Gelinim Mutfakta

6 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? Bu Hafta Kim Elendi?

6 Mart Cuma Gelinim Mutfakta bilezikleri kim aldı? Elif Akçam’ın eleme potasına düştüğü, Ezgi ile Başak’ın ise bileziklere yürüdüğü bu hafta hem bilezikleri kim kazandığı hem de bu hafta Elif elendi mi? Sorusu cevap bulacak. Bugün Gelinim Mutfakta 6 Mart Cuma Puanları sonrasında cevap bulacak.

=> 27 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri kim kazandı? sorusunun cevabını görmek için tıklayınız.

5 Mart Cuma günü yani bu hafta bilezikleri kim kazandı? Şu na Başak ile Ezgi arasındaki puan farkına baktığımızda sadece 4 puan farkla Başak önce olması nedeni ile kıyası bir rekabet bizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 27 Mart Cuma Elenen Kim? sorusunun cevabını görmek için tıklayınız.6 Mart Cuma Gelinim Mutfakta bilezikleri alan Başak Kuvel

Gelinim Mutfakta 6 Mart Cuma Son Puan Durumu sonucuna geçmeden önce dilerseniz yarışmacıların hafta başından beri kaynanalardan aldığı puanları tek tek aktarmak istiyorum. 

=> Gelinim Mutfakta 20 Mart 2020 Haftalık Toplam Puanları sonucunu görmek için tıklayınız.

Bildiğiniz üzere bu hafta Başak Kuvel yarışmaya dahil oldu. Gelir gelmez çeyrek altını alan Başak şu an 48 puanla zirvede yer alıyor. Başak eğer bugün Gelinim Mutfakta 6 Mart Cuma günün birincisi olur ise %100 bilezikleri de alacak.

=> Gelinim Mutfakta 20 Mart Cuma bilezikleri kim aldı sorusunun cevabını görmek için tıklayınız.Gelinim Mutfakta bilezikleri bu hafta kim kazandı görseli

6 Mart Cuma gelinim mutfakta haftalık puanlar da şu an için ikinci sırada yer alan yarışmacı ise Ezgi Yıldırım oldu. Ezgi Başak’ın 4 puan gerisinde ve halen bilezikleri kazanma ihtimali oldukça yüksek.

Bu haftanın toplam puanları sonucu öncesinde üçüncü sırada yer alan yarışmacı ise Özlem oldu. Özlem şu an 41 puanla kendisine yer buldu.Gelinim Mutfakta bu hafta kim elendi (görseli)

Gelelim asıl meseleye. 6 Mart Cuma bu hafta kim elendi sorusu cevap olacak en yakın isim şu an eleme potasına düşen Elif akçam 36 puanla kendisine yer buldu. 

bu demek değil ki elif kesinliklikle elendi. Asla böyle demiyorum. Ancak şu an eleme potasında yarışacak. Özlem ile arasındaki 4 puan farkı kapatması halinde yarışmaya veda eden isim Özlem olacaktır.6 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Verildiği an Özlem

Son bölüm aldığı puanlarla bir nebze olsun durumu kurtarma şansı varken kaynanasının verdiği birler nedeni ile 6 Mart Cuma gelinim mutfakta kim elendi? sorusuna cevap olacak iki simden birisi Özlem oldu.

Gelinim Mutfakta 6 Mart Cuma Puan Durumu (475. Bölüm)

6 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Toplam Puan Durumu sonucu ve haftanın birincisi olan gelin birazdan netlik kazanacak. Şu an Elif ile Özlem elenmemek için çaba gösterecek. Ezgi ile Başak da bilezikleri almak için çabalayacak. Kısaca bugün yani 6 Mart 2020 Puanlaması bir çok soruya cevap verecek.6 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu Açıklayan Fatih

Gelinim Mutfakta 6 Mart Cuma puan durumu sonuçlanmadan yani 4. kaynana puanlarını vermeden (arada 40 dakika süre var) bizler bu hafta kim birinci sorusuna yazının son kısmında cevap vereceğiz.

Gelinim Mutfakta bugün çeyrek altını alan gelin eğer ki Başak Kuvel olur ise kesinlikle bilezikleri de kazanmış olacak. Yani Başak bilezikleri istiyor ise bugün çeyrek altını alması gerekecek. Gelinim Mutfakta bilezikleri kim adlı resim 2Gelinim Mutfakta 6 Mart Toplam Puan durumu sonrasında bu hafta kesin olarak bir yarışmacı yarışmaya veda edeceğini yani Fatih Ürek’in bu konuda bir girişimi olmayacağını söylemek isterim

6 Mart Cuma Haftalık toplam puan durumu sonucunda Elif bilezikleri alır ise Ezgi ile arasında bilezik sayısı, tekrar eski haline dönecek. Yani yeni haftadan itibaren ikili arasındaki rekabetin şiddeti daha da artacak.6 Mart Cuma Gelinim Mutfakta kim elendi (Özlem)

Gelinim Mutfakta Haftanın birincisi kim? Şu an için Başak Kuvel lider olduğunu ve büyük oranda bu haftayı da lider kapatmasını bekliyoruz. 

Gelinim mutfakta 6 Mart Cuma puanları resmi olarak sonuçlanabilmesi için öncelikle 3 kaynana puanlarını verecek. Daha sonra haftanın kritikleri konuşulduktan sonra yaklaşık 40 dakika sonra 4. kaynana da puanları verdikten sonra resmi sonuç ortaya çıkacak. Size bir sır vereyim mi? O kadar beklemeden ben sonuçları açıklayacağım.Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1Bu hafta Gelinim mutfakta haftalık puan tablosu sonucunda birincisi olacak isim öyle yüksek puanlarla birinci olamayacak. Bunun en büyük nedeni artık kaynanalar düşük puanlar vermeye geçtiği için yüksek puanlarla bilezikler alınmayacak.

Bugün, 6 Mart gelinim mutfakta günün birincisi olacak, bilezikleri kazanan gelin ve çeyrek altını alan gelin sonuçları detaylı olarak alt kısımda sizler için hazırladı.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 6 Mart Puanları (06/03/2020 Cuma)

*************************Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1*************************

Kaynana Reyhan‘ın verdiği Puanlar

Ezgi : => Reyhan’ın Gelini 5
Elif : 1
Özlem : 1
Başak : 3

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Hanife’nin verdiği Puanlar

Ezgi : 1
Elif : 5
Özlem : 1
Başak=> Hanife’nin Gelini 3

*************************
” 6 Mart 2020 Cuma Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Nurten‘in verdiği Puanlar

Ezgi : 1
Elif : 3
Özlem: => Nurten’in Gelini 4
Başak : 5

*************************

“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Çiğdem‘in verdiği Puanlar

Ezgi : 1
Elif  : =>Çiğdem’in  Gelini 5
Özlem : 2
Başak : 2

*************************

Gelinlerin 6 Mart 2020 Cuma Toplam Puanları

Ezgi 5 1 1 1 8
Elif 1 5 3 5 14
Özlem 1 1 4 2 8
Başak 3 3 5 2 13

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (2 Mart – 6 Mart Haftası) – Cuma

*************************
Ezgi    : 44  + 8 = 52
Elif      : 36 + 14 = 50
Özlem : 41 + 8 = 49
Başak : 48 + 13 = 61

*************************

Gelinim Mutfakta 6 Mart Cuma Puanlama Sonuçları

*************************

6 Mart Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı
⇒ BAŞAK

6 Mart 2020 Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi
⇒ ÖZLEM

6 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ ELİF
Gelinim Mutfakta 6 Mart Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ ELİF
6 Mart Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ EZGİ & ÖZLEM
*************************

Gelinim Mutfakta 6 Mart 2020 Cuma Fragmanı İzle

6 Mart Cuma günü haftanın final bölümü olan 475. bölümün fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu