Gelinim Mutfakta

6 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? Haftalık Toplam Puanlar Netleşti!

6 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? 2-6 Mayıs Haftalık toplam Puanlar sonucuna göre bu hafta beş bileziği kim kazandı? 2-6 Mayıs tarihleri arasında yarışan beş yarışmacında biri, bugün haftalık toplam puanlar (5 günlük puan durumu) sonucuna göre, 6 Mayıs Cuma günü beş bileziği kazanacak!

=> 27 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık Toplam Puanlar sonucunu öğrenmek için lütfen tıklayınız. 

2 Mayıs Pazartesi günü başlayan yarışma programında haftanın finali, bugün 6 Mayıs Cuma puanlaması ile ekrana gelecek. Dört kaynana ve bir sunucunun Cuma puanlaması sonucunda, Gelinim Mutfakta 6 Mayıs Cuma bilezikleri kim aldı? Haftanın birincisi kim oldu? 6 Mayıs Gelinim Mutfakta bu hafta kim birinci oldu? 06/05/2022 tarihinde bileziği kim kazandı? Soruların cevapları %100 netlik kazanacak.

=> Gelinim Mutfakta 20 Mayıs Cuma Bilezikleri Bu Hafta Kim Aldı sonucu için lütfen tıklayınız.

2 Mayıs Pazartesi günü yarışmaya Bahar’ın yerine yarışmaya Gözde dahil oldu. Gözde yarışmada kalıcı olmaya ve bilezikleri almaya, yanı şekilde eskileri göndermeye geldiğini ifade etti.

=> 13 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Bu Hafta Kim Kazandı sonucu öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 6 Mayıs Cuma Bilezikleri Kim Aldı - Miyase

Miyase de Bahar ile eleme potasına düşmesinin devamında ki ilk hafta, henüz üzerindeki şoku atamadan yarışma başladığı açıkça gözlemlendi. Zira Miyase geçtiğimiz hafta finalinde Bahar ile 68 puan almış, Bahar kura sonucunda yarışmadan elenmişti. Bu hafta yaşadıklarından ders alan Miyase, Gelinim Mutfakta 6 Mayıs Cuma bilezikleri kim aldı? Sorusunun cevabı olan gelin olmak için çok çaba sarf etti.

Haftaya Damla 22 puanla iyi bir başlangıç yapan isim olurken, Miyase haftaya 7 puan alarak, günün sonuncusu oldu. Miyase’nin kötü şansı haftanın ilk bölümünde de devam etti.

6 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı - Miyase

Miyase’nin kötü gidişine şansının da yardımı oldukça büyük oldu. Haftanın ikinci bölümü olan 3 Mayıs Salı günü Miyase’den ve Senanur’dan 4, diğerlerinden ise 8 puan ceza puanı kesilmesi, Miyase’nin işine yaradı.

Miyase rakiplerinin aldığı ceza puanlarının da etkisi ile bugün Gelinim Mutfakta 6 Mayıs Cuma Haftalık Puan durumu öncesinde, yarışa zirvede girmeyi başardı.

6 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu

2 Mayıs Pazartesi günü haftanın ilk bölümü ile ekrana gelen yarışma programında, bugün son kaynananın vereceği puanlama sonucunda 6 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu %100 netlik kazanacak. Dolaysı ile beş günlük toplam puanlar da belli olacağı için bu hafta bilezikleri alan ve yarışmadan elenen isim de günün sonucunda belli olacak.

6 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Açıklandığı An Damla ve Kaynanası Nuray

Yeşim’in elenmesi ile yarışmadaki heyecan ve rekabet bir kat daha düştü. Sosyal medya da ki bazı izleyiciler de şöyle yorum yaptı;

“Yeşim gittikten sonra yarışmanın tadı yok. Bu Cuma bilezikleri yine Miyase’ye verecekler galiba!” İzleyici Yorumu

Sözleri ile izleyiciler geçtiğimiz haftalar da Yeşim ile Miyase arasından ki rekabet ve heyecanın olmadığını, Miyase kolay bir şekilde bilezikleri kazandığını dile getirmek istediler.

Yarışmacı dört gelin arasından 6 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? sorunun cevabını vermeden hemen önce, gelinlerin şu ana kadar elde ettiği 4 günlük puan durumu (Toplam puanlar) alt kısımda verilmiştir..

6 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu

  1. Miyase: 67 Puan
  2. Damla: 51 Puan
  3. Senanur: 37 Puan
  4. Bahar: 29 Puan 

Yukarıda verilen puan ile sıralamalar yarışmacıların 4 günlük toplam puan durumunun sonucunda elde edilmiştir. Birazdan 6 Mayıs Cuma puanları verilecek. Dolayısı ile bu hafta gelinim mutfakta bilezikleri alan yarışmacının kim olduğu ve bu hafta en yüksek puanı kimin aldığı %100 belli olacak.

6 Mayıs Gelinim Mutfakta Puan Durumu

*************************

Miyase: 67 + 11 = 81
Damla: 51 + 19 = 70
Senanur : 37 + 19 = 56
Gözde: 29 + 7 = 36

*************************

Gelinim Mutfakta 6 Mayıs Cuma Haftalık Puan Durumu Sonuçları

*************************

6 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim kazandı
⇒ MİYASE

6 Mayıs 2020 Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi
⇒ GÖZDE

6 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ DAMLA & SENANUR
Gelinim Mutfakta 6 Mayıs Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ KURA SONUCU SENANUR KAZANDI
6 Mayıs Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒  GÖZDE
*************************

6 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı

2 Mayıs 2022 tarihinde başlayan yarışma programı, bugün 6 Mayıs Cuma günü, kaynanaların ve sunucu Nursel’in vereceği puanlama sonucunda haftayı noktalayacak.

Haftanın ilk bölümünde Damla 22 puanla günün birincisi olmayı başaran isim olurken, Miyase haftaya çok ama çok kötü bir başlangıç yaptı. 7 puanla haftaya başlayan isim oldu.

Gelinim Mutfakta Miyase Kimdir
Gelinim Mutfakta Miyase Kimdir

3 Mayıs Salı günü Miyase için dönüm noktası oldu. Zira önde giden ve Miyase’den çok daha fazla puanları olan Damla aldığı (-8) ceza puanı nedeniyle bilezik yarışında büyük bir kayıp yaşadı. 

4 Mayıs Çarşamba günü Miyase elde ettiği avantajı çok iyi kullanmayı başaran isim oldu. Toplamda 25 puan alan ve kaynanalardan ve sunucudan tam puan alan Miyase, aldığı 25 puan sayesinde bugün 6 Mayıs Gelinim Mutfakta Toplam puan durumu öncesinde büyük avantaj elde etti.

5 Mayıs Perşembe günü bu avantajını korumak isteyen Miyase, yine yemeklerini dikkatli yaparak rakiplerine geride bırakmayı başardı. Miyase Perşembe günü Senanur’un kaynanası Songül dışında herkesten beş puan almayı başardı.

Miyase Çarşamba ve Perşembe puanlamasında aldığı 49 puan sayesinde, bu hafta 6 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı sorusuna cevap olmaya en yakın yarışmacı olmayı başardı.

Damla Saçıkara Gelinim Mutfakta
Damla Saçıkara Gelinim Mutfakta Yarışmasına Yeniden Katıldı

Miyase bileziklere adım adım yaklaşırken, haftaya çok iyi başlayan Damla ise bekleneni veremedi. Miyase’nin aldığı yüksek puanlara sadece bakmakla yetindiği için Gelinim Mutfakta Bu hafta bilezikleri alan yarışmacı olmayı %100 olmasa da büyük ölçüde kaybetti. 

Miyase 6 Mayıs Cuma puanlaması önde girerken, Miyase’ye en yakın isim olan Damla ile Miyase arasında tam olarak 16 puan fark var. Yarışmada 25 puan verildiği göz önüne alındığında Damla’nın işi bir hayli zor.

6 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta bilezikleri alan yarışmacı %100 Miyase oldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

  1. şu miyase edepsizi yüzünden proğramı izlemiyorum, bilhassamı tutuyorsunuz bilmem sevdiğm bir proğramı bu yüzden seyretmememiz yazık oluyor ben bir grup adına yazıyorum (20) kişilik o hidene kadar da izlemicez , senanur gibi düzgün gelinleri alın artık yeni tanıdım ama çok hanım ve terbiyeli konuşmadı uslubu çok güzel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu