Gelinim Mutfakta

6 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları [Son Puan Durumu]

Gelinim Mutfakta 6 Mayıs Perşembe günün birincisi kim oldu? 6 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün çeyrek altını kim aldı. Bu hafta Perşembe günü Seda Sayan en yüksek puanı hangi geline verdi? Perşembe günü çeyrek altını kim kazandı? 6 Mayıs Perşembe günün birincisi kim oldu? 6 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta puan durumu sonucu hangi gelin zirveye çıktı? Son Puan durumu sonucuna göre en yüksek puan kimin oldu? Bugün kim birinci oldu? Bugün en yüksek puanı hangi gelin aldı? İşte bu soruların detaylı cevaplarını haberimizin devamında sizleri bekliyor.

=> 20 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 6 Mayıs Perşembe Puanları sonucunda normalde bir gelin %100 eleme potasına düşerdi. Lakin Kardelen hafta başından beri devamlı olarak günün sonuncusu olmasında dolayı şimdiden Kardelen Cuma günü eleme potasında yarışacağı kesinlik kazandı. 

=> 13 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi ve sonucunu görebilmek için tıklayınız.

6 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları verecek kayın valideler

Kardelen bu hafta eleneceği kesinlik kazanırken gözler ise hafta finalinde hangi gelinin bilezik alacağına çevrildi. Çarşamba günü puanlaması sonrasında Esra 51 puan, Gönül 52 puan, Seda ise 43 puan topladı.

=> 7 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Bu Hafta Kim Aldı lütfen tıklayınız.

Geçtiğimiz hafta yarışmaya dahil olan Gönül daha önce hiç bilezik kazanamadı. Bu hafta bilezikleri almak için bugün kesinlikle 6 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olmak zorunda. Eğer bugün ipin ucunu kaçırırsa bilezikleri de alması bir hayal olacaktır.

=> Gelinim Mutfakta 7 Mayıs Cuma Kim Elendi öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 2

Gelinim Mutfakta son bölüm Seda eleme potasına mı düşecek derken aldığı 22 puanla bir anda bilezik yarışında son anda tutunmayı başardı. Her ne kadar Esra ve Gönül’ün puanlarında 10 puan gerisinde olsa da halen matematiksel olarak bilezikleri için şansını devam ettiriyor. Son bölümde aldığı puanlarını aynısını alması halinde bir anda zirveye yerleşme imkanı var.

=> 7 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Puanları için tıklayınız.

Kaynana Fatma ile gelini Esra arasında bugün büyük bir kriz yaşanacak. Kaynana Fatma gelinin telefonunu alıp oğluna gelinin ağzından mesaj yazması Esra’yı çileden çıkartacak. Esra ise kaynanasının kendi ağzından yazdığı mesajı görünce aynen şunları söyledi; 

“Karışamazsın sen karı koca arasına!” Yarışmacı Esra

Gelinim Mutfakta 6 Mayıs Perşembe Puanları verildiği sırada Seda ve Kaynanası

Sözleri ile Esra kaynanasının kendi ağzından yazdığı mesaja çok büyük tepki gösterirken, kaynana Fatma da “Oğlumu yedi bitirdi” sözleri ile oğlunu gereksiz harcama yaptırdığı için bu mesajı gönderdiğini dile getirdi. Anlaşılan bugün 6 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta puanları ve puanlaması sonrasında Fatma ile gelinin Esra arasında tansiyon oldukça yükselecek.

Bugün 6 Mayıs Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? Bugün çeyrek altını alan gelin kim? Bugün kim birinci oldu? Soruların cevaplarını yazının en sonunda verilmiştir.

Gelinim Mutfakta 6 Mayıs Perşembe Puan Durumu belli olduğu sırada Gönül

Bugün Gelinim Mutfakta 6 Mayıs Perşembe puanlaması sonucunda rakiplerini geride bırakmak isteyen Gönül bugün günün yemeğine odaklanmış bir şekilde başlasa da ne yazık ki gelen kaynanalar Gönül’ün tabağına düşük vermesi, Gönül’ü çileden çıkardı.

Esra geçtiğimiz hafta Seda’ya inat son iki bölümde harika puanlar alarak bilezikleri almayı başarmıştı. Bu hafta yine aynısını yapmak isteyen ve kendisinden 9 puan geride olan Seda’ya fırsat vermemek için bugün Gelinim Mutfakta Puanlama sırasında en yüksek puanı almak için kolları sıvadı.

6 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Bu hafta bilezikleri almak için hangi gelinlerin bir birine rakip olacağı Perşembe günü son puan durumu sonucunda göre netlik kazanacak. Bugün Gelinim Mutfakta 6 Mayıs Puanlama sonucunda en yüksek puanı alan eğer ki Esra olursa hafta finalinde Esra açık ara bilezikleri alması gündeme gelecektir.

Gelinim Mutfakta 6 Mayıs Perşembe Puan Durumu

Bu hafta 3 Mayıs 2021 tarihinde Seda Sayan’ın puanları ile başlayan yarışma programında adım adım finale gidiyor. Bugün Seda Sayan’ın başlatacağı 6 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta puanları ve puanlaması sonucunda bir gelin %100 eleme potasına düşerken, iki gelin de bilezikler için hamle yapması bekleniyor. Gözler ise hafta finalinde bilezikleri almaya esas olacak olan haftalık puan durumu sonucuna doğrudan etki eden bugün Gelinim Mutfakta 6 Mayıs Perşembe Puan Durumu sonucunda kimin birinci olacağı şimdiden merak uyandırdı.

Son bölümde Seda kaynana Fatma dışında tüm kaynanalardan ve Seda SAyan2dan beş puan alması hem kendisini eleme potasında kurtardı. Hem de Çarşamba günü çeyrek altını almasını sağladı. Seda son bölümde gösterdiği çıkışı bugün Gelinim Mutfakta 6 Mayıs puanlaması sırasında yine göstermek için kolları sıvadı.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 2

Kardelen’in hafta başında beri aldığı puanlara bakıldığında, bugün 6 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunu beklemeden rahatlıkla eleme potasına kesinlikle düştüğü söylenebilir. 

Bu hafta yarışmaya katılan Kardelen’in eleneceği kesinleşirken Esra, Gönül ve Seda üçlüsünden birisi günün birincisi olup bugün çeyrek altını alan gelin olmayı ve en yakında ki rakiplerini geride bırakmayı düşünüyor. Bakalım bu üçlüden hangisi bunu başaracak? Bekleyip göreceğiz.

6 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu açıklandığı an Esra ve Fatma

Perşembe (6 Mayıs) Seda Sayan beş puanı hangi geline verdi? 6 Mayıs 2021 Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? 6 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta puan durumu sonucun da son puan durumuna göre hangi gelinin puanları daha fazla oldu? Perşembe çeyrek altını kim aldı? Soruların cevapları alt kısımda ki tablo içerisinde bulabilirsiniz.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 6 Mayıs Puanları (06/05/2021 Perşembe)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Seda Sayan Kaç Puan Verdi)

*************************

6 Mayıs Seda Sayan Kaç Puan Verdi

Seda: 5
Esra: 2
Gönül: 4
Kardelen: 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nagehan’ın verdiği Puanlar

Seda: => Nagehan’ın Gelini 5
Esra: 2
Gönül: 2
Kardelen: 1

*************************
” 6 Mayıs 2021 Perşembe Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nuray’ın verdiği Puanlar

Seda: 1
Esra: 4
Gönül:  1
Kardelen: => Nuray’ın Gelini 5

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
Şeklinde Aradığınızda Karşınıza En Doğru Sonucu Veren dizicenter Çıkacaktır.
*************************

Kaynana Yüksel’in verdiği Puanlar

Seda: 4
Esra: 2
Gönül: => Yüksel’in Gelini 1
Kardelen: 5

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 Seda sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Fatma’nın verdiği Puanlar

Seda: 1
Esra: => Fatma’nın Gelini 3
Gönül: 5
Kardelen: 1

*************************

Gelinim mutfakta 6 Mayıs Perşembe Toplam Puanlar

Seda 5 5 1 4 1 16
Esra 2 2 4 2 3 13
Gönül 4 2 1 1 5 13
Kardelen 1 1 5 5 1 13

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (3-7 Mayıs) – Perşembe

*************************

Seda: 43 + 16 = 60
Esra :  51 + 13 = 64
Gönül :  52 + 13 = 65
Kardelen: 19 + 13 = 32

*************************

Gelinim Mutfakta 6 Mayıs Perşembe Puanlama Sonuçları

*************************

6 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ SEDA
Gelinim Mutfakta 6 Mayıs Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ SEDA
6 Mayıs Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ GÖNÜL/ESRA/KARDELEN

*************************

Gelinim Mutfakta 7 Mayıs Cuma Fragmanı İzle

6 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları %100 netlik kazandıktan sonra bugün günün birincisi olan ve aynı zamanda bugün çeyrek altını kazanan gelinin ismi açıklandıktan sonra herkes haftanın final bölümünde neler olacağını mera edecek. İşte bu hafta finalinde neler olacağına dair kısa bir video olarak Gelinim Mutfakta 7 Mayıs Cuma fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

15 Yorum

  1. Valla tutuğum takımın bilezik almasını isterim yani seda olmasada Esra olsun zaten bugün yani şuan seda önde ikinci de esra yaaa

 1. Seda: 43 + 11 = 54
  Esra : 51 + 8 = 59
  Gönül : 52 + 7 = 59
  Kardelen: 19 + 7 = 26 kardelen elenir

 2. RTÜK nerde bu kd de aile düzeni yıkılıyor sedanın teşviki ile gelinler kaynalarının ağzına s. Kalıyor utanmadan birde dönüp anne demelerine şaşırıyorum

 3. Rtük bu gibi kanallara pek karışmıyor.Fatma hanım bu hafta Seda ya hep düşük puan verdi,özellikle dün ve bugün.Ancak takdiri ilahi bir gün ona öyle bir ders verecek ki Esra yı bulamayıp elenmesine yol açacak.Bunu görürsek şaşmayın.Nice favoriler elendi gitti.Cır cır Gönül çok cırlıyor yahu kafamızı patlatıyor.Kardelen çok zayıf bir gelindi.Proğram 2018 Mart ayında başladı,böyle zayıf bir geline rastlamadık.Seda yine kayınvalidesiyle lüzumsuz tartışmalara giriyor,bu nedenle yarın dikkati dağılıp geçen haftadaki gibi düşük puan alabillir.Bilezikleri ya Gönül yada Esra alacak gibi.

 4. Yarın Tahinli irmik helvası var.Helvanın rengi ne çok koyu nede çok açık olacak.Kavrulan irmiği fazla kavurursanız rengi çok koyu kahve olur bu nedenle renk kavrulan irmiğin içine dökülen tahin renginde olması gerekli.Helvanın kıvamı ne çok sıvı nede çok katı olacak.Bunda el marifeti çok önemli.Gelinler eğer çok konuşurlarsa helvanın ayarını kaçırabilirler.Tiyo verecek kavınvalidelerin söyliyecekleri çok önemli.

 5. Helva tahinli değil pekmezli olacakmış.Fragmanı izlerken son anda farkettim.Helvanın rengi pekmez kıvamında olması gerekli.Dolayısıyla pekmez olunca rengi biraz daha koyu olması gerekli.

 6. Gömül yemekleri iyi yapiyor fakat kayınvalidesi sanki kızdan intikam almaya gelmis. Bulamadıkça gelinine laf ediyor. Muratın gelini yemek yapmayı bile bilmiyor. Islahatları bile büyük doğradı.

 7. Esra bilezikleri geçen hafta aldı egér bu haftada alırsa diğer yarışmacılara yazık hizmetçi mi onlar çok üzülürüm zaten Esranın yüzünden izlemiyorum akşamları buradan takip ediyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu