Gelinim Mutfakta

6 Mayıs Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Durumu Açıklandı? 6 Mayıs Puanları İle Günün Birincisi Bugün Kim Oldu?

Gelinim Mutfakta 6 Mayıs Pazartesi günün birincisi kim oldu? Bildiğiniz üzere her pazartesi yeni bir yarışmacı ve kaynanası dahil olacak. Son zamanlar da her gelen yeni yarışmacı geldiği hafta yarışmaya veda ediyor. Bakalım yeni gelen yarışmacı 6 Mayıs Pazartesi Puanları sırasında kendisini göstermeyi başaracak mı? Elinin lezzetini konuşturup, 6 Mayıs puan durumu da dahil olmak üzere hafta boyunca istediği puanları alıp yarışmada kalmayı başarabilecek mi? Merakla bu gün kaynanalarının vereceği 6 Mayıs Pazartesi gelinim mutfakta puanlama ile ilk gün, günün en yüksek puanı alan gelin kim olduğunu ve çeyrek altını hangi gelinin aldığını bu yazı sonunda açıkladık.

=> 6 Mayıs 2021 Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu ve sonucunu görebilmek için tıklayınız.

==> 20 Mayıs 2019 Pazartesi günü başlayan hafta 24 Mayıs Cuma günü sona erecek. İlk Puanlamayı Sevim hanım vermek üzere sunum kısmına geldi. O anları görebilmek için [mavibuton]20 Mayıs Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları[/mavibuton] için tıklayınız.

Son zamanlarda yarışma programı total reytinglerde her geçen gün geriye gitmektedir. İlk zamanlar aldığı reytinglere nazaran daha düşük reyting alıyor. Bunun sonucunda program kanal D ‘nin iç yapımlarına devredildi. Bu reytinglerle çok fazla dayanamaz. Umarım en kısa sürede bu duruma bir çare bulurlar. Not: Gelinim Mutfakta 6 Mayıs Pazartesi puanları yazının sonunda verdik.

==> Bu hafta 9 Mayıs Perşembe günü gelinlerin aldığı puanları görebilmek için [pembebuton]Gelinim Mutfakta 9 Mayıs Perşembe Puanları[/pembebuton] için lütfen tıklayınız.

6 Mayıs Pazartesi Gelinim Mutfakta Bölümünden Görseller

Bu gün orucun yani Ramazan’ın ilk günü olması nedeni ile program da özel konsept ile karşılama yaptılar. Kaynanalar eski Osmanlı havası vermek için konsepte özel giyinmişler. Ayrıca yavaş yavaş unutulan bazı kültürü de canlandırmak adına yarışmaya Osmanlı şerbeti, Osmanlı macunu ve son olarak Ramazan’ın unutulmaz simgesi davulcu ve manisi ile Ramazan’ı karşıladılar. Not: Haftalık Puan Tablosu bu yazının son kısmında verdim.

==> Bu hafta 7 Mayıs Salı günü ekrana gelen bölüm de çeyrek altını kimin aldığını görebilmek için [pembebuton]7 Mayıs Salı Gelinim Mutfakta Puanları[/pembebuton] için tıklayınız.

6 Mayıs Pazartesi puanları henüz verilemeden bazı konulara açıklık getirmek istiyoruz. Biz her ne kadar 13:00 ile 16:00 arasında izliyoruz. Kaynanalar da günün yemeklerini tadımlıyorlar. Geçtiğimiz sene bu konuda sitemize yorum geldiği için ayrıca hatırlatmak istedim. Normal de çekim gündüz yapılırken, oruç tutan kaynanalar olduğu için çekimler iftardan sonra alındığını, bu sayede kaynanalar da oruçlarını tutmalarına imkan veriliyor. 

Bugün yani 6 Mayıs 2019 Pazartesi Çeyrek altını kim aldı? Elbette ben bu sorunun cevabını bu yazı içinde açıklayacağım. Ancak sonuçları açıklanmadan sitemiz de yorum yapmak isteyen arkadaşlarımız, bu konu tahmin yapmasını rica ediyorum. Bakalım hangi yorumcumuz bu gün en yüksek puan alan gelini doğru bilecek? Gelecek yorumları merakla bekleyeceğim.Gelinim Mutfakta 6 Mayıs Pazartesi Puanları Verilmeden Önce Kananaların Ramazanı Karşılaması

İlk gün yarışmacı gelinler için nasıl başlar ise genel de hafta boyunca öyle devam ettiğini çoğu kez şahit olduk. Lakin %100 böyle olmasa da büyük oranda olduğunu gördük. Bu sebeple özellikle ilk gün yeni gelen yarışmacı kötü puan alırsa, kesinlikle bilezik alamıyor. Bu istisnayı bu zaman kadar bir tek gelin bozdu. O da İlhame hanımın gelini Hatice oldu. Tecrübeli yarışmacılar bugün kim birinci oldu sorusunun cevabı olmak adına ve ilk günden hem zirveye yerleşmek hem de çeyrek altını alan gelin olmak için ellerinden geleni yapacaklar.

Bugün haftanın ilk günü olması nedeni ile haftalık toplam puanlar ile günün toplam puanları eşit olacağı için ayrıca başlık açmak istemiyoruz. Lakin sitemize yeni gelen bir çok kullanıcı olması nedeni ile karışıklık çıkmaması adına her zamanki uygulamaya devam edeceğiz. 

Gelinim Mutfakta 6 Mayıs Günün Birincisi Ve Pazartesi Puanları

Sizlere hafta başında bu hafta bilezikleri alacak ve elenecek kişi hakkında bilgi veriyor, sizlere bu konuda tahminlerimizi iletiyorduk. Ancak bazı arkadaşlar işin rengini adeta değiştirdi diyebilirim. Bu hafta bitmeden gelecek hafta tahmini isteyen, hatta gelecek hafta daha ismini bile açıklanmayan gelin ne zaman elenecek diye anlamsızca bir çok soru gelmeye başladı. Bu sebeple tahminlerimize belli bir süreliğine ara verdik. Sözlerimi uzatmadan günün birincisi kim olduğunu ve çeyrek altını kimin aldığını yazabilmek için bu gün gelinlerin yaptığı yemeğin adını ve malzeme listesini de vermek gerekiyor. Not: 6 Mayıs Pazartesi Puanları yazının en son kısmında tablo içinde verdik.Gelinim Mutfakta 6 Mayıs Puanlama - Reyhan'ın Puanlaması

Haftanın ilk günü olması nedeni ile bu gün çeyrek altını kim aldı yada bu gün en yüksek hangi gelin aldı soruları çok da fazla merak edilmiyor. Umarım bir an evvel iç yapımlar seyircinin merakını çekmeyi başarır. Çok az kişi merak ediyor olsa da 6 Mayıs Pazartesi puan tablosu açısından en yüksek alan gelin kim olduğunu açıklayacağız. 

Gelinim Mutfakta Son bölüm de yani geçen hafta finalinde Gülcan oldukça yüksek bir puanla haftanın birincisi oldu. Tabi beş altın bileziği de hanesine yazdırdı. Bu bileziklerle Gülcan en yüksek altın listesinde adını ikinci sıraya taşımayı başardı. İlk gün geldiğinde ben bu yarışmadan 60 bilezik kazanmak için geldim dedi. Gördüğümüz kadarı ile kendine koyduğu hedefe adım adım giden Gülcan’ın bu başarısını bence kıskanan Ezgi ilk fırsatta Gülcan’ı elemek için elinden geleni yapacaktır.Gelinim Mutfakta 6 Mayıs Pazartesi Yarışmada Ramazan Konsepti Resimleri

Gelinim Mutfakta 6 Mayıs Puanlama esnasında gözler yeni gelen kaynana üzerinde olacak. Çünkü yeni gelen kaynana yarışmanın dengesini %100 değiştirme kapasitesine sahip olduğunu defalarca gördük. İlk günden gelip 1-1-1-5 yapar da gelinin tabağına beş vermesi halinde kesinlikle diğer kaynanalar da buna uygun bir  değişim ile puanlama yapmaya başlayacak. Bundan dolayı yeni gelen kaynana kendi gelinin tabağını bulabilecek mi? Kaynanalar merakla o anları an ve an izleyip bir sonraki adımını on göre planlayacaklar.

Gelinim mutfakta puanlama kısmında kaynanalara bilgi verilip verilmediğini soran ve bizleri yakından takip eden yorumcunuza buradan seslendirmek istiyorum. Şu na kesinlikle kayanlara bilgi verilmiyor. Peki Ezgi ve Gülcan nasıl uzun süre kalmayı başardı derseniz, kaynanaları gelinlerin tabaklarını bilmesi ve yarışma programına gelinlerin alışmasından dolayı güzel yemekler ortaya çıkarmasından dolayı hem kendi kaynanasından hem de diğer kaynanalardan iyi puanlar alarak yarışmada kalmaya devam ediyorlar6 Mayıs Gelinim Mutfakta Puanları Verildiği An Gelinlerin Resmi

6 Mayıs 2019 Gelinim Mutfakta günün birincisi kim olduğunu ve hangi yarışmacı bu gün çeyrek altını kazandı sorularını sorabilmek için öncelikle gelinlerin bu gün yarışma programında yapacağı günün yemeğinin adını ve malzeme listesini açıklayalım. Sonrasında 6 Mayıs Pazartesi puanları ile ilgili bilgi vereceğiz.

Gelinim Mutfakta 6 Mayıs Ramazan Pideli Kebabın Malzemeleri

Gelinim Mutfakta 6 Mayıs Günün Yemeğinin Malzemesi

 

 • Bir su bardağı süt
 • Bir su bardağı kadar su
 • Bir çorba kaşığı tereyağ
 • Bir yemek kaşığı toz şeker
 • 2,5-3 su bardağı kadar un
 • İki tatlı kaşığı tuz
 • 10 gram kadar yaş maya

Üzeri İçin;

6 Mayıs Gelinim Mutfakta Pideli Kebap Malzeme Listesi 2

 • Yeterince Zeytinyağı
 • İki tatlı kaşığı kadar susam
 • İki çay kaşığı kadar çöreotu

Pişirmek İçin;

 • İki Çorba kaşığı kadar kepekli un

Et Sote İçin;

6 Mayıs 2019 Gelinim Mutfakta Günün yemeği Pideli Kebabın Malzeme Listesi 3

 • 300-350 gram kadar kuşbaşı et
 • İki yemek kaşığı kadar biber salçası
 • Üç adet yeşil biber
 • İki adet soğan
 • Ortalama bir kese yoğurt
 • İki diş sarımsak
 • İki çay kaşı tuz
 • İki çay kaşığı pul biber
 • Bir çorba kaşığı kadar tereyağ

Fatih Ürek günün yemeği olarak gelinlerin yapmasını istediği Pideli Kebabı 55 dakika süre içinde hazır etmesini istediler. Gelinlerde bu süre içinde Kebabın yapımını tamamladılar ve sunum aşamasına geçtiler.

Gelinim Mutfakta 6 Mayıs Puanları (06/05/2019 Pazartesi)

*************************
Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Ve Puanlaması*************************

Kaynana Sevim‘in verdiği Puanlar

Ezgi : 5
Gülcan : 2
Güngör : => Sevim’in Gelin 3
Ceren : 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nesibe‘nin verdiği Puanlar

Ezgi : 2
Gülcan : 5
Güngör : 2
Ceren  : => Nesibe’nin Gelini 1

*************************
” 6 Mayıs 2019 Pazartesi Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Reyhan‘ın verdiği Puanlar

Ezgi : => Reyhan’ın Gelin 5
Gülcan : 3
Güngör : 2
Ceren : 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Besime‘nin verdiği Puanlar

Ezgi : 5
Gülcan=> Besime’nin Gelini 2
Güngör 3
Ceren : 1

*************************

Gelinlerin 6 Mayıs 2019 Pazartesi Toplam Puanları

Ezgi 5 2 5 5 17
Gülcan 2 5 3 2 12
Güngör 3 2 2 3 10
Ceren 1 1 1 1 4

*************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (6 Mayıs – 3 Mayıs Haftası) – Pazartesi

Ezgi      : 17
Gülcan : 12
Güngör : 10
Ceren   : 4

Gelinim Mutfakta 6 Mayıs Pazartesi Puanlama Sonuçları

*************************

6 Mayıs Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ Ezgi
Gelinim Mutfakta 6 Mayıs Çeyrek Altını Alan Kim
⇒Ezgi
6 Mayıs Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ Ceren

*************************

Gelinim Mutfakta 297. Bölüm 7 Mayıs 2019 Salı Fragmanı İzle

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu