Zuhal Topal'la Sofrada

6 Kasım Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Puanları Açıklandı!

Zuhal Topal’la Sofrada Bugün 6 Kasım Çarşamba Gül Şengül yarışacak. 30 yaşında ve ev hanımı olan Gül, zamanında güvenlik görevlisi olarak çalışmış. Karadeniz yöresinin eşsiz lezzetleri ile bugün adeta Karadeniz rüzgarı estireceğini ima eden Gül, kaynanalardan 6 Kasım puanları almaya başladığı sırada hak etmediği puanları görmesi halinde yine gözlerimiz 6 Kasım Çarşamba Zuhal Topal Kaç Puan verdi sorusunun cevabında olacak.

=> [pembebuton]Zuhal Topal’la Sofrada 27 Kasım Çarşamba Puanlama[/pembebuton] sonucunu görmek için tıklayınız.

Son bölümde Ayşegül hanımın gelini Gülcan yarıştı. Ancak Gülcan yarışmanın kuralını bilmediği için etini bir gün önceden marine etmesi Gülcan’a eksi puan olarak geri döndü.

=> [pembebuton]20 Kasım Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu[/pembebuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.6 Kasım 2019 Zuhal Topal bugün yarışan kaynana Perihan Şengül Bunu fırsata çevirmek isteyen Gül ise kaynanaları hem ağırbaşlı tavırları ile hem de yöresinin eşsiz lezzetleri ile kaynanaların damak lezzetine hitap etmeyi düşünüyor. Ancak kaynanalardan bazılar zaten düşük puan vereceğim diye gelenler için maalesef Gül’ün de yapacak bir hamlesi kalmıyor.

Bu hafta [pembebuton]Bu hafta Zuhal Topal’la Sofrada yarışmacıları 4-8 Kasım[/pembebuton] hakkındaki bilgileri pembe butona basıp ulaşabilirsiniz.

Zuhal Topal’la Sofrada 6 Kasım Çarşamba (2019)

6 Kasım Çarşamba günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Gül Şengül. Güvenlik görevlisi olarak bir süre çalışan ve bu sayede eşi ile tanışan Gül şimdi çalışmıyor. Menüsünde kendi yöresinden lezzetlerle kaynanaları etkilemeyi planlayan Gül bakalım aradığını günün sonunda bulabilecek mi? Bu hafta bilezikler almak istiyorsa en az Zuhal Topal’la Sofrada 6 Kasım Çarşamba Puan durumu sonucunda 29 puan alması gerekiyor.

=> [pembebuton]13 Kasım Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Kaç Puan Verdi[/pembebuton] sorusunun cevabını görmek için lütfen tıklayınız.


6 Kasım Çarşamba Zuhal Topal'la Sofrada Puanları Alacak Gelin Ve Kaynana
Menüsü konusunda düne nazaran biraz zayıf olsa da yarışmada menü adedi olarak bir sayı olmaması ve kolay yada zor gibi bir kriter olmadığı için önemli olan menüyü belirtilen kurallar çerçevesinde masasına getirmesi ve lezzeti çok iyi olmalı. Bunu bilen Gül de fazla risk almadan bir menü seçmiş.

==>  [pembebuton]Zuhal Topal’la Sofrada 7 Kasım Perşembe Puanları[/pembebuton] öğrenmek için lütfen tıklayınız.

Bu hafta Çarşamba günü (6 Kasım 2019 Çarşamba) yarışan yarışmacımız Gül Şengül ile kaynanası Perihan Şengül hakkındaki tüm bilgiler alt paragraf da sizleri bekliyor.

  Gül Şengül (Gelin)

 • 30 yaşında
 • Henüz 6 aylık evli
 • Ailede tek güvenlik görevlisi
 • Aslen Giresunlu
 • Menüsünde Karadeniz Rüzgarı estirecek

Zuhal Topal'la Sofrada 6 Kasım Yarışmacısı Gül ile Perihan

   Perihan Şengül (Kaynana)

 • 60 yaşında
 • Bir torun sahibi
 • 33 yıllık evli
 • Sert eleştirisinin yanında merhametli
 • Aslen Giresunlu
 • Gelinine yemek konusunda güveniyor

Son bölümde yarışan Gülcan etini bir gün önceden hazırlamasına rağmen Perihan hanım emeğine saygı duyup yanlış yaptığını ve hataya düştüğünü düşünüp 6 puan vermişti.

Ayşegül hanım dün kendisine yapılan haksızlıkların acısını maalesef yanlış kişiden çıkartmaya çalışması izleyenler tarafında oldukça tepki ile karşılandı. Dikkat 6 Kasım Çarşamba bugün Zuhal Topal kaç puan verdi? Sorusunun cevabı tablo içinde sizleri bekliyor.

Bugün gene menüde bonfile et olması nedeni ile Ayşegül hanım dün yaşadığı ezikliğin acısını çıkartmak için tam fırsatı diye düşünmüş olabilir. Evet şu bir gerçek ki Gülcan etini bir gün önceden bonfile etmeseydi, %”100 olmasa da büyük oranda 15.000 TL’yi alacaktı.Zuhal Topal'la Sofrada 6 Kasım Puanlaması yapılmadan önce Gül Şengül Çok güçlü bir menüsü ile birinciliği kaybeden Gülcan 9 çeşit menüsünün olması bile onu kurtaramadı. Sırf bu menüyü yetiştirirdi diye bile 7 puanı hak ettiğini düşündüğümüz menü ne yazık ki çöpe gitti.

Gülcan’ın bu hatasını avantaja çevirmek isteyen Gül zorlanmayacağı ama lezzet konusunda harika lezzetleri bir arada sunacağı kendi yöresinden lezzetlerle bir araya getireceği bugün 6 Kasım Zuhal Topal’la Sofrada puanlaması sırasında hak ettiği puanları da almak niyetinde ama bu kaynanalar maalesef Gül’ü çok üzecek. 

6 Kasım Zuhal Topal’la Sofrada Gül’ün Menüsü 


Zuhal Topal'la sofrada 6 Kasım Çarşamba Günün Menüsü

 • Buğday Çorbası
 • Fasülye Diblesi
 • Sucuklu sebzeli börek
 • Kiraz kavurması
 • Hasanpaşa Köfte
 • Mevsim Salatası
 • Pirinç Pilavı
 • Orman meyveli narlı kek

Kaynanalar bu hafta Çarşamba günü yarışacak olan Gül’ün menüsünü gören kaynanalar kesinlikle çok kolay bir menü olduğunu ve birinciliği hak etmediği konusunda üç kaynana hem fikir olurken, sadece 82 yaşındaki kaynana Zeliha hanım yarışmacı bu menüyü yaparken çok zorlanacak diyerek geline destek oldu. 

Sanırım bu hafta birinci olacak yarışmacı alçak gönlü ile hem gelinlerin hem e kaynanaların sevgisini kazanan 82 yaşındaki Zeliha hanım olacak. Zira Zeliha kaynana kimse ile kavga etmiyor. Hatta herkesi mutlu edecek puanlar veriyor. Son bölümde yarışan Gülcan da bunu onaylayacak şu cümleleri kurdu.

“Ben birinci olamazsam Zeliha hanım birinci olsun. Kaynanama söyleyeceğim ona 10 puan versin.”

Sözleri ile bu yarışmada alçak gönüllü olmak sanırım ilk defa işe yarayacak gibi duruyor. Sözlerimi daha fazla uzatmadan kaynanaların verdiği Zuhal Topal’la Sofrada 6 Kasım Puanları hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

4 Kasım Pazartesi Puanları = 29

5 Kasım Salı Puanları = 26

6 Kasım Çarşamba Zuhal Topal’la Puanları (Gül’ün Puanları)

Şükriye  4
Zeliha  7
Sakine  6
Ayşegül  5
Zuhal Topal    8
TOPLAM   30

**6 Kasım 2019 Çarşamba**

Zuhal Topalla Sofrada 6 Kasım 2019 Fragmanı

Giresunlu ve özel güvenlik görevlisi olan 6 aylık evli Gül Şengül’ün yarıştığı Zuhal Topal’la Sofrada 268. bölüm fragmanı hemen alt kısımda sizleri bekliyor. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu