Zuhal Topal'la Sofrada

6 Ocak Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Puanları (Dilnaz Kanat)

6 Ocak Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Dilnaz Kanat yarışacak. Aslen Özbekistanlı ve 31 yaşında olan 3 çocuk annesi Dilnaz kendi ülkesinde meşhur olan yöresel lezzetlerle kayın validesi Havva’nın yöresi olan Gaziantep bölgesinden lezzetlerle kaynanaları etkileyip, yüksek puanları almayı planlıyor. Dikkat: 6 Ocak Pazartesi Zuhal Topal Kaç Puan verdi cevabı yazımızın sonunda verdik.

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 6 Ocak 2022 Perşembe Puanları sonucunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

Yaklaşık 3 haftadır Zuhal Topal artık pirinç pilavı olan bir menü görmek istemediğini, farklı lezzetlerle haftanın birincisi olabileceğini geçtiğimiz haftalarda Cheescake ile olan gelini hatırlatarak farklı lezzetler arayışına girdi.

=> Zuhal Topal’la Sofrada 6 Ocak 2021 Çarşamba Puanları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Bugün yarışan Dilnaz ise kendi ülkesinden yapacağı lezzetlerle sunucumuzu etkileyeceğini düşünüyorum. Not: Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? (6 Ocak Pazartesi) sorusunun cevabı bu yazının en sonunda verdik.

=> Bu arada [mavibuton]27 Ocak Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Bugün[/mavibuton] verilen puanları görmek için tıklayınız.

6 Ocak Pazartesi Zuhal Topal'la Sofrada Puanları alacak Gelin Ve Kaynana

=> Bu arada [pembebuton]13 Ocak Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Puanları[/pembebuton] görmek için lütfen tıklayınız.

Bugün Zuhal Topal’la Sofrada 6 Ocak Pazartesi puanları sırasında kaynanalar arasında düşük puan kullanacak kim diye baktığımda bir kaynana 4 veya 5 puan kullanacağını düşünüyorum. 

=> Bu arada [pembebuton]10 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Haftalık Puan Durumu[/pembebuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

6 Ocak 2020 Pazartesi günü başlayan bu hafta daha önce hiç görmediğimiz gelin ve kaynanalar olacağı için bu hafta [pembebuton]6 Ocak-10 Ocak Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacıları[/pembebuton] kimler olduğunu ayrıca sizler için başka bir yazımızda tanıttım. Ulaşmak için pembe butona tıklayınız.

=> Bu arada [mavibuton]10 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu[/mavibuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 6 Ocak Pazartesi (2020)

6 Ocak Pazartesi günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Dilnaz Kanat. Kendisine ve yemeklerine oldukça güvenen yarışmacı, kayın validesi Havva’nın kendisini savunmasını beklemeden kaynanalar karşı cesurca kendisini savundu. Daha önce karşılaşmadığım bir durum da şu oldu. Sunucumuz Zuhal ilk defa yediği yemekten bir tabak daha istedi. Bu da Dilnaz’ın alacağı puanları bir kat daha artırdı.

=> Bu arada [mavibuton]Zuhal Topal’la Sofrada 9 Ocak Perşembe Puan Durumu[/mavibuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

6 Ocak Pazartesi Zuhal topal'la Sofrada Bu hafta Yarışmacılar

6 Ocak 2020 Pazartesi günü bu haftanın ilk bölümü olan 311. bölümde yarışacak olan Dilnaz Kanat ile kaynanası Havva Kanat hakkında ki bilgiler, alt başlıkta açıklanmıştır.

=> Bu arada [mavibuton]8 Ocak Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu[/mavibuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

Dilnaz Kanat (6 Ocak 2020 Yarışmacı Gelin)

Zuhal Topal'la Sofrada Dilnaz Kanat - 6 Ocak 2020 Pazartesi Yarışmacısı

 • 31 yaşında
 • 3 yıllık evli
 • iki çocuk annesi
 • Aslen Özbekistanlı

=> Bu arada [mavibuton]7 Ocak Salı Zuhal Topal’la Sofrada Puanları[/mavibuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

Havva Kanat (6 Ocak Pazartesi Yarışmacı Kaynana)

6 Ocak 2020 Pazartesi Zuhal Topalla Sofrada Havva Kanat - Yarışmacı

 • 57 yaşında
 • Üç çocuk annesi
 • Aslen Gaziantepli
 • Gelinin Çok seviyor
 • Gelini ile birlikte yaşıyor

Haftaya umarım düşük puanlarla karşılaşmayız diyerek güzel bir temenni ile başlamak istiyorum. Bu hafta ilk gün yarışan Dilnaz aslında Özbekistanlı. Ancak gezme amaçlı geldiği Gaziantep de gittiği lokantada karşılaştığı şu anki eşi ile 5 yıl boyunca birbirlerini tanıdıklarını ve şu an 3 yıllık evli olduğunu açıkladı. Not: Zuhal Topal’la sofrada bugün verilen puanlar yazının sonunda verdim.

Zuhal Topalla 6 Ocak puanları, bu haftanın nasıl gideceği konusunda bizlere bilgi verecek. Zira ilk gün iyi bir menüye gelen 3 puanlar, hafta boyunca devam edeceğini rahatlıkla söyleyebilirim. 

Her hafta, 15.000 TL değerindeki büyük ödülü alacak kişinin belirlenmesinde kaynanaların etkisi olduğu kadar sunucumuzun verdiği puanlar da zirveye %100 etki yapıyor. Bu nedenle bugün Zuhal Topal kaç puan verdi? sorusunun cevabını yazının en sonunda tablo içinde verdim. 

Zuhal Topal 6 Ocak Pazartesi kaç puan verecek? Zira ilk gün olmasına rağmen Zuhal Topal, mercimek köftesini bir daha istemesi, bugün vereceği puanları da 7 üzeri bir konuma itmiş oldu.

6 Ocak Zuhal Topal’la Sofrada Dilnaz’nın Menüsü 

 • Tavuklu lebeniye Çorbası
 • Antep Usulü Mercimek Köftesi
 • Özbek Böreği
 • Oliviye Salatası
 • Antep Usulü Soğan Kebabı
 • Özbek Pilavı
 • Mevsim Salatası
 • Kıymalı Fıstıklı Muska Tatlısı

Zuhal Topal'la Sofrada 6 Ocak Pazartesi Puanları Alacak Günün Menüsü


Haftanın ilk bölümün de yani 6 Ocak 2020 Pazartesi günü kaynana Havva’nın gelini aslen Özbekistanlı olan Dilnaz’ın bugün kaynanalara yaptığı menüyü gören kayın valideler genel itibari ile yerin dibine vurmadılar.

Yani, bu hafta orta düzeyde bir rekabet olacak. Ben de Dilnaz’ın menüsünü gördüğümde kolay yada zor diyemem ama lezzetli yemeklerin oldu kesin. Lezzetini verebilirse kesinlikle iyi puanlar elde edecektir. Not: Zuhal Topalla 6 Ocak Puanlaması.6 Ocak Pazartesi Zuhal Topal'la Sofrada bugün 311. bölüm

Kaynanalar bugün yiyecekleri daha doğrusu Havva’nın gelini Dilnaz’ın menüsünü gördüklerinde hemen alt kısımda yazdığım tepkiyi verdiler.

“=> Menü bize çok yabancı
=> Beğenmedim hem Özbek hem Antep
=> Menü bana orta geldi. Zor bir şey göremiyorum.”
Kaynanalar

Sözleri ile kaynanalar ilk günden Zuhal Topal’la Sofrada 6 Ocak Puanları sırasında düşük puanlar kullanmayacağını ama çok yüksek puan da kullanmayacağını sözleri ile kanıtlamış oldu.

6 Ocak Pazartesi Zuhal Topal’la Puanları (Dilnaz’ın Puanları)

Zöhre  5
Şehzade  5
Rabia  4
Yater  5
Zuhal Topal    8
TOPLAM   27

**6 Ocak 2020 Pazartesi**

Zuhal Topalla Sofrada 6 Ocak Pazartesi 2020 Fragmanı (311. Bölüm)

31 yaşında ve 3 yıllık evli olan aslen Özbekistanlı olan yarışmacı Dilnaz Kanat’ın Yarıştığı Zuhal Topal’la Sofrada 311. bölüm fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu