Gelinim Mutfakta

6 Nisan Salı Gelinim Mutfakta Puanları Günün Birincisi

Gelinim Mutfakta 6 Nisan Salı günün birincisi netleşti. 6 Nisan Salı Gelinim Mutfakta Puanları sonucu çeyrek altını kim kazandı? Salı günü çeyrek altını kim aldı? Sayan bugün kaç puan verdi? 6 Nisan Salı günün birincisi bugün kim oldu? 6 Nisan Salı Gelinim Mutfakta Puan durumu sonucu bugün kim birinci oldu? Tüm bu soruların cevapları haberimiz de sizleri bekliyor. 

=> Gelinim Mutfakta 6 Nisan 2022 Çarşamba Günün Birincisi için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 6 Nisan Salı Puanları için dört gelin kıyasıya yarışacak. Son bölümde Ece ile Esra arasında ki eşitliği bugünkü puanlar sonucu %100 olarak dengeyi bozacak.

=> 11 Mayıs Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 6 Nisan Salı Puanları verecek kaynanalar

Yeni gelen Ece istediği puanları gerek kaynanasından ilk gün de almayı başardı. Lakin ikinci bölümde ipin ucunu kaçırırsa kazandığı birinciliği su gibi akıp gidecek. İşte bunun olmasını istemeyen Ece  bugün 6 Nisan Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olmak zorunda. 

=> Gelinim Mutfakta 27 Nisan Pazartesi Puan Durumu sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Bugün 6 Nisan Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? Bugün çeyrek altını alan gelin kim? Bugün kim birinci oldu? Soruların cevaplarını yazının en sonunda bulabilirsiniz.

=> Gelinim Mutfakta 20 Nisan Salı Puan durumu sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 2

Gelinim Mutfakta son bölüm yarışmaya dahil olan Ece kendisinden beklendiği gibi mektepli aşçı olan Ece çok iyi puanlar alarak günün birincisi oldu.

=> 13 Nisan Salı Gelinim Mutfakta Puanları sonucu için tıklayınız.

Seda Sayan da yüksek puan verdiği Ece haftanın ilk bölümünde her ne kadar iyi puanlar alsa da sonrasında düşük düşük puan almamak için ne yapıp edip bugün 6 Nisan Salı Gelinim Mutfakta puanları ile puanlaması sırasında yüksek puanları cebine koyup, hafta finalinde ise bilezikleri almanın hesaplarını yapıyor.

=> 8 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Toplam Puan Durumu için tıklayınız.

6 Nisan Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olan gelin kim resmi

Bu hafta yarışmaya katılan kaynana Sevda gelini Ece’yi zil çalarak çağırması kafalarda büyük soru işareti bıraktı. Seda bu olaya şahit olunca aynen şöyle dedi; 

“Kayın validem cesaret bile edemez!” Yarışmacı Seda

6 Nisan Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucu açıklandığı an Seda

Sözleri ile Seda kaynanasının kendisini adeta köpek gibi çağıramayacağını, buna yeltenemeyeceğini açıkça dile getirse de Ece kendi yöresinde kaynanaların gelinlerini zil ile çağırması çok ama çok normal olduğunu dile getirdi. Not: bugün Gelinim Mutfakta Puanlama kısmı yazının sonunda verilmiştir. 

=> 7 Nisan Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu ve sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Bugün Gelinim Mutfakta 6 Nisan Puanlama sonucu Ece ve Esra için hayati önem taşıyor. Esra bilezikleri almak için Salı günü çeyrek altını alıp ilk bölümde kaybettiği çeyrek altını kazanmak istiyor. 

6 Nisan Salı Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Alaylı değil mektepli olan Ece kaynanasından aldığı beş puanların dışında Seda ve diğer kaynanalardan aldığı tüksek puanlarla 19 puanla Esra ile günün birincisi oldu. Ece ilk hafta bilezikleri almak için bugün Gelinim Mutfakta 6 Nisan Salı puanlaması sonucunda günün birincisi olup çeyrek altını alarak elinin lezzetini kanıtlamak istiyor.

Gelinim Mutfakta 6 Nisan Salı Puan Durumu

Bu hafta ilk bölümü ile 5 Nisan Pazartesi günü gelen yarışma programında ikinci bölümü ile ekranlara geldi. Bugün ikinci bölümünün ilk puanlaması Seda Sayan’ın vereceği bugün 6 Nisan Salı Gelinim Mutfakta puanları ve puanlaması ile başlayacak. Ece bu hafta bilezikleri almak için bugün Gelinim Mutfakta 6 Nisan Salı puan durumu sonucun da en yüksek puanı alıp birincilik koltuğuna oturmak istiyor.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 2

Bugün 6 Nisan Salı Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda haftanın sıralaması yavaş yavaş belli olacak. Daha doğrusu bilezikler için mücadele edecek iki gelin ve eleme potasına düşmemek için mücadele edecek iki gelinin isimleri %100 olmasa da büyük oranda belli olacak.

Haftanın ilk bölümde çeyrek altını alan Ece kura sonucu aldığı için elinin lezzetini tam olarka kanıtlayamadı. Bunun için bugün Gelinim Mutfakta 6 Nisan puanlaması sonucunda bugün günün birincisi olup kuraya girmeden bugün çeyrek altını alan gelin olup gelinlere “Ben güçlü bir yarışmacıyım! Tüm bilezikleri ve altınları almaya geldim” mesajını ermek istiyor. 

Gelinim Mutfakta 6 Nisan Salı Puan Durumu açıklandığı an Esra

Bu hafta Seda beş puanı Esra’ya 4 puanı ise Ece’ye verdi. Haftanın ikinci bölümünde Salı günü Seda Sayan beş puanı kime verdi? 6 Nisan Salı Gelinim Mutfakta puan durumu sonucu Ece’nin puanları açıklandı mı? Salı çeyrek altını kim aldı? Bugün 6 Nisan 2021 Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Soruların cevapları yazının devamında ki tablo içerisinde bulabilirsiniz.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 6 Nisan Puanları (06/04/2021 Salı)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Seda Sayan Kaç Puan Verdi)

*************************

6 Nisan Seda Sayan Kaç Puan Verdi

Ayten: 4
Seda: 5
Esra: 4
Ece: 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Fatma’nın verdiği Puanlar

Ayten: 1
Seda: 2
Esra: => Fatma’nın Gelini 5
Ece: 2

*************************


” 6 Nisan 2021 Salı Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nagehan’ın verdiği Puanlar

Ayten: 4
Seda: => Nagehan’ın Gelini 1
Esra: 5
Ece: 4

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
Şeklinde Aradığınızda Karşınıza En Doğru Sonucu Veren dizicenter Çıkacaktır.
*************************

Kaynana Sevda’nın verdiği Puanlar

Ayten: 4
Seda: 5
Esra. 1
Ece: => Sevda’nın Gelini 3

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 Seda sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Neriman’ın verdiği Puanlar

Ayten: => Neriman’ın Gelini 5
Seda: 3
Esra: 1
Ece: 3

*************************

Gelinim mutfakta 6 Nisan Salı Toplam Puanlar

Ayten 4 1 4 4 5 18 (-2)
Seda 5 2 1 5 3 16
Esra 4 5 5 1 1 16
Ece 1 2 4 3 3 13 

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (6 Nisan-9 Nisan) – Salı

*************************

Ayten: 13 + 16 = 29
Seda: 10 + 16 = 26
Esra : 19 + 16 = 35
Ece : 19 + 13
= 32

*************************

Gelinim Mutfakta 6 Nisan Salı Puanlama Sonuçları

*************************

6 Nisan Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ AYTEN/SEDA/ESRA
Gelinim Mutfakta 6 Nisan Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ KURA SONUCU AYTEN
6 Nisan Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒  ECE

*************************

Gelinim Mutfakta 7 Nisan Çarşamba Fragmanı İzle

6 Nisan Salı Gelinim Mutfakta Puanları sonucun da günün birincisi olup çeyrek altını alan gelinin kim olduğu beli olduktan sonra dikkatler bir sonraki güne çevrilecek. İşte bir sonraki gün ekrana gelecek olan bölüme ait Gelinim Mutfakta 7 Nisan Çarşamba fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

20 Yorum

  1. Gelinim mutfakta yarışmacılarını ihtiyaç sahibi olanlardan ayarlasanız daha iyi olur. Yarışmacılara bakarmısın milyonlardan bahsediyolar gariban biri olsa alacağı altınlar dertlerine derman olur. Nerde zengin var onları seçiyorsunuz…

  2. Bu ne ya bu ne bu yarışmacılar gibisi yok bir Ayten olmalı Esra sen Seda ve Ece nal mülk anlatmaya

  3. Arkadaşlar anlamadığınız Bir şey var oraya fakirler gelicek zenginler gelemez diye bir kural yok o gün Seda hanım da açıkladı el lezzetine güvenip kendini göstermek ispatlamak isteyenler gidiyor el lezzetine güvenenleri bazıları zengin bazıları değil bu yarışmayı alakadar etmiyor paraya ihtiyacı varsa çok iyi tabaklar çıkarır kazanırlar bu kadar basit

  4. Aytenin en 5 punani silinmesi lazimdi AYSUN GERIGELMESINI ISTIYORUZ TADIMa bakilirken yemekler dagilmasi lasim Şekilli olunca TIyo veriyorlar

  5. Aysun gittigi icin izlemiyorum sadece burdan kim birinci diye baktm aysun gitti tadı ruzu kalmadi #aysungerigelsin

  6. ASIL AYSUN GİTTİĞİ İÇİN PROGRAM TAM DA İZLENİR HALE GELDİ!..KARAKTERSİZİN BİRİSİYDİ!..

  7. Gene ne olduda Ayten in 2 puanı kesildi hayırdır seda hanım amaç ne Ayten ni.elemek mi böyle komik oyunlara gerek yok be çok bilemedim ne diyeceğimi allaha havale ediyorum sizi bu dünyada yaparsın torpilin yersin hakkını milletin onur tarafta elbet yaradan bukadar hak yediğin için hesap sorar sana bildiğin.Taraflisin önceden Aysunu kayiriyordun haftalarca gitmesini engelledin şimdi Esrayi kayiriyorsun Ayten gitsin diye herşey yapıyorsun bence hafta sonunu beklemeyin direk yollayın milletide aptal sanmayın keriz yerine koymayın

  8. Aysun elendi programa renk geldi. izlemeye başladım. Nurten in showu yoktu. Birde Ayten in dansı da olmasa program izlenir. Asıl program 360 de “Benim Yemeğim” adlı programında olduğu gibi her hafta 4 yeni yarışmacı gelmeli. Aysun ve kaynanası kendi evi gibi 6 ay program da kalmamalı.

  9. Ya çok merak ediyorum nasıl oldu da seda Esra cigina 5 puan vermedi ama doğru 6 günden beri veriyordu sa ki dikkat etmesi gerektiğinin farkına vardi ama genede 4 verdi çokta düşük vermedi aman herzamanki seda sayan işte torpil yapan gak yiyen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu