutfakta günün Puanları Görseli - 6 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu Duygu'ya Yaradı Bugün 6 Kasım Gelinim Mutfakta Puan durumu sonucunu açıklamadan önce gelinlerin bugün hangi yemeği hangi malzeme ile yaptığını açıklayıp, daha sonra puanlaması hakkında bilgi vereceğiz.

Gelinim Mutfakta 6 Kasım Bardak Kebabı

Gelinim Mutfakta 6 Kasım Çarşamba Bardak Kebabı Malzeme Listesi - 6 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu Duygu'ya Yaradı

 • 500 gram kuşbaşı et
 • 6 çorba kaşığı zeytinyağı
 • 10 adet mantar
 • 5 adet yeşil biber
 • 2 adet soğan
 • 2 çay kaşığı tuz
 • 1 çay kaşığı karabiber
 • 6 adet milföy
 • 2 adet yumurtanın sarısı
 • 2 tatlı kaşığı susam

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1 - 6 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu Duygu'ya YaradıFatih Ürek, bugün günün yemeği olarak seçilen bardak kebabı için 50 dakika süre verildi. Bu süre içinde gelinler yemeklerine koyulurken Elif de eşinin posteri kimin aldığını bulmak için adeta yarışmacılara aba altından sopa gösterdi. 

Elif günün kritiklerin de posteri alan kim olduğunu öğrenecek. Sözlerimi burada tamamlarken Çeyrek altını bugün kim kazandı? sorusunun cevabı alt kısımda sizleri bekliyor. 

Gelinim Mutfakta 6 Kasım Puanları (06/11/2019 Çarşamba)

*************************Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1 - 6 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu Duygu'ya Yaradı*************************

Kaynana Aysel‘in verdiği Puanlar

Elif   :1
Duygu  : => Aysel’in Gelini5
Melike :1
Dilan :1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Çiğdem‘in verdiği Puanlar

Elif=> Çiğdem’in Gelini4
Duygu :1
Melike :5
Dilan :1

*************************
” 6 Kasım 2019 Çarşamba Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Şaheste‘nin verdiği Puanlar

Elif :2
Duygu :5
Melike : => Şaheste’nin Gelini4
Dilan :1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Hülya‘nın verdiği Puanlar

Elif :5
Duygu :3
Melike :1
Dilan: => Hülya’nın Gelini2

*************************

Gelinlerin 6 Kasım 2019 Çarşamba Toplam Puanları

Elif142512
Duygu515314
Melike154111
Dilan11125

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (4 Kasım-8 Kasım Haftası) – Çarşamba

*************************
Elif       : 21 + 12 = 33
Duygu  : 25 + 14 = 39
Melike : 23 + 11 = 34
Dilan   : 21 + 5 = 26
*************************

Gelinim Mutfakta 6 Kasım Çarşamba Puanlama Sonuçları

*************************

6 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ Duygu
Gelinim Mutfakta 6 Kasım Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ Duygu
6 Kasım Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ DİLAN

*************************

Gelinim Mutfakta 7 Kasım 2019 Perşembe Fragmanı İzle

7 Kasım 2019 Perşembe günü Kanal D ekranlarına 388. bölümü ile gelecek programın 7 Kasım fragmanı verilmiştir.Eklenme Tarihi:

YORUMLARINIZI BEKLİYORUM

KONU İLE iLGİLİ YORUMLAR (25 Yorum)


 1. … arkadaşlar ben 2017 yılın da liseye gittim ve sınıfta kaldim seneye 10 gitme şansim varmı.lütfen bilen varsa cevap yazın … teşekkürler

 2. … arkadaşlar ben 2017 yılın da liseye gittim ve sınıfta kaldim seneye 10 gitme şansim varmı.lütfen bilen varsa cevap yazın … teşekkürler

 3. Dilan gidiyo Allaha sukur darisi kart sesli aysel ile hamile olan ablanin rüküş kaynanasina insssallah

 4. Emeğe saygı gösterelim 1 ne demek o zaman yemek yapma boş tabağı çıkar yine bir alacaksın kaynanalar şov yapmayın

 5. BU HAFTA GELİNİN EN AZ BULAN KAYNANA AYSEL HANIMDI. ANCAK BUGÜN VERDİĞİ 5-1-1-1 PUANLARI İLE BİR ADIM ÖNE GEÇTİ. NE OLURSA OLSUN 5-1-1-1 PUANLAMASINI DESTEKLEMİYORUZ.