Gelinim Mutfakta

6 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Sonucu Kim Birinci Oldu

Gelinim Mutfakta 6 Ocak Pazartesi günün birincisi kim oldu? Son bölümde hanesine bilezikleri yazdıran Aydan kendi isteği ile yarışmadan çekilmesi ile meydan Elif’e kaldı. Bugün Gelinim Mutfakta 6 Ocak Pazartesi Puanları sırasında diğerlerine ciddi fark atarak kazanmasını beklerken kayın validesinin anlamsız puanı ile Elif adeta şok olacak.

=> Gelinim Mutfakta 6 Ocak 2022 Perşembe Puanları sonucunu öğrenmek için tıklayınız.

Kaynana Hülya, Çiğdem’in dengesini bozdu. Bugün kötü dediği tabağa yüksek puan veren Çiğdem’in bu puanını gören Elif ile Goncanur iskan ettiler. Fatih Ürek ise sonunda Çiğdem’e karşı tepki gösterdi. Hayırdır inşallah kıyamet mi kopacak ne:) Not: Bugün günün sonunda 6 Ocak puan durumu sonucu yazının sonunda verdim.

=> Gelinim Mutfakta 6 Ocak 2021 Çarşamba Puan Tablosu sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Aleyna - 6 Ocak 2020 Yeni Gelen GelinAydan ile ciddi tartışması olan Goncanur, geldiği hafta elenmeden son anda kurtulmuştu. İnişli çıkışlı bir performans gösteren Goncanur yeni gelen Aleyna’yı etkilemek ve onu şaşırtmak için ilk günden masasına gidip, yaptığı yemeği denetlemeye kalktı. Aleyna bu denetlemeden mi yoksa ilk gün azizliği midir bilinmez ama 6 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta puanları verildiği esnada ayvanın kapağını çöpe atması ona pahalıya mal olacak.

=> Bu arada [pembebuton]Gelinim Mutfakta 27 Ocak Pazartesi Puanları[/pembebuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 6 Ocak Puanlama kısmın da kaynana Çiğdem’in diş bileceği Hülya gibi inatlaşacağı kimse kalmadığını düşünsek de Karadenizli olan Emine kaynana son bölümde verdiği 1-1-15 puanı kimseden korkmadan verdi.

=> Bu arada [pembebuton]20 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Durumu[/pembebuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

6 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Durumu Belli Olduğu an Kaynana Çiğdem

Bu arada [pembebuton]13 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları[/pembebuton] sonucunu görmek için tıklayınız.

Kaynana Çiğdem her hafta kendisine karşı bir rakip bulup onu ezmek adına her türlü yolu mubah görüyor. Yönetimin de desteğini alan Çiğdem her yaptığını haklı gibi görürken, Hülya bu duruma karşı isyan bayrağını çekti. Çiğdem’in yaptığını taklit etti. Bu duruma Çiğdem bile dayanamadı. Dikkat: 6 Ocak Pazartesi puanları yazının sonunda bulabilirsiniz.

=> [mavibuton]Gelinim Mutfakta 10 Ocak Cuma Bilezikleri Kim Aldı[/mavibuton]? sorusunun cevabını görmek için tıklayınız.

6 Ocak Pazartesi gelinim mutfakta puanlama kısmın da kaynana Emine ile Çiğdem karşı karşıya geleceğini, ilk gün ikisinin vereceği puanlar haftanın da gidişatını etkileyeceğini düşünüyorum.

=> [mavibuton]9 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Toplam Puan Durumu[/mavibuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu

Kaynana Çiğdem neden iki adet bir kullanıyor? Yarışmada bu durum zorunluluk değil. Normalde bir adet bir kullanması gerekirken, devamlı iki bir kullanarak gelinlerin de hakkına girdiğini düşünüyorum.

=> [mavibuton]8 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları[/mavibuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

Haftanın ilk günü diğerlerinden daha yüksek puan almanın kendi içinde bazı avantajları var. Sadece Çeyrek almaktan ibaret olmayan ilk gün birinci olmanın verdiği avantajları hemen alt kısımda sıraladım.

=> [pembebuton]7 Ocak Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu[/pembebuton] sonucunu öğrenmek için tıklayınız.

 • İlk günden rakiplerine puan farkı atmak
 • Eleme potasından uzak kalmak
 • İlk günden ödül (Çeyrek) kazanmak
 • Yeni gelen Aleyna ilk günden kendisini kanıtlamak
 • İlk günden bilezikleri alabilmek için avantajlı olmak

Gelinim Mutfakta 6 Ocak Pazartesi Puanları Verecek Kaynanalar

Yukarıda verdiğim avantajlara daha bir çok avantajı de ekleyebiliriz. 6 Ocak Pazartesi bugün günün birincisi olmak, hafta içinde bir başka gün birinci olmaktan daha avantajlı olduğunu bilen gelinler, ellerinde geleni yapacaklar. 

Bugün Kim Birinci sorusunu merak ettiğinizi biliyorum. Bu hafta güçlü rakipleri kalmayan yarışmacı Elif hem bugün hem de bu hafta birinci olmasını bekliyoruz. 

Gelinim Mutfakta 6 Ocak Pazartesi Puan Durumu

6 Ocak 2020 Pazartesi günü 431. bölümü ile 2020 yılının ikinci haftasına yine heyecan ve umut dolu başlasak da yarışmada en güçlü yarışmacı Elif’i iki hafta alt etmeyi başaran Aydan’ın kendi isteği ile çekilmesi, bunun yanında geri,le kalan yarışmacıların Aydan kadar başarılı olamaması nedeni ile meydan Elif’e kaldı. Gelinim Mutfakta 6 Ocak Pazartesi puan durumu sonucunda ne demek istediğimi daha rahat anlayacağınızı düşünüyorum. 6 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Açıklandığı an (2020)

Bugün 6 Ocak Pazartesi Puanları sırasında yeni gelen Macide’nin gelini Ayvaların kapaklarını çöpe atması ve kural hatası yapması nedeni ile daha ilk günden rakiplerinden geri düşmesi, yeni gelen gelinin güçlü bir yarışmacı olmadığını gösteriyor. Fatih Ürek, yeni gelinin yaptığı Ayvaya bakıp, kapaklarının nerede olduğunu sorduğunda yeni gelen şu cevabı verdi.

“Kapaklarını attım ben!”
Yeni Gelin

Gelinim Mutfakta Son bölüm de zirvede bitirmek gerektiğini söyleyip, yarışmadan çekilen Aydan, hakkını Burçin’e devrederken, Çiğdem hanım ise onları alt edemediği için sinirinden köpürdü.6 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanlaması yapacak kaynanalar

Kaynana Çiğdem, hangi zirve diyerek Aydan’ın aldığı 10 bileziği küçümsedi. Ancak kendisi bu yarışmaya hacı yatmaz gibi eleniyor  geri geliyor. başkasını yerin geliyor. O gelince geri gidiyor. Defalarca geldiği yarışmada 50 bilezik aldığı için kendisini güçlü görüyor. Not: 6 Ocak Pazartesi puan tablosu sonucu yazının en son kısmında sizleri bekliyor. Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Ve Puanlaması6 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Tablosu sonucunda bu hafta ve bugün zirvede tamamlamasını beklediğimiz yarışmacı Elif olacaktır. Zira Elif’e ve Çiğdem’e karşı duracak ciddi bir rakip kalmadı. 

6 Ocak 2020 Pazartesi Gelinim Mutfakta puan durumu sonucu vermeden önce gelinlerin bu hafta ilk gün yapacağı yemek hakkında bir kaç kelam etmek istiyorum. Zira bu hafta ilk gün yapılacak olan yemek bana çok ama çok garip geldi. Bu yemeği evinde daha önce yapan varsa yorum kısmında konuşmak isterim dadı konusunda.Gelinim Mutfakta 6 Ocak Pazartesi Günün Birincisi Elif Akçam

Bugün Gelinim mutfakta puanlama kısmın da bugün çeyrek altını alan gelin kesinlikle yeni gelen gelin olamayacağını, Elif’i en yakında takip edecek yarışmacı Goncanur olacağını ama o da Aydan kadar güçlü bir yarışmacı olmadığını rahatlıkla söyleyebilirim. 

Bu haftanın ilk günü 6 Ocak Gelinim Mutfakta günün birincisi kim olduğunu sizlere açıklamadan evvel bugün bana göre çok ilginç olan günün yemeğinin adını ve malzeme listesini paylaşacağım. Sonrasında bugün çeyrek altını kim kazandığını sizlere açıklayacağız.

Gelinim Mutfakta 6 Ocak Ayva Dolması

Gelinim Mutfakta Ayva Dolması - 6 Ocak 2020 Günün yemeği

 • 6 adet Ayva (orta boy)
 • Az yağlı 200 gram kıyma
 • 1 çay bardağı pirinç
 • 5-6 dal doğranmış maydanoz
 • 2 çorba kaşığı üzüm pekmezi
 • 1 çay kaşığı karabiber
 • 1 adet soğan
 • 3 çorba kaşığı zeytinyağı
 • 1 adet limon
 • 2 su bardağı sıcak su
 • 1 çay kaşığı tuz

Yeni yılın ikinci haftasında Fatih Ürek Ayva 6 Ocak Pazartesi günü Ayva Dolması yapılmasını istedi. Normal de bir çoğumuz Ayvayı tatlı olarak kullandığımız için oldukça farklı bir lezzet ile karşı karşıyayız diyebilirim. En azında benim için öyle.Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1

Bugün kim çeyrek altını kim aldı? Haftanın ilk günü avantajlarından faydalanmak ve ilk gün zirveye yerleşmek adına özellikle güçlü rakibi kendi isteği ile gitmesi ile meydan gene Elif ve Çiğdem’e kaldı.

Bugün çeyrek altını kim kazandığı konusunda gelen yorumlara diyebileceğim en güzel cevap, Elif uzun süredir bilezik alamıyor. Bunun yanında en güçlü rakibi Aydan’ın da gitmesi ile bu hafta hem çeyrekler hem de bilezikler elif’in olacaktır.

Bugün günün birincisi kim olduğu ve kaç puanla birinci olduğunu hemen alt kısımda ki tablo da ayrıntılı olarak açıkladım. 

 

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 6 Ocak Puanları (06/01/2020 Pazartesi)

*************************Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1*************************

Kaynana Çiğdem‘in verdiği Puanlar

Elif=> Çiğdem’in Gelini 5
Goncanur : 1
Burçin : 1
Aleyna : 2

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Macide‘nin verdiği Puanlar

Elif : 5
Goncanur : 3
Burçin : 3
Aleyna: => Macide’nin Gelini 1

*************************
” 6 Ocak 2020 Pazartesi Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Özden‘in verdiği Puanlar

Elif : 3
Goncanur : 2
Burçin : => Özden’in Gelini 5
Aleyna : 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Emine‘nin verdiği Puanlar

Elif   : 1
Goncanur  : => Emine‘nin Gelini 5
Burçin : 3
Aleyna : 2

*************************

Gelinlerin 6 Ocak 2020 Pazartesi Toplam Puanları

Elif 5 5 3 1 14
Goncanur 1 3 2 5 11
Burçin 1 3 5 3 12
Aleyna 2 1 1 2 6 (-2)

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (6 Ocak – 10 Ocak Haftası) – Pazartesi

*************************
Elif       : 14
Goncanur : 11
Burçin : 12
Aleyna : 6 (-2) = 4

*************************

Gelinim Mutfakta 6 Ocak Pazartesi Puanlama Sonuçları

*************************

6 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ ELİF
Gelinim Mutfakta 6 Ocak Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ ELİF
6 Ocak Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ ALEYNA

*************************

Gelinim Mutfakta 7 Ocak 2020 Salı Fragmanı İzle

6 Ocak 2020 Pazartesi günü, bu haftanın ilk bölümü ile başlayan programın sonraki bölümü olan 431. bölümün fragmanı yani 7 Ocak Salı fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu