Zuhal Topal'la Sofrada

6 Mart Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puanları (Nida Aydemir)

6 Mart Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Nida Aydemir yarışacak. Henüz 5 yıllık evli ve 4 yaşında bir kızı olan Nida, bu yarışmanın birincisi olabilmek için Adana’dan gelmiş. 6 Mart cuma puanları sırasında Nida en az 32 puan almalı. Bunun bilincinden olan Nida elinden gelenin en iyisini yapmak için kollarını sıvadı.

=> Zuhal Topalla 27 Mart Cuma Puanları sonucunu görmek için tıklayınız.

Yemek yapmayı ve mutfakta olmayı sevdiğini söyleyen Nida, elinin lezzetini kanıtlamak için harika bir fırsat onu bekliyor. bu hafta başarılı yarışmacı olabilmesi için bugün Zuhal Topal’la Sofrada 6 Mart Cuma puanları sırasında en az 32 puan alması gerekecek.

=> 6 Mart Cuma Zuhal Topal’la sofrada kim kazandı? görmek için tıklayınız.
6 Mart Cuma Zuhal Topal'la Sofrada Bugün 355. bölüm

Son bölümde yaşanan olay da kaynana Ayşe mi? Yoksa Seda mı haklı söylemlerinde girmeyeceğim. Ancak yemeklere puan verilmesi gerekirken ahlak hocası olup, gelinin davranışlarını da değerlendirmeye tabi tutan kaynanaların bu puanlamasını doğru bulmuyorum.

Bugün 6 Mart Cuma Zuhal Topal Kaç Puan verdi? Sorusunun cevabı ile birlikte kaynanaları 6 Mart 2020 Cuma puanları yazının son kısmında tablo halinde sizleri sabahtan beri bekliyor. Hadi ne duruyorsun. ;)

Zuhal Topal’la Sofrada 6 Mart Cuma  Puan Durumu (2020)

6 Mart Cuma günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Nida Aydemir. Nida bu yarışma için kayın validesi Ayşe ile birlikte adana’dan geldiğini ve Adana’ya 15.000 TL’yi götürmeye geldiğini söyledi. Büyük bir iddia ile yola çıkan Nida, 6 Mart Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puan durumu sırasında en az 32 puan alması gerekecek.6 Mart Cuma Zuhal Topal'la Sofrada Puan durumu Belli olduğu an Nida ve Kaynanası

Zuhal Topal’la Sofrada Son bölüm de yarışan gelin Seda ile bugün yarışan kaynana Ayşe arasında balon gibi patladı mesesi gündem olmuştu. Seda bugün dediklerinin arkasında olarak finale gelecek. Peki Ayşe hanım balon gibi patlayacak mı? Bekleyip, göreceğiz.

*************************
BU PROGRAM İLE İLGİLİ BİLGİLERİ HABER SİTELERİNDEN DEĞİL, SADECE DİZİCENTER SİTESİNDE BULABİLİRSİNİZ.
GOOGLE ARAMA KISMINA
ZUHAL TOPALLA SOFRADA DİZİCENTER
DİYEREK ARARSANIZ, EN DOĞRU SONUCU VEREN BU SİTEYİ BULURSUNUZ.

*************************

Bugün Zuhal Topal’la Sofrada 6 Mart Cuma Puan durumu açıklanması, normal günün aksine sunucumuzun Nida’ya verdiği puanları final kısmında açıklayacak. Merak etmeyin. Bizler o zamana kalmadan sonuçları sizlerle açıklayacağız.

Nida, son bölümde kaynanasının yaşadıklarında haberdar olduğu için Seda’nın dediği gibi yani balon gibi patlamamak için büyük bir stres içinde yarışmaya başladı. 6 Mart Cuma Zuhal Topal’la Sofrada puanları sırasında tansiyonu yüksek bir puanlama bekliyoruz.

6 Mart Zuhal Topal’la Sofrada Nida’nın Menüsü 

 • Etli topalak çorbası
 • Zeytinyağlı yaprak sarma
 • Yoğurtlu közlenmiş biber mezesi
 • Ispanaklı d börek
 • Sebzeli kuzu incik
 • Nohutlu dövme pilav
 • Mevsim salatası
 • Fırında Sütlaç

Zuhal Topal'la Sofrada 6 Mart Cuma Puanları verilecek menü


Bugün Zuhal Topalla 6 Mart Puanlaması verilecek Nida’nın menüsü hem kaynanalar hem de gelinler tarafında çok merak ediliyor. Zira Ayşe hanım gittiği her yerde menü çok zayıf olduğunu ve kendi menüsü çok iddialı olduğunu dile getirdiği için kendi menüsü için beklentiler çok yükseldi.

Kaynanalar eleştirmeden hemen bir kaç kelam etmek isterim. Nida’nın menüsü Ayşe hanımın dediği gibi iddialı olmadığını kesinlikle söyleyebilirim.

Kaynanaların bugün Nida Aydemir’in menüsüne verdikleri eleştirilerini aynen aktarıyorum.

Kuzu inci belki zor olabilir.
Diğerleri kolay
Menü çok kolay
Menüsü iddia ettiği değil
Bu mu iddialı menüsü
Kaynanalar

Kayın validelerin bu eleştirisinden yola çıkarak kesinlikle ellerindeki en düşük puanları, bugün Zuhal Topal’la Sofrada 6 Mart Puanları sırasında vereceklerini söyleyebilirim. 

Zuhal Topal Haftalık Toplam Puanlar (2-6 Mart 2020)

Bu hafta final bölümünde yarışacak Nida Demir de puanlarını aldıktan sonra yani 6 Mart puanlaması sonuçlandıktan sonra bu hafta Zuhal Topalla Sofrada toplam puan durumu sonucu netlik kazanacak. Merak etmeyin bu haftanın sonuçları belli olman bizler açıklayacağız.

Bu hafta Zuhal Topal toplam puanlar da kim kaç puan aldığı hemen alt kısımda verdiğim haftalık puan durumu sonucunda aktaracağım.

 • 2 Mart Pazartesi (Didem Katar) : 22
 • 3 Mart Salı Puanı (Kübra Kaynak) : 17
 • 4 Mart Çarşamba Puanı (Özlem Hacıoğlu) : 31
 • 5 Mart Perşembe Puanı (Seda Nur Karataş) : 23
 • 6 Mart Cuma Puanı (Nida Aydemir) : 30

Yukarıda sadece bugün yarışan Nida’nın puanları eksik olduğunu, onu da birazdan ekleyeceğiz. Şimdi bugün yarışan Nida’ya Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? sorusunu cevabı ve 6 Mart Cuma puanlaması hemen alt kısımda sizleri tablo halinde verilmiştir.

Dikkat: LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE
ZUHAL TOPAL’LA SOFRADA DİZİCENTER
diyerek arayınız!

Zuhal Topal'la Sofrada ads

6 Mart Cuma Zuhal Topal’la Puanları (Nida’nın Puanları)

Zekiye  6
Nezaket  7
Halide  6
Aysun  5
Zuhal Topal:    6
TOPLAM:   30

**6 Mart 2020 Cuma**

Zuhal Topalla Sofrada 6 Mart Cuma Fragmanı

5 yıllık gelin ve bir çocuk annesi olan Nida Aydemir’in yarıştığı Zuhal Topal’la Sofrada 355. bölüm fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu