6 Kasım Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim? (En Yüksek Puan Alan Gelin) Gelinim Mutfakta 6 Kasım Puanları

Gelinim Mutfakta 6 Kasım Salı günün birincisi kim oldu? Yarışma eskisine nazaran daha heyecanlı hale geldi. Eski yarışmacı Cansu elenmeden yarışmadan ayrıldığı için yeniden geleceği daha öncesinden duyurulmuştu. Nihayet bebeğini bırakabilecek kadar büyümesi ile artık Cansu da yeniden Yarışma programında izleyeceğiz. Gelinim Mutfakta 9 Kasım Puan durumu için tıklayınız

Cansu ilk günün azizliği ile istediği puanları almadı. Tabı bu duruma sebep olan biraz da Reyhan hanım oldu. Reyhan hanım Cansu gelmeden önce bol keseden verdiği puanları bir kenara bırakıp, eskiden olduğu gibi 1-2-2-5 tarzında puanlar vermeye başladı. Hali ile bu da gelinim mutfakta puan durumu açısından her gelini büyük ölçüde etkiledi. 9 Kasım Gelinim Mutfakta En Yüksek Puanı Alan kim olduğunu görmek için tıklayınız. 

Dün yapılan ve Reyhan hanımın haksızca verdiği gelinim mutfakta puanlama sonrasında Cansu benim gelmemden sonra Reyhan hanım korktu. Artık o puanları veremez diyerek Reyhan hanımı gaza getirmeye çalıştı. Reyhan hanım dün gaza gelen bir yapısının olduğunu da keşfettik. Yine Ayten hanım ile bu hafta birinci olacak gelin üzerinden iddiaya girdiler. Bu yüzden Reyhan hanım kaybetmemek adına bu hafta boyunca gelinim mutfakta puanlar verildiğinde cimri davranacağının sinyalini de vermiş oldu. 8 Kasım Gelinim Mutfakta puan durumu için tıklayınız.

Dün ben buradaki yazımda Cansu’nun Ezgi’ye oranla  Gelinim Mutfakta günün birincisi olabilme ihtimali ve başarısının daha yüksek olduğunu söylemiştim. Ancak Cansu beklentilerimin altında kaldı. Tabi ilk gün heyecanı deyin, Hafta sonunda girilen iddianın yansıması deyin. Bir kaç sebepten ötürü Ezgi açık ara en yüksek puanı alan gelini oldu. Bakalım Gelinim Mutfakta 6 Kasım puanları için de bu başarısını devam ettirebilecek mi? Gelinim Mutfakta 6 Kasım Salı puanları sayfanın en sonunda verilmiştir.

6 Kasım Salı günü Çeyrek altını kim aldı? ve 6 Kasım Salı Gelinim Mutfakta puanlama sonuçlarını her zaman olduğu gibi yazının sonunda bulabilirsiniz. İlk başta günün kısa bir özetini daha sonra günün yemeğinin malzemesini verip en sonda ise Gelinim mutfakta puan kısmı başlığı altında vereceğiz. Haftalık puanları da fragman kısımından hemen önce Gelinim mutfakta puan tablosu şeklinde bulabilirsiniz.

gelinim mutfakta toplam puanlar da son duruma baktığımızda Ezgi harika sayılabilecek bir başlangıç yaptı ve liderliği ilk günden 16 puanla eline aldı. İkinci sırada ise kendisinden beklenmeyen bir atak yapan Betül oldu ve 12 puanla zirvenin hemen gerisinde yer aldı. Zirve yarışında çekişeceğini ve kıyasıya bir mücadele olacak iki kişi Cansu ile Özüm ise en sonda 10’ar puanla yer aldı.

Gelinim Mutfakta 6 Kasım Salı puanlama kısmını geçmeden önce sitemize gelip yorumları ile bizleri kimi zaman bilgilendiren kimi zaman ise duygu ve düşüncelerini engelsiz bir şekilde aktaran okurlarımıza buradan teşekkür etmek istiyorum. Bu hafta sonunda yani Gelinim Mutfakta haftalık puanlar da bilezikleri en çok kim alacak sorusuna yeterli cevap gelmedi. Kimin bilezikleri almasını istiyorsunuz?

Yine ben dün burada iki kaynananın vereceği puanları çok merak ettiğimi söylemiştim. Düşüncelerim ve öngörülerimde ne kadar haklı olduğumu bir kez daha ispat ettiğimi düşünüyorum. Çünkü Reyhan Ezgi’nin tabağını bulabileceğini, Sevgül hanım ise eskiden bulamadığını umarım bu sefer bulabilir diyerek açık kapı bırakmıştım ki gerçekten de öyle oldu. Kendi gelini Cansu’ya bir puan verdi.

Sevgül hanım Ezgi’ye beş puan vermek yerine kendi gelinine vermiş olsaydı Gelinim mutfakta toplam puan durumu için yüksek puan alan kişi Cansu diyecektik. Umarım bu gün yani 6 Kasım Salı Gelinim Mutfakta puanları verilirken Sevgül hanım kendi gelini Cansu’nun tabağını bulup beş puan verir. Not: Gelinim Mutfakta 6 Kasım Salı Puanları sayfanın en altında verildi.

Gelinim mutfakta toplam puan durumu artık daha önemli hale geldi. Sevgül hanım, Ayten hanım ve Reyhan hanım Cuma günü bilezik alan gelin kim olursa diğer iki gelin bileziği kazanan geline artı 2 bilezik daha verecek yani bu hafta bilezikleri alan gelin 7 bilezik almış olacak. Bakalım Gelinim mutfakta 6 Kasım puan durumu nasıl şekillenecek. Hep birlikte göreceğiz.

Gelinim Mutfakta 6 Kasım Günün Birincisi Ve Günün Yemeği (Salı)

6 Kasım Gelinim Mutfakta Salı puanları verilmesinden sonra Gelinim Mutfakta bu gün kim birinci oldu? Gelinler kaynanalar konseyinden kaç puan aldılar? Gene bu gün pintilikleri mi tuttu? Yoksa bol keseden puanlar hava damı uçuştu? Hepsini ayrıntılı olarak birazdan aktaracağız.

Cansu yarıştığı esnada hakkını yedirmediği gibi efendiliğini de korumayı başaran gelinlerdendi. Üstüne Yarışmada Özüm ve Ezgi’nin yanına güçlü bir rakip, Cansu gelmesi ile kıran kırana bir mücadele izleyeceğiz bu hafta. 6 Kasım Salı Çeyrek altını kim hangi gelin aldı ve 6 Kasım Salı Gelinim Mutfakta puanlama sonrasında verileri hep birlikte analiz edeceğiz. Not: 6 Kasım Salı gelinim mutfakta toplam puanları sayfanın alt kısmında verildi. ⇓Salı Puanları hemen alt kısımda⇓ Gelinim Mutfakta Program kapak resmi

Bu gün Özüm ile Betül arasında buzlar eriyor derken yeniden ortam gerildi. Özüm, Betül’e hediye ettiği kolyeyi, Betül bu kolyeyi göstererek bu kolyeyi taşıyacağını ve yaptıklarından belki bir nebze olsun utanacağını söyleyerek ortam gerilirken Cansu da Özüm’ün yaptıklarının doğru olamadığı konusunda eleştirilerde bulundu. Kaynanalar odasında ise Reyhan hanıma gelen çiçek ve çikolata Sevgül hanım tarafında kendi çaldı kendi oyandı diyerek tepki gösterdi. Sözlerimi daha fazla uzatmadan 6 Kasım Salı Gelinim Mutfakta günün birincisi kim olacağını belirleyecek olan, günün yemeği ne olduğunu ve malzeme listesini verelim.

Gelinim Mutfakta 6 Kasım Günün Yemeği Poşette Palamut Balığı ve Malzemeleri

 • 7 Adet Palamut Balığı
 • 10 adet çeri domates
 • dört adet yeşil biber
 • İki Adet kırmızı soğan
 • Bir Adet limon
 • Dört adet defne yaprağı
 • İki çay kaşığı tuz
 • Bir çay kaşığı karabiber

Sosu İçin;

 • Yarım çay bardağı zeytinyağı
 • Yarım limon suyu
 • Bir çay kaşığı tuz
 • Bir tatlı kaşığı kekik

Fatih Ürek Salı günü yapılacak olan Poşette Palamut Balığı için toplam 40 dakikalık süre tanıdı. Gelinler hemen balığı pişirmek için hızla işe koyuldular ve zamanında bitirdiler ve 6 Kasım Salı gelinim mutfakta puanlama kısmına geçtiler. Gelinler kaynanalardan, gelinim mutfakta kim kaç puan aldı? birazdan belli olacak.

Gelinim Mutfakta 6 Kasım Puanları (06.11.2018 Salı)

Kaynana Sevgül’ün verdiği Puan
Ezgi      : 3
Özüm    : 4
Betül     : 1
Cansu  
 : 5 ⇒ Sevgül’ün Gelini
*************************

Kaynana Ayten’in verdiği Puanlar
Ezgi    : 4
Özüm : 1 ⇒ Ayten’in Gelini
Betül   : 3
Cansu : 5
*************************

“6 Kasım Salı Gelinim Mutfakta Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
### "Gelinim Mutfakta dizicenter" ###
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter 
çıkacaktır.

Kaynana Reyhan’ın verdiği Puanlar
Ezgi    : Reyhan’ın Gelini  
Özüm  : 2
Betül   : 5
Cansu  : 1
*************************

Kaynana Gül’ün verdiği Puanlar
Ezgi    : 1
Özüm  : 4
Betül  Gül’ün Gelini
Cansu : 5
*************************

Gelinlerin 6 Kasım Salı Günü Aldığı Puanlar Toplamı

Ezgi      ⇒ 3+4+4+12
Özüm    ⇒ 4+1+2+= 11
Betül    ⇒ 1+3+5+= 13
Cansu   ⇒ 5+5+1+16

Gelinim Mutfakta 6 Kasım Salı Puanlama Sonucu

*************************

6 Kasım Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi = Cansu
Gelinim Mutfakta 6 Kasım Çeyrek Altını Alan Kim = Cansu

6 Kasım Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu = Özüm

*************************

Gelinim Mutfakta Puan durumu (5 Kasım – 9 Kasım Haftası) – Salı

   Ezgi’nin Puanı   :16 + 12 = 28
  Özüm’ün Puanı  :10 + 11 21
 Betül’ün Puanı   :12 + 13 25
Cansu’nun Puanı :10 + 16 26

Gelinim Mutfakta 168. Bölüm Çarşamba Fragmanı İzle

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın

6 Kasım Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim? (En Yüksek Puan Alan Gelin) Gelinim Mutfakta 6 Kasım Puanları (39 Yorum)

 1. Gül Hanım elinden geleni yapıyor gelinini bulmak için, kadına fazla yükleniyor gibisiniz, bulamıyor napsın zaten üzülüyor bulamayınca

 2. Dün Ezgi haketti, Bugün Betül alsa daha sevinirdim, Cansu’yu tebrik ediyorum orası ayrı konu. Güzel bir bölüm olmuş.

 3. Ezgi ile Reyhan hanımı destekliyorum.haydi Ezgi al su puanları 5 tane daha bilezik tak koluna özüm ile cansuyu kapı dışı koy gitsinler.

  • Ezgi’nin neyinden bıktın yapmacık değil, yeri geliyor kayınvalidesine uslubunda laf da ediyor kendini de savunuyor, Reyhan’a kızdığınız için Ezgi’yi de yargılıyor gibisiniz

 4. Ezgiyle reyhan hanımı destekliyorum. Cansuyu sevemedim daha önceden de sevemedigimden keşke geri gelmeseydi diyorum.

 5. Betül ün kazanmasını isterim en iyi yemek yapandır fakat puanlar ezgiye gidiyor doğrusu şüphe var kanaatindeyim

 6. Bu gun ceyregi cansu aldi gul yine geldi ezgiye 1 basti kadin durmadan ezgiye 1 veriyo ben anlamadim bu isten siz ne diyonuz

  • Cansu herkesten 5 alırken Reyhan dan 1 aldı daha öncede aynısını Başağa yaptı buna ne diyon