Gelinim Mutfakta

6 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Puanları [Toplam Puan Durumu] Belli Oldu!

Gelinim Mutfakta 6 Mayıs Cuma günün birincisi ile Cuma puanları (toplam puanlar) sonucu açıklandı! 6 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün kim birinci oldu? Haftanın final bölümünde Nursel bugün kaç puan verdi? Bugün çeyrek altını kim aldı? 06/05/2022 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? 6 Mayıs Cuma puanları sonucunda bugün en yüksek puanı kim aldı? 6 Mayıs Puan durumu sonucu çeyrek altını kim kazandı? Damla kaç puan aldı? Miyase bugün kaç puan aldı? İşte merak edilen tüm bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin devamında sizleri bekliyor.

=> 27 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Bugün Çeyrek Altını Kim Aldı öğrenmek için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 6 Mayıs Cuma Puanları ile Cuma puan durumu (toplam puan durumu) %100 belli olduğunda, bir yarışmacı tam beş bileziğin sahibi olurken, bir yarışmacı da rakiplerine kıyasa düşük puanlar elde ettiği için yarışmadan elenecek.

=> Gelinim Mutfakta 20 Mayıs Cuma Çeyrek Altını Kim Aldı sonucu için lütfen tıklayınız.

6 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Haftanın ikinci bölümünde gelinlerden düşülen (-8) ve (-4) puanlar, Miyase’nin onları yakalamasına, hatta onları geçmesine neden oldu. Miyase rakiplerinin tökezlediği yerde adeta sıçrama yaptı.

=> 13 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını Kim Aldı sonucu için lütfen tıklayınız.

Bugün 6 Mayıs Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 6 Mayıs Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

=> 6 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı sonucu öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Yeşim’in elenmesi ile Miyase yarışmada adeta tek başına mücadele ederken, yüksek perdeden konuşan Damla iddiasını dolduramadığı gibi yarışmada kaynanası ile devamlı olarak tartışması, dikkatlerden kaçmadı.

=> Gelinim Mutfakta 6 Mayıs Cuma Kim Elendi sonucunu öğrenmek için lütfen tıklayınız.

6 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucu ile Cuma toplam puan durumu sonucu %100 netlik kazandığında, sadece bilezikleri alan değil aynı zamanda yarışmadan elenecek isim de kesin olarak netleşecek.

Gelinim Mutfakta 6 Mayıs Cuma Puanları Verecek Kaynanalar

Bu hafta yarışmaya dahil olan Senanur, kendisinden bir hafta önce yarışmaya dahil olan Gözde’yi geride bırakmayı ve Perşembe puanlaması ile eleme potasına düşürmeyi başardı. Senanur bugün Gelinim Mutfakta 6 Mayıs Puanlama sırasında Gözde ile arasında ki puan farkını koruması, Senanur’un yarışmada kalmasına yetiyor.

Geçtiğimiz hafta finalinde Gözde normal şartlarda yarışmadan elenmişti. Lakin Nursel eleme yapmadığı için Gözde bu haftada yarışmada kalmayı başardı. Buna rağmen gözde istediği puanları alamadı.

6 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Senanur

Miyase kötü gidişine dur dedikten sonra rakiplerini küçük görmeye başladı. Rakiplerinin aldığı eski puanlara atıfta bulunan Miyase, Damla’ya şöyle söyledi. İşte Miyase’nin (-8) puan ceza alan Damla’ya karşı o sözleri;

“-8’lerde üşütürsün ablasının gülü. Al sen bunu giy!” Yarışmacı Miyase

Sözleri ile Miyase Damla’nın aldığı cezayı hava durumuna benzeterek dalga geçti. Damla ise “Ben Ağrı’yım. Sen Erzurum’sun. Asıl sen al bunu!” diyerek karşılık vermesi, dikkatlerden kaçmadı.

Miyase son iki bölümde aldığı 25 ve 24 puanın verdiği güven ile konuşmakta. Damla Miyase’nin bu havasını döndürmek için 6 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, bugün çeyrek altını almak için harekete geçti.

6 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Açıklandığı An Damla ve Kaynanası Nuray

Son zamanlarda kaynana Sevilay gelinini bulamayan kaynanalar arasına adını yazdırmıştı. Hatta bir dönem 7 bölümde iki defa gelini Miyase’ye bir puan vermişti. Lakin Çarşamba ve Perşembe puanlamasında gelinini eli ile koymuş gibi bulmayı başardı.

Nuray kaynana gelini Damla’yı bulmak için 5-1-1-1 puanlaması yapsa da beş puan Miyase’ye gitti. Nuray kaynana bugün Gelinim Mutfakta Puanlama sırasında çok daha dikkatli puanlar verip gelinin bulmak istiyor.

Hafta başında yarışmaya dahil olan Senanur, kaynanasında sakladığı altınlardan dolayı, kaynanası ile arasının açılmaya başlaması dikkatlerden kaçmadı. Senanur kaynanasına karşı şöyle söyledi; 

“O altınlar benim değil mi? İstediğime veririm!” Yarışmacı Senanur

Sözleri ile yarışmacı altınları annesine verdiğini ve istediği zaman alabileceğini söylerken, kaynana Songül oğlunun dahi haberinin olmadığı altınları annesine veremeyeceğini iddia etti. İkili arasında ki bu gerilim ilerleyen zamanlarda puanlara direk olarak yansıyacak.

6 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Gelinim Mutfakta son bölüm de 24 puan alan Miyase çeyrek altını kazanan yarışmacı olmayı başardı. Buna karşın Gözde 5 puanla günün sonuncusu olan yarışmacı oldu. 

Bu hafta başında Damla bilezikler için favori gösterilen gelin olsa da Miyase sonradan düzelttiği puanlarla bilezikler için en iddialı isim haline geldi. Miyase bugün Gelinim Mutfakta 6 Mayıs Cuma puanlaması sonucunda, Damla ile arasında ki 16 puan farkını koruması, bilezik almasına yeteceğini çok iyi biliyor.

Gelinim Mutfakta 6 Mayıs Cuma Puan Durumu

Haftanın ilk bölümü 2 Mayıs 2022 Pazartesi günü ekrana geldi. Salı günü gelinler yemeklerindeki noksanlıklardan dolayı 4 ve 8 puan ceza aldılar. Bugün Nursel Ergin’in vereceği, 6 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta puanları ile haftanın final puanlaması yapılacak. Gözler günün puanlaması tamamlandıktan sonra, Gelinim Mutfakta 6 Mayıs Cuma puan durumu (Toplam Puan durumu) sonucuna çevrilecek.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Gözde elinin lezzetini kanıtlayıp, beş bileziği hayal ederken, bugün gelinen son noktada eleme potasında, yarışmada kalmak için mücadele edecek. Buna karşın Senanur ise eleme potasının bir tık üzerinde, rakibi Gözde ile arasında ki 6 puanı korumak için kolları sıvadı.

Program adım adım sezon finaline doğru yaklaşırken, Miyase 59 bilezik alıp kendisini rakip bile görmeyen Aysun Kuşatan ile arasında ki bilezik sayısının açmak istiyor. Bunun içinde bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olmak için harekete geçti.

Gelinim Mutfakta 6 Mayıs Cuma Puan Durumu Açıklandığı An Miyase ve Kaynanası Sevilay

Miyase önce girdiği hafta finali puanlamasında, bugün 6 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda önde bitirip, bu hafta 5 günlük puanlama sonucunda göre en yüksek puanı elde etmesi halinde, beş bileziği kazanacak. Toplamda ise 59 bileziğe ulaşacak.

6 Mayıs Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Bugün Nursel Ergin kaç puan verdi? 6 Mayıs 2022 Cuma çeyrek altını kim aldı? 6 Mayıs 2022 Cuma en yüksek puanı kim aldı? Hangi kaynana gelinin tabağına beş puan verdi? İşte merak edilen bu soruların cevapları, hemen alt kısımda ki puan tablosu içerisinde kesin olarak açıklanmıştır.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 6 Mayıs Puanları (06/05/2022 Cuma)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Nursel Ergin Kaç Puan Verdi)

*************************

6 Mayıs Nursel Ergin Kaç Puan Verdi

Miyase: 3
Damla: 5
Senanur: 4
Gözde: 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Songül’ün verdiği Puanlar

Miyase: 2
Damla: 5
Senanur: => Songül’ün gelini 4
Gözde: 1

*************************
” 6 Mayıs 2022 Cuma Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Sevilay’ın verdiği Puanlar

Miyase: => Sevilay’ın Gelini 4
Damla: 1
Senanur: 3
Gözde: 5

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Emine’nin verdiği Puanlar

Miyase: 4
Damla: 5
Senanur: 3
Gözde: => Emine’nin Gelini 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Nuray’ın verdiği Puanlar

Miyase: 1
Damla: => Nuray’ın Gelini 3
Senanur: 5
Gözde: 1

*************************

Gelinim mutfakta 6 Mayıs Cuma Toplam Puanlar

Miyase 3 2 4 4 1 14
Damla 5 5 1 5 3 19
Senanur 4 4 3 3 5 19
Gözde 1 1 5 1 1 9 (-2)

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (2-6 Mayıs Haftası) – Cuma

*************************

Miyase: 67 + 11 = 81
Damla: 51 + 19 = 70
Senanur : 37 + 19 = 56
Gözde: 29 + 7 = 36
*************************

Gelinim Mutfakta 6 Mayıs Cuma Puanlama Sonuçları

*************************

6 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ DAMLA & SENANUR
Gelinim Mutfakta 6 Mayıs Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ KURA SONUCU SENANUR KAZANDI
6 Mayıs Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ GÖZDE

************************* 

Gelinim Mutfakta 6 Mayıs 2022 Cuma Fragmanı İzle

6 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Puanları ile toplam puan durumu sonucu kesin olarak netlik kazandığında, bir yarışmacı beş bileziğin sahibi olurken, bir yarışmacı da yarışmadan elenecek. İşte o anların ekrana geleceği bölüme ati olan, Gelinim Mutfakta 6 Mayıs 2022 Cuma fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

22 Yorum

  1. Çok dogru hafta başında puanları sondaydı birden çogalttılar nursel yüzünden birinci oldu senanurun ve damlanın kul hakkına girdi haram aldıkları

  2. Anonim
   Merak ediyorum sen ne yiyip içiyorsun ! Sana ve İSA ya göre yesimin dışında kim kazanırsa haram oluyor.yeşim gitti unutun.
   Yeşim attaaa !
   Neyin haram neyin helal olduğuna nasıl ve neye göre karar veriyorsun(uz).
   Kim kazanırsa kazansın oturun seyredin. Kimse, senin benim babamın kızı değil. Hak dağıtma değil gelinini bulma programı

   1. yeşim in korunarak 8ay orda kaldığını unutuyorlar yeşim yemek yapmayı bilmiyordu 8ay kaldı
    miyase yemek yapmayı biliyor sezon sonuna kadar kalabilir normaldir

 1. Miyase herşeyin en iyisini yaptığını düşünüyor, rakipler zayıf olunca kendini yükseklerde görüyor

 2. bilezikleri MiYaSe aldi. damla yine bilezik alamadi oh olsun MiYaSe kadar guzel yemek yapan gelin yok orda kimin guzel kimin kotu yemek yaptigi televizyondan gayet iyi gozukuyor evet Miyase kendi begenmis baskalarini kucumsuyor olabilir ama MiyaSe kadar guclu yarismaci yok herkese tepeden bakmasi normal. InsallaH Sampiyon MIYASE olur her aldigi bilezigi hakkiyla aliyor.

  1. miyase yemek yapmayı biliyor
   Damla da yemek yapmayı biliyor
   ekip miyase yi çok seviyor

 3. Hafta başında miyesenin kötü gidişi Nursel sayesinde kurtuldu.Miyaseden bıktık artık bu kadar büyüklerine saygısızlık yapan biri bu kadar nasıl reyting uğruna tutuyorlar.

 4. Gelinim mutfakta reytingleri dustusede yine en cok izlenen gunduz kusagi olmayi basariyor tabiki harbi kanal d nin en cok izlenen yemek yarisma programi oluyor yine de zuhal iyice reytingleri dusmus tabiki yemekteyiz berbat reyting aliyor her gun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu