Gelinim Mutfakta

6 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu Belli Oldu

Gelinim Mutfakta 6 Mayıs Çarşamba günün birincisi kim oldu? Bu hafta Neslihan ve Elif çeyrek altını alan gelinler oldu. Hatice ise bugün günün birincisi olup, bu hafta alamadığı çeyrek altını kazanan gelin olmak istiyor. Bunun için de bugün Gelinim Mutfakta 6 Mayıs Çarşamba Puanları sırasında rakiplerini geçmek için elinden geleni yapacak. Dikkat: 6 Mayıs Puan Durumu sonucu yazının sonunda verdik.

=> 6 Mayıs 2021 Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları ve sonucunu görebilmek için tıklayınız.

6 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sırasında kaynanaların performansı puanlamaya %100 yansıyor. Genle de kendi gelinin bulan kaynana en azından gelinin eleme potasında uzaklaştırmayı başarırken, bu hafta Betül’ü kayın validesi hep bulsa da Betül halen eleme potasında.

=> Gelinim Mutfakta 16 Eylül Çarşamba Puan Durumu hakkında bilgi almak için tıklayınız.Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Ve Puanlaması

elif iki haftadır bilezik alamadığı ve ezeli rakibi Ezgi’yi bilezik sayısında halen geçemediği için 6 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, final gününe kadar bunu devam ettirip, final de bilezikleri almanın hesaplarını yapıyor.

=> 20 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi kim olduğunu görebilmek için tıklayınız.

Bugün 6 Mayıs Gelinim Mutfakta kim birinci sorusuna verilen cevabı yazının en sonunda verilmiştir.

=> 13 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Tablosu sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Bugün Gelinim Mutfakta Puanlama öncesinde Elif 31 puanla zirveye adını yazdırmayı başardı. İkinci sırada ise Hatice Karabulut 25 puanla ikinci sırada kendisine yer buldu. Üçüncü sırada ise 23 puanla Neslihan’ın yer aldığını görüyoruz. 

=> 8 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta bu hafta Bilezikleri kim aldı görebilmek için tıklayınız.

6 Mayıs Çarşamba Puanları bazı gelinler için çok ama çok önemli Bu puanlar kim için daha önemli olduğunu görebilmek için yarışmacıların haftalık puan durumuna gelin hep birlikte göz atalım.

=> 8 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta bu hafta kim elendi görebilmek için tıklayınız.

Neslihan’ın 5 puan gerisinde ise bu hafta yarışmaya katılan Betül’ün 18 puanla son sırada yer aldığını görüyoruz. Betül bu hafta elenmek istemiyorsa %100 bugün kim birinci sorusuna cevap olan isim olmak zorunda.

=> 7 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu SonucuBugün 6 Mayıs Çarşamba puan tablosu sonucunda eğer ki Betül üzerine düşeni yapamaz ve Neslihan’ı geçmeyi başaramaz ise kesinlikle bu hafta eleme potasına düşen isim olacak. Not: Bugün çeyrek altını alan kim olduğu alt kısımda açıklandı.

Bugün Gelinim Mutfakta 6 Mayıs Puanlama kısmı tansiyonu yüksek bir puanlama geçecek. Zira Çiğdem bile gelinin bulamadı. Bugün günün birincisi ve çeyrek altını alan gelin kim olduğu hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

Gelinim Mutfakta 6 Mayıs Çarşamba Puan Durumu

4 Mayıs İLE 8 Mayıs 2020 tarihler arasında bir gelin bilezikleri alacak. Bir gelinde maalesef hayallerine veda etmek durumunda kalacak. Bugün 6 Mayıs Çarşamba puanları verilecek. Bilezikleri almak isteyen ve cuma günü elenmemek isteyen yarışmacıların artık son kozlarını oynayacaklar

Bu hafta yarışmaya başlayan Betül, son bölümde gene kendisini gösteremedi ve geldiği günden beri en alt sırada kendisine yer aldı. Halen de almaya devam ediyor. Bu durumu tersine çevirmek için Gelinim Mutfakta 6 Mayıs Çarşamba Puan durumu sonucunda en azından en alt sırada kendisini kurtarması gerekiyor.

Gül hanım ilk günden beri kendi gelinin bulsa da yani üzerine düşeni yapsa da Betül maalesef diğer kaynanalardan iyi puanlar alamadı. Bu sebeple Gelinim Mutfakta 6 Mayıs Çarşamba Puan durumu öncesinde en alt sırada ve eleme potasına yakın yerde kendisine yer bulabildi.

Bu hafta başından beri Elif’e çiçek geliyor. Bu çiçeklerin notlarında ise Elif’i eleştiren mesajlar var. Bugün gene gelen çiçek de aynen şu ifade yazıyor. Not: bugün çeyrek altını alan gelin kim olduğunu yazının sonunda verdik.

Senin devrini kapatmaya geliyorum!Gizemli kişi

Sözleri ile Elif’i bitirmeye geldiğini dile getirdi. Bu sözlerden aklıma nedense Gülcan geldi. Dikkat: 6 Mayıs Gelinim Mutfakta bugün kim birinci olduğu yazının sonunda bulabilirsiniz.

Neslihan her geçen gün performansında ciddi bir yükselme yaşıyor. İlk geldiği hafta elense de yarışmadan gitmeyen Neslihan  gelin oldu. 

6 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda Betül adeta kendi ipini çekecek. Zira bugün en yakındaki gelini geçmemesi halinde %100 eleme potasına düşecek.

Son bölümde çeyrek altını alan Elif ise yine bilezikleri kimseye kaptırmak istemiyor. Ancak kaynanası kendisini son iki gündür istediği gibi bulamıyor. Bugün 6 Mayıs 2020 puanlaması sırasında gene kendisini bulamadığı için kayın validesi Çiğdem’i sert sözlerle eleştirdi.

Hatice geçtiğimiz hafta bilezikleri alsa da bu hafta maalesef ortalama puanlar alıyor. Bunun en büyük nedeni diğer kaynanalardan iyi puanlar alamıyor. Bugün Gelinim Mutfakta 6 Mayıs puanlaması sırasında diğer kaynanalardan da iyi puanlar almak istiyor.

6 Mayıs puanlaması sonucu kim birinci olduğunu ve çeyrek altını alan gelin kim olduğunu hemen alt kısımda ki tabloda verilmiştir.

 LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 6 Mayıs Puanları (06/05/2020 Çarşamba)

*************************Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1*************************

Kaynana Çiğdem’in verdiği Puanlar

Hatice : 5
Neslihan : 3
Elif: =>Çiğdem’in  Gelini 1
Betül: 4

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Hüsniye‘nin verdiği Puanlar

Hatice: => Hüsniye’nin Gelini 3
Neslihan: 5
Elif: 1
Betül: 1

*************************
” 6 Mayıs 2020 Çarşamba Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Reyhan‘ın verdiği Puanlar

Hatice : 2
Neslihan: => Reyhan’ın e. Gelini 5
Elif : 1
Betül : 2

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Gül’ün verdiği Puanlar

Hatice: 1
Neslihan: 3
Elif: 3
Betül: => Gül’ün  Gelini 5

*************************

Gelinlerin 6 Mayıs 2020 Çarşamba Toplam Puanları

Hatice 5 3 2 1 11
Neslihan 3 5 5 3 16
Elif 1 1 1 3 6
Betül 4 1 2 5 12

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (4 Mayıs – 8 Mayıs Haftası) – Çarşamba

*************************
Hatice :   25 + 11 = 36
Neslihan : 23 + 16 = 39
Elif :          31 + 6 = 37
Betül :      18 + 12 = 30

*************************

Gelinim Mutfakta 6 Mayıs Çarşamba Puanlama Sonuçları

*************************

6 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ NESLİHAN
Gelinim Mutfakta 6 Mayıs Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ NESLİHAN
6 Mayıs Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒  ELİF

*************************

Gelinim Mutfakta 7 Mayıs 2020 Perşembe Fragmanı İzle

7 Mayıs 2020 Perşembe günü 519. bölüm de neler yaşanacağının kısa bir özeti olarka gelecek bölüm olan 7 Mayıs fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu