Zuhal Topal'la Sofrada

6 Mayıs Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Puanları [Seher Soysal Kuvan]

6 Mayıs Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Seher Soysal Kuvan yarışacak. Karadenizli daha doğrusu Rizeli olan Seher, 17 yıllık tecrübesi ile elinin lezzetini kanıtlamaya geldi. 6 Mayıs Çarşamba puanlar sırasında kaynanaların puanları ile rakiplerini geride bırakmak istiyor. Dikkat: Seher’e Zuhal Topal bugün kaç puan verdiğini yazının sonunda verdik.

=> Zuhal Topal’la Sofrada 3 Haziran Çarşamba Puan Durumu hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Bugün Zuhal Topal’la Sofrada 6 Mayıs Çarşamba puanları sırasında Seher kendisinden önceki yarışmacıları puanlar olarka geçme konusunda sıkıntı yaşamayacak.

=> Zuhal Topal’la Sofrada 20 Mayıs Çarşamba Puanları sonucunu görmek için tıklayınız.6 Mayıs Çarşamba Zuhal Topal'la Sofrada Puanları alacak gelin kaynana

Bugün 6 Mayıs Çarşamba Zuhal Topal Kaç Puan verdi? Sorusunun cevabını kesinlikle ilk iki gün verdiği puanlardan yüksek olacak. Bunun en büyük sebebi ilk iki gün yarışan gelinler menülerini yetiştirememesi.

=> 8 Mayıs Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Haftalık Puan Durumu sorusunun cevabını görebilmek için tıklayınız.

Binlerce insanı ekran başına kilitleyen Fox TV’nin sevilen ve ilgi ile izleyen yemek yarışma programında bu hafta yarışacak gelin ve kaynanalar oldukça merak ediliyor. İşte Zuhal Topal’la Sofrada bu haftaki yarışmacılar (4-8 Mayıs) için tıklayınız.

=> 8 Mayıs Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puanlaması sonucunu görmek için tıklayınız.

 

Zuhal Topal’la Sofrada 6 Mayıs Çarşamba (2020)

6 Mayıs Çarşamba günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Seher Soysal Kuvan. Aslen Rizeli olan Seher iki çocuk annesi ve 17 yıllık evli. Bu tecrübesini yemekleri yaparken de kullanacak olan Seher, büyük ödülü almak istiyor.

=> 7 Mayıs Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Puanları sonucunu görmek için tıklayınız.

Bugün yarışacak olan Seher için kendisinden önce iki gelin masasını ve yemeklerini yetiştirmede büyük sıkıntılar yaşadı.Lakin bugün kendisi benzer sorunlar yaşamadığı için 6 Mayıs Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Puan durumu sonucunda rakiplerini geçeceği konusunda emin.

6 Mayıs Çarşamba Zuhal Topal'la Sofrada Yarışmacıları

Sunucumuz da ilk iki gün yarışan gelinlerin talihsiz olay yaşadıkları gerekçesi ile maalesef yüksek puanlarını veremedi. 6 Mayıs Çarşamba Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi? Sorunun cevabı yazının devamında sizleri bekliyor. 

Sözlerimi daha fazla uzatmadan sırası ile

 • Seher Soysal Kuvan’ın Menüsü
 • Seher Soysal Kuvan Kaç puan aldı

Sorusunun cevapları haberin devamında sizleri bekliyor.

6 Mayıs Yarışmacısı Seher Soysal Kuvan

Zuhal Topal'la Sofrada Seher Sosyal Kuvan
Seher Soysal Kuvan
 • 17 yıllık evli
 • 2 çocuk annesi
 • Aslen Rizeli
 • 35 yaşında
 • İstanbul Başakşehir de ikamet ediyor
 • Eli çabuk
 • Eşinin adı Erol

6 Mayıs Yarışmacı Kaynana Neval Kuvan

Zuhal Topal'la Sofrada Neval Kuvan

 • Aslen Antakyalı
 • İstanbul da oturuyor
 • Gelinine güveniyor
 • Gelini gibi fırtınalar estiriyor.
 • 48 yaşında
 • Büyük çekmecede ikamet ediyor
 • Üç çocuk annesi
 • 29 yıllık evli 

Zuhal Topalla bugün yarışan Seher Soysal Kuvan’ın menüsünü verdikten sonra kaynanaların ve sunucumuzun vereceği 6 Mayıs Zuhal Topal puanları hakkında sizleri bilgilendireceğiz.

6 Mayıs Zuhal Topal’la Sofrada Seher’in Menüsü 

 • Terbiyeli tavuk çorbası
 • Avcı böreği
 • Yoğurtlu kuru patlıcan Mezesi
 • Güveçte kaşarlı et sote
 • Garnitürlü Pirinç pilavı
 • Mevsim salatası
 • Trileçe

Zuhal Topal'la Sofrada 6 Mayıs Çarşamba Puanları alacak menü


6 Mayıs Çarşamba Zuhal Topla’la sofrada puanları Seher’in yukarıda bugün yapacağı menüye gidecek. Oldukça kolay bir menü olduğunu en baştan söylememiz gerek. Tabi puanlar kolay yada zorluk derecesine göre değil, lezzetine göre veriliğini yeniden hatırlatmam gerek.

Kendine elinin lezzetine ve hızına çok güvenen Seher, kayın validesinden daha doğrusu manevi kayın validesine kendisine karışmamasını ne baştan rica etti.

15.000 TL’yi  almaya geldim. Almadan gitmeyeceğiz!Seher Soysal Kuvan

Seher bu sözleri ile yarışma da ne denli iddialı olduğunu da bizlere göstermiş oldu. Bakalım bu iddiasını yemekleri ile kanıtlayabilecek mi? Bekleyip, göreceğiz.

Bu haftanın üçüncü yarışmacısı olan Seher Soysal Kuvan’ın menüsü gören kayın validelerin verdikleri tepkileri aynen aktarıyorum. 

Menüsü ağır değil
Pilav her zaman ki yaptığımız
Hazır yufkası ile yaparsa olmaz
Menü güzel önemli olan kıvamı lezzeti

Kaynanalar

Kaynanalar arasında bir uyumsuzluk olduğunu ama geneli Seher’in menüsünün çok kolay olduğundan bahsettiler. Zuhal Topal 6 Mayıs Puanları sırasında kısaca çok yüksek puanların aksine 4 işle 6 arasında bir puan alacağını anlıyoruz.

Bugün Zuhal Topal’la Sofrada 6 Mayıs Puanları sırasında kaynanaları kendi gelinlerini düşünerek puan verecekleri için, günün menüsünü yapan Seher’e hakkı olan puanlar maalesef gitmeyecek.6 Mayıs Çarşamba Zuhal Topal'la Sofrada Puan Durumu öncesi Seher Kuvan

Bu hafta yetişmeyen menülere sunucumuz da yüksek puanlarını vermedi. Yani hakkı olan puanları verdi. Bugün yarışan Seher ise menüsünü yetiştirdi. Bakalım Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorusunun cevabı hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

Zuhal Topal Haftalık Toplam Puanlar (4-8 Mayıs 2020)

4 Mayıs ile 8 Mayıs haftasında bugün 6 Mayıs Çarşamba puanları için Seher soysal Kuvan yarışacak. Seher oldukça hızlı ve yemeklerinin lezzetini en iyi şekilde yapıp, kayın validelerden tam not almak için elinden geleni yapacak Dikkat: Zuhal Topal toplam puanlar hemen alt kısımda verildi.

6 Mayıs Çarşamba günü yani bugün Zuhal Topal’la Sofrada puanlama kısmında Seher Soysal Kuvan rakiplerini geride bırakması için en az 26 puan alması gerekecek.

Seher eğer bugün Zuhal Topalla Sofrada toplam puan durumu sonucuna göre 26 ve üzeri puan alamaz ise 15.000 TL’ye veda edecek.

 • 4 Mayıs Pazartesi Puanı (Hatice Dirlik) : 11 Puan (elendi) 
 • 5 Mayıs Salı Puanı (Ceylan Tabu) : 25 puan (elendi)
 • 6 Mayıs Çarşamba Puanı (Seher Soysal Kuvan) : 29 puan (zirvede)

Bugün Çarşamba yarışmacısı olan Ceylan’ın puanları birazdan netlik kazanacak. Biz de eksik olan kısmı güncelleyeceğiz. 

Zuhal Topal 6 Mayıs Çarşamba puanları hemen alt kısımda bulabilirsiniz.

Dikkat: LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE
ZUHAL TOPAL’LA SOFRADA DİZİCENTER
diyarek arayınız!

Zuhal Topal'la Sofrada ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

6 Mayıs Çarşamba Zuhal Topal’la Puanları (Seher’in Puanları)

Nursel  7
Mesude  4
Sultan  6
Emine  6
Zuhal Topal    6
TOPLAM:   29

**6 Mayıs 2020 Çarşamba**

Zuhal Topalla Sofrada 6 Mayıs Çarşamba Fragmanı

17 yıllık evli ve iki çocuk annesi olan Seher Soysal Kuvan manevi kaynanası ile yarıştığı Zuhal Topal’la Sofrada 398. bölüm fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu