İstanbullu Gelin

6 Nisan İstanbullu Gelin Fragmanı 44. Bölüm Özeti Ve Tüyoları

6 Nisan İstanbullu Gelin Fragmanı 44. Bölüm Özeti. İstanbullu Gelin dizisi Star TV ekranlarına 44. bölümü 6 Nisan  Cuma günü yayınlanacaktır. Bu yazımda 6 Nisan tarihinde yayınlanacak olan İstanbullu Gelin fragmanını ve yaşanacakları ayrıntılı olarak bulabilirsiniz. Ayrıca son bölümde neler yaşandığını detaylı bir şekilde bulabilirsiniz.

6 Nisan İstanbullu Gelin 44. Bölüm Özeti

İstanbullu Gelin 44. bölümünde; Esra nin Fikret ten uzaklaşması Fikret ı daha çok yalnızlığa itecek ancak Ada nin hasta olması Fikret ile ipeği biraz yakinlastiracak gibi gözüküyor. fakat Fikret ve Esra ilişkisi burada bitmeyecek ve iş daha ciddi bir durum arz edecek çünkü Esra Fikret ten hamile olacak ve bu durumu ilk başta saklamaya çalışsa da daha sonra Fikret bu durumu öğrenecek. ademin hapishane den düşmanı olan halim bey Faruk ün ademe karşı artık kendisi ile işbirliği yapmayacağını öğrenince hem ademin hem de Faruk ün başına bela olacak. Dilara ve ademin arası düzelecek ve boşanmaktan vazgeçecekler. Süreyya ve Dilara nin arası da hemen düzelecek gibi durmuyor, ayrıca sureyya nin şarkı söyleme konusunda tutturması da Faruk ile arasının açılmasına sebep olacak. Avukat Can bey ise Faruk tan habersiz Emir ile görüşerek onu da Faruk tan soğutmaya çalışacak. Ada ya ilik için bir kardeş için Fikret ve İpek tekrar bir araya gelecek

Geçtiğimiz bölümü kaçıranlar için neler olmuştu hatırlayacak olursak; Fikret in hava yolu taşımacılığı için tüm kardeşler şirkette toplanır ancak Faruk buna onay vermez fakat diğer kardeşler ise bu işe sıcak bakar. Faruk ise kendinden gizli iş çevrildiğini düşünerek onlara çok kızar. Avukat Can bey Reyhan hanımı hastanede ziyaret eder. Reyhan hanım in kendinden istediği parayı ister, daha sonra ademin yanına gelmeyeceğini öğrenince sinir krizi geçirir. Garip bey Esma sultanı arayarak yatmaktan sıkıldığını görüşmek istediğini söyleyerek planladıkları tatili yapmak istediğini söyler ancak Esma sultan evdeki durumların karışık olduğunu söyler.

istanbullu gelin resmi 2

Esma sultana misafirliğe gelen kimseler Nurgül ün ağzından kaçırması sonucu Bade nin Murat ile evlendiğini duyunca alay eder tarzda konuşup Fikret in de asistanı ile ilişkisi olduğunu duyduklarını da söyleyerek Esma sultanı zor durumda bırakırlar. Süreyya ve Faruk biraz huzur bulmak için gittikleri yerde karşılarına Ademin hapishane den düşmanı Halim bey çıkar. Faruk ise bu durumdan çok tedirgin olur. İpek Esra ya tehdit içeren bir mesaj atarak Fikret ten ayrıldığını söylemesini ister, daha sonra Fikret ile görüşmek için şirkete gelir. Fikret in verdiği boşanma protokolünü getirir ve onlara yeni maddeler eklediğini söyler . Esra ise Fikret e ondan ayrıldığını ve ailesinin yanına döndüğünü içeren bir mesaj atar. Mesaji okuyan Fikret ise bu durumdan İpeği suçlayarak ondan hesap sorar. Süreyya ise Dilara ile konuşmak ister ve ondan kendini affetmesi için özür diler ancak Dilara artık onunla çalışmak istemediğini söyleyerek hisselerini devretmesini ister.

istanbullu gelin resmi 1 3

Kendisinin ondan daha fazla çaba ve emek verdiğini hiç bir zaman okulu bırakmadığını söyleyerek okulu sahiplenir. Esma sultan ise misafirler gittikten sonra Nurgül ü suçlar ancak Nurgül ise konaktan ayrılacağını Emir ile Sureyya nin arası düzelince Faruk beylerin ayrı eve çıkacağını kendisinin de onlarla gideceğini söyleyince Esma sultan bu duyduklarına çok üzülür ve hemen Garip bey i arayarak tatil için planladığı yere gelebileceğini söyler. Faruk ise Ademi ziyaret etmek ve onunla mektup hakkında konuşmak için evine gelir. Onun annesi ile arasındaki bağı koparmamak için ona söylemediğini belirterek ondan özür diler ve artık dost olmak istediğini söyler, hatta tüm Boran erkekleri ile akşam yemeği için ona teklif eder. Faruk evden çıkarken avukat Can bey ile karşılaşır ve Can bey ona Emir ile görüşmek istediğini söyler ancak Faruk ona yalnızca evde görüşebilecegini belirtir. Can bey yine Faruk ile ilgili Ademi doldurmaya çalışır ancak Adem de Faruk ün kendisine söylediklerinde samimi bulmadığını söyler. Fikret ise Esra nin peşinden Alanya ya gider. Faruk ise Akif e Ademin hapishane den düşmanını olan Halimi artık uzaklaşabilirsin çünkü artık Adem ile anlaşarak işi çözmeye çalışacağını söyler. Faruk sekreterine tüm kardeşleri arayıp akşam yemeği için davet etmesini ister. Sekreter tarafından aranması Osman in biraz zoruna gider ve gelemeyeceğini söyler. Süreyya ise içini dökmek için teyzesi Senem hanım in yanına gelir .

İstanbullu Gelin 37. Bölüm Özeti Resim 4
Esma sultan torunu Ada yi görmek için ipeğin yanına gelir. ipek boşanma protokolünü imzalayacagini söyler. Esma sultan ise artık boşanma konusuna karismayacagini söyler ancak bu durum İpeğin ve annesinin pek hoşuna gitmez. Fikret ise Esra yi arayarak Alanya da olduğunu ve görüşmek istediğini söyler. Fikret gittiği için Esrayi suçlar ve ondan hesap sorar. Esra ise ondan ayrilmasinin İpek ile bir ilgisi olmadigini soyler ve bazı şeylerden emin olmadığı için onu terkettigini söyler. duyduklarına çok üzülen Fikret ise ordan ayrılır. Süreyya Faruk a tekrar şarkı söylemek istediğini bu konuda kendini baskı altına alamayacağını bundan sonra Esma hanimdan ve kendinden izin almayacagini söyler. bu sözleri duyan Esma sultan ise onların başka eve geçeceğini ve Nurgül e de teklifte bulunduklarını öğrendiğini söyleyip artık kimseye karismayacagini söyler. Eenem hanım Sureyya ve Dilara yi barıştırmak için onları eve çağırır. Esma sultan ve Garip bey tatil için bir otele gelirler ancak ancak bir aksilik sonucu ikisine tek oda da kalmak zorunda kalır.

 İstanbullu Gelin 44. Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu