Zuhal Topal'la Sofrada

6 Mart Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Seda Kaç Puan Aldı? Zuhal Topal Kaç Puan Verdi? Zuhal Topal’la 6 Mart Çarşamba Puanları

6 Mart Zuhal Topal’la Sofrada bugün Seda yarışacak. Saçları ile oldukça dikkat çelen Elfide hanım bu haftanın en sessiz kaynanası idi. Ancak Salı günü bu durunu tersine çevirmek için eline aldığı düdükle lafa girmek istediği yerde düdüğü çalarak konuşma yapmak istedi. Bu durumu duyan gelini ve oğlu ,aslında çok konuştuğunu ama nasıl olduysa orada sus pus kalmış diyerek şaşkınlıklarını dile getirdiler.

Haftanın ilk iki günü yarışan gelinler, ilk yarışmanın avantajını kullanamadı. Elfide kaynananın gelini Seda bakalım bu avantajı kullanabilecek mi? Zuhal Topal’la Sofrada 6 Mart Çarşamba Puanları sonrasında bu sorunun cevabı da belli olacak. Gördüğüm kadarı ile bu hafta yemeklerini iyi yapan gelinlere 4-5 puan verdiklerini gördük. Bu hafta en önemli puanlama her geline Zuhal Topal Kaç Puan verdi sorusunun cevabı da yarışmanın birincisini belirlemede büyük katkısı olacak. [mavibuton]Zuhal Topal’la Sofrada 13 Mart Çarşamba Puan Durumu[/mavibuton] için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 138 bölüm de aynı mahalle de hatta aynı sokakta karşılıklı apartmanlarda oturan Elfide ve gelini Seda yarışacak. haftanın ortasında artık kaynanalar birbirlerine karşı sinirlenmeye ve sen bana az verdin ben senin gelinine çok verdim tartışmaları yaşanmaya başladı. Bu gün yarışacak gelinler 10 yılın altındaki evli gelinlerin seçildiğini gördük. tecrübe açısından birbirlerine yakın olmaları daha adil olması açısında güzel olduğunu düşünüyorum. Tabi Seda hakkında birazdan  6 Mart Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Seda kim olduğunu tanıtırken geniş geniş bu konulara değineceğiz. [pembebuton]8 Mart Cuma Zuhal Topal’la Safrada Kim Birinci Oldu[/pembebuton] sorusunun cevabını görebilmek için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Seda’nın 6 Mart Çarşamba Puanları Ve Menüsü

Zuhal Topal’la bugün yarışan Seda daha ilk dakikadan neşesi ve enerjisi ile bu işi yapabileceğini ve haftanın ilk iki günü yarışan gelinlerin kaçırdığı treni yakalayacağını düşünüyoruz. İkinci bir konu ise Çarşamba günü haftanın ortası olması nedeni ile kendisinden sonra iki ve kendisinden önce iki yarışmacı var. Bu arada [kirmizibuton]8 Mart Cuma Zuhal Topal Bugün Kaç Puan Verdi[/kirmizibuton] sorusunun cevabı için tıklayınız. 

Yarışan kaynanalar 3 ile 5 arasında bir puanlama yapacak. Sona doğru yaklaşıldığı için Perşembe ve Cuma yarışacak kaynanalar daha yüksek verme ihtimali var. Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Seda tek yapması gereken market alışverişini eksiksiz yapıp zamanında sofrasını ve yemeklerini hazırlaması gerekiyor. Sonrasında Kaynanaların 6 Mart Çarşamba Puanları verirken, 3 yada 4 vermeye elleri titremesi ve öyle güzel yemek yapması gerekiyor. . [pembebuton]Zuhal Topal’la Sofrada 7 Mart Perşembe[/pembebuton] için tıklayınız.6 Mart Zuhal Topal'la sofrada Çarşamba Yarışmacısı Seda ve Kaynanası Elfide

Bu gün 6 Mart Çarşamba günü Zuhal Topal’la Sofrada Seda’nın menüsü ve yemekleri çok önemli. Çünkü işin içine el işi yada hamur işi girdiğinde zamanı büyük oranda götürse de kaynanalar el emeği olduğunu düşünüp daha fazla eleştiri yapmasını engellemek için çok önemli. Lakin birazdan Seda’nın menüsüne baktığımızda kesinlikle ciddi zaman harcayacak bir konu olmadığını gördüm. Not: 5 Mart Salı Puanları Yazının sonunda verdik.

6 Mart Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Seda Kurt Ve Kaynanası Elfide Kimdir?

Haftanın üçüncü günü yarışacak olan gelinin adı Seda Kurt. Kaynanasının adı ise Elfide Kurt’dur. Seda bizlere kendisini tanıtırken, 28 yaşında olduğunu ve henüz 5 yıllık evli olduğunu açıkladı. Bir çocuk annesi olan seda kayın validesinin ikinci ve en küçük gelinidir. Aynı sokakta karşılıklı apartmanlarda oturan gelin kaynana çok enerjik olduklarını görünce, bu haftanın büyük ödülünü acaba Seda mı alacak diye aklımıza bir an getirdik. Bakalım beklentilerimiz doğrultusunda neler olacak? Merakla 6 Mart Çarşamba puanlamasını bekleyeceğiz.6 Mart Çarşamba zuhal Topal'la sofrada bugün Seda'nın Puanları ve Kaynanası ile Resmi

Seda’nın 3 yaşında bir kızı olduğunu ve yarışmada çok iddialı olduğunu söyledi. Kaynanası Elfide Kurt aslen Kırklarelili olduğunu, 57 yaşında olduğunu 2 oğlu, 2 gelini ve 2 torunu olduğunu açıkladı. Gelinini çok konuştuğundan ve kendisine çok karıştığından yakındı. 

Zuhal Topal’la Sofrada 6 Mart 2019 Seda’nın Menüsü

  • Közlenmiş Kapya biber çorbası
  • Lor Köftesi
  • Milföy Çanağında Kereviz Salatası
  • Macar Kebabı
  • Tavuk Suyunda Bulgur Pilavı
  • Yeşil Salata
  • 2 Renkli Kup

Zuhal Topal'la sofrada 6 Mart Çarşamba Seda'nın Menüsü

Kaynanalar, Elfide hanımın gelini Seda’nın menüsünü görünce çok ama çok kolay bire menü olduğunu ve uğraştıracak bir yemeğin olmadığını söylediler. Bende menüye baktığımızda aman aman bir zor menü göremiyorum.

>>Merakla beklediğimiz ana geldik. her şeye mana bulan ve gözünü üstünde kaşın var diyerek her şeyi eleştiren kaynanalar düşük puanlar vermek için her şeyi eleştirdiler. Bakalım bu menüye Zuhal Topal kaç puan verdi? Kaynanalar Seda’ya kaç puan verdiler? İşte merakla beklediğimiz Çarşamba Puanlaması alt kısımda verdik. Tabi öncesinde bu hafta yarışan gelinlerin de puanlarını verdim.

4 Mart – 8 Mart Haftası (Çarşamba) Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu

4 Mart Pazartesi Seda Doğar’ın Puanı = 13
5 Mart Salı Betül’ün Puanı = 21
6 Mart Çarşamba Seda Kurt’un Puanı = 27

Büyük ödülü Seda kazandı. Kendisini tebrik ederken kaynanası Elfide hanımı söyleyecek söz bulamıyorum..

Fadime hanım kendi gelini yarışmadan rakibe 8 puan verdi. Bu yarışmada ilk defa oldu. Bence centilmenlik ödülü verilmesi lazım  

6 Mart Zuhal Topalla Çarşamba Puanları (Seda Kurt’un Puanları)

Gülsüm  3
Leyla  3
Fadime  8
Hülya  5
Zuhal Topal    8
TOPLAM   27

***6 Mart Çarşamba***

6 Mart Çarşamba Zuhal Topalla Sofrada Seda Kurt’un Yarıştığı Bölüm İzle

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu