6 Ocak Cumartesi Elimi Bırakma Neden Yok? Niçin Yayınlanmadı? Elimi Bırakma Yeni Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak? 24. Bölüm Yayın Tarihi

TRT 1 ekranlarında yazın başlayan ve çok iyi reytingler almayı başaran dram ve aşk ağırlıklı 6 Ocak Cumartesi Elimi Bırakma neden yayınlanmadı?Normalde 24. bölüm ile 6 Ocak tarihinde yayınlanmasını beklediğimiz Elimi Bırakma yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? Sosyal medyada günün en çok konuşulanları arasına girmesini beklediğimiz Elimi Bırakma 24. Bölüm ne zaman yayınlanacağını ve bu gün neden yayınlanmadığını bu yazımızda bulabilirsiniz.

22 Temmuz Pazar günü ilk yayın hayatına başlayan TRT 1’in dram ağırlıklı dizisinden geçen hafta beklenmedik bir haber geldi ve yeni bölümü yayınlanmadı. Tabi dizisinin sevenleri Elimi Bırakma yeni bölümü ne zaman yayınlanacak diye merak ettiği gibi neden yayınlanmadığını da merak etmiş. Bizde bu yazımızda tüm bu sorunların cevaplarını vereceğiz. Sakın bir yere ayrılmayın.

Elimi Bırakma Neden Yayınlanmadı? 24. Bölümü Ne zaman Yayınlanacak?

Bildiğiniz gibi bir çok dizi 2019 yılbaşında sonra 2 hafta ile 3 hafta arasında yayınlarına ara verdiler. Özel televizyon kanalları yeni reklam anlaşmaları ve sonrasına elindeki dizilerin aldığı reklamlara göre tamam ve devam kararlarının verildiği bir zamanda dizi çalışanları da bu boşlukta izin yapmalarını sağlamak için yaklaşık 2 senedir uygulanan bu platform tüm özel kanallar tarafından kabul edilmesine rağmen TRT bu platform dışında olduğu için en popüler dizini dahi yayınlamaya devam etti.

Ancak aldığımı haberlere göre TRT de her ne kadar ara vermese de oyunculara ve set çalışanların gelenekselleşen tatilden faydalanması için sadece belli dizilerinde 1 hafta ara verdi. Bu arada verdiği dizilerinden biri de Elimi Bırakma dizisidir. Yani Elimi bırakma neden yayınlanmıyor diyenlere en kısa cevap olarak reklam anlaşması ve set çalışanlarına izin verilmesi desek en doğrusu olur.

Elimi Bırakma 24. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Aslında bu sorunun cevabı fragmanda geçse de bunu fark edemeyenler olmuş. Geçen hafta 23. bölüm yayınlandıktan sorna gelecek bölüm fragmanını bölüm sonunda verirken fragmanda 24. bölüm yayın tarihi 13 Ocak 2019 tarihinde olduğunu söylemişti.

Elimi Bırakma 24. Bölümde Bizleri Neler Bekliyor?

Azra’nın Cenk ile yakınlaşmasını sumru Azra’nın sözünde durmadığını ve kendisini kandırdığını düşünüp her zaman kullandığı hamlesini yeniden sahneye koyacak ve Mert’e yeniden Azra’nın kötü biri olduğunu konusunda bilinç altına işlemeye başlayacak. Azra Mert’i görmeye gittiğinde durumu görünce sinir krizi geçirecek. Bunu gören Cenk ise yatılı okulun sorumlusu müdire hanımı tahdit edecek. Bu arada şirketin durumu gittikçe kötüye gitmesini fırsat bilen Azmi Cenk’n hata ettiğini söyleyip kendisine boyun bükmesini isteyecek. Bakalım Cenk Azmi’ye boyun eğecek mi?

elimi bırakma dizi resmi

Serap ise cahilliğe yanacağı yerde kendisine basit bir restorantın yönetiminin verilmesini başarı olarak görüp en yakın arkadaşlarına ben de iş hayatında varım diye havasını atacak. Sumru’nun her yaptığı olayı bilemese de bir çok olayı bilen Cansu annesine yalancı olduğunu ve başkalarının hayatını çaldığını, katil bile olabilecek bir yapıda olduğunu söyleyince annesinden tokat yiyen Cansu bakalım ne yapacak? Diğer taraftan Avukat Kadir de Fatma’nın konuşması eline geçti ve bunu Azra ile paylaşacak mı? Şahsen beni heyecanlandırsa da kesinlikle yakın zamanda böyle bir şey beklemiyorum.

Elimi Bırakma 24. Bölüm Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın

6 Ocak Cumartesi Elimi Bırakma Neden Yok? Niçin Yayınlanmadı? Elimi Bırakma Yeni Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak? 24. Bölüm Yayın Tarihi (1 Yorum)

  1. Aslinda Yeni Yilla ilgi verilmedi bu hafta verikicek mutlaka bazi diziler zaten yeni yila gore verilmedi yeni bolum ama 13 ocak mutlaka verilmeli.Artik bayramda bitdi aslinda bayramam diyemem.Ama onun icin verilmedi.Neyse bu hafta mutlaka olur.
    Filizim eline emegine saglik tesekkurler😘😘