6 Kasım Kadın Çalan Şarkı Amman Aman Bitirdi Beni Sevdan Sözleri Ne? Kadın Dizisi 6 Kasım Çalan Şarkıyı Dinle

Fox TV’nin en popüler dizisi olan ve yeni sezona bomba gibi giren Kandın dizisi çalan şarkı sosyal medyada oldukça merak edildi. 6 Kasım kadın çalan şarkı sözlerini hikaye olarak paylaşan ve paylaşmak isteyenler için öncelikle sözlerini paylaşacağız daha sonra 6 Kasım kadın çalan şarkıyı dinlemek izleyenler için youtube video klibi ekleyeceğiz. Sakın bizden ayrılmayın.

6 Kasım Salı Kadın Dizisi Çalan Şarkı

Med yapım ile Ay yapımın ortak ürünü olan ve 6 Kasım Salı günü 38. bölümü ile Fox TV ekranlarına gelecek olan Kadın dizisi çalan şarkı ne olduğunu ve sözlerini birazdan sizlerle paylaşacağız. Daha Sonra Kadın Dizisi 6 Kasım Çalan Şarkı için video klip ekleyeceğiz ve oradan şarkıyı dinleyebilirsiniz. Önce dizisinin en son hangi olaylar yaşandığından kısaca bahsedip sizlere bir soru sormak istiyorum.

Sarp artık öldü olarak bildiği Bahar’ın yaşadığını, ama ne şartlarda ve ne zorluklarla ayakta durmaya çalıştığını bu sezon başında öğrenmiş oldu. Geçtiğimiz sezon Bahar çocukların geçimi için saçını süpürge edip elinden geleni yaptı ama yakalandığı illet hastalık kanser nedeni ile artık dayanılmaz ağrılara katlanamayıp yenik düştü. Cadaloz üvey kardeşi Şirin ise psikolojik hatalığı sebebi ile Bahar’ın eşi Sarp’a kafayı takmış, Aslında asıl mesele Bahar’ı yalnız bırakmak olduğu çok açık belli olsa da annesi Hatice bu duruma bir türlü engel olmak adına olumlu bir adım atamadı.kadın 6 kasım çalan şarkı resim 1

Sarp ise Bahar’ı kurtarmak için bütün imkanları seferber etse de Şirin cadalozun iliği ile tam uyumlu olması, Bahar’ı dolayısı ile Sarp’ı Bahar’a muhtaç etti. Şirin bu durumu kendi lehine kullanmak istediği için Sarpa ahlaksız teklife Sarp ne cevap verecek? Siz Bahar’ın yerinde olsaydınız ucunda ölüm de olsa temiz sevdanızın kirlenmesine müsade eder miydiniz? Yorumlarınızı bekliyorum deyip 6 Kasım Kadın çalan şarkının adı ne olduğunu açıklayalım. Bu arada kadın dizine bu sezon 2018 – 2019 sezonunda katılan ve katılacak olan oyuncuları görmek için Kadın yeni sezon oyuncuları için tıklayınız.

Kadın Dizisi 6 Kasım Salı Çalan Şarkı

Ahmet Katıksız ile Serkan Yörük’ün senaryosunu yazdığı ve yine yönetmenliğini senaryosunu yazan Ahmet Katıksız’ın yaptığı Kadın çalan şarkı ve sözleri oldukça merak edilmiş. Bizde sizleri daha fazla meraklandırmadan kadın dizisindeki çalan şarkıyı “Emre Aydın” seslendirirken şarkının ismi ise “Çocuğum belki” dir. Şimdi bu şarkının sözlerinden bir kısmını paylaşacağız.

“Çocuğum belki
Elimde Tahtadan Kılıç
Ve Kırgınım sana ben
Haberinde olmayacak
***********************************

Bana beni geri ver yeter
Diye uyandım bu sabah
Bende bana yer kalmadı
***********************************

Amman Amman, bitirdi beni sevdan
Amman Amman, bitirdi beni sevdan
Amman Amman”
***********************************

Emre Aydın’ın o güzel yorumu ile Sarp’ın çaresiz bakışı bir araya gelince insanın gözlerinde yaş akması kaçınılmaz oluyor. Şimdi bu şarkıyı bulamayanlar için ve dinlemek isteyenler için alt kısımda youtube videosu eklenmiştir. O duygusal şarkı ile sizleri baş başa bırakıyorum.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın