Gelinim Mutfakta

6 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Puanları [Toplam Puanlar]

Gelinim Mutfakta 6 Kasım Cuma günün birincisi kim oldu? 6 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda bir gelin yarışmaya veda ederken bir başka gelinde beş altın bileziğin sahibi olacak. Böylesine önemli hafta finalinde bugün çeyrek altını kim aldı? Toplam Puanlar da  bugün kim birinci oldu? Onur kaç puan verdi? Sorularının cevapları haberimizin devamında… Dikkat: 6 Kasım Puan Durumu sonucunu bu yazının sonunda ki tabloda açıklanmıştır.

=> 27 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi kim oldu öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 6 Kasım Cuma Puanları sonrasında eleme potasına düşen ve geldiği hafta bilezikleri hanesine yazdırmayı başaran Ezgi’nin elenip elenmeyeceği netlik kazanacak. Bunun yanında Ezgi’den bir puan fazla alan Aysun da eleme potasında mücadele edecek. Dolayı ile bugün Toplam puanlar sonucu Aysun ve Ezgi için bir hayli önemli olacak.

=> 20 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Çeyrek altını kim adı? Görebilmek için tıklayınız.

6 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi kim oldu resmi

Son bölümde Gizem yine harika puanlar alarak kendisini eleme potasına düşmekten kurtardığı gibi bilezikleri için de göz kırptığını görüyoruz. Gizem bugün günün birincisi olup çeyrek altını kazanan gelin olursa %100 olmasa da büyük oranda bilezikleri de hanesine yazdırmayı başaracak.

=> 6 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri kim aldı görebilmek için tıklayınız.

6 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olacak eğer İlayda olursa %100 bilezikleri de alacak. Tek yapması gereken hem kaynanasında hem de diğer kaynanalardan tam not alabilecek tatlıyı yapabilmek.

Son zamanlarda Gülcan kaynana İlayda’yı bulmada sıkıntı yaşıyor. Bu konuda Onur Büyüktopçu’nun İlayda’yı ikaz edip, yemekleri yakmamasını söylemesinden sonra kaynanası Gülcan gelini İlayda’yı bulmada sıkıntı yaşıyor. 

Gelinim Mutfakta 6 Kasım Cuma Puanları verildiği an Gizem

6 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucu belli olmadan önce İlayda ile Gülcan kaynana sadece başarıya odaklandılar. Gülcan kaynananın tek yapması gereken gelininden emin olup beş verirken, diğerlerine mümkün olduğu kadar düşük puan verme üzerine kurduğu planı devreye koydular. Bakalım Gülcan kaynana gelinin Bugün günün birincisi yapabilecek mi? Bekleyip göreceğiz. 

Bugün 6 Kasım Gelinim Mutfakta kim birinci sorusunun cevabını yazının sonunda sizleri bekliyor.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi

Bugün Gelinim Mutfakta Puanlama kısmında kaynanalar gelinlere nazaran daha fazla risk almak zorunda . Çünkü başarı tek başına olmuyor. Gelinler kendi yemekleri harika yaparak başarıya giden ilk adımı atarken kaynana hem kendi gelinini bulup beş vermeli hem de diğer gelinlere düşük vermesi gerekiyor. 

İlayda’nın kaynanası Gülcan ile Gizem’in kaynanası Semra hanım vereceği her puan gelinleri bir adım yukarı yada bir adım geriye atabilir. Bu hafta bilezikleri almak isteyen gelin kesinlikle kaynanasından tam not alması gerekiyor. Not: Onur Büyüktopçu bugün kaç puan verdi? sorusunun cevabını bu yazının sonunda ki tablo içerinde sizleri bekliyor. 

6 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Puanları açıklandığı an Serpil ile Ezgi

Bugün 6 Kasım Cuma Puanları verilmeden yarışmacı gelinlerin cuma finaline kadar topladıkları puanlara, yani Toplam puan durumuna gelin hep birlikte göz atalım.

Gelinim Mutfakta Toplam Puanlar (6 Kasım Cuma)

İlayda: 73 puan

Aysun: 57 puan

Ezgi: 56 puan

Gizem: 70 puan

Şu ana kadar gelinlerin elde ettiği puanlar olduğunu sakın ama sakın unutmayın. Birazdan kaynanalar 6 Kasım Cuma puanlar verdikten sonra Toplam puanlar da netlik kazanacak.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Ve Puanlaması resmi

Gizem’in ilk başta düşük başlamasına rağmen Çarşamba gününden itibaren harika yükselişi bugün 6 Kasım Cuma puan tablosu sonucunda bunu bileziklerle süslemesi bekleniyor.

Perşembe günü yemeğini çiğ bırakmasına rağmen kaynanasında tam not alan Ezgi’ye Gizem şöyle dedi;

“Ezgi her şeyi çiğ bırakıyorsun ya inşallah bunu pişirmeyi başarabilirsin!” Yarışmacı Gizem

Sözleri ile Ezgi’nin yemekleri hep çiğ bıraktığını ama bu konuya artık dikkat ettiğin sözlerine bastıra bastıra Ezgi2yui ikaz etti. Lakin Ezgi elenmemek için her yolu deneyecektir. Dikkat: Bugün 6 Kasım Onur kaç puan verdi? Sorusunun cevabı yazının en son kısmında sizleri bekliyor.

6 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu açıklandığı an Aysun

Bugün Gelinim Mutfakta 6 Kasım Puanlama kısmın da yarışmacılar el açması tatlıya gelecek her puan için heyecan içinde bekleyecek. İlayda el açması tatlıyı görünce “Ben yandım” diyerek bu tatlıda iddialı olmadığını söylemiş oldu. 

Gelinim Mutfakta 6 Kasım Cuma Puan Durumu

Bu hafta 2 Kasım Pazartesi günü Gizem’in programa katılması ile başlayan yarışma programında hafta finali olan 6 Kasım cuma gününe geldik. bugün tatlıya Bugün Gelinim mutfakta 6 Kasım Cuma puanları sırasında gelecek her puan bir gelini bileziklere yaklaştırırken, bir başka gelini ise eleme potasına yaklaştıracak. Gelinim Mutfakta 6 Kasım Cuma puan durumu sonucu yazının en sonunda sizleri bekliyor. 

Gelinim Mutfakta 6 Kasım Cuma Puan Durumu açıklandığı an İlayda

İlayda elindeki avantajı maalesef iyi kullanamadı. Çarşamba gününden sonra yükselişine devam ettiremediği için bugün rahat bir final geçiremeyecek. Hemen ensesinde olan Gizlem bileziklere İlayda kadar yakın. İlayda2nın tek avantajı %100 bugün günün birincisi olup çeyrek altını alması halinde bileziklere de kavuşacak olmasıdır. 

Bugün 6 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonunda bugün günün birincisi olmak sadece İlayda için önemli değil. aynı zamanda Aysun ve Ezgi içinde önemli. Aysun günün birincisi olup bugün çeyrek altını alan gelin kim sorusuna cevap alan gelin olması halinde %100 elenmeyecek.

Gelinim Mutfakta 6 Kasım Cuma Günün Birincisi olamayan Aysun'un resmi

Gelinim Mutfakta 6 Kasım Cuma toplam puan durumu sonucu belli olmadan önce Gizem üç çeyrek altın kazanacak. Şu ana kadar 2 çeyrek altını kazandığını gördüğümüz Gizem, bugün Gelinim Mutfakta 6 Kasım puanlaması sonucunda bugün çeyrek altını kazanma ihtimali %90 olduğunu söyleyebiliriz. 

6 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Toplam Puanlar Görseli

6 Kasım Cuma puanlaması sonunda bugün bugün günün birincisi kim? Çeyreği kim kazandı? Bilezikleri kim aldı? Bu hafta kim elendi? Sorularının netlik kazanacağı 6 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sizlerle…

 LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 6 Kasım Puanları (06/11/2020 Cuma)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları resmi 2

*************************

6 Kasım Onur Büyüktopçu Kaç Puan Verdi

İlayda: 3
Aysun: 5
Ezgi: 1
Gizem: 3

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Serpil’in verdiği Puanlar

İlayda : 3
Aysun: 1
Ezgi: => Serpil’in  Gelini 5
Gizem: 3

*************************
” 6 Kasım 2020 Cuma Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Semra’nın verdiği Puanlar

İlayda: 3
Aysun: 1
Ezgi: 2
Gizem: => Semra’nın  Gelini 5

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Gülcan‘ın verdiği Puanlar

İlayda: => Gülcan’ın Gelini 4
Aysun: 3
Ezgi: 5
Gizem: 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Nurten‘in verdiği Puanlar

İlayda : 2
Aysun: => Nurten’in Gelini 5
Ezgi: 1
Gizem: 1

*********SAYFAYI LÜTFEN YENİLEYİNİZ!****************

Gelinim mutfakta 6 Kasım Cuma Toplam Puanlar

İlayda 3 3 3 4 2 15
Aysun 5 1 1 3 5 15
Ezgi 1 5 2 5 1 14
Gizem 3 3 5 1 1 13

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (2 Kasım – 6 Kasım Haftası) – Cuma

*************************

İlayda : 73 + 15 = 88
Aysun : 57 + 15 = 72

Ezgi    : 56 + 14 = 70
Gizem : 70 + 13 = 83

*************************

Gelinim Mutfakta 6 Kasım Cuma Puanlama Sonuçları

*************************

6 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ İLAYDA / AYSUN
Gelinim Mutfakta 6 Kasım Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ İLAYDA
6 Kasım Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ GİZEM

*************************

Gelinim Mutfakta 6 Kasım Cuma Fragmanı İzle

6 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucu netlik kazanacağı ve bu hafta bilezikler alan ve elenin ortaya çıkacağı 6 Kasım Cuma 570. bölümün fragmanı…

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

15 Yorum

 1. Onur BÜYUKTOP ILAYDANIN KAYINVALIDESINE TUYO VERDI UA SAKA GIBI.1 VERİYODU ILAYDAYA HEMEN DEVREYE GIRDI VE 4 VERDIRDI SAKA GIBI.KANAL D YÖNETIMI GORRMUYORMISUNUZ BU ONURUN YAPTIKLARINI HEMEN KOVUN ONURU BOYLE AÇIK ACIK TUYO VERILIRMI. ONUR SUNDUKCA BU PROGRAMI DAHA DA IZLEMEM .SIZDE IZLEMEYIN ARKADASLAR.

  1. Zeynep başka kaynanaya tüyo veriyordu ama hiç adaletli degilsiniz işinize geldiği gibi heo

 2. Onur bey,e bu kadar yuklenmeyin
  Biz tadim yapmiyoruz belkide gercekten lezzete veriyordur.

  Hakeden herzaman kazansin.

 3. Izleyiciyi salak mı zannediyo bu onur ya saka gibi.resmen ilaydanin tabagına 4 verdirdi 1 veriyodu hemen devreye girdi.

 4. Bu Onur Büyüktopçu’ya, BÜYÜKTOP deyip komik olduğunu sanan tip de 1. haftadan beri Onur olduğu sürece izlemem diyor; en son Zeynep giderse izlemiyordu. Zeynep gideli 5 gün oldu, ne güzel seyretmiyor; verilen tüyoyu bile görmüş. Kanal D yönetimi ayıp ediyor, seyretmeyenler bile görüyor Onur’un tarafgirliğini, bunlar görmüyor. :D Onur’un terk ettiği eski sevgilisi galiba.

 5. Anonim, bende aynısını düşünüyorum haklısınız İlayda yı kolluyor kayınvalidesine tüyo veriyor çünkü tabaklardan 2ve3aynı 1ve4aynı dedi 4. tabağa 5verdi o zaman 1. Tabağa 4vermesi gerekmiyormu iyi düşün iyi düşün diyerek uyardı bilezikleri bu durumda İlayda ya geçen hafta veremediği için çok üzüzülmüştü Onur bey.

 6. en ince düzgün yufkayı aysun açtı EKRANLARDAN GÖRDÜK şeker fıstık vs eşit olduğuna göre nasıl bir puanlama yapılıyor ki aysun eleme potasında,bu yılki kaunanalar yemekten anlamıyor bence

 7. Ilayda ve zeynebi beğeniyordum zeynep elendi sadece ilayda kaldı gülcan onur beyle hep aynı puanları veriyor çünkü hakedene veriyorlar taktik yapmıyor gülcan kaynana genelde adaletli ve ilayda bilezik alamadığı zamanlar potaya girmedi hep 2. Oldu hep başarılı biri . Aysun çok boş yapıyor çok iddali konusuyor bir kere birşey alamadı ondan sonra gelen ezgi bile aldı hep ama hep potada hala yemek yapmayı bilmeyenlerle neden potadayım diyor yemek yapamayan potada olduğuna göre sende yapamıyorsun o zaman aysun

 8. lütfen ilaydayla uğraşmayın hak eden kazanıyor aysunu kayın valdesi bulamadı için potada ilayda 4 haftadır alamıyortiyolu olsa her hafta alır aysun beni gıcık ediyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu