Kördüğüm

6 Mayıs Pazar Kördüğüm 273. Bölüm Özeti # Survi, Visnhu’nun (Akash’ın) Akrabası Çıktı

Kanal 7 ekranlarına 6 Mayıs Pazar günü saat 16:10 da bu bölüm izleyici karşısına çıkması bekleniyor. Kördüğüm 273. bölüm özetine geçmeden evvel bu bölümde gerçekleşecek en önemli ve dikkat çekici olay Survi hain çıktı. Mukta gerçek Visnhu’nun izini sürüyor. Bu olayların nasıl cereyan ettiğini 6 Mayıs Kördüğüm bölüm özeti de  bulabilirsiniz.

6 Mayıs Kördüğüm Bölüm Özeti

6 Mayıs Kördüğüm Bölüm Özeti ile sizleri buluşturmadan evvel bu bölümü iki başlık halinde anlatacağım. İlk İki Partını bu başlık altında anlatacağım. Son iki partı için başka bir başlık açılacaktır. Şimdi Kördüğüm 273. bölüm özeti ile sizleri buluşturalım.  Gunwanti sinirini çıkartmak için yukarıda odada Damini, Tapasya ve Divya’yı mutlu halde görünce sinir olur. Veer’e neden Meethi hakkında bilgi vermedikleri için aklı sıra hesap sorup baskın konuma geçmek hem de düğün günü ağızlarının tadını bozmak ister.

Mai, sessiz bulduğu hanımlara sesini yükselterek eleştirinin dozajını bir tık yukarı taşıyıp bağırmaya başlayınca Divya araya girip Damini’ye gelmiş hesap soruyorsun. Acaba neden Damini sana veya Veer’e bahsetmedi de bu güne sakladı? Hiç düşündün mü sen bunları. Eğer sana Meethi’den bahsedilmiş olsaydı eminim onların elinden alırdın. Onlar da buna engel olmak için bu vakte kadar saklamaları gayet normal Gunwanti der. Damini ise geldim hatta kucağımda Meethi ile birlikte bu eve geldim. Sen Yuvraç’ı kucağına almış, Ichcha’yı kötülediğini kendi kulaklarımla işitince aklıma başıma geldi.6 mayıs kördüğüm bölüm özeti devam ediyor. 

Meethi’yi de alıp gitmek zorunda kaldım der. Gunwanti hala haksız olduğunu kabul etmeyince Tapasya dayanamaz kes sesini kendi hatanı kapatmak için suçu bizlerin üzerine atma der. Damini ise kızım ikinci kez evlendi. Bari bu evliliğine karşıma. Mutlu bir hayat yaşasınlar. Yalvarırım karışma derken Mai arkasını dönüp gider. 

Mukta Gerçek Visnhu’yu Sormaya Ceza Evine Gider Kördüğüm 273. Bölüm Özeti

Kördüğüm 273. bölüm özeti, Mukta Ichcha annesinin düğün günü olmasına rağmen Visnhu ile olan gerçekleri ortaya çıkarmak için gerçek Visnhu’nun kaldığı ve Ichcha’nın yıllarca hocalığını yaptığı hapishaneye gidip Visnhu hakkında bilgi almaya çalışır. Ceza evinden sorumlu askerin yanına gidip Ichcha annesinden ödünç aldığı resmi gösterip bu çocuğu hatırlıyor musunuz der. Asker bilgi veremeyeceklerini söyleyince Mukta bu bilgi belki bir kişinin hayatını kurtarabilir dese de asker bilgi veremeyeceklerini, ayrıca bu ceza evine binlerce insan geldiğini ve hatırlamanın da mümkün olmadığını söyleyip ceza evinden çıkmasını ister. Mukta garibim istediği bilgiye ulaşamadan ceza evinden çıkarken konuştuğu cezaevi sorumlusu asker Visnhu (Akash’ı) arayıp Mukta’ya hiç bir bilgi verilmediğini söyler. Visnhu da teşekkür eder.

kördüğüm 273. bölüm özeti resim 1

Bu sırada Visnhu’nun yanında Survi görünür. Ben şok. Senin ne işin var orada. Survi, kardeşim Kanha ile evliliğim, senin Meethi ile olan ilişkinin tek bir amacı var. Bize yapılan acıları onlar her dakika yaşayacaklar. Onları öldürmek ödül olacaktır. Her zaman acı çekecekler ve her gün ölecekler der. Mukta ceza evinden çıkamadan tekrar askerin yanına gelip ben burada yılarca hocalık yapmış Ichcha’nın kızı için buradayım deyince askerin yanında bulunan bir kadın görevli Mukta’yı dışarı çıkarıp Vinshu’yu tanıması için bilgiler verir. Bazı özel günlerde Visnhu’nun geldiğini o zaman sana haber veririm der. Divya düğün sonrası eve geldiğinde Mukta hala eve gelmediği için panikler. Survi cadısı ise karı kocanın dertleşmesini uzaktan dinler.

Mukta’ya Ne Olacak? Kördüğüm 273. Bölüm Özeti

Kördüğüm 273. bölüm özeti devam ediyor. Bundella evinde tam bir mutluluk hakim. Veer ile Ichcha bahçede bir birlerine sarıldığını gören Mai sinirden kudurur. Bu sırada yalaka ve yalancı Akash gelip Patron size artık baba diyebilir miyim diye sorar. Veer de tabi diyebilirsin der. Akash masum biri gibi görünmek için alçak gönüllü tiplemelerine devam eder. Veer de hemen Akash’ın tavırlarından etkilenip iyi biri Meethi’ye de iyi bakacak biri diye Ichcha ile konuşup dertleşirler. Akash, Meethi’nin yanına gelip hayırlı olsun önce annen evlendi sıra bizde der. Meethi ise Mukta’nın haline üzüldüğünü söyleyip Mukta ile konuşurlar. Divya ise devamlı Mukta’nın telefonunu aramaya çalışır ancak bir sonuç alamaz.

6 mayıs kördüğüm bölüm özeti resim 1

Akash da Meethi’ye Mukta’yı kötüler. Bu arada hakikaten Mukta nereye kayboldu? Ne kaçırılma görüntüsü ne de başka bir şey olmadı. Survi Divya’yı panikletmek için elinden geleni yaparken Akash da Mukta’nın kötü öldüğünü ısrarla söyler. Bakalım iki kardeşin yani oyunu ne? Yakında çıkar  kokusu.  Mukta kaçırılmamış ceza evinde sorumlu askerin yanında çalışan kadının araştırmasını bekler. Kadın gelir ama elinde Visnhu’yu belgeleyen bir delil yoktur. Kadın eline bir resim geçer ise verdiğin numaradan sana ulaşırım der.

Bundella Evinde Meethi’nin Kınası 6 Mayıs Kördüğüm Özeti

6 Mayıs Kördüğüm özeti, Meethi de, Mukta’ya ulaşamayınca Damini’yi arayıp, nerede olduğunu sorar. Damini de bilmediğini söyler. Herkes panik içinde Mukta’yı merak eder. Divya son kez Mukta’yı arar. Mukta bu sefer telefonu açar ama tam olarak yerini ve ne yaptığını söyleyemeden anlayamadığı bir şekilde telefon kapanır. Bundella evinde Meethi’nin kınası yakılacak.  Meethi gelenler arasında Mukta’yı göremeyince Mukta’nın nerede olduğunu sorar. 6 mayıs kördüğüm bölüm özeti bir alt paragraf da devam ediyor. 

6 Mayıs kördüğüm özeti resim 1

Divya da ben konuştum yolda olduğunu söyledi der. Akash, Meethi’ye Mukta intihar edebilir gibisinden konuşmuş sanırım. Meethi de herkesin içinde Mukta’yı göremeyince Mukta intihar mı edecek deyip milletin içine sıkıntıyı atar. Tapasya panik içinde Mukta nerede nasıl bulabiliriz diye kızının derdine düşer. Survi ise siz daha çok ararsınız Mukta’yı der. Mukta  da bindiği otobüsün lastiği patlar. Şoför tamir etmek bir kaç saatimi alır der. 6 Mayıs Kördüğüm Özeti hakkında sorularınız alt kısımda bulunan yorum kısmından bana bildirebilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

86 Yorum

 1. HOŞ GÖRKİ HOŞ GÖRÜLESİNN

  {{ HAdisi Şerif }}

  ????

  Hayırlı sabahlarr hatun kişilerimmmm benim bugün misafirim var yazamazsam merak etmeyin.

  ????

  FİLİZ hala cvp bekliyorum

  1. günaydın nurdanım yazdıklarını yeni okudum nurdanım ben bu siteyi açtığımda yanımda olan birkaç kişi vardı ki ben onları hiç ama hiç unutmadım onlardan biri sensin, benim için yorumcular arasında bazıları var ki gerçekten çoook değerli sen bunlardan birisin, beni ve burayı bırakıp gidersen beni de benim gibi seni çok sevenleri de üzersin, kavgacı yapın olmadığını hepimiz biliyor nurdanım daha önce de bu konuda bir gece seninle konuşmuştuk hatırlıyor musun sen o tatlı canını sıkma demiştim yine aynısını tekrar edeceğim belki ama benim için bu kadar değerli olan o tatlı canını sıkma ve sakın gitme ;) seni seven filizin ;)

 2. Tehdit değil AYSELİMM datlı bacım yaparım dediysem yaparım. Yahu bizi kaldırdığını düşünenlerden gıcık oluyorum. HADDİZLER ne olcak. Sevgi abla bir iki sefer yazdı buraya da sonra yazmadı. Denizimde de yazmıştı geçen inşaAllah düzelir eskisi gibi olur. Kişiliğime uymazsa bazı şeyler kimseye sen daha yazma diyemeyeceğime göre ben yazmam Bacımm olur biter. Sende bir kaç aydır çok büyük sıkıntılarla mücadele ediyorsun yazmıyorsun. Ne diyeyim bilemedimki bacım
  Rabbim hayırlı kapılarını açsınn inşaAllah hasretine kavuşasın tez zamanda

 3. Nurdanim tatlım sen değiI ben tehtid ettım seni… Şakayla katısıktı yazdıklarım yoksa ben bılırım seni dedigim dediksındır sen..
  Sen ne yapacan yaa kim kimi kandırmaya çalışıyor boşversene her mesajı okuyup hrrkesı niye umursuyon.. hayretsın birisin yeminle??
  Valla ben 3 5 kişinin mesajını noktası yla virguluyle sonuna kadar okuyorum… Mesajların başına bakıyorum okuyasım gelmiyor..

  Karar sana kalmış tabii.. Bildiğin gibi yumuşak mizaclı biri değilim… Kıracak bi şey yazdıysam kusuruma bakma yazdıysamda seni sevdiğimden ??

 4. Yok canım be kırılması karakter olarak benziyoruz birbirimize bacım. Aman her neyse başkalarının hayat anlayaşı beni ilgilendirmez. Bende her yorumu okumuyorum MALESEF. Vaktimde enerjimde yok. Eee anlat bakayım Kayseri gezin nasıl geçiyor.

 5. GUNAYDIN HAYIRLI SABAHLAR KIZLAR

  NURDANCIM gunaydin nasilsin iyimisin?nereye gidiyorsun ask olsun sizin kadar eski olmasam da iyi kotu anladik birbirimizi gercekten gidisin beni cok uzer..kisiligine aykiri ve istemedigin kisilerle sohbet etmezsin bazen bende oyle yapiyorum belki ayni sekilde bendende hoslanmayan biril

 6. NURDANCIM kusura bakma canim yorumu tamamlamadan gitti nasil oldu anlamadim..belki bendende hoslanmayan birileri vardir yazicaktim lutfen gitme

 7. FILIZIM COK GECMIS OLSUN YINE MIGREN AGRISI MI ALLAH SIFA VERSIN CANIM AKSAMKI YORUMU KALDIRDIGIN ICINDE TESEKKUR EDERIM

  1. rüya canım çok teşekkür ederim yine migren belası rica ederim canım benim sen nasılsın

 8. ELAM CANIM SAGOL BIRTANEM GORMEZDEN GELMEK ISTEDIM AMA ARGO KELIMELERDEN HOSLANMIYORUM BU YUZDEN CEVAP YAZDIM???

 9. Arkadaşlar ben bir süre yazamassam merak etmeyin olur mu İnternet yüzünden ama kendi İnternetim olunca kesin yazarım Allah’a emanet olun ??

 10. COK SUKUR FILIZIM IYI DIYELIM ACABA ANNENIN GIDISI SENI COKMU UZDU CANIM BILIYORSUN STRESTE TETIKLIYOR

  1. Allah iyilik versin canım benim bilmiyorum ki başım neyi stres etti yine :D anneme üzüldüm belki ondan dersler var bir taraftan her gün şu kadar konu yazayım diye uğraşıp kendime stres ediyorum kısaca herkesin hayatında olduğu gibi benimde hayatımda stressiz alan yok gibi :D ama benim gibi hassas olunca migren patlak veriyor :D

 11. Her gece, Rabbimiz gecenin son üçte biri girince, dünya semasına iner ve;

  “Kim bana dua ediyorsa ona icabet edeyim. Kim benden bir şey istemişse onu vereyim, kim bana istiğfarda bulunursa ona mağfirette bulunayım” der. ”
  ???????
  Biriniz dua ederken, Allahu Teâlâ’ya hamd u senâ ederek başlasın, sonra Hz. Peygamber (aleyhissalâtu vesselâm)’e salât okusun, sonra da dilediğini istesin” buyurdu.”
  ????
  SABAH ŞERIFLERINIZ HAYIRLI OLSUN KIZLAR ???????
  ????
  NURDANIM FİLİZ gece başım çatlıyor dedi. Muhtemelen migren krizi tuttu. Hatta bu yeni özeti bile Cihan Bey vermiş olabilir. Filiz tüm olayları kontrol edemiyoruz,boşverin canımızı sıkmayalım demek istedi. Yoksa sana karışma Nurdan Abla asla demez! Saygılı kızdır Filiz bilirsin. Sen müsterih ol huzur köşem.. Ayselimin dediği gibi yapmak lazim herşeyi okumamak;LAKİN bu mümkün olmuyor çünkü biz hergun buradayiz. Arada sırada giren insanlar değiliz. Yorumlar gözümüze gözümüze sokulduğu için ister istemez söz soyleyip,müdahale etme hakkını kendimizde buluyoruz. Biz Kördüğüm sayfasinda aktifiz. O yüzden bu sayfada huzurumuz kaçarsa gayet tabi sen yazma,ya da Filiz şunu uyar bunu burda istemiyoruz diyebilme hakkına sahibiz. Biz niye gidelim ki elalemin derdi bizi niye gersin :) FİLİZ gelince sana tatmin edici cevabı verir zaten NURDANIM. Burayi biz aile yaptık kim nereye gidiyormuş ??Kolay gelsin sana..
  ????
  AYSELİM HOŞGELDİN ??
  ????
  offf çok iş var yine bugun. Acaba insanin evde olmasi,off vakit geçmek bilmiyor demesi ve yazla ilgili tatlı tatil planlari kurması nasıl bir duygu?????? hiç bilemiycem??????

 12. HAKLISIN FILIZIM STRESSIZ BIR HAYAT YOK KENDINI IYI HISSETMIYORSAN DINLEN CANIM BIZ BASKA SAYFALARADA YAZARIZ ALLAH KOLAYLIK VERSIN FILIZIM

  1. Dün cihan abi yazdı zaten diriliş falan da konu oldu yoksa ben hiç bir şey yapamadım ki önceden hazır özetler vardı onlar iyi ki varmış onları da yayınladı ;) amin inşallah Rüya canım anlayışın ve güzel kalbin için Allah senden razı olsum

  2. SENDENDE OLSUN FILIZIM KOLAY DEGIL HEM OKUL HEM OZET YAZMAK SEN BIZI HERZAMAN DUSUNDUN KENDIMIZI BURDA RAHAT HISSEDIYORSAK SENIN SAYENDE SENDE BIZE HAKKINI HELAL ET FILIZIM

   1. benim hakkım helal olsun canım güzel sözlerin için teşekkür ederim ama keşke daha fazlasına gücüm yetse mesela kimsenin kalbi kırılmasa kimse mutsuz olmasa elimden geldiği kadarına gücüm yetiyor

 13. DEFNEM HOSGELDIN SAGOL VAR OL❤❤❤❤
  Senin gibi bir arkadasa sahip oldugum icin cok sansliyim.. varligin huzur veriyor..sanirim yogunsun bugun allah kolaylik versin Defnem

 14. Geçmiş olsun Filizim?
  ✴✴✴✴
  Sağol RÜYAM bilmukabele ben de seni çok seviyorum ??
  Kızının sonuçları nasil çıktı
  ✴✴✴✴
  Akşam Amir Khanin filminin Dangalin sonu nasıl bitti acaba??? Kiz en son dünya şampiyonluğunu kaçırdığı için babasından özür diliyordu peki ya sonra ??
  ✴✴✴✴
  Arkadaşlar 280. Bolumde Tej Tapuyu vuruyor. 281. Bölümde de sanırım Icca ölüp kalbini Tapuya verecek.. Iccanin veda vakti geldi..
  ✴✴✴
  Herkes nerde

 15. Hazır İnternet bağlı iken anlatayım ?? Defnem Kızın babasını o spor hocası bir odaya kitledi ya kızının dünya şampiyonluğunu göremedi babası kız Amir Khanın verdiği taktiklerle son anda kazandı ama sonra kitli olan odanın kapısını biri açtı Adam koşarak kızının yanına gitti sonra ağldı falan Amir Khan sonra dedi seninle gurur duyuyorum dedi kızına bitti sonra ayy çok güzel filmdi ya ??

 16. Yazamayacaktım ama bağlı olunca baktım yazdırım dedim ?? kusura bakmayın her an bağlantı kesilebilir

 17. Baştaki kız baya güzeldi ya gerçek hayatta Müslümanmış galiba ?? ama çok güzel rol yaptı bide ??

 18. Filizcim
  Defnem
  Rüya ablacım
  Saliha ablacım
  Manyacım
  Ferahcım
  Aysel ablacım nasılsınız iyi misiniz ????

 19. Ya benim İnternet bitti zaten bizim karşı tarafta okul var biraz uzakta oradan İnternet çekiyor şifresiz benim ders çalıştım masada ama bağlantı gidip duruyor bağlı olduğu zaman yazabiliyorum zaten ?? şimdi bağlandı bende yazayım dedim gerçekten bağlı olmasa yazamacaktım ??

 20. Sağol Zülişim çok güzel bitmiş hakkaten??Neden kitlediki adam Amiri odaya? O kizin şampiyon olmasini istemiyor muydu o hoca karşı tarafin satılık adami miydi yoksa?
  Zülişim sen gencturkcell’li olsana. Ben eskiden g.t iken çok harika tariflerim olurdu. Yaşım geçince iptal edildi tabi. O zamanlar internet çok olurdu ama net kullanacak telefon yoktu. Takoz tel vardi Şimdi tel var net yok. Öyle işte..
  Ayy bugün sağ bacağıma bir yel vurmuş nasıl sizliyor derinden. ?? sen napyon Züliş anan geldi mi Kayseriden

 21. Defnem kız babasının verdiği taktiklerle kazanıyordu zaten babası ayrı taktik söyledi hain hocası başka taktikler söylüyordu kızda babasına uydu öyle kazanıyordu işte fesat hocası adamı kitledi odaya kızda babası yoktu o anda kaybedecekti ama aklına geldi babasının ne söylediği ?? o anda kazandı zaten ?️?️ bilmiyorum ki ya genç turkcelli ya paketleri çok pahalı olmaya başladı bide bugün salla kazan var bakalım ne verecek ama bir göz atarım ?? annem geldi kayseriden ama şimdi evde değil ben tek başımayım yine ?? annem babamın yanında

 22. Merhaba kizlar nasilsiniz ? Ben iyiyim soran varsa teşekkürler sizler nasilsiniz ? Ne var ne yok ? Konumuz ne ? Dangal mi ?
  Züliiiiş hoşgeldin , nasilsin , ben iyiyim teşekkürler ? seni gördügime çok sevindim ?
  Zaten dizideki herkes hain , Survi’yi şaşirmadimmm ?

 23. Manyacım teşekkür ederim bende iyiyim dün izledin mi filmi ya kızın babasını odaya spor hocası kitledi değil mi yanlış olmasında kızına verdiği taktikler yüzünden ??

 24. Sağol Zülişim sende dikkat et?
  ✴✴✴✴
  Evet Manyam dizideki herkes hain. Ya dizinin ilerleyen bölümleri çok tiksinc ya. Yuvinin estetik olup Mukta ile evlenmesi,Muktayi balkondan atmaya çalışması,Akashin anasinin iğrençliği. Akasha diyorki Meethiyi hamile birak sonra çocuğu ondan alır aci cektirir8z,Kanhanin ölümü falan filan hepsi iğrenç millet nasil izlemiş bunu???mazoşist ya bu hintliler manyaklar..

 25. arkadaşlar Nurdan abla hala gelmedi bana kırıldı mı ben ona karşı bir şey demek istemedim inşallah beni yalnış anlammıştır. Nurdan abla 5-6 aydır bir birimizi tanıdık benim sana karşı bir sözüm yoktu. ne olursun yalnış anlama seni çok ama çok seviyorum ablam benim

 26. MERHABA KIZLAR
  ????
  DEFNEM sagol birtanem sabah yazip ciktim ev islerini hallettim..sonuclar ayni degisen birsey yok taslar duruyor ayda bir kere ultrosona giriyor takibe devam.Sanada gecmis olsun canim kramp mi girdi bacagina bazen banada oluyor???
  ???
  Zulisim sagol birtanem sen nasilsin iyimisin?
  ???
  MINIK KUSUM GECMIS OLSUN nasilsin iyimisin?

 27. Sağol Nazım güzellik uykundan uyandin zaar???hayat sana güzel ne var ne yok bitanem??
  ????
  FİLİZİM Nurdanimin sana kırıldığını nerden çıkardın ALTTA YAZMIŞ DIKKATLI OKU KAHVALTIYA MISAFIRLERI VARMIŞ KUZUM❗❗❗❗bi de dini sohbet kur-an falan yapiyorlar yazmasi ikindiyi bulur Nurdanin. Daha çocuklar gelecek,yedikleri bulaşıklar kaldırılacak. Sen merak etme NURDANIM gizli küslük yaşamaz hâlâ tanıyamadın mi?? Çok ılımlı bi cevap yazmışsın zaten görünce hemen yumuşar müsterih ol?? Nurdan mantığıyla hareket eder. Birkaç gereksiz insanin yalani gerdi bizi o kadar :) stres yApıp durma artik migrenini azdırma KÖTÜYÜ ÇAĞIRMAYIN AYOL ;)

  1. defne ya iyki varsın senin yorumlrını okurken içim rahatladı. Ben kimsenin kalbini kıracak bir yapıda olmadım olamam da zaten :) bu arada bu son olaya bana forum sitesini kurmak ne kadar da gerekli olduğu gösterdi. kendi arakadaşları arasında fikir alış verişi yapmak isteyen arkadaşlar orada yazabilir kendileri istediği gibi sayfa açabilelirler. Biraz öğrenmem gerek forum sitesi nasıl açılır idye cihan abi de tam olarka bilmiyor

 28. DEFNEM VALLAH KUCUK NAZ GECELERI BIZI UYUTMUYOR SABAH SAATT 5 TE YATTIYOR BIZDE O SAATTEN SONRA YATTIM BIRTANEM IYLIK GUZELLIK CANIM SENI SORMALI CANIM BENIM??

 29. ooo siteye gelmisim yazdim haberim yok nereye gitsem diye dusunurken buraya gelmisim.

  KIZLAR BELLANIN SELAMI VAR.

 30. Yok Züliş izlemedim ben , daha doğrusu izleyemedim uyudum ben hir – hir hrrr ??
  Evet Defoş iğrenç hakket , Akash’in annesi öylemi demiş ?? Iyide Avinesh kendisi kaşindi Ichcha durup dururken öldürmediki canim , sanki keyfinden yapti tövbe – tövbe sanki Avinesh sütten çikma ak kaşik ???
  Rüya ablam iyiyim , sen nasilsin iyimisin ?? ???
  Kizlar ben bir kaç gün eskisi kadar sik giremiyecegim ara – sira giricem çünki sinavlarim var hazirlanmam lazim benim , bana bol dua edin ☺☺☺

 31. Neyse hiçbir taş yerinde durmaz tabi RÜYAM geçmiş olsun..
  Kramp geliba Rüyam bizim oralarda yel girdi falan derler bazen oluyor bana üşütmüş olabilirim kuzum..
  ✴✴✴✴✴✴
  Alemsin MANYAM anlamıyor man kafalar :)
  ✴✴✴
  Sağol Nazım iş güç işte ?
  ✴✴✴
  Aleyküm selam IREMSUM.. bizden de selam Pırlantama. Nasil gidiyormuş tedavi? Şu an kimler var onun yaninda toplam ??

 32. ? MÜMİNLERİN EN AKILLISI ÖLÜMÜ EN ÇOK HATIRLAYANLAR VE ONA EN GÜZEL ŞEKİLDE HAZIRLIK YAPANLARDIR ?
  Merhaba kızlar
  Nasılsınız
  Ben bu gün evdeyim ama sabahtan beri yazamadım anca sayfaya gire bildim?

 33. Dikkat DEFNEM uyudugun zaman camlari acik birakma sakin havalar isinsada daha erken belki usutmeden olabilir benimde hafif bogazim aciyor..cabuk atlatmak icin bitki caylari iciyorum

 34. FİLİZİM yorumum spama düştü lütfen kurtar?
  Daha ilk yorumum hızlı yazıyorsunuz yazısı çıkıp duruyor birde ?

 35. Teşekkürler çoo çok sağol Rüya ablam ? inşallah tam puan alirim .
  INCEM hoşgeldin , nasilsin ?

 36. hosbuldum kizlas tesekkurler idare ediyorum siz nasilsiniz.

  DEFNEM tedavisi iyi 2 gundur bir ilac vermisler telefon tablet her sey yasak tabi yanina kimsede gelmemeli etkili bi ilac. annem b.annen nihan abim 2 arkada 1 fani busra t. teyzem kuzenim.

 37. NURDANIM sağ ol iyim sen nasılsın
  Nurdanım sorduğum soruya cevap yazdığın için sağ ol
  Biz seninle aynı fikirdeyiz aynen benim de o zikrettiğim 4 kişi ile işim olmaz artık
  önceden yorumlarını okuyordum artık yazdıkları senaryoları okumam o kadarda keriz değil
  Filizim doğru söyledi güven meselesi ben inanmıyorum yazdıkları hikayelere akıl var mantık var
  Süzana girer mi diye korktum ama süizan bir olay bir kere görürsün acaba yalan mı diye düşünürsün o zaman süizan olur ama yorumları her gün takip edince ve ard arda saçma hikayeler çıkınca bu suizana girmez akıl var mantık var
  Bu benim düşüncem ve herkes düşüncesine saygı duyuyorum ve herkesden de düşünceme saygı göstermesini rica ediyorum

 38. MANYAM sağ ol Hoşbuldum iyim sen nasılsın iyileştin mi tatlım
  Çalışan kızlar bir şey soracağım burada sadece ben ve DEFNEM çalışıyor galiba dimi
  Bizim şirkette bize zaten telefonla konuşmak internete girmek yasak ama dün bize bir yazı sundular ben zaten haberlerde izlemiştim yeni tasa çıkmış
  ama dün yazılı olarak sundular bize şöyle bir şey
  İŞ YERİNDE İŞ DIŞINDA KENDİ ÖZEL KEYFİ İŞKERİYLE UĞRAŞANLAR TEL KONUŞMA İNTERNETTE DOLAŞMA OLURSA İŞTEN ÇIKARTABİLİYOR İŞ VEREN
  DEFNEM size de geldi mi bu emir

 39. RUYAM TESEKKUR EDERIM CANIM IYI DIYEK IYI OLSUN SEN NASILSIN IYIMISIN ???????????????????????????? INCEM HOŞGELDIN NASILSIN IYIMISIN BIRTANEM ?????????????????????? MANYAM HOSGELDIN GUZELIM NASILSIN IYIMISIN CANIM ?????????????????????

 40. İncem hoş geldin nasılsın iyi misin o dört kişi kim söylesen bir mahsuru yoksa tabi merak ettim ya sen bilirsin bide ben varmıyım o dört kişi arasında ?? en azından benim olup olmadığımı söyle

 41. Rüya ablacım ben iyiyim sen nasılsın ??
  ?️?️?️?️?️?️?️?️?️?️?️?️?️?️?️?️
  Manyacım senin için dua edeceğim inşallah başarılı sınavın olur ??

 42. ince senin ne kast ettini iyi biliyorum dusunce ozgurluyu senin.bi sey sormak istiyorum ne anormallik gordun

 43. NAZIM ZÜLEYHAM Hoşbuldum
  Ben iyim siz nasılsınız şekerler?
  Züleyham bi önceki sayfada size bi soru sormuştum Nurdanım bana cevap yazdı anlaşılan sen görmemişsin canım istersen bi bak orada yazdığım isimler 4 kişi şimdi tekrar yazmayacağım buraya o kişiler de üzerime yürümesinler ben gördüğümü ve hissettiklerimi yazdım keriz yerine koyulmaktan hoşlanmıyorum çünkü

 44. Tamam İncem anladım şimdi çok pardon ya kusura bakma bende bir an endişeye kapıldım ??

 45. FİLİZİM
  RÜYAM
  HOŞBULDUM SAĞ OLUN? FİLİZİM YORUMUMU SPAMDAN KURTARDIĞIN İÇİN TEŞEKKÜRLER?

 46. Kızlar az önce bir haber izledim içim ürperdi
  MEZARLIKTA GECE BİR KIZ GÖRÜNÜYORMUŞ BİR MEZARIN BALINDA FERYAT EDİYORMUŞ
  MEZARLIK BEKÇİLERİ VE POLİS PEŞİNE DÜŞMÜŞLER AMA KIZ KAYBOLMUŞ GÖZDEN BE OLDUĞU BELLİ DEĞİLMİŞ TÖVBE BİSMİLLAH ÇOK KORKUNÇ SİZDEN BU HABERİ İZLEYEN VAR MI KIZLAR

 47. INCEM bu haberi bende okudum vatandaslar surekli aksam saatlerinde 18 yaslarinda bir kizin mezarliga geldigini ve beni neden birakip gittin diye agladigini duymuslar..sonra mezarlikta aramalar yapilmis fakat hic bir iz bulunamamis sonra polis guvenlik kamerasi koymus ve kizin yine ayni saatlerde siyahlar icinde mezarin basinda aglarken gpruntulerini kaydetmis ama isin ilginc tarafi aradiklarinda ortadan kaybolmasi kaybolmasi

 48. Incem ayni seyi iki defa yazmisim benim kucuk yaramaz aklimi karistiyor okudugumda banada tuaf geldi ama sunuda biliyorum insanlar oldukten sonra ruhlari gorunmez dunya ile hic bir baglantisi kalmaz

 49. RÜYAM evet o haber
  şuan aynı haberi SHOW da Seda Sayan yayınlıyor çok ilginç yaa

 50. Tövbe tövbe bu nasıl bir şeymiş ya korktum ama ayy ışık gibi bir şeydi ama Seda Sayannın gözleride hiç çeşit oldu ya tövbe estağfurullah ?? ben korkarım böyle şeylerden

 51. FİLİZİM rica ederim. Sen bu form olayını kafaya takmışsın. Yap tabi ama yeter ki mecburi yapma. Ben çok korkuyorum böyle şeylerden.. Zaten ben herkesle iyi iletişim kuran biriyim. Ama sanma ki bu sorunlar o zaman biter. Tabi isteyen kullanır ??
  ✴✴✴✴
  ÎNCEM özel sektörün kuralları hep katıdır zaten. Kamuda öyle tabi de bizim işlerimiz rutin. Benim müdürlerim çok iyi ve işlerimi zamaninda,aksatmadan çok iyi yaparim. Hatta başkalarının işini bile hallediyorum. Ben UYAP sistemiyle çalıştığım için zaman tasarrufu yapiyorum bitanem. Telefon konuşması hiç yapmam size yaziyorum sadece.
  Yok o haberi görmedim ÎNCEM ama abartidir bence. Sadece bu sabah Rus bir kadini kocasi terk edince 2 çocuğuyla ortada kalmış Ruh hastası cani karı ben bu çocuklara bakamam diye önce boğup öldürmüş sonra da benzin döküp yakmış Allah’ın manyağı. Niye bu insanlar anne oluyor ki ya Rab :x sen esirge
  ????
  Tamam RÜYAM dikkat ederim ?

 52. Bencede abartı ya böyle bir şey olabilir mi insanın aklını kurcalıyor keşke izlemeseydim ?? bide gece gece mezarlıkta ne yapıyorlarmış şaşırdım doğrusu orada ki halk haber etmiş böyle böyle diye belki oradaki mezarda olanlar bir şeyden rahatsız oldular olabilirler değil mi bunu bide haber etmişler ?? Seda Sayanda ayrı bir abarttı ayy bunlara haber olsun ne olursa olsun ?? tırstım ya biraz

 53. Zulisim yeni sayfa geldi sana orda yazdim..simdilik benden bukadar aksama yazabilirsem gorusuruz insallah

 54. gorusuruz arkadaslar bay bay

  bana telefon yasak vucuduma yayilan bi ilactan birazdan yine verilecek yanima kimsede gelemez o yuzden konusamiyorum telefon yasak goruduruz zaten kimse yok konusmadinizda nedenini bilmiyorum ama her gun yayinlanan sayfalari not aliyorum ilesince okicam.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu